[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Wielkopolski ZPN - Konin

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 17 sierpnia
(Losowanie - 21 lipca 2016 - siedziba OZPN Konin)
Płomień Nekla, Strażak Licheń Stary, Hetman Orchowo, Wilki Wilczyn - wolny los

Górnik Wierzbinek 3-2 GKS Sompolno 17 sierpnia, 17:30
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-0 Polonus Kazimierz Biskupi 17 sierpnia, 17:30
Victoria II Września 0-3 Sparta Orzechowo 17 sierpnia, 17:30
Grom Malanów 0-11 Tur 1921 Turek 17 sierpnia, 17:30
SRW Łuczywno 0-4 Orzeł Grzegorzew 17 sierpnia, 17:30
Nałęcz Babiak 2-0 Błękitni Mąkolno 17 sierpnia, 17:30
Sebastian Sujewicz ? (k), Mateusz Trzmielewski ?
ZKS Zagórów 2-2 Polanin Strzałkowo 17 sierpnia, 17:30
k. 1-3
Teleszyna Przykona 1-0 Kasztelania Brudzew 17 sierpnia, 17:30
GKS Rzgów 3-6 Zjednoczeni Rychwał 17 sierpnia, 17:30
Rafał Bukiewicz ?, ?, Kordian Sakowski 40 - nieznany ?, ?, ?, 1, 17, 42
w Rychwale; GKS gospodarzem
Baszta Przedecz 1-4 Olimpia Koło 17 sierpnia, 17:30
Czarni Brzeźno 3-1 Polonia Golina 17 sierpnia, 17:30
Arkadiusz Olejnik ?, ?, Michał Sypniewski ? - nieznany ?
Warta Krzymów 1-3 Warta Dobrów 17 sierpnia, 17:30
Zryw Dąbie 2-3 Górnik Kłodawa 21 sierpnia, 17:00
Straszkovia Straszków 0-9 Sparta Barłogi 17 sierpnia, 17:30
KS Mostki 2-1 GKS Osiek Wielki 21 sierpnia, 17:00
Orzeł Dziadowice-Folwark 0-7 Tulisia Tuliszków 21 sierpnia, 17:00

II runda - 31 sierpnia

Hetman Orchowo 0-0 Polanin Strzałkowo 31 sierpnia, 17:30
k. 3-4
Płomień Nekla 0-2 Sparta Orzechowo 31 sierpnia, 17:30
Teleszyna Przykona 1-2 Tur 1921 Turek 31 sierpnia, 17:30
Górnik Wierzbinek 3-0 Nałęcz Babiak 31 sierpnia, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Czarni Brzeźno 0-0 Strażak Licheń Stary 7 września, 17:30
k. 9-10
Górnik Kłodawa 2-3 Warta Dobrów 31 sierpnia, 17:30
KS Mostki 0-5 Orzeł Grzegorzew 31 sierpnia, 17:30
Tulisia Tuliszków 2-0 Zjednoczeni Rychwał 31 sierpnia, 17:30
Sparta Barłogi 2-5 Olimpia Koło 31 sierpnia, 17:30
Kamil Szurgot ?, Mateusz Kamiński ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-1 Wilki Wilczyn 7 września, 17:30

1/8 finału - 14 września

Orzeł Grzegorzew 2-3 Górnik Konin 14 września, 17:00
Dariusz Małachowski 22, Dawid Brudnicki 60 - Sebastian Antas 87, Kamil Krzyżanowski 88, Maciej Adamczewski 90
Sparta Orzechowo 0-6 Olimpia Koło 14 września, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 4-0 Warta Dobrów 14 września, 17:00
Adam Lenartowski 13, 24, Łukasz Jaskulski 35, Rafał Domagalski 67
Tulisia Tuliszków 1-2 Victoria Września 14 września, 17:00
Stanisław Mikołajczyk 77 (k) - Jakub Cierpiszewski 25, nieznany 61 (s)
Polanin Strzałkowo 0-4 LKS Ślesin 14 września, 17:00
Wiktor Kacprzak 38, 45, Marcin Balalja 39, Eryk Wolinowski 75
Strażak Licheń Stary 2-1 Wicher Dobra 14 września, 17:00
Górnik Wierzbinek 2-4 Tur 1921 Turek 14 września, 17:00
nieznany ?, ? - Damian Bąkowski 1, Jakub Dudek 57, Bartosz Grabowski 62, Beniamin Trzepacz 79 (k)
SKP Słupca 1-1 Sokół Kleczew 14 września, 17:00
k. 4-5
Jakub Jóźwiak ? - Przemysław Kędziora 65

1/4 finału - 28 września

Olimpia Koło 1-3 Górnik Konin 28 września, 16:30
Kamil Jaroszewski 71 - Kamil Krzyżanowski 65, Jakub Groszkowski 69, Krzysztof Słowiński 88
Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-4 Victoria Września 28 września, 16:30
Bartosz Nowicki 15 (k), Mateusz Goździaszek 45, Dawid Przybyszewski 57, 90
LKS Ślesin 2-0 Strażak Licheń Stary 4 października, 16:30
w pierwotnym terminie (28 września, 16:30) odwołany
Tur 1921 Turek 2-3 Sokół Kleczew 4 marca, 14:00
Łukasz Grabowski 47, Krystian Przybylak 87 - Łukasz Cichos 22, 70, Émile Thiakane 52
w pierwotnym terminie (28 września, 16:30) odwołany

1/2 finału - 26 kwietnia

Victoria Września - Górnik Konin
LKS Ślesin - Sokół Kleczew

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas