[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2010/2011, grupa: Toruń
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Naprzód Jabłonowo Pomorskie 24 60 19 3 2 67-27 11 0 1 40-14 8 3 1 27-13
2.  Piast Łasin 24 58 18 4 2 81-25 9 2 1 38-13 9 2 1 43-12
3.  Rol.Ko Konojady 24 52 16 4 4 62-31 9 2 1 30-14 7 2 3 32-17
4.  Mustang Ostaszewo 24 42 12 6 6 47-24 6 5 1 22-11 6 1 5 25-13
5.  Sokół Radomin 24 37 10 7 7 51-47 7 3 2 31-17 3 4 5 20-30
6.  LZS Bobrowo 24 31 9 4 11 39-41 8 2 2 25-12 1 2 9 14-29
7.  Elana II Toruń 24 30 8 6 10 41-49 4 2 6 23-31 4 4 4 18-18
8.  Węgrowianka Węgrowo 24 27 8 3 13 45-56 5 2 5 28-26 3 1 8 17-30
9.  Stal Grudziądz 24 25 7 4 13 31-54 4 3 5 15-24 3 1 8 16-30
10.  Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 24 22 6 4 14 32-55 4 1 7 16-20 2 3 7 16-35 2 3 1 0 1 4-2
11.  Zamek Zamek Bierzgłowski 24 22 6 4 14 28-59 4 3 5 19-28 2 1 9 9-31 2 3 1 0 1 2-4
12.  Saturn Ostrowite 24 18 5 3 16 38-60 4 1 7 22-30 1 2 9 16-30
13.  Victoria Brzozowo 24 15 3 6 15 36-70 3 3 6 17-32 0 3 9 19-38
Radzynianka Radzyń Chełmiński wycofała się po 5. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie    3-5 4-0 3-1 3-1 3-0 3-1 1-0 6-2 2-1 5-0 5-2 2-1 
 2 Piast Łasin1-1     3-2 1-1 7-1 2-1 0-1 2-1 5-1 5-1 2-0 4-1 6-2 
 3 Rol.Ko Konojady2-2 0-2     1-0 5-0 1-1 2-1 3-1 3-1 3-2 5-1 1-0 4-3 
 4 Mustang Ostaszewo4-0 0-3 2-2     1-1 2-1 1-1 3-0 2-0 0-0 4-1 1-1 2-1 
 5 Sokół Radomin2-3 4-1 1-4 2-1     1-1 4-2 1-1 4-0 2-2 2-0 2-1 6-1 
 6 LZS Bobrowo0-3 0-3* 0-0 1-0 3-3     2-0 8-2 2-0 1-0 2-0 3-1 3-0 
 7 Elana II Toruń1-4 1-1 1-3 0-9 0-3 5-2     3-1 3-1 6-1 2-3 0-2 1-1 
 8 Węgrowianka Węgrowo2-3 0-3 0-3 2-1 2-2 3-1 1-4     1-5 7-0 4-0 3-1 3-3 
 9 Stal Grudziądz0-0 0-9 1-3 0-3 2-1 2-1 0-2 5-0     1-2 1-1 2-2 1-0 
 10 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie0-1 1-2 1-3 0-2 1-1 2-1 0-1 2-3 2-1     0-1 4-3 3-1 
 11 Zamek Zamek Bierzgłowski1-2 0-8 2-1 1-3 3-1 2-3 2-2 2-1 1-1 1-4     2-0 2-2 
 12 Saturn Ostrowite0-5 1-4 2-4 1-2 2-3 3-2 1-1 0-1 0-2 6-2 1-0     5-4 
 13 Victoria Brzozowo0-3 2-2 0-7 1-2 1-3 3-0 2-2 0-6 1-2 1-1 3-2 3-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Mustang Ostaszewo 2-0 Stal Grudziądz 22 sierpnia, 11:00
Victoria Brzozowo 2-2 Elana II Toruń 22 sierpnia, 10:00
Saturn Ostrowite 1-0 Zamek Zamek Bierzgłowski 22 sierpnia, 17:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4-0 Rol.Ko Konojady 21 sierpnia, 17:00
Piast Łasin 5-1 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 21 sierpnia, 17:00
Sokół Radomin 1-1 LZS Bobrowo 22 sierpnia, 11:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Węgrowianka Węgrowo 21 sierpnia, 17:00
było 3-4, anulowany

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Stal Grudziądz 5-0 Węgrowianka Węgrowo 28 sierpnia, 17:00
LZS Bobrowo - Radzynianka Radzyń Chełmiński 28 sierpnia, 17:00
było 5-0, anulowany
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 1-1 Sokół Radomin 28 sierpnia, 17:00
Rol.Ko Konojady 0-2 Piast Łasin 28 sierpnia, 17:00
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 29 sierpnia, 12:00
Elana II Toruń 0-2 Saturn Ostrowite 29 sierpnia, 10:00
Mustang Ostaszewo 2-1 Victoria Brzozowo 29 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 4-5 września

Victoria Brzozowo 1-2 Stal Grudziądz 4 września, 17:00
Saturn Ostrowite 1-2 Mustang Ostaszewo 5 września, 15:30
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-1 Elana II Toruń 5 września, 10:00
Piast Łasin 2-0 Zamek Zamek Bierzgłowski 4 września, 17:00
Sokół Radomin 1-4 Rol.Ko Konojady 4 września, 16:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 4 września, 17:00
było 2-7, anulowany
Węgrowianka Węgrowo 3-1 LZS Bobrowo 5 września, 17:00

Kolejka 4 - 8 września

Stal Grudziądz 2-1 LZS Bobrowo 8 września, 16:30
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 2-3 Węgrowianka Węgrowo 8 września, 17:00
Rol.Ko Konojady - Radzynianka Radzyń Chełmiński 8 września, 17:00
było 10-1, anulowany
Zamek Zamek Bierzgłowski 3-1 Sokół Radomin 8 września, 17:00
Elana II Toruń 1-1 Piast Łasin 8 września, 17:00
Mustang Ostaszewo 4-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 8 września, 17:00
Victoria Brzozowo 3-2 Saturn Ostrowite 8 września, 17:00

Kolejka 5 - 11-12 września

Saturn Ostrowite 0-2 Stal Grudziądz 12 września, 15:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-1 Victoria Brzozowo 12 września, 15:00
Piast Łasin 1-1 Mustang Ostaszewo 12 września, 10:30
Sokół Radomin 4-2 Elana II Toruń 12 września, 14:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Zamek Zamek Bierzgłowski 11 września, 16:00
było 0-4, anulowany
Węgrowianka Węgrowo 0-3 Rol.Ko Konojady 12 września, 18:00
LZS Bobrowo 1-0 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 11 września, 17:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Pauza: Elana II Toruń.
 
Stal Grudziądz 1-2 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 19 września, 15:30
Rol.Ko Konojady 1-1 LZS Bobrowo 18 września, 16:00
Zamek Zamek Bierzgłowski 2-1 Węgrowianka Węgrowo 18 września, 17:00
Mustang Ostaszewo 1-1 Sokół Radomin 19 września, 11:00
Victoria Brzozowo 2-2 Piast Łasin 18 września, 17:00
Saturn Ostrowite 0-5 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 19 września, 14:00

Kolejka 7 - 22 września

Pauza: Mustang Ostaszewo.
 
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 6-2 Stal Grudziądz 22 września, 17:00
Piast Łasin 4-1 Saturn Ostrowite 22 września, 16:00
Sokół Radomin 6-1 Victoria Brzozowo 22 września, 16:00
Węgrowianka Węgrowo 1-4 Elana II Toruń 6 października
w pierwotnym terminie (22 września, 18:30) odwołany
LZS Bobrowo 2-0 Zamek Zamek Bierzgłowski 22 września, 17:00
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 1-3 Rol.Ko Konojady 22 września, 16:30

Kolejka 8 - 25-26 września

Pauza: Victoria Brzozowo.
 
Stal Grudziądz 1-3 Rol.Ko Konojady 25 września, 14:30
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-4 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 25 września, 16:00
Elana II Toruń 5-2 LZS Bobrowo 26 września, 10:00
Mustang Ostaszewo 3-0 Węgrowianka Węgrowo 26 września, 11:00
Saturn Ostrowite 2-3 Sokół Radomin 26 września, 15:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-5 Piast Łasin 26 września, 11:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Pauza: Saturn Ostrowite.
 
Piast Łasin 5-1 Stal Grudziądz 2 października, 16:00
Sokół Radomin 2-3 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2 października, 16:00
Węgrowianka Węgrowo 3-3 Victoria Brzozowo 2 października, 16:30
LZS Bobrowo 1-0 Mustang Ostaszewo 3 października, 15:00
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 0-1 Elana II Toruń 3 października, 14:00
Rol.Ko Konojady 5-1 Zamek Zamek Bierzgłowski 2 października, 16:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Pauza: Naprzód Jabłonowo Pomorskie.
 
Stal Grudziądz 1-1 Zamek Zamek Bierzgłowski 9 października, 14:30
Elana II Toruń 1-3 Rol.Ko Konojady 9 października
Mustang Ostaszewo 0-0 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 10 października, 11:00
Victoria Brzozowo 3-0 LZS Bobrowo 9 października, 15:30
Saturn Ostrowite 0-1 Węgrowianka Węgrowo 10 października, 15:00
Piast Łasin 7-1 Sokół Radomin 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Pauza: Piast Łasin.
 
Sokół Radomin 4-0 Stal Grudziądz 16 października, 15:00
Węgrowianka Węgrowo 2-3 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 19 października, 18:00
LZS Bobrowo 3-1 Saturn Ostrowite 16 października, 14:00
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 3-1 Victoria Brzozowo 16 października, 16:00
Rol.Ko Konojady 1-0 Mustang Ostaszewo 17 października, 11:00
Zamek Zamek Bierzgłowski 2-2 Elana II Toruń 17 października, 12:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Pauza: Sokół Radomin.
 
Stal Grudziądz 0-2 Elana II Toruń 24 października, 11:00
Mustang Ostaszewo 4-1 Zamek Zamek Bierzgłowski 24 października, 11:00
Victoria Brzozowo 0-7 Rol.Ko Konojady 23 października, 15:00
Saturn Ostrowite 6-2 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 24 października, 15:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-0 LZS Bobrowo 23 października, 14:00
Piast Łasin 2-1 Węgrowianka Węgrowo 23 października, 14:00

Kolejka 13 - 30-31 października

Pauza: Stal Grudziądz.
 
Węgrowianka Węgrowo 2-2 Sokół Radomin 30 października, 15:00
LZS Bobrowo 0-3 Piast Łasin 30 października, 14:00
(wo)
mecz przerwany przy stanie 1-2 z powodu awantur na trybunach
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 0-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 30 października, 15:00
Rol.Ko Konojady 1-0 Saturn Ostrowite 30 października, 15:00
Zamek Zamek Bierzgłowski 2-2 Victoria Brzozowo 30 października, 15:00
Elana II Toruń 0-9 Mustang Ostaszewo 31 października, 10:00

Kolejka 14 - 21 kwietnia

Pauza: Węgrowianka Węgrowo.
 
Stal Grudziądz 0-3 Mustang Ostaszewo 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (12-13 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Elana II Toruń 1-1 Victoria Brzozowo 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (12-13 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zamek Zamek Bierzgłowski 2-0 Saturn Ostrowite 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (12-13 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rol.Ko Konojady 2-2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (12-13 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 1-2 Piast Łasin 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (12-13 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Bobrowo 3-3 Sokół Radomin 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (12-13 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 19-20 marca

Pauza: LZS Bobrowo.
 
Węgrowianka Węgrowo 1-5 Stal Grudziądz 19 marca, 16:00
w Grudziądzu; na stadionie Olimpii; Węgrowianka gospodarzem
Sokół Radomin 2-2 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 19 marca, 15:00
Piast Łasin 3-2 Rol.Ko Konojady 19 marca, 15:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 5-0 Zamek Zamek Bierzgłowski 19 marca, 15:30
Saturn Ostrowite 1-1 Elana II Toruń 19 marca, 15:00
Victoria Brzozowo 1-2 Mustang Ostaszewo 19 marca, 15:30

Kolejka 16 - 26-27 marca

Pauza: Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie.
 
Stal Grudziądz 1-0 Victoria Brzozowo 26 marca, 16:00
Mustang Ostaszewo 1-1 Saturn Ostrowite 26 marca, 16:00
Elana II Toruń 1-4 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 27 marca, 12:00
Zamek Zamek Bierzgłowski 0-8 Piast Łasin 27 marca, 14:00
Rol.Ko Konojady 5-0 Sokół Radomin 26 marca, 15:00
LZS Bobrowo 8-2 Węgrowianka Węgrowo 27 marca, 12:00

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia

Pauza: Rol.Ko Konojady.
 
LZS Bobrowo 2-0 Stal Grudziądz 3 kwietnia, 14:15
Węgrowianka Węgrowo 7-0 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 2 kwietnia, 17:00
Sokół Radomin 2-0 Zamek Zamek Bierzgłowski 3 kwietnia, 16:00
Piast Łasin 0-1 Elana II Toruń 3 kwietnia, 14:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-1 Mustang Ostaszewo 2 kwietnia, 17:00
Saturn Ostrowite 5-4 Victoria Brzozowo 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Pauza: Zamek Zamek Bierzgłowski.
 
Stal Grudziądz 2-2 Saturn Ostrowite 9 kwietnia, 17:00
Victoria Brzozowo 0-3 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 9 kwietnia, 16:00
Mustang Ostaszewo 0-3 Piast Łasin 9 kwietnia, 16:00
Elana II Toruń 0-3 Sokół Radomin 10 kwietnia, 12:00
Rol.Ko Konojady 3-1 Węgrowianka Węgrowo 9 kwietnia, 16:00
w Jabłonowie Pomorskim
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 2-1 LZS Bobrowo 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

Pauza: Elana II Toruń.
 
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 2-1 Stal Grudziądz 16 kwietnia, 16:00
LZS Bobrowo 0-0 Rol.Ko Konojady 17 kwietnia, 16:00
Węgrowianka Węgrowo 4-0 Zamek Zamek Bierzgłowski 16 kwietnia, 17:30
Sokół Radomin 2-1 Mustang Ostaszewo 16 kwietnia, 16:30
Piast Łasin 6-2 Victoria Brzozowo 16 kwietnia, 17:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 5-2 Saturn Ostrowite 16 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Mustang Ostaszewo.
 
Stal Grudziądz 0-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 30 kwietnia, 17:00
Saturn Ostrowite 1-4 Piast Łasin 30 kwietnia, 15:00
Victoria Brzozowo 1-3 Sokół Radomin 30 kwietnia, 17:00
Elana II Toruń 3-1 Węgrowianka Węgrowo 1 maja, 14:00
Zamek Zamek Bierzgłowski 2-3 LZS Bobrowo 1 maja, 15:00
Rol.Ko Konojady 3-2 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 30 kwietnia, 17:00
w Jabłonowie Pomorskim

Kolejka 21 - 7-8 maja

Pauza: Victoria Brzozowo.
 
Rol.Ko Konojady 3-1 Stal Grudziądz 7 maja, 17:00
w Jabłonowie Pomorskim
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 0-1 Zamek Zamek Bierzgłowski 11 maja, 17:30
LZS Bobrowo 2-0 Elana II Toruń 8 maja, 10:00
Węgrowianka Węgrowo 2-1 Mustang Ostaszewo 7 maja, 17:30
Sokół Radomin 2-1 Saturn Ostrowite 8 maja, 17:00
Piast Łasin 1-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 7 maja, 17:00

Kolejka 22 - 14-15 maja

Pauza: Saturn Ostrowite.
 
Stal Grudziądz 0-9 Piast Łasin 14 maja, 17:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-1 Sokół Radomin 14 maja, 17:00
Victoria Brzozowo 0-6 Węgrowianka Węgrowo 14 maja, 17:00
Mustang Ostaszewo 2-1 LZS Bobrowo 15 maja, 17:00
Elana II Toruń 6-1 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 15 maja, 12:00
Zamek Zamek Bierzgłowski 2-1 Rol.Ko Konojady 15 maja, 15:00

Kolejka 23 - 21-22 maja

Pauza: Naprzód Jabłonowo Pomorskie.
 
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-1 Stal Grudziądz 22 maja, 15:00
Rol.Ko Konojady 2-1 Elana II Toruń 22 maja, 14:00
w Jabłonowie Pomorskim
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 0-2 Mustang Ostaszewo 21 maja, 17:00
LZS Bobrowo 3-0 Victoria Brzozowo 22 maja, 16:00
Węgrowianka Węgrowo 3-1 Saturn Ostrowite 21 maja, 17:30
Sokół Radomin 4-1 Piast Łasin 21 maja, 17:00

Kolejka 24 - 29 maja

Pauza: Piast Łasin.
 
Stal Grudziądz 2-1 Sokół Radomin 29 maja, 15:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-0 Węgrowianka Węgrowo 29 maja, 15:00
Saturn Ostrowite 3-2 LZS Bobrowo 29 maja, 15:00
Victoria Brzozowo 1-1 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 29 maja, 15:00
Mustang Ostaszewo 2-2 Rol.Ko Konojady 29 maja, 15:00
Elana II Toruń 2-3 Zamek Zamek Bierzgłowski 29 maja, 11:00

Kolejka 25 - 5 czerwca

Pauza: Sokół Radomin.
 
Elana II Toruń 3-1 Stal Grudziądz 5 czerwca, 17:00
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-3 Mustang Ostaszewo 5 czerwca, 15:00
Rol.Ko Konojady 4-3 Victoria Brzozowo 5 czerwca, 15:00
w Jabłonowie Pomorskim
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 4-3 Saturn Ostrowite 5 czerwca, 15:00
LZS Bobrowo 0-3 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 5 czerwca, 15:00
Węgrowianka Węgrowo 0-3 Piast Łasin 5 czerwca, 15:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Pauza: Stal Grudziądz.
 
Sokół Radomin 1-1 Węgrowianka Węgrowo 11 czerwca, 18:00
Piast Łasin 2-1 LZS Bobrowo 12 czerwca, 15:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-1 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 12 czerwca, 15:00
Saturn Ostrowite 2-4 Rol.Ko Konojady 12 czerwca, 15:00
Victoria Brzozowo 3-2 Zamek Zamek Bierzgłowski 12 czerwca, 15:00
Mustang Ostaszewo 1-1 Elana II Toruń 12 czerwca, 13:30

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska I)
Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska II)

Klasa okręgowa 2010/2011 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2010/2011 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2010/2011 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2010/2011 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2010/2011 (Włocławek)

Klasa B 2010/2011 (Toruń I)
Klasa B 2010/2011 (Toruń II)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas