[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Wielkopolski ZPN - Kalisz

I runda - 15 sierpnia

Korona Chełmce 1-8 Raszkowianka Raszków 15 sierpnia, 11:00
Jarota Jarocin (juniorzy) 4-3 Unia Szymanowice 15 sierpnia, 13:00
Prosna Chocz 1-3 Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 15 sierpnia, 16:00
LZS Godziesze 2-4 Masovia Kraszewice 15 sierpnia, 16:00
LZS Kuźnica Grabowska 3-4 Lilia Mikstat 15 sierpnia, 16:00
Sulimirczyk Sulmierzyce 3-3 Czarni Dobrzyca 15 sierpnia, 16:00
k. 4-2
KKS 1925 Kalisz (juniorzy) 2-3 Błękitni/Sparta Kotlin 15 sierpnia, 16:00
Pelikan Nowy Karolew 3-1 Swędrnia Koźminek 15 sierpnia, 16:00
Arkady Ostrów Wielkopolski 4-1 KS Rogaszyce 15 sierpnia, 16:00
Victoria Skarszew 3-0 Żaki Taczanów 15 sierpnia, 16:00
Ajax Rojów 0-2 GKS Grębanin 15 sierpnia, 16:00
Ogniwo Łąkociny 2-0 Tarchalanka Tarchały Wielkie 15 sierpnia, 16:00
Polonia Kępno 2-2 Strażak Słupia 15 sierpnia, 16:00
k. 3-0

II runda - 18 listopada

Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 1-4 Rolbud OSiR Pleszew 18 listopada, 12:00
KKS 1925 Kalisz 2-1 Korona/Pogoń Stawiszyn 18 listopada, 12:00
Sulimirczyk Sulmierzyce 3-2 Odolanovia Odolanów 18 listopada, 12:00
Raszkowianka Raszków 4-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 listopada, 12:00
Błękitni/Sparta Kotlin 0-2 Płomyk Koźminiec 18 listopada, 12:00
Jarota Jarocin (juniorzy) 3-0 Grom Golina 18 listopada, 12:00
Arkady Ostrów Wielkopolski 2-5 Barycz Janków Przygodzki 18 listopada, 12:00
Pelikan Nowy Karolew 0-7 Prosna Kalisz 18 listopada, 12:00
Victoria Skarszew 3-0 KS Opatówek 18 listopada, 12:00
Ogniwo Łąkociny 1-13 Iskra Sieroszewice 18 listopada, 12:00
Masovia Kraszewice 2-3 LZS Doruchów 18 listopada, 12:00
Płomień Opatów 1-0 Orzeł Mroczeń 18 listopada, 12:00
GKS Grębanin 3-2 Pogoń Trębaczów 18 listopada, 12:00
Polonia Kępno 5-0 Victoria Ostrzeszów 18 listopada, 12:00
LZS Trzcinica 4-4 LZS Jankowy 1968 18 listopada, 12:00
k. 2-4
Lilia Mikstat 3-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 25 listopada, 12:00

III runda - 25 listopada

KKS 1925 Kalisz 1-0 Rolbud OSiR Pleszew 25 listopada, 12:00
Sulimirczyk Sulmierzyce 2-3 Raszkowianka Raszków 25 listopada, 12:00
Jarota Jarocin (juniorzy) 0-3 Płomyk Koźminiec 25 listopada, 12:00
Prosna Kalisz 7-1 Barycz Janków Przygodzki 25 listopada, 12:00
Victoria Skarszew 0-2 Iskra Sieroszewice 25 listopada, 12:00
Lilia Mikstat 3-3 LZS Doruchów 2 marca, 12:00
k. 7-6
GKS Grębanin 6-0 Płomień Opatów 25 listopada, 12:00
Polonia Kępno 0-2 LZS Jankowy 1968 25 listopada, 12:00

IV runda - 9 marca

Płomyk Koźminiec 5-2 LKS Gołuchów 2 marca, 12:00
Kuś 27 (s), Baran 32, 40 (k), Cieślak 36, Forycki 90 - Smoliński 5 (k), Marcinkowski 82
Raszkowianka Raszków 0-2 Astra Krotoszyn 2 marca, 12:00
Staszewski ?, Faletnin ?
LZS Jankowy 1968 2-2 LKS Czarnylas 9 marca, 12:00
k. 4-2
nieznany ?, ? - Czech ?, Kempiński 10
GKS Grębanin 0-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 9 marca, 12:00
Nowakowski 27, Ciesielski 74, Skrzypczak 85
KKS 1925 Kalisz 0-1 Piast Kobylin 9 marca, 13:00 (300)
Pośpiech 19
Prosna Kalisz 3-3 Jarota Jarocin 9 marca, 11:00
k. 4-2
Kaźmierczak 25, Pietrzak 39, 48 - Pacyński 18, Kruk 61, Stefaniak 77
Iskra Sieroszewice 0-2 Calisia Kalisz 9 marca, 12:00
Klimkiewicz 60, 85
Lilia Mikstat 0-3 Centra Ostrów Wielkopolski 9 marca, 12:00
Tomczak 27, Grzeszczyk 53, 82

1/4 finału - 9 kwietnia

LZS Jankowy 1968 0-3 Płomyk Koźminiec 9 kwietnia, 17:00
Cieślak 24, Baran 44, 88
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-6 Piast Kobylin 9 kwietnia, 17:00
Nowicki 25, 36, Biernat 52, Pośpiech 68, 88, Smektała 73
Prosna Kalisz 3-0 Astra Krotoszyn 9 kwietnia, 17:00
Sibiński 25, Augustyniak 35, Pietrzak 60
Centra Ostrów Wielkopolski 3-2 Calisia Kalisz 9 kwietnia, 17:00
Walczak 11, Kucharski 45, Kasprzyk 84 - Wnuk 13, Zaworski 60

1/2 finału - 23 kwietnia

Płomyk Koźminiec 1-1 Piast Kobylin 23 kwietnia, 17:00
k. 5-6
Prosna Kalisz 2-2 Centra Ostrów Wielkopolski 23 kwietnia, 17:00
k. 3-5
Baszczyński 16, 30 - Grzeszczyk 58, Kasprzyk 90

Finał - 14 maja

Centra Ostrów Wielkopolski 1-0 Piast Kobylin 14 maja, 17:00
Tomczak 15
w Ostrowie Wielkopolskim

Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas