[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Wielkopolski ZPN - Leszno

I runda - 7 sierpnia
(Losowanie - 29 lipca 2016 - siedziba OZPN Leszno)
Korona Wilkowice - wolny los

Kormoran Święciechowa 1-2 Dąb Boguszyn 7 sierpnia, 15:00
Sokół Chwałkowo 0-2 Piast Belęcin 7 sierpnia, 15:00
PKS II Racot 3-0 LZS Głuchowo 7 sierpnia, 15:00
(wo)
nie odbył się
Rawia II Rawicz 1-5 Kolegium Sędziów Leszno 10 sierpnia, 18:00
Awdaniec Pakosław 2-0 Pelikan Dębno Polskie 7 sierpnia, 15:00
Brenewia Wijewo 9-0 Znicz Obra 7 sierpnia, 15:00
Grom Czacz 8-3 Helios Bucz 7 sierpnia, 15:00
Rydzyniak II Rydzyna 0-3 Sokół Włoszakowice 6 sierpnia, 18:00
Łukasz Chałupka ?, Kamil Adamczak ?, Dawid Lis ?

II runda - 7 września
Awdaniec Pakosław, Obra Kościan - wolny los.

Grom Czacz 5-3 Helios Czempiń 7 września, 17:40
Zjednoczeni Pudliszki 0-2 Korona Piaski 7 września, 17:40
Piast Belęcin 1-3 Polonia 1912 Leszno 7 września, 17:40
nieznany ? - Artur Jęsiek ?, Michał Płocharczyk ?, Artur Krawczyk ?
Korona Wilkowice 7-0 Sokół Kaszczor 7 września, 17:40
Dąb Boguszyn 0-2 GKS Włoszakowice 7 września, 17:40
Brenewia Wijewo 2-1 Dąb Kębłowo 7 września, 17:40
Kolegium Sędziów Leszno 3-1 Sokół Włoszakowice 8 września, 18:00
PKS II Racot 0-2 Tęcza/Osa Osieczna 7 września, 17:40
Wisła Borek Wielkopolski 1-4 Krobianka Krobia 7 września, 17:40
Sparta Miejska Górka 1-3 Rydzyniak Rydzyna 7 września, 17:40
Promień Krzywiń 0-3 Kania Gostyń 7 września, 17:40
Orkan Chorzemin 9-4 PKS Racot 14 września, 17:40
Orla Jutrosin 1-3 Rawia Rawicz 7 września, 17:40
LZS Stare Oborzyska 3-3 Pogoń Śmigiel 7 września, 17:40
k. 9-10

III runda - 28 września
(Losowanie - 19 września 2016 - siedziba OZPN Leszno)

Pogoń Śmigiel 2-4 Orkan Chorzemin 28 września, 17:15
Korona Wilkowice 2-4 Rawia Rawicz 28 września, 17:15
Korona Piaski 2-1 Polonia 1912 Leszno 28 września, 17:15
Szymon Kajoch 6, nieznany 64 - Przemysław Kowalski 58
Kolegium Sędziów Leszno 0-0 Awdaniec Pakosław 27 września, 17:15
k. 5-4
Krobianka Krobia 5-2 Kania Gostyń 28 września, 17:15
Brenewia Wijewo 3-2 GKS Włoszakowice 28 września, 17:15
Tęcza/Osa Osieczna 1-2 Obra Kościan 28 września, 17:15
Robert Morawiak ? - nieznany ?, ?
Grom Czacz 3-4 Rydzyniak Rydzyna 28 września, 17:15

1/4 finału - 12 marca
(Losowanie - 25 października 2016 - siedziba OZPN Leszno)

Kolegium Sędziów Leszno 0-9 Korona Piaski 12 marca, 13:00
Mateusz Pijanowski ?, Paweł Wasielewski ?, ?, Marcin Wojciechowski ?, Łukasz Fabich ?, Marcin Piech ?, Robert Norkiewicz ?, ?, Norbert Konieczny ?
Brenewia Wijewo 1-4 Obra Kościan 12 marca, 13:00
Sebastian Drożdzyński ? - nieznany ?, ?, ?, ?
Krobianka Krobia 2-1 Rydzyniak Rydzyna 12 marca, 13:00
Krystian Jędrczyka ? (k), ? - Marcin Skrzypczak ?
Orkan Chorzemin 1-3 Rawia Rawicz 12 marca, 13:00
Krystian Buśko ? - Stanisław Kołeczko 28 (k), Wojciech Bzdęga 40, 85

1/2 finału - 26 kwietnia
(Losowanie - 17 marca 2017 - siedziba OZPN Leszno)

Korona Piaski 1-2 Obra Kościan 26 kwietnia, 17:30
Robert Norkiewicz 30 - Łukasz Michalak 71, nieznany 73 (s)
Krobianka Krobia 0-1 Rawia Rawicz 26 kwietnia, 17:30
Tomasz Wawrzyniak 72

Finał - 10 maja

Obra Kościan 3-0 Rawia Rawicz 10 maja, 17:30
(wo)
Dawid Ratajczak 48 - Wojciech Bzdęga 78, Marcin Masełkowski 90
w Lesznie; na Stadionie Lekkoatletycznym MOSiR / na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Puchar Polski 2016/2017 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2016/2017 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2016/2017 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2016/2017 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas