[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Wielkopolski ZPN - Leszno

I runda - 12 sierpnia
Sokół Chwałkowo - wolny los

Iskra Długie Stare 0-7 Helios Bucz 12 sierpnia, 17:00
MTS Pawłowice 0-0 Piast Nowy Belęcin 12 sierpnia, 17:00
k. 5-4
Rydzyniak II Rydzyna 2-3 Pelikan Dębno Polskie 12 sierpnia, 17:00
Awdaniec Pakosław 5-0 Ruch Bojanowo 12 sierpnia, 17:00
Lew Pogorzela 1-0 Piast Poniec 5 sierpnia, 17:00
Adam Staszewski 17
Brenewia II Wijewo 3-2 LZS Głuchowo 12 sierpnia, 17:00
Helios Czempiń 4-1 Grom Czacz 12 sierpnia, 17:00
Grom Wolsztyn (oldboje) 1-0 Brenewia Wijewo 12 sierpnia, 17:00
Sokół Włoszakowice 2-2 Grom Wolsztyn 12 sierpnia, 17:00
k. 1-3
Mateusz Sobolewski ?, Dawid Lis ? - nieznany ?, ?
KSUL 1938 Leszno 1-2 Dąb Boguszyn 12 sierpnia, 17:00

II runda - 6-13 września

MTS Pawłowice 2-0 Lew Pogorzela 6 września, 17:30
Zjednoczeni Pudliszki 4-1 Pelikan Dębno Polskie 6 września, 17:30
Brenewia II Wijewo 4-1 GKS Włoszakowice 6 września, 17:30
Helios Czempiń 3-2 Korona Wilkowice 6 września, 17:30
Grom Wolsztyn (oldboje) 1-7 Orkan Chorzemin 6 września, 17:30
Dąb Boguszyn 0-0 Rydzyniak Rydzyna 6 września, 17:30
k. 4-3
Rywal Kurza Góra 3-4 LZS Stare Oborzyska 6 września, 17:30
Dąb Kębłowo 1-5 PKS Racot 13 września, 17:10
Pogoń Śmigiel 0-1 Krobianka Krobia 6 września, 17:30
nieznany 47 (k)
Tęcza/Osa Osieczna 1-5 Rawia Rawicz 6 września, 17:30
Sparta Miejska Górka 2-5 Korona Piaski 6 września, 17:30
Helios Bucz 0-2 Obra Kościan 13 września, 17:10
Awdaniec Pakosław 0-2 Wisła Borek Wielkopolski 13 września, 17:10
Orla Jutrosin 0-4 Kania Gostyń 13 września, 17:10
Grom Wolsztyn 1-4 Promień Krzywiń 12 września, 17:15
Sarnowianka Sarnowa (Rawicz) 1-7 Polonia 1912 Leszno 13 września, 17:10

III runda - 27 września
(Losowanie - 18 września 2017 - siedziba OZPN Leszno)

MTS Pawłowice 1-1 Krobianka Krobia 27 września, 16:45
k. 6-5
Zjednoczeni Pudliszki 0-2 Wisła Borek Wielkopolski 5 października, 16:30
Kania Gostyń 1-1 Rawia Rawicz 27 września, 16:45
k. 4-3
Korona Piaski 0-0 Polonia 1912 Leszno 27 września, 16:45
k. 3-1
Obra Kościan 3-3 PKS Racot 25 listopada, 17:00
k. 4-3
Michał Gelert 3, Filip Tylczyński 20, Szymon Słoma 58 - Hubert Sznabel 56, 80, Tomasz Bajsztok 64
w pierwotnym terminie (4 października, 16:30) odwołany
Helios Czempiń 3-1 LZS Stare Oborzyska 27 września, 16:45
Dąb Boguszyn 2-4 Orkan Chorzemin 27 września, 16:45
Brenewia II Wijewo 0-0 Promień Krzywiń 27 września, 16:45
k. 4-3

1/4 finału - 11 marca
(Losowanie - 9 października 2017, 13:00 - siedziba OZPN Leszno)

Korona Piaski 2-2 Kania Gostyń 28 marca, 17:30
k. 3-2
Brenewia II Wijewo 2-2 Helios Czempiń 4 kwietnia, 17:00
k. 4-5
MTS Pawłowice 2-1 Wisła Borek Wielkopolski 11 marca, 13:00
w Jarocinie
Orkan Chorzemin 0-2 Obra Kościan 4 kwietnia, 17:00
Piotr Sznabel 65, Maciej Przewłocki 73

1/2 finału - 11 kwietnia
(Losowanie - 6 kwietnia 2018, 12:00 - siedziba OZPN Leszno)

MTS Pawłowice 0-2 Obra Kościan 11 kwietnia, 17:30
Kamil Tomkowiak 6, Filip Tylczyński 87
Helios Czempiń 1-1 Korona Piaski 11 kwietnia, 17:30
pd. k. 4-2

Finał - 25 kwietnia

Obra Kościan 3-1 Helios Czempiń 25 kwietnia, 17:30
Szymon Słoma 21, Tomasz Marcinkowski 46, Kamil Tomowiak 78 - Michał Gelert 83 (s)
w Kościanie

Puchar Polski 2017/2018 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2017/2018 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2017/2018 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2017/2018 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas