[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła

I runda - 13-14 sierpnia
(Losowanie - 1 sierpnia 2016 - siedziba OZPN Piła)

Sokół Gębice 4-0 Noteć II Czarnków 14 sierpnia, 15:00
Dawid Dziurla 30, 75, Jakub Pasz 71, Wojciech Maszewski 86
Golnica Ryczywół 0-3 Sokół Mieścisko 21 sierpnia, 14:00
Henryk Bąk 10 (s), Michał Witucki 12, 68
Korona Dębno 1-4 Błyskawica Nieżychowo 14 sierpnia, 15:00
Grzegorz Sobieszczyk 45 - Martin Bazela 10, Fabian Walczak 40, Maciej Modrak 76, Kamil Lewicz 80
Orzeł Gulcz 0-2 Wenus Jędrzejewo 14 sierpnia, 15:00
Marek Hundt 35, 70
w Rosku
Victoria Miały 3-4 Drawa Krzyż Wielkopolski 14 sierpnia, 15:00
Michał Grupiński 7, Kamil Żurek 17, Bartosz Kępa 39 - Paweł Wysoczański 56, Marcin Włodarczyk 67, 90, Dominik Drost 90
Tarzani Wrzeszczyna 1-4 Arto Trzcianka 14 sierpnia, 15:00
Fabian Myszkowski 77 - Łukasz Malewicz 8, 90, Artur Chorzewski 14 (s), Rafał Kaczmarzewski 80
ZKS Zelgniewo 0-2 KS Leżenica 15 sierpnia, 14:00
Arkadiusz Żyliński 58, Michał Kurkiewicz 70
Błyskawica Bronisławki 2-2 Huragan Młynkowo 14 sierpnia, 15:00
k. 4-5
Kamil Płaczek 71, Hubert Pilarski 79 - Grzegorz Grot 7, Wojciech Poraziński 55
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 1-2 Gryf Zofiowo 13 sierpnia, 16:00
Dawid Chmielnik 80 - Bartosz Iwanicki 50, 60
w Zofiowie; Błękitni gospodarzem
Piast Głubczyn 2-1 Piast Złotów 14 sierpnia, 15:00
Tomasz Martin 25, Piotr Natkaniec 70 - Marcin Bartosiak 60
Jedność Zakrzewo 2-4 Zryw Sypniewo 14 sierpnia, 15:00
Wojciech Gray 79, Sylwester Czekała 90 - Paweł Wąsewicz 9, 53, 56, Michał Czuba 45
Leśni Zawada 2-0 Łubianka 14 sierpnia, 15:00
Wojciech Bańczyk 40, Adrian Kaczanowicz 44

II runda - 31 sierpnia
(Losowanie - 22 sierpnia 2016 - siedziba OZPN Piła)
Drawa Krzyż Wielkopolski - wolny los.

Włókniarz Okonek 3-3 Polonia Jastrowie 31 sierpnia, 17:00
wynik rzutów karnych nieznany; awans Włókniarza
Wenus Jędrzejewo 1-4 Płomień Połajewo 31 sierpnia, 17:00
Zryw Sypniewo 2-0 Sparta Złotów 31 sierpnia, 17:00
Piast Głubczyn 1-2 KP Piła 31 sierpnia, 17:00
Błyskawica Nieżychowo 1-2 Łobzonka Wyrzysk 31 sierpnia, 17:00
KS Leżenica 4-1 Unia Ujście 31 sierpnia, 17:00
Leśni Zawada 0-2 Orkan Śmiłowo 31 sierpnia, 17:00
Orzeł Osiek nad Notecią 0-2 Zjednoczeni Kaczory 31 sierpnia, 17:00
Zamek Gołańcz 6-1 Sokół Damasławek 31 sierpnia, 17:00
Sokół Mieścisko 2-2 Huragan Młynkowo 31 sierpnia, 17:00
wynik rzutów karnych nieznany; awans Sokoła
Unia Wapno 1-8 Wełna Skoki 31 sierpnia, 17:00
Leśnik Margonin 5-0 Sokół Szamocin 31 sierpnia, 17:00
Korona Stróżewo 6-0 Iskra Wyszyny 31 sierpnia, 17:00
Arto Trzcianka 0-2 Noteć Dziembowo 31 sierpnia, 17:00
Gryf Zofiowo 2-7 Fortuna Wieleń 31 sierpnia, 17:00
Sokół Gębice 2-2 Radwan Lubasz 31 sierpnia, 17:00
wynik rzutów karnych nieznany; awans Sokoła

III runda - 14 września
(Losowanie - 2 września 2016 - siedziba OZPN Piła)
Zjednoczeni Kaczory, Łobzonka Wyrzysk, GLKS Wysoka, Nielba Wągrowiec - wolny los

Zryw Sypniewo 2-2 Włókniarz Okonek 14 września, 16:45
wynik rzutów karnych nieznany; awans Włókniarza
Iskra Krajenka 2-4 Pogoń Łobżenica 14 września, 16:45
Orkan Śmiłowo 1-4 Lubuszanin Trzcianka 14 września, 16:45
KP Piła 0-4 KS Leżenica 13 września, 16:45
Michał Sembratowicz 14, Arkadiusz Żyliński 55, Bartłomiej Kuzka 75, Dawid Pruciak 78
w Leżenicy; KP gospodarzem
Noteć Dziembowo 1-4 Iskra Szydłowo 14 września, 16:45
Jacek Kamiński 50 - Dariusz Juracki 52, Łukasz Kłączyński 61, Kacper Ciupa 75, 80
Leśnik Margonin 3-2 Korona Stróżewo 14 września, 16:45
Paweł Kurnik 20, 29, Sebastian Górzyński 33 - Radosław Jop 42, Andrzej Gapiński 51
Płomień Połajewo 3-2 Polonia Chodzież 21 września, 16:30
Sokół Mieścisko 2-1 Kłos Budzyń 15 września, 16:45
Sokół Gębice 3-7 Noteć Czarnków 17 września, 16:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-1 Fortuna Wieleń 14 września, 16:45
Orzeł Pęckowo 2-3 Noteć Rosko 14 września, 16:45
Zamek Gołańcz 4-4 Wełna Skoki 14 września, 16:45
wynik rzutów karnych nieznany; awans Wełny

IV runda - 5 października

Noteć Czarnków 0-3 Płomień Połajewo 5 października, 16:30
Marcin Frąckowiak 46, Marcin Zieliński 90, Bartłomiej Nowacki 90
Fortuna Wieleń 0-8 Nielba Wągrowiec 5 października, 16:30
Noteć Rosko 2-3 Lubuszanin Trzcianka 5 października, 16:30
Hubert Krystek ? (k), Mateusz Bielawski ? - Mateusz Kosidło ?, Dominik Drzewiecki ?, Błażej Nowak ?
Sokół Mieścisko 1-5 Wełna Skoki 5 października, 16:30
Tomasz Tyszkiewicz 18 - Jarosław Bączkowski 36, Robert Ludowicz 56, Marcin Siuda 65, Radosław Modlibowski 75, Arkadiusz Dereżyński 83
Łobzonka Wyrzysk 0-5 Iskra Szydłowo 5 października, 16:30
Marek Hermanowicz 10, 90, Daniel Popiołek 39, Jan Turkowiak 61, Kacper Ciupa 64
KS Leżenica 3-4 Zjednoczeni Kaczory 4 października, 16:30
Mariusz Domińczak 11, Bartłomiej Kuzka 14, Rafał Niedbalski 88 - Maciej Krawiec 16, Mateusz Hrycoń 74, Dominik Kluk 81, Tomasz Kabaciński 85
Włókniarz Okonek 0-4 GLKS Wysoka 5 października, 16:30
Piotr Ginda-Kopeć 16, Tomasz Miedziński 24, Adrian Jagodziński 57, Filip Konarski 82
Leśnik Margonin 1-3 Pogoń Łobżenica 5 października, 16:30
Paweł Kurnik 25 - Bartłomiej Prange 41, Radosław Jagodziński 81, Dawid Szcześniak 82

1/4 finału - 11-12 marca
(Losowanie - 23 listopada 2016 - siedziba OZPN Piła)

Zjednoczeni Kaczory 0-3 GLKS Wysoka 12 marca, 14:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Pogoń Łobżenica 0-3 Iskra Szydłowo 12 marca, 14:30
Benjamin Bednarz 28, Krzysztof Wojciechowski 43, Łukasz Kłączyński 86
Płomień Połajewo 1-1 Lubuszanin Trzcianka 5 marca, 13:00
k. 6-5
Robert Sołowiej 24 - Mateusz Kaczor 15
Wełna Skoki 2-3 Nielba Wągrowiec 12 marca, 14:30
Jakub Ślósarczyk 49, Miłosz Graczyk 79 - Paweł Krauz 3, Rafał Leśniewski 36, Mikołaj Dobrzykowski 55

1/2 finału - 19 kwietnia
(Losowanie - 23 listopada 2016 - siedziba OZPN Piła)

Płomień Połajewo 4-0 GLKS Wysoka 19 kwietnia, 17:00
Robert Sołowiej 31, 48, 73, Marcin Frąckowiak 77
Iskra Szydłowo 1-2 Nielba Wągrowiec 19 kwietnia, 17:00
Marek Hermanowicz 67 - Rafał Leśniewski 39, Adrian Marchel 56

Finał - 10 maja

Płomień Połajewo 1-5 Nielba Wągrowiec 10 maja, 17:00
Robert Sołowiej 19 - Rafał Leśniewski 63 (k), Paweł Krauz 76, 88, Jakub Kubiński 90, 90
w Pile; na stadionie MOSiR

Puchar Polski 2016/2017 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2016/2017 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2016/2017 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2016/2017 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas