[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Wielkopolski ZPN - Kalisz

I runda - 13-14 sierpnia

Polonia II Kępno 0-3 GKS Grębanin 14 sierpnia, 11:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Żaki Taczanów 0-2 Piast Czekanów 14 sierpnia, 11:00
Łukasz Adamczyk 42, 60
Sokół Chwaliszew 2-4 Sulimirczyk Sulmierzyce 14 sierpnia, 11:00
Marek Cepa 63, Mikołaj Śpitalniak 77 - Mateusz Nowak 3, 33, Piotr Gierko 78, 90
Unia Szymanowice 4-1 Gladiatorzy Pieruszyce 14 sierpnia, 11:00
Bartosz Łyskawka 6, Patryk Marciniak 47, Przemysław Szkudlarek 65, Daniel Grzesiak 83 - Adrian Włodarczyk 72
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 0-6 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 14 sierpnia, 11:00
Mikołaj Janusz 24, Kamil Dudkowski 47, Adam Kuber 54, 73, Maciej Kaniewski 62, Dawid Kaczocha 89 (s)
Korona Chełmce 1-9 Zieloni Koźminek 14 sierpnia, 16:00
Paweł Kaleta 81 - Mateusz Bodusz 4, Jakub Grochociński 29, 39, Paweł Kaleta 37 (s), Maciej Przybylski 46, Sylwin Donart 48, 90, Bartosz Kaźmierczak 63, Wojciech Góźdź 90
Pelikan Nowy Karolew 1-0 Jaskiniowiec Rajsko 14 sierpnia, 13:30
Piotr Witczak 29
Prosna Chocz 4-2 WKS Witaszyce 14 sierpnia, 14:00
Piotr Piasecki 25, Hubert Strzykała 33, 64, 70 - Michał Gościniak 42, Remigiusz Korzeniewski 48
Płomień Opatów 1-3 Wielkopolanin Siemianice 14 sierpnia, 14:30
Michał Krawiec 35 - Kamil Biczysko 43, 83, Szymon Sarnowski 62
Sokoły Droszew 0-1 OKS Ostrów Wielkopolski 14 sierpnia, 16:00
Bartłomiej Jajko 55
Zryw Kierzno - LZS Mikorzyn 14 sierpnia, 16:00
wynik nieznany; awans Mikorzyna
GKS Rychtal 3-1 LZS Trzcinica 14 sierpnia, 17:00
Łukasz Rogowski 14, Damian Musiała 75, Krzysztof Ćwikła 90 - Paweł Sobotta 16

II runda - 7 września

Prosna Chocz 1-5 Stal Pleszew 7 września, 17:00
Pelikan Nowy Karolew 1-4 KS Opatówek 7 września, 17:00
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 2-4 Raszkowianka Raszków 7 września, 17:00
Unia Szymanowice 0-0 GKS Żerków 7 września, 17:00
k. 5-3
w Nowej Wsi
GKS Rychtal 0-3 Pogoń Trębaczów 7 września, 17:00
Wielkopolanin Siemianice 1-1 Orzeł Mroczeń 7 września, 17:00
k. 2-4
LZS Mikorzyn 0-10 Olimpia Brzeziny 7 września, 17:00
Sulimirczyk Sulmierzyce 2-2 Piast Kobylin 7 września, 17:00
k. 5-6
OKS Ostrów Wielkopolski 1-3 Odolanovia Odolanów 6 września, 18:30
GKS Grębanin 0-1 Zefka Kobyla Góra 7 września, 17:00
Piast Czekanów 4-0 Barycz Janków Przygodzki 7 września, 17:00
Zieloni Koźminek 5-2 Szczyt Szczytniki 7 września, 17:00

III runda - 21 września

Raszkowianka Raszków 3-4 LKS Gołuchów 21 września, 17:00
Patryk Adamski 38, 64, Kamil Kucharski 89 - Łukasz Pietrzak 7, 11, Przemysław Skibiszewski 19, 24
Piast Kobylin 0-1 Astra Krotoszyn 21 września, 17:00
Szymon Juszczak 81
Piast Czekanów 2-4 Victoria Skarszew 21 września, 17:00
Leszek Kaniewski ?, Krzysztof Zydorek ? - nieznany ?, ?, Patryk Jóźwiak 9, 33 (k)
Olimpia Brzeziny 2-1 Korona/Pogoń Stawiszyn 21 września, 17:00
Paweł Zdun 19, Kamil Czajka 41 - Adrian Brajer 16
Zieloni Koźminek 1-3 KS Opatówek 21 września, 17:00
Wojciech Kranc 73 - Oskar Helt 3, Konrad Helt 28, 43
Unia Szymanowice 1-6 Stal Pleszew 21 września, 17:00
Łukasz Krzyżostaniak 44 - Dawid Pera 15 (k), 26, 75 (k), Jakub Biadała 45, Szymon Łyskawka 81, Filip Taczała 90
w Pleszewie; Unia gospodarzem
Zefka Kobyla Góra 4-2 Odolanovia Odolanów 21 września, 17:00
Michał Okoń 1, 12, Zbigniew Sieraczek 17, 54 - Kamil Czołnik 35, Łukasz Jamry 37
Pogoń Trębaczów 1-1 Orzeł Mroczeń 20 września, 17:00
k. 4-5
Łukasz Gajewski 75 - Miłosz Jędrzejewski 90

IV runda - 5 października
Do gry dołączają drużyny z III i IV ligi: Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski, Centra Ostrów Wielkopolski, Jarota Jarocin, KKS 1925 Kalisz, Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski, Pogoń Nowe Skalmierzyce, Polonia Kępno, Victoria Ostrzeszów.

KS Opatówek 0-2 KKS 1925 Kalisz 5 października, 16:15
Przemysław Balcerzak 34, Konrad Chojnacki 40
Orzeł Mroczeń 3-2 Polonia Kępno 5 października, 16:15
Patryk Hojka 17, 29, Damian Michalski 55 - Łukasz Walczak 4, Michał Górecki 27
Olimpia Brzeziny 0-4 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 5 października, 16:15
Krzysztof Matuszak 27, Piotr Walczak 62, 67, Michał Sztok 75
Victoria Skarszew 2-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 października, 16:15
Patryk Jóźwiak 11, Bartosz Gliński 88 - Damian Stasiak 18, Adam Majewski 43, Tomasz Kaczmarek 63
LKS Gołuchów 0-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 października, 16:15
Patryk Perz 62
Stal Pleszew 0-2 Centra Ostrów Wielkopolski 5 października, 16:15
Tomasz Adamiak 26 (k), Marcin Wandzel 38
Zefka Kobyla Góra 0-3 Victoria Ostrzeszów 5 października, 16:15
Daniel Cerbiński 65, 80, Maciej Stawiński 83
Astra Krotoszyn 0-3 Jarota Jarocin 5 października, 16:15
Mateusz Molewski 20, Damian Pawlak 43, Jacek Pacyński 47

V runda - 4 marca

Orzeł Mroczeń 1-4 KKS 1925 Kalisz 4 marca, 15:00
Marcin Górecki 70 (k) - Błażej Ciesielski 53, Rafał Jankowski 58 (k), Konrad Chojnacki 90, Stajko Stojczew 90
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 12 marca, 12:00
Artur Stachowicz 45 - Wojciech Kamiński 7, Marcin Szymkowiak 44
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-1 Centra Ostrów Wielkopolski 12 marca, 12:00
Tomasz Kempiński 20, Damian Izydorski 76, Paweł Zadka 85 - Tomasz Adamiak 90
Victoria Ostrzeszów 1-3 Jarota Jarocin 5 marca, 14:00
Maciej Stawiński 72 - Hubert Antkowiak 18, Mateusz Molewski 19, Damian Pawlak 85

1/2 finału - 19 kwietnia

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 KKS 1925 Kalisz 19 kwietnia, 17:00
pd. k. 3-1
Tomasz Kempiński 38 - Stajko Stojczew 68
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-2 Jarota Jarocin 19 kwietnia, 17:00
Krzysztof Czabański 37 - Christian Nnamani 12, Piotr Skokowski 77

Finał - 10 maja

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-2 Jarota Jarocin 10 maja, 17:30
Mateusz Molewski 43, Hubert Antkowiak 80
w Ostrowie Wielkopolskim

Puchar Polski 2016/2017 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2016/2017 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2016/2017 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2016/2017 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas