[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Wielkopolski ZPN - Konin

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 29-30 sierpnia

Fanclub Dąbroszyn 8-0 Maksymilian Konin 29 sierpnia, 17:30
Błękitni Mąkolno 1-5 LKS Ślesin 29 sierpnia, 17:30
Zalew Dobra 3-5 Orzeł Kawęczyn 29 sierpnia, 17:30
na stadionie Wichru
SRW Łuczywno 0-1 Warta Kramsk 29 sierpnia, 17:30
Warta Rumin 1-1 Zjednoczeni Rychwał 29 sierpnia, 17:30
k. 4-5
Kosynier Sokołowo 2-2 Płomień Nekla 29 sierpnia, 17:30
k. 2-4
Baszta Przedecz 0-3 Orzeł Grzegorzew 30 sierpnia, 17:30
Grom Malanów 2-2 Wicher Dobra 30 sierpnia, 17:30
k. 2-4
GKS Olszówka 0-1 Górnik Kłodawa 30 sierpnia, 17:30
Błękitni Helenów 1-3 GKS Sompolno 30 sierpnia, 17:30
Orlik Miłosław 0-9 Victoria II Września 30 sierpnia, 17:30
Hetman Orchowo 0-3 Czarni Ostrowite (k. Konina) 30 sierpnia, 17:30
(wo)
Warta Krzymów 2-3 Kasztelania Brudzew 30 sierpnia, 17:30

II runda - 12 września

Orzeł Kawęczyn 1-4 Wicher Dobra 12 września, 17:00
Warta Dobrów 2-4 Olimpia Koło 12 września, 17:00
Strażak Licheń Stary 4-1 LKS Ślesin 12 września, 17:00
Polonia Golina 7-2 Warta Kramsk 12 września, 17:00
Znicz Władysławów 0-0 Kasztelania Brudzew 12 września, 17:00
k. 3-4
Sparta Barłogi 0-10 Górnik Kłodawa 12 września, 17:00
Płomień Nekla 0-3 Victoria II Września 12 września, 17:00
(wo)
Sparta Konin 4-1 GKS Sompolno 12 września, 17:00
Polonus Kazimierz Biskupi 2-2 Zjednoczeni Rychwał 12 września, 17:00
k. 2-4
Orzeł Grzegorzew 0-8 Tur II Turek 13 września, 17:00
Fanclub Dąbroszyn 3-3 Tulisia Tuliszków 19 września, 17:00
k. 2-4
Wilki Wilczyn 1-4 Sokół Kleczew 19 września, 17:00
Polanin/Promotor Strzałkowo 1-5 Aluminium Konin 19 września, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-5 SKP Słupca 19 września, 17:00
ZKS Zagórów 2-3 Victoria Września 19 września, 17:00
Teleszyna Przykona 4-6 Zryw Dąbie 19 września, 17:00

III runda - 3 października

Victoria II Września 1-1 Sokół Kleczew 3 października, 16:30
k. 4-3
Polonia Golina 1-2 Zjednoczeni Rychwał 3 października, 16:30
Strażak Licheń Stary 1-2 Aluminium Konin 3 października, 16:30
Sparta Konin 0-3 Victoria Września 3 października, 16:30
Tur II Turek 3-2 Kasztelania Brudzew 3 października, 16:30
Zryw Dąbie 1-1 Górnik Kłodawa 3 października, 16:30
k. 2-3
Wicher Dobra 0-5 Tulisia Tuliszków 3 października, 16:30
Olimpia Koło 1-3 SKP Słupca 10 października, 16:30

IV runda - 17 października

Zjednoczeni Rychwał 2-1 Aluminium Konin 17 października, 15:45
Bryzgalski ?, Tylak ? - Sawa 75
Tur II Turek 3-3 Victoria Września 18 października, 15:45
k. 3-4
Górnik Kłodawa 0-3 Tulisia Tuliszków 17 października, 15:45
Victoria II Września 2-0 SKP Słupca 17 października, 15:45

Finał - 14 maja
Wyniki 1/2 finału nieznane

Tulisia Tuliszków 1-0 Victoria Września 14 maja, 17:00

Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas