[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła

I runda - 30 sierpnia-6 września
(Losowanie - 17 lipca 2017 - siedziba OZPN Piła)
GLKS Wysoka, Sparta Złotów, Iskra Szydłowo, Pogoń Łobżenica, Lubuszanin Trzcianka, Płomień Połajewo, Radwan Lubasz, Wełna Skoki, Sokół Damasławek, Nielba Wągrowiec - wolny los

Korona Dębno 2-3 Iskra Bądecz 30 sierpnia, 17:00
Sokół Szamocin 5-2 Leśnik Margonin 30 sierpnia, 17:00
Kamil Kreskowiak 20, Mikołaj Siatkowski 23, 48, Andrzej Abram 37, Dawid Szymański 57 - Patryk Ratajczak 6, Dariusz Walczak 12
Noteć Dziembowo 2-0 Kłos Budzyń 30 sierpnia, 17:00
Noteć Miasteczko Krajeńskie 2-2 Stella Białośliwie 30 sierpnia, 17:00
k. 4-5
Orzeł Osiek nad Notecią 1-5 Orkan Śmiłowo 30 sierpnia, 17:00
Zryw Sypniewo 0-3 Iskra Krajenka 30 sierpnia, 17:00
Błyskawica Bronisławki 1-2 KS Leżenica 30 sierpnia, 17:00
Włókniarz Okonek 2-3 Polonia Jastrowie 30 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnówka - Błyskawica Nieżychowo 30 sierpnia, 17:00
wynik nieznany; awans gości
Piast Złotów 1-2 Jedność Zakrzewo 30 sierpnia, 17:00
Huragan Nowa Święta 2-3 Czarni Ferdynandowo 30 sierpnia, 17:00
Iskra Czernice 2-2 Sokół Kościerzyn Wielki 30 sierpnia, 17:00
k. 5-6
Orzeł Gulcz 6-4 Gryf Zofiowo 6 września, 17:00
Tarzani Wrzeszczyna 0-6 Huragan Młynkowo 6 września, 17:00
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 1-4 Arto Trzcianka 6 września, 17:00
Noteć II Czarnków 3-2 Iskra Runowo 6 września, 17:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 3-0 Sokół Gębice 30 sierpnia, 17:00
Iskra Wyszyny 4-2 Korona Stróżewo 30 sierpnia, 17:00
Orzeł Pęckowo 2-0 Noteć Czarnków 6 września, 17:00
Wenus Jędrzejewo 4-3 Noteć Rosko 6 września, 17:00
Golnica Ryczywół 4-4 Sokół Mieścisko 6 września, 17:00
k. 3-2
Zamek Gołańcz 3-0 Polonia Chodzież 6 września, 17:00

II runda - 20 września
(Losowanie - 17 lipca 2017 - siedziba OZPN Piła)

Iskra Bądecz 1-4 Sokół Szamocin 20 września, 16:30
Rafał Sonnenberg 23 - Jakub Szołdra 10, acper Małachowski 25, Mateusz Abram 55, 65
Noteć Dziembowo 1-1 Stella Białośliwie 19 września, 16:30
Orkan Śmiłowo 2-1 GLKS Wysoka 20 września, 16:30
Sparta Złotów 0-3 Iskra Szydłowo 20 września, 16:30
Iskra Krajenka 5-3 KS Leżenica 20 września, 16:30
Bartłomiej Bielecki 21, Mateusz Massel 34, Kamil Zarzycki 65, 70, Wojciech Marchel 76 - Michał Banaszczyk 16, Michał Sembratowicz 60, Michał Wolan 90
Polonia Jastrowie 1-3 Pogoń Łobżenica 20 września, 16:30
Marcin Bąk 60 - Marcin Janicki 52, Krzysztof Jagodziński 75, Radosław Grodzki 84
Błyskawica Nieżychowo 0-3 Jedność Zakrzewo 20 września, 16:30
(wo)
na boisku 3-2
Sokół Kościerzyn Wielki 2-0 Czarni Ferdynandowo 20 września, 16:30
Mateusz Nowacki 50, 90
Orzeł Gulcz 3-5 Huragan Młynkowo 20 września, 16:30
Noteć II Czarnków 1-1 Arto Trzcianka 20 września, 16:30
k. 7-6
Drawa Krzyż Wielkopolski 3-0 Iskra Wyszyny 20 września, 16:30
Orzeł Pęckowo 0-5 Lubuszanin Trzcianka 20 września, 16:30
Wenus Jędrzejewo 4-4 Płomień Połajewo 20 września, 16:30
k. 4-5
Radwan Lubasz 0-0 Wełna Skoki 20 września, 16:30
k. 4-3
Golnica Ryczywół 3-0 Sokół Damasławek 20 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Zamek Gołańcz 1-3 Nielba Wągrowiec 20 września, 16:30

III runda - 4 października
(Losowanie - 17 lipca 2017 - siedziba OZPN Piła)

Sokół Szamocin 1-0 Stella Białośliwie 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (4 października, 16:00) odwołany
Orkan Śmiłowo 3-0 Iskra Szydłowo 4 października, 16:00
(wo)
przerwany w 90. minucie przy stanie 1-2 z powodu uderzenia sędziego przez kierownika gości
Iskra Krajenka 0-7 Pogoń Łobżenica 4 października, 16:00
Jedność Zakrzewo 3-3 Sokół Kościerzyn Wielki 4 października, 16:00
k. 5-4
Noteć II Czarnków 2-3 Huragan Młynkowo 4 października, 16:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-25 Lubuszanin Trzcianka 4 października, 16:00
Płomień Połajewo 7-3 Radwan Lubasz 4 października, 16:00
Golnica Ryczywół 0-11 Nielba Wągrowiec 4 października, 16:00

1/4 finału - 21 marca
(Losowanie - 17 lipca 2017 - siedziba OZPN Piła)

Sokół Szamocin 1-3 Orkan Śmiłowo 28 marca, 16:30
Mikołaj Siatkowski 27 - Jędrzej Wiśniewski 35, Sebastian Purczyński 42, Piotr Ginda-Kopeć 85
w pierwotnym terminie (17 marca, 16:00) odwołany
Jedność Zakrzewo 1-8 Pogoń Łobżenica 28 marca, 16:30
Artur Sikorski 81 - Kamil Mitleger 16, Dawid Szcześniak 22, Krystian Wypchło 24, 40, Jan Bruski 33, Michał Wisiorek 45, 65, Martin Bazela 89
Huragan Młynkowo 0-4 Lubuszanin Trzcianka 28 marca, 16:30
Mateusz Kaczor 10, Paweł Wicher 30, 40, Michał Wawszczak 51
Płomień Połajewo 2-1 Nielba Wągrowiec 28 marca, 16:30
Robert Sołowiej 54, 61 - Damian Buczek 46

1/2 finału - 11 kwietnia
(Losowanie - 17 lipca 2017 - siedziba OZPN Piła)

Orkan Śmiłowo 1-2 Pogoń Łobżenica 11 kwietnia, 17:00
nieznany ? - Michał Wisiorek ?, Dawid Szcześniak ?
Płomień Połajewo 0-4 Lubuszanin Trzcianka 11 kwietnia, 17:00
Mateusz Kaczor 11, Krystian Feciuch 30, Michał Wawszczak 65, 85

Finał - 9 maja

Pogoń Łobżenica 0-4 Lubuszanin Trzcianka 9 maja, 17:00
w Pile

Puchar Polski 2017/2018 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2017/2018 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2017/2018 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2017/2018 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas