[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła

I runda - 22 sierpnia
Włókniarz Okonek, Sparta Złotów, Polonia Jastrowie, Sokół Szamocin, Unia Wapno, Zamek Gołańcz - wolny los

Lotnik Piła 1-1 Unia Ujście 22 sierpnia, 17:30
k. 2-4
LZS Piłka 2-4 Fortuna Wieleń 22 sierpnia, 17:30
Gryf Zofiowo 1-4 Radwan Lubasz 22 sierpnia, 17:30
Niespodzianka Stróżewo 3-2 Kłos Budzyń 22 sierpnia, 17:30
Energo-Efekt Trzcianka 4-2 Noteć Czarnków 22 sierpnia, 17:30
Sokół Kościerzyn Wielki 3-2 Zjednoczeni Kaczory 22 sierpnia, 17:30
Łobzonka Wyrzysk 1-1 Tarnovia Tarnówka 22 sierpnia, 17:30
k. 4-2
Sokół Gębice 0-4 Drawa Krzyż Wielkopolski 22 sierpnia, 17:30
Krajna Sławianowo 1-3 Pogoń Łobżenica 22 sierpnia, 17:30
GLKS Wysoka 2-4 Stella Białośliwie 22 sierpnia, 17:30

II runda - 19 września
Radwan Lubasz, Sparta Złotów, Fortuna Wieleń, Unia Ujście - wolny los

Łobzonka Wyrzysk 2-2 Pogoń Łobżenica 19 września, 16:30
k. 3-4
Sokół Kościerzyn Wielki 2-4 Stella Białośliwie 19 września, 16:30
Niespodzianka Stróżewo 1-3 Sokół Szamocin 19 września, 16:30
Energo-Efekt Trzcianka 5-3 Drawa Krzyż Wielkopolski 19 września, 16:30
Włókniarz Okonek 3-1 Polonia Jastrowie 19 września, 16:30
Unia Wapno 1-1 Zamek Gołańcz 19 września, 16:30
k. 2-4

III runda - 3 października

Stella Białośliwie 1-1 Lubuszanin Trzcianka 3 października, 16:15
k. 4-5
Zamek Gołańcz 2-2 Pogoń Łobżenica 3 października, 16:15
k. 4-2
Sparta Złotów 2-1 Sokół Szamocin 3 października, 16:15
Unia Ujście 0-2 Leśnik Margonin 3 października, 16:15
Włókniarz Okonek 2-2 Noteć Rosko 3 października, 16:15
k. 2-4
Energo-Efekt Trzcianka 1-1 Polonia Chodzież 3 października, 16:15
k. 7-8
Radwan Lubasz 0-5 Nielba Wągrowiec 3 października, 16:15
Fortuna Wieleń 2-1 Sokół Damasławek 3 października, 16:15

1/4 finału - 9 kwietnia

Zamek Gołańcz 0-7 Nielba Wągrowiec 15 marca
Sparta Złotów 3-1 Leśnik Margonin 9 kwietnia, 17:00
Noteć Rosko 3-2 Lubuszanin Trzcianka 9 kwietnia, 17:00
Fortuna Wieleń 1-2 Polonia Chodzież 9 kwietnia, 17:00

1/2 finału - 23 kwietnia
(Losowanie - 10 kwietnia 2008 - siedziba OZPN Piła)

Noteć Rosko 0-2 Nielba Wągrowiec 23 kwietnia, 17:00
J.Piecuch ?, T.Mikołajczak ?
Sparta Złotów 0-0 Polonia Chodzież
k. 2-4

Finał - 14 maja

Polonia Chodzież 0-3 Nielba Wągrowiec 14 maja, 17:30
P.Fillinger ? (k), R.Leśniewski ?, M.Witomski ?
w Margoninie

Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas