[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 26 sierpnia

Fara Pelikan Żydowo 0-3 Pelikan Niechanowo 26 sierpnia, 14:00
Orkan Działyń 0-4 Czarni Czerniejewo 26 sierpnia, 14:00
Legendy Odlewu Poznań 0-7 Odlew Poznań 26 sierpnia, 11:00
LKS Kicin 4-1 Bola 06 Poznań 26 sierpnia, 16:00
Lech Poznań (oldboje) 3-1 Maratończyk Brzeźno 26 sierpnia, 16:00
Suchary Suchy Las 6-4 Poznań FC 26 sierpnia, 14:00
GKS Golęczewo 1-3 Suchary II Suchy Las 26 sierpnia, 14:00
Orkan Manieczki 7-0 Wielkopolska II Komorniki 26 sierpnia, 16:00
KS Sarbia 1-1 Orzeł Łowyń 26 sierpnia, 15:00
k. 5-4
Polonia Brodnica 2-3 LSSG Grodzisk Wielkopolski 26 sierpnia, 14:00
Inter Zdrój 4-1 TS 05 Nowy Tomyśl 26 sierpnia, 15:00
Tęcza Lulin 6-2 LZS Obrowo 26 sierpnia, 15:00
Złoci Złotkowo 2-0 Orkan Objezierze 26 sierpnia, 14:00
Przemysław Poznań (oldboje) 8-1 Luboński FC II 26 sierpnia, 14:00
Absolwent Marcinek Poznań 1-4 Przemysław Poznań 26 sierpnia, 14:00

II runda - 5 września

Wełnianka Kiszkowo 1-0 KS Łopuchowo 5 września, 17:00
Pogoń Książ Wielkopolski 5-0 Phytopharm Klęka 5 września, 17:00
Błękitni Owińska 2-5 Unia II Swarzędz 5 września, 17:00
Orzeł Granowo 5-0 LZS Wronczyn 5 września, 17:00
Wielkopolska Komorniki 0-1 TS Skórzewo 5 września, 17:00
Paech Kamionna 4-1 Rzemieślnik Kwilcz 5 września, 17:00
Świt Piotrowo 1-1 Warta Wartosław 5 września, 17:00
k. 4-3
Huragan Michorzewo 0-3 1.FC Lusowo 12 września, 16:30
(wo)
Huragan wycofał się z rozgrywek
SSG Kamieniec 1-2 Patria Buk 5 września, 17:00
Sokół II Pniewy 3-0 Obra Zbąszyń 13 września, 16:30
(wo)
Obra wycofała się z rozgrywek
GKS Gułtowy 3-3 TPS Winogrady (Poznań) 5 września, 17:00
k. 1-4
Lech Poznań (oldboje) 0-0 Suchary Suchy Las 5 września, 17:00
k. 4-2
Concordia Murowana Goślina 3-2 Poznaniak Poznań 5 września, 17:00
Pelikan Niechanowo 3-5 Vitcovia Witkowo 5 września, 17:00
Czarni Czerniejewo 1-7 Zjednoczeni Trzemeszno 5 września, 17:00
LKS Kicin 2-4 Jurand Bolechówko 5 września, 17:00
Orkan Manieczki 1-1 Dragon Tulce 5 września, 17:00
k. 4-3
KS Sarbia 3-8 Mawit Lwówek 5 września, 17:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 4-1 Spójnia Strykowo 5 września, 17:00
Tęcza Lulin 1-1 Kłos Gałowo 5 września, 17:00
k. 4-5
Złoci Złotkowo 3-3 Rożnovia Rożnowo 5 września, 17:00
k. 5-4
Inter Zdrój 1-4 Orzeł Rostarzewo 6 września, 17:00
Przemysław Poznań 1-1 Stella Luboń 6 września, 17:00
k. 7-6
Odlew Poznań 1-5 Clescevia Kleszczewo 19 września, 20:00
Przemysław Poznań (oldboje) 4-0 Tęcza Skrzynki 5 września, 17:00

III runda - 3 października

Lech Poznań (oldboje) 5-3 Przemysław Poznań (oldboje) 3 października, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-1 Vitcovia Witkowo 3 października, 16:00
k. 1-4
Wełnianka Kiszkowo 2-2 Piast Kobylnica 3 października, 16:00
k. 2-4
Clescevia Kleszczewo 0-3 Jurand Bolechówko 3 października, 16:00
Pogoń Książ Wielkopolski 2-2 Warta Śrem 3 października, 16:00
k. 2-4
Unia II Swarzędz 3-0 Concordia Murowana Goślina 3 października, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 13-2 Rokita Rokietnica 3 października, 16:00
Orkan Manieczki 0-1 Kłos Zaniemyśl 3 października, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 5-2 1920 Mosina 3 października, 16:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 2-1 Korona Bukowiec 3 października, 16:00
Orzeł Rostarzewo 1-1 Polonia Nowy Tomyśl 3 października, 16:00
k. 4-5
Kłos Gałowo 1-4 Czarni Wróblewo 3 października, 16:00
Złoci Złotkowo 1-1 Wełna Rogoźno 3 października, 16:00
k. 4-5
TS Skórzewo 1-2 TPS Winogrady (Poznań) 3 października, 16:00
Polonia Poznań 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 3 października, 16:15
mecz zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Mawit Lwówek 1-5 Sparta Szamotuły 3 października, 16:00
Czarni Kaźmierz 1-2 1.FC Lusowo 3 października, 16:00
Przemysław Poznań 2-7 Grom Plewiska 3 października, 16:00
Orzeł Granowo 0-2 Lipno Stęszew 3 października, 16:00
Patria Buk 2-2 Sokół Duszniki 3 października, 16:00
k. 7-6
KS Sękowo 3-16 Warta Międzychód 3 października, 16:00
Paech Kamionna 0-0 Świt Piotrowo 3 października, 16:00
k. 4-2
Sokół II Pniewy 0-3 Pogoń Lwówek 3 października, 16:00
Huragan Pobiedziska 2-1 Unia Swarzędz 3 października, 16:00
Kotwica Kórnik 1-0 Luboński FC 3 października, 16:00
Promień II Opalenica 5-0 Sokół Rakoniewice 3 października, 16:00
Paryzek 64, 89, Remplewicz 70, Kańduła 72, Kolasinski 80
Warta Sieraków 3-3 Sokół Pniewy 3 października, 16:00
k. 4-1

1/16 finału - 17 października

Piast Kobylnica 0-3 Mieszko Gniezno 17 października, 15:30
A.Nawrot ?, Ditbrener 60, Tyc 83
Kotwica Kórnik 3-0 TPS Winogrady (Poznań) 17 października, 15:30
Konarski ?, Mościpan ?, Majchrzak ?
Unia II Swarzędz 4-0 Jurand Bolechówko 17 października, 15:30
Lech Poznań (oldboje) 9-1 Vitcovia Witkowo 17 października, 15:30
J.Podbrożny 3, J.Dembiński 23, 60, A.Janczek 29, W.Kryger 40, R.Gałecki 51, 75, P.Wojtala 72, R.Rybak 78 - nieznany ?
Warta Śrem 5-1 Kłos Zaniemyśl 17 października, 15:30
Huragan Pobiedziska 4-1 Lechita Kłecko 17 października, 15:30
M.Witaszek ?, ?, ?, M.Kwiatkowski ? - R.Olszewski ?
1922 Lechia Kostrzyn 1-1 Polonia Środa Wielkopolska 17 października, 15:30
k. 3-4
D.Korcz 65 - Ł.Przybyłek 66
Wełna Rogoźno 1-2 Sparta Oborniki 17 października, 15:30
nieznany 88 - M.Ratajski 10, M.Florek 50
Pogoń Lwówek 4-1 Czarni Wróblewo 17 października, 15:30
Paech Kamionna 0-6 Warta Sieraków 17 października, 15:30
Lipno Stęszew 1-7 Promień Opalenica 17 października, 15:30
nieznany 41 - K.Gościniak 10, 81, Ł.Rewers 44, 74, S.Suchomski 51, C.Florysiak 61, M.Kudasiński 69
1.FC Lusowo 1-7 Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 października, 15:30
Sparta Szamotuły 2-4 Warta Międzychód 17 października, 15:30
M.Wawszczak 40, M.Kąkol 76 - B.Orzeł 18, 68, Ł.Humbla 24, 59
Grom Plewiska 5-1 TS 1998 Dopiewo 17 października, 15:30
nieznany ?, ?, ?, ?, ? - Z.Królik 77
LSSG Grodzisk Wielkopolski 1-1 Patria Buk 17 października, 15:30
k. 4-3
Promień II Opalenica 2-2 Polonia Nowy Tomyśl 17 października, 15:30
k. 3-1
K.Wolniewicz 15, K.Paryzek 58 - T.Puncewicz 2, 85

1/8 finału - 19-27 marca

Huragan Pobiedziska 1-2 Sparta Oborniki 26 marca, 15:30
nieznany ? - B.Szalik ?, T.Gendera ?
LSSG Grodzisk Wielkopolski 0-6 Promień Opalenica 26 marca, 15:30
M.Antczak 19, M.Grobelny 47, 53, K.Gościniak 73, 84, C.Florysiak 90
w Ptaszkowie
Kotwica Kórnik 3-1 Mieszko Gniezno 15 marca, 12:00
Ł.Słabolepszy 5, P.Landskowski 74, R.Szymczak 85 - M.Zgórzak 44
Polonia Środa Wielkopolska 5-1 Warta Śrem 22 marca, 12:00
P.Maleszka 7, A.Baszterda 21, P.Minge 31, M.Duchała 80 (k), M.Czajka 89 - S.Kaptur 26
Unia II Swarzędz 0-4 Grom Plewiska 1 kwietnia
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:30) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Lech Poznań (oldboje) 2-3 Promień II Opalenica 27 marca, 15:30
A.Janeczek 9, M.Okoński 30 - K.Wolniewicz 5, K.Paryzek 25, 75
Warta Międzychód 4-0 Warta Sieraków 22 marca, 12:00
B.Orzeł ?, ?, Ł.Humbla ?, D.Szade ?
Pogoń Lwówek 0-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 22 marca, 12:00
W.Zasada ?, S.Borowicz ? (k)

1/4 finału - 9 kwietnia

Warta Międzychód 1-3 Promień Opalenica 9 kwietnia, 17:00
D.Szade 52 (k) - T.Lewandowski 18, T.Dłużyk 32, K.Wróbel 40
Kotwica Kórnik 0-4 Polonia Środa Wielkopolska 9 kwietnia, 17:00
A.Mrowiński ?, M.Duchała ?, P.Minge ?, P.Maleszka 51
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-0 Sparta Oborniki 9 kwietnia, 17:00
M.Kruszczyński 57
Promień II Opalenica 3-1 Grom Plewiska 9 kwietnia, 17:00
A.Kańduła 22, 24, K.Paryzek 80 - nieznany 18

1/2 finału - 23 kwietnia

Polonia Środa Wielkopolska 0-2 Promień Opalenica 7 maja, 17:00
D.Koszakow 65, Ł.Rewers 90
Promień II Opalenica 3-5 Tarnovia Tarnowo Podgórne 23 kwietnia, 17:30
M.Zaremski 6, K.Wolniewicz 79, 85 - K.Mańczak 23, 71, M.Kubicki 24, W.Zasada 45, J.Przybylski 59

Finał - 28 maja

Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-1 Promień Opalenica 28 maja, 17:30
K.Gościniak 90
w Tarnowie Podgórnym / w pierwotnym terminie (14 maja, 17:00) mecz odwołany z powodu trwającej procedury odwoławczej od walkowera przeciwko Promieniowi Opalenica w meczu półfinałowym

Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN - Piła)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas