[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Wielkopolski ZPN - Leszno

I runda - 11-12 sierpnia

Łapawa Gostkowo 2-2 Pelikan Dębno Polskie 11 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Rawia Rawicz 2-2 Tęcza Ziemnice 11 sierpnia, 17:00
k. 3-4
Orzeł Lipno 3-0 Olimpia Stary Lubosz 11 sierpnia, 17:00
Orla Jutrosin 1-0 Sarnowianka Sarnowa 11 sierpnia, 17:00
Kormoran Święciechowa 0-1 Rywal-Klon Mochy 11 sierpnia, 17:00
Sokół-Orkan Chobienice 2-1 Gwiazda Siedlec 11 sierpnia, 17:00
Obra Kościan 2-0 Jantar Strzyżewice 11 sierpnia, 17:00
Szewa Gostyń 5-2 Lew Pogorzela 12 sierpnia, 17:00
GKS Włoszakowice 0-1 LZS Stare Oborzyska 12 sierpnia, 17:00
Polcopper Widziszewo 0-1 LZS Głuchowo 12 sierpnia, 17:00
Osa Osieczna 1-4 Kłos Rokosowo 12 sierpnia, 17:00
Tęcza Tuchorza 2-0 Orzeł Belęcin 12 sierpnia, 17:00
Grom Czacz 0-1 Helios Czempiń 12 sierpnia, 17:00
Sokół Chwałkowo 2-0 Awdaniec Pakosław 12 sierpnia, 17:00
Jantar Strzyżewice 7-0 Dąb Boguszyn 12 sierpnia, 17:00

II runda - 29 sierpnia
Orkan Chobienice - wolny los

Szewa Gostyń 2-2 Sokół Chwałkowo 29 sierpnia, 18:00
k. 5-4
Orla Jutrosin 1-1 Łapawa Gostkowo 29 sierpnia, 18:00
k. 3-4
Kłos Rokosowo 0-1 Tęcza Ziemnice 29 sierpnia, 18:00
Obra Kościan 9-1 Orzeł Lipno 29 sierpnia, 18:00
Tęcza Tuchorza 2-0 Rywal-Klon Mochy 29 sierpnia, 18:00
Jantar Strzyżewice 3-3 Helios Czempiń 29 sierpnia, 18:00
k. 4-5
LZS Głuchowo 2-1 LZS Stare Oborzyska 29 sierpnia, 18:00

III runda - 26 września

Tęcza Ziemnice 1-2 Rydzyniak Rydzyna 19 września, 16:30
Łapawa Gostkowo 0-6 Wielkopolanka Szelejewo 26 września, 16:30
Szewa Gostyń 3-4 Kłos Garzyn 26 września, 16:30
Obra Kościan 3-0 Grom Wolsztyn 26 września, 16:30
Tęcza Tuchorza 2-1 Orkan Chorzemin 26 września, 16:30
Sokół-Orkan Chobienice - Znicz Obra 26 września, 16:30
wynik nieznany; awans Sokół-Orkan Chobienice
LZS Głuchowo 1-2 Rywal Kurza Góra 26 września, 16:30
Zjednoczeni Pudliszki 5-4 Ruch Bojanowo 26 września, 16:30
Mas-Rol Spławie 3-3 Brenewia Wijewo 26 września, 16:30
k. 4-5
Wisła Borek Wielkopolski 1-4 Krobianka Krobia 26 września, 16:30
Helios Czempiń 8-1 Sokół Kaszczor 26 września, 16:30
Pogoń Śmigiel 2-2 PKS Racot 3 października, 16:30
k. 4-5

1/8 finału - 8-9 marca

Kłos Garzyn 1-3 Korona Piaski 8 marca, 15:00
Brenewia Wijewo 0-4 Polonia 1912 Leszno 9 marca, 14:00
Krobianka Krobia 3-3 Sparta Miejska Górka 9 marca, 14:00
k. 1-4
Wielkopolanka Szelejewo 1-1 Dąbroczanka Pępowo 9 marca, 14:00
k. 3-4
Robak ? - M.Kaczmarek ?
Obra Kościan 1-1 PKS Racot 9 marca, 14:00
k. 2-3
Zjednoczeni Pudliszki 1-1 Rydzyniak Rydzyna 9 marca, 14:00
k. 2-4
Tęcza Tuchorza 0-2 Sokół-Orkan Chobienice 9 marca, 14:00
Helios Czempiń 3-1 Rywal Kurza Góra 9 marca, 14:00

1/4 finału - 16 kwietnia

PKS Racot - Korona Piaski
w pierwotnym terminie (16 kwietnia, 17:00) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół-Orkan Chobienice 4-2 Polonia 1912 Leszno 16 kwietnia, 17:00
Rydzyniak Rydzyna 1-1 Dąbroczanka Pępowo 23 kwietnia, 17:30
k. 4-2
w pierwotnym terminie (16 kwietnia, 17:00) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Helios Czempiń 0-5 Sparta Miejska Górka 16 kwietnia, 17:00

1/2 finału - 14 maja

Rydzyniak Rydzyna 0-1 Sparta Miejska Górka 14 maja, 18:00
M.Frąckowiak 75
Sokół-Orkan Chobienice 2-2 Korona Piaski 14 maja, 18:00
k. 3-5

Finał - 4 czerwca

Sparta Miejska Górka 2-4 Korona Piaski 4 czerwca, 17:30
w Gostyniu

Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas