[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2003/2004, grupa: wielkopolska (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lech II Poznań 30 71 22 5 3 91-26 11 2 2 56-15 11 3 1 35-11
2.  Luboński KS 30 64 19 7 4 64-22 11 3 1 34-7 8 4 3 30-15
3.  Sparta Oborniki 30 62 18 8 4 66-30 9 4 2 36-16 9 4 2 30-14
4.  Sokół Pniewy 30 58 17 7 6 55-33 9 4 2 34-18 8 3 4 21-15
5.  Nielba Wągrowiec 30 57 16 9 5 59-23 11 3 1 42-9 5 6 4 17-14
6.  Warta Śrem 30 46 13 7 10 53-58 6 6 3 31-25 7 1 7 22-33
7.  MKP 1999 Piła 30 44 13 5 12 46-33 8 2 5 25-13 5 3 7 21-20
8.  1920 Mosina 30 42 12 6 12 48-42 9 2 4 32-14 3 4 8 16-28
9.  Polonia Środa Wielkopolska 30 40 11 7 12 56-51 6 4 5 29-23 5 3 7 27-28
10.  Sokół Rakoniewice 30 38 10 8 12 52-55 5 4 6 26-28 5 4 6 26-27
11.  Huragan Pobiedziska 30 34 9 7 14 49-53 6 3 6 29-26 3 4 8 20-27 2 4 1 1 0 3-1
12.  Polonia Chodzież 30 34 10 4 16 40-56 5 3 7 22-24 5 1 9 18-32 2 1 0 1 1 1-3
13.  Wełna Rogoźno 30 31 8 7 15 37-56 6 2 7 21-22 2 5 8 16-34
14.  TPS Winogrady (Poznań) 30 25 6 7 17 19-44 3 5 7 9-20 3 2 10 10-24
15.  Patria Buk 30 12 2 6 22 21-93 1 3 11 8-34 1 3 11 13-59
16.  Unia Wapno 30 10 2 4 24 24-105 1 2 12 10-42 1 2 12 14-63
KP Poznań 2000 połączył się z TPS Winogrady i występuje pod tą drugą nazwą.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lech II Poznań    3-1 1-3 2-2 4-2 6-0 1-1 5-0 2-3 2-1 2-1 4-0 4-0 1-0 7-0 12-1 
 2 Luboński KS1-1     1-1 3-0 1-0 0-1 2-0 3-0 2-0 1-0 3-0 2-0 3-3 2-0 5-1 5-0 
 3 Sparta Oborniki0-0 3-1     0-1 0-0 5-0 3-0 3-1 1-2 5-3 3-1 4-1 2-2 0-0 3-1 4-3 
 4 Sokół Pniewy0-3 0-4 2-1     0-0 4-1 2-0 0-0 5-3 2-2 1-1 4-0 3-1 3-1 4-0 4-1 
 5 Nielba Wągrowiec1-0 2-0 3-0 5-0     6-0 0-1 1-0 1-1 4-2 2-1 3-2 0-0 1-1 5-1 8-0 
 6 Warta Śrem0-1 2-2 3-3 0-3 1-1     1-1 1-1 2-2 0-3 5-3 3-1 4-0 2-1 3-1 4-2 
 7 MKP 1999 Piła1-2 0-2 0-1 0-1 0-1 1-1     1-1 2-1 3-0 3-2 2-1 1-0 1-0 3-0 7-0 
 8 1920 Mosina1-3 1-1 0-2 0-1 1-1 2-0 2-0     1-0 1-2 2-0 5-1 4-1 2-0 4-0 6-2 
 9 Polonia Środa Wielkopolska0-4 0-1 1-1 0-1 3-2 3-2 3-1 3-5     1-1 3-1 0-1 1-1 2-1 9-1 0-0 
 10 Sokół Rakoniewice2-2 1-4 1-2 1-0 2-4 1-2 2-2 3-1 3-3     2-4 1-1 2-0 3-1 0-2 2-0 
 11 Huragan Pobiedziska3-5 2-2 0-5 0-0 0-0 1-4 1-0 1-0 1-3 2-3     3-1 3-0 0-1 9-1 3-1 
 12 Polonia Chodzież0-1 1-3 0-2 2-2 0-1 0-2 0-4 2-1 3-0 1-2 0-0     7-3 2-1 1-1 3-1 
 13 Wełna Rogoźno0-2 0-3 1-2 2-1 1-0 2-1 0-1 3-1 1-2 1-4 0-0 0-2     4-0 3-3 3-0 
 14 TPS Winogrady (Poznań)0-4 0-0 0-0 0-4 1-2 2-3 2-0 0-0 1-0 2-1 0-3 0-1 0-0     1-1 0-1 
 15 Patria Buk1-3 0-5 0-2 0-2 0-3 0-4 1-2 0-2 3-1 0-0 1-1 0-4 0-2 0-1     2-2 
 16 Unia Wapno1-4 0-1 1-5 0-3 0-0 0-1 0-8 2-3 0-6 2-2 0-2 1-2 0-3 1-2 2-0     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Sokół Rakoniewice 3-1 TPS Winogrady (Poznań)
J.Żmuda 27, K.Jedliński 36, P.Śpiączka 88 - K.Konarski 48 (k)
Nielba Wągrowiec 5-0 Sokół Pniewy
A.Reiss 19, 51, M.Trzebny 22, A.Bartkowiak 57, R.Górka 79
Unia Wapno 0-8 MKP 1999 Piła
J.Biela 9, 63, P.Nawrocki 29, M.Tomczyk 33, K.Zabel 51, T.Kępczyński 62, 67, M.Szymański 77
Wełna Rogoźno 1-2 Sparta Oborniki
K.Figura 21 - W.Goliwąs 1, C.Owczarek 9
Huragan Pobiedziska 1-4 Warta Śrem
R.Borykin 70 (k) - P.Olaszczyk 14 (s), S.Płacheta 69, 87, M.Szymandera 78
Lech II Poznań 4-0 Polonia Chodzież
P.Jacek 39, D.Nawrocik 41, 43, 86
Patria Buk 3-1 Polonia Środa Wielkopolska
W.Weiss 30, 60, 72 - Ł.Kubiak 65
1920 Mosina 1-1 Luboński KS
Ł.Bubacz 15 - D.Magdziński 60 (k)

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

TPS Winogrady (Poznań) 0-0 Luboński KS
Polonia Środa Wielkopolska 3-5 1920 Mosina
Z.Banaszyk 18, P.Lepczyński 21, Mi.Paczyński 74 - Ł.Bubacz 11, P.Bartkowiak 63, M.Lulka 71, W.Chojnacki 77, P.Rutkowski 86
Polonia Chodzież 1-1 Patria Buk
K.Kaniewski 20 - W.Weiss 57
Warta Śrem 0-1 Lech II Poznań
T.Magdziarz 65
Sparta Oborniki 3-1 Huragan Pobiedziska
M.Wilczyński 6, M.Pacholczyk 71, W.Goliwąs 85 - P.Kordacki 20
MKP 1999 Piła 1-0 Wełna Rogoźno
P.Nawrocki 58
Sokół Pniewy 4-1 Unia Wapno
M.Bizewski 20 (k), S.Kramer 30, S.Nyga 80, R.Kliszkowiak 87 - Ł.Mendel 65 (k)
Sokół Rakoniewice 2-4 Nielba Wągrowiec
O.Tereszczenko 34, P.Tuliński 60 - A.Reiss 30, 88, R.Górka 83, D.Gajowiecki 90

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Nielba Wągrowiec 1-1 TPS Winogrady (Poznań)
D.Gajowiecki 90 - D.Janyga 36
Unia Wapno 2-2 Sokół Rakoniewice
Mi.Patelski 56, 60 - P.Śpiączka 10, J.Żmuda 66
Wełna Rogoźno 2-1 Sokół Pniewy
A.Gimzicki 10, K.Blados 69 - R.Kliszkowiak 8
Huragan Pobiedziska 1-0 MKP 1999 Piła
P.Kordacki 39
Lech II Poznań 1-3 Sparta Oborniki
D.Głowacki 38 (s) - C.Owczarek 5 (k), Z.Koczorowski 35, W.Goliwąs 89
Patria Buk 0-4 Warta Śrem
S.Kaptur 30, M.Piotrowski 35, S.Płacheta 41, J.Chromiński 65
1920 Mosina 5-1 Polonia Chodzież
Ł.Bubacz 12, P.Rutkowski 33, K.Bartkowiak 47, W.Chojnacki 76, H.Wachowiak 80 - M.Sudoł 7 (k)
Luboński KS 2-0 Polonia Środa Wielkopolska
A.Ngamayama 86, S.Jakubczak 87

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

TPS Winogrady (Poznań) 1-0 Polonia Środa Wielkopolska
P.Szymkowiak 62
Polonia Chodzież 1-3 Luboński KS
M.Kulka 40 - W.Głowiński 11, S.Jakubczak 14, A.Ngamayama 33
Warta Śrem 1-1 1920 Mosina
M.Szymandera 44 (k) - M.Lulka 8
Sparta Oborniki 3-1 Patria Buk
C.Owczarek 47, 81 (k), W.Goliwąs 68 - W.Weiss 3
MKP 1999 Piła 1-2 Lech II Poznań
P.Lorek 65 - T.Magdziarz 17, Z.Zakrzewski 85
Sokół Pniewy 1-1 Huragan Pobiedziska
S.Kramer 12 - M.Szymański 83
Sokół Rakoniewice 2-0 Wełna Rogoźno
M.Świtała 65, A.Kręcichwost 89
Nielba Wągrowiec 8-0 Unia Wapno
A.Reiss 27, 48, 51, M.Trzebny 43, 66, 83, R.Górka 80, D.Gajowiecki 85 (k)

Kolejka 5 - 6-7 września

Unia Wapno 1-2 TPS Winogrady (Poznań)
N.Adamczewski 10 - I.Bąkowski 6, K.Rembicki 8
Wełna Rogoźno 1-0 Nielba Wągrowiec
M.Urbaniak 64
Huragan Pobiedziska 2-3 Sokół Rakoniewice
S.Jankowski 30, 76 - P.Śpiączka 44, 66, K.Piotrowski 84
Lech II Poznań 2-2 Sokół Pniewy
J.Stronczyński 7, P.Kołodziejczak 40 - W.Rzeszowski 32, 56
Patria Buk 1-2 MKP 1999 Piła
R.Sobkowiak 42 (k) - A.Kwiatkowski 27, D.Janik 36 (s)
1920 Mosina 0-2 Sparta Oborniki
M.Wieczorek 83 (s), M.Wilczyński 90
Luboński KS 0-1 Warta Śrem
J.Chromiński 38
Polonia Środa Wielkopolska 0-1 Polonia Chodzież
K.Kaniewski 20

Kolejka 6 - 13-14 września

TPS Winogrady (Poznań) 0-1 Polonia Chodzież
M.Kulka 66
Warta Śrem 2-2 Polonia Środa Wielkopolska
S.Płacheta 16, K.Szymandera 30 (k) - Z.Banaszyk 8, M.Wieczorkowski 24
Sparta Oborniki 3-1 Luboński KS
D.Oszmałek 2, 45 (k), M.Wilczyński 87 - W.Głowiński 11
MKP 1999 Piła 1-1 1920 Mosina
P.Lorek 53 - Ł.Bubacz 51
Sokół Rakoniewice 2-2 Lech II Poznań
J.Żmuda 25 (k), K.Jedliński 53 - D.Nawrocik 55, 65
Nielba Wągrowiec 2-1 Huragan Pobiedziska
A.Reiss 12, R.Górka 83 (k) - R.Borykin 56
Unia Wapno 0-3 Wełna Rogoźno
K.Cieciura 17, K.Figura 56 (k), A.Gimzicki 80
Patria Buk 0-2 Sokół Pniewy
T.Sołtysiak 25, R.Kliszkowiak 88

Kolejka 7 - 20-21 września

Wełna Rogoźno 4-0 TPS Winogrady (Poznań)
A.Gimzicki 34, 39, 54, K.Blados 49
Lech II Poznań 4-2 Nielba Wągrowiec
Ł.Łukasik 25, 57, 83, T.Magdziarz 63 (k) - T.Jarzębowski 68, R.Górka 78 (k)
Patria Buk 0-0 Sokół Rakoniewice
1920 Mosina 0-1 Sokół Pniewy
S.Nyga 29
Luboński KS 2-0 MKP 1999 Piła
J.Biela 1 (s), K.Piosik 90
Polonia Środa Wielkopolska 1-1 Sparta Oborniki
Ł.Kubiak 1 - S.Szwed 28
Polonia Chodzież 0-2 Warta Śrem
M.Szymandera 44, D.Piasecki 90
Unia Wapno 0-2 Huragan Pobiedziska
T.Włodarczyk 73, P.Pietrzak 81

Kolejka 8 - 27-28 września

TPS Winogrady (Poznań) 2-3 Warta Śrem
Ł.Hensler 68, K.Szymandera 89 (s) - S.Płacheta 4, 23, M.Szymandera 5
Sparta Oborniki 4-1 Polonia Chodzież
F.Mach 26 (s), W.Goliwąs 51, A.Wujewski 69, D.Motała 85 - T.Miedziński 56
MKP 1999 Piła 2-1 Polonia Środa Wielkopolska
J.Biela 27, M.Witkowski 38 - Ł.Kubiak 65
Sokół Pniewy 0-4 Luboński KS
R.Sołecki 23, A.Ngamayama 62, M.Bizewski 66 (s), K.Piosik 71
Sokół Rakoniewice 3-1 1920 Mosina
Ł.Prządka 8, K.Jedliński 57, P.Śpiączka 75 - M.Lulka 13 (k)
Nielba Wągrowiec 5-1 Patria Buk
R.Górka 6, 40 (k), K.Gryszczyński 12, A.Reiss 71, D.Gajowiecki 79 - B.Cmok 30
Unia Wapno 1-4 Lech II Poznań
R.Strzelecki 60 - Ł.Łukasik 9, 27, T.Magdziarz 24, D.Stachowiak 28
Wełna Rogoźno 0-0 Huragan Pobiedziska

Kolejka 9 - 4-5 października

Lech II Poznań 4-0 Wełna Rogoźno
K.Piskuła 34, Z.Zakrzewski 45, 85, T.Magdziarz 72 (k)
Patria Buk 2-2 Unia Wapno
Ł.Pieczyński 14, R.Sobkowiak 35 - Ł.Mendel 46, 55
1920 Mosina 1-1 Nielba Wągrowiec
M.Wieczorek 51 - T.Andersz 20
Luboński KS 1-0 Sokół Rakoniewice
M.Taborski 45
Polonia Środa Wielkopolska 0-1 Sokół Pniewy
W.Rzeszowski 75
Polonia Chodzież 0-4 MKP 1999 Piła
M.Witkowski 49, P.Nawrocki 65, P.Lorek 72, K.Zabel 76 (k)
Warta Śrem 3-3 Sparta Oborniki
M.Szymandera 19, H.Ściak 39, S.Płacheta 84 - M.Radziwołek 42, M.Wilczyński 53, J.Krzyżanowski 61
TPS Winogrady (Poznań) 0-3 Huragan Pobiedziska
P.Kordacki 17, P.Olaszczyk 51, 69

Kolejka 10 - 11-12 października

TPS Winogrady (Poznań) 0-0 Sparta Oborniki
MKP 1999 Piła 1-1 Warta Śrem
P.Nawrocki 2 - S.Kaptur 82
Sokół Pniewy 4-0 Polonia Chodzież
R.Kliszkowiak 27, S.Nyga 32, W.Rzeszowski 77, 87
Sokół Rakoniewice 3-3 Polonia Środa Wielkopolska
M.Świtała 42, P.Tuliński 50, P.Śpiączka 82 - D.Szczepański 3, M.Anioł 38, P.Lepczyński 57
Nielba Wągrowiec 2-0 Luboński KS
R.Górka 48 (k), M.Trzebny 77
Unia Wapno 2-3 1920 Mosina
Mi.Patelski 59, 89 - M.Lulka 5, K.Bartkowiak 8, 9
Wełna Rogoźno 3-3 Patria Buk
S.Wojciechowski 45, M.Urbaniak 78, A.Gimzicki 88 - B.Cmok 34, 68, Ł.Pieczyński 72
Huragan Pobiedziska 3-5 Lech II Poznań 14 października
D.Adamczyk 9, P.Kordacki 43, A.Grajczyk 44 - Ł.Łukasik 6, Mir.Goliński 36, K.Piskuła 58, B.Ślusarski 65, 72

Kolejka 11 - 18-19 października

Lech II Poznań 1-0 TPS Winogrady (Poznań)
Z.Zakrzewski 53
Patria Buk 1-1 Huragan Pobiedziska
R.Sobkowiak 59 (k) - M.Paczyński 54
1920 Mosina 4-1 Wełna Rogoźno
Ł.Bubacz 74, S.Miedziak 78, H.Wachowiak 88, K.Markiewicz 90 - A.Gimzicki 64
Luboński KS 5-0 Unia Wapno
W.Głowiński 9, A.Ngamayama 60, 65, R.Siejek 85, D.Kosma 86
Polonia Środa Wielkopolska 3-2 Nielba Wągrowiec
A.Kubiak 12, M.Klimas 45, P.Hoeft 72 - A.Reiss 24, A.Bartkowiak 41
Polonia Chodzież 1-2 Sokół Rakoniewice
M.Kulka 43 - P.Śpiączka 61, 79
Warta Śrem 0-3 Sokół Pniewy
W.Rzeszowski 33, 74, Ł.Humbla 44
Sparta Oborniki 3-0 MKP 1999 Piła
C.Owczarek 45, Z.Byrger 77 (s), M.Pacholczyk 87

Kolejka 12 - 25-26 października

TPS Winogrady (Poznań) 2-0 MKP 1999 Piła
B.Świergiel 70, 78
Sokół Pniewy 2-1 Sparta Oborniki
W.Rzeszowski 49 (k), 73 - D.Motała 85
Sokół Rakoniewice 1-2 Warta Śrem
P.Tuliński 16 - S.Płacheta 22, M.Szymandera 73
Nielba Wągrowiec 3-2 Polonia Chodzież
A.Reiss 37, 75, A.Szlichting 50 - B.Prusak 6, P.Jankowski 90
Unia Wapno 0-6 Polonia Środa Wielkopolska
Ł.Kubiak 45, 65, P.Hoeft 50 (k), P.Madej 70, M.Klimas 76, Mi.Paczyński 89
Wełna Rogoźno 0-3 Luboński KS
M.Taborski 60, D.Magdziński 71 (k), Ł.Jujeczka 80
Huragan Pobiedziska 1-0 1920 Mosina
A.Grajczyk 88
Lech II Poznań 7-0 Patria Buk
Z.Zakrzewski 6, 50, 80, Ł.Łukasik 36, M.Chmielecki 38, T.Magdziarz 68, T.Lewandowski 70

Kolejka 13 - 2 listopada

Patria Buk 0-1 TPS Winogrady (Poznań)
G.Kubala 37 (s)
1920 Mosina 1-3 Lech II Poznań
P.Rutkowski 44 - D.Stachowiak 45, B.Ślusarski 75, Z.Zakrzewski 85
Luboński KS 3-0 Huragan Pobiedziska
M.Taborski 48, D.Magdziński 54 (k), S.Jakubczak 63
Polonia Środa Wielkopolska 1-1 Wełna Rogoźno
D.Szczepański 30 - S.Wojciechowski 78 (k)
Polonia Chodzież 3-1 Unia Wapno
S.Maksym 3 (s), T.Miedziński 6, P.Grząbka 30 - Mi.Patelski 46
Warta Śrem 1-1 Nielba Wągrowiec
M.Szymandera 40 (k) - A.Bartkowiak 65
Sparta Oborniki 5-3 Sokół Rakoniewice
W.Goliwąs 3, 58, 68, T.Piątyszek 59 (s), A.Wujewski 80 - J.Żmuda 13, 14, 89
MKP 1999 Piła 0-1 Sokół Pniewy
R.Kliszkowiak 20

Kolejka 14 - 7-8 listopada

TPS Winogrady (Poznań) 0-4 Sokół Pniewy
W.Rzeszowski 2 (k), 27, S.Kramer 44, D.Szade 70
Sokół Rakoniewice 2-2 MKP 1999 Piła
K.Jedliński 21, 77 - K.Zabel 9, A.Kwiatkowski 51
Nielba Wągrowiec 3-0 Sparta Oborniki
M.Klawiński 42, R.Górka 51, 62
Unia Wapno 0-1 Warta Śrem
M.Szymandera 86
Wełna Rogoźno 0-2 Polonia Chodzież
B.Prusak 15, P.Mroziak 54
Huragan Pobiedziska 1-3 Polonia Środa Wielkopolska
P.Olaszczyk 37 - M.Grześkowiak 48, M.Klimas 58, T.Nowaczyk 79
Lech II Poznań 3-1 Luboński KS
B.Telichowski 34, W.Plich 57, M.Lipiecki 73 - A.Ngamayama 28
Patria Buk 0-2 1920 Mosina
M.Lulka 30, H.Wachowiak 77

Kolejka 15 - 11 listopada

1920 Mosina 2-0 TPS Winogrady (Poznań)
L.Gościniak 45, M.Kubka 88
Luboński KS 5-1 Patria Buk
S.Urbaniak 12, 80, S.Sołecki 20, R.Sołecki 33, D.Magdziński 83 - W.Weiss 22
Polonia Środa Wielkopolska 0-4 Lech II Poznań
Ł.Łukasik 4, Z.Zakrzewski 53, T.Magdziarz 84, 89 (k)
Polonia Chodzież 0-0 Huragan Pobiedziska
Warta Śrem 4-0 Wełna Rogoźno
M.Piotrowski 40, J.Chromiński 44, 48, H.Ściak 65
Sparta Oborniki 4-3 Unia Wapno
G.Markiewicz 28, C.Owczarek 32, M.Wilczyński 37, 67 - Ł.Kosmowski 10, M.Poznański 14, K.Adamczewski 40
MKP 1999 Piła 0-1 Nielba Wągrowiec
D.Gajowiecki 43
Sokół Pniewy 2-2 Sokół Rakoniewice
W.Rzeszowski 47, G.Siudym 64 - K.Jedliński 36, 78

Kolejka 16 - 15-16 listopada

TPS Winogrady (Poznań) 2-1 Sokół Rakoniewice
T.Zimny 34, J.Grzybowski 65 - J.Żmuda 70
Sokół Pniewy 0-0 Nielba Wągrowiec
MKP 1999 Piła 7-0 Unia Wapno
J.Biela 15, 43, 70, P.Nawrocki 74, K.Zabel 76, 84, P.Zublewicz 86
Sparta Oborniki 2-2 Wełna Rogoźno
M.Wilczyński 58, C.Owczarek 75 (k) - K.Cieciura 64, A.Gimzicki 73
Warta Śrem 5-3 Huragan Pobiedziska
H.Ściak 6, M.Szymandera 12 (k), 38, J.Chromiński 31, K.Stępa 63 - P.Kordacki 10, 69, M.Paczyński 34
Polonia Chodzież 0-1 Lech II Poznań
K.Piskuła 80
Polonia Środa Wielkopolska 9-1 Patria Buk
M.Grześkowiak 2, Ł.Kubiak 9, 44, M.Anioł 14, P.Madaj 25, T.Nowaczyk 26, M.Klimas 71, 82, Ł.Gendera 90 - T.Pempera 88
Luboński KS 3-0 1920 Mosina
R.Sołecki 30, S.Sołecki 67, S.Kleiber 72 (s)

Kolejka 17 - 20-21 marca

Luboński KS 2-0 TPS Winogrady (Poznań)
R.Sołecki 45, M.Taborski 62
1920 Mosina 1-0 Polonia Środa Wielkopolska
W.Chojnacki 48
Patria Buk 0-4 Polonia Chodzież
F.Mach 54, S.Nochowicz 57, B.Prusak 74, M.Trzebny 87
Lech II Poznań 6-0 Warta Śrem
D.Nawrocik 10, Mir.Goliński 40, 65, P.Buzała 58, 62, 73
Huragan Pobiedziska 0-5 Sparta Oborniki
M.Radziwołek 42, Z.Koczorowski 51, 88, M.Wilczyński 52, C.Owczarek 90
Wełna Rogoźno 0-1 MKP 1999 Piła
M.Szymański 78 (k)
Unia Wapno 0-3 Sokół Pniewy
M.Grabowski 7, W.Rzeszowski 53, 70
Nielba Wągrowiec 4-2 Sokół Rakoniewice
A.Reiss 44 (k), 71 (k), T.Andersz 58, R.Górka 61 - M.Grześkowiak 38, P.Waśkowiak 69

Kolejka 18 - 27-28 marca

TPS Winogrady (Poznań) 1-2 Nielba Wągrowiec
B.Żendel 25 - R.Górka 11, A.Reiss 71 (k)
Sokół Rakoniewice 2-0 Unia Wapno
P.Waśkowiak 70, M.Świtała 75
Sokół Pniewy 3-1 Wełna Rogoźno
R.Kliszkowiak 53, W.Rzeszowski 55, P.Klofik 81 - M.Urbaniak 73
MKP 1999 Piła 3-2 Huragan Pobiedziska
S.Siudak 60, M.Szymański 69 (k), K.Zabel 84 - M.Paczyński 45, P.Olaszczyk 52
Sparta Oborniki 0-0 Lech II Poznań
Warta Śrem 3-1 Patria Buk
H.Ściak 15, S.Kaptur 58, D.Motała 88 - R.Sobkowiak 23
Polonia Chodzież 2-1 1920 Mosina
M.Trzebny 20, K.Kaniewski 83 - Ł.Bubacz 50
Polonia Środa Wielkopolska 0-1 Luboński KS
R.Sołecki 14

Kolejka 19 - 3-4 kwietnia

Polonia Środa Wielkopolska 2-1 TPS Winogrady (Poznań)
Ł.Kubiak 14, 74 - K.Konarski 60
Luboński KS 2-0 Polonia Chodzież
S.Walkowiak 2, M.Marciniak 46
1920 Mosina 2-0 Warta Śrem
M.Lulka 86 (k), 90
Patria Buk 0-2 Sparta Oborniki
M.Pacholczyk 40, J.Krzyżanowski 73
Lech II Poznań 1-1 MKP 1999 Piła
K.Piskuła 16 - A.Kwiatkowski 21
Huragan Pobiedziska 0-0 Sokół Pniewy
Wełna Rogoźno 1-4 Sokół Rakoniewice
K.Cieciura 45 - T.Piątyszek 40, B.Dudziński 44, K.Jedliński 62, 86
Unia Wapno 0-0 Nielba Wągrowiec

Kolejka 20 - 10 kwietnia

TPS Winogrady (Poznań) 0-1 Unia Wapno 10 kwietnia, 16:00
P.Baliniak 74
Nielba Wągrowiec 0-0 Wełna Rogoźno 10 kwietnia, 16:00
Sokół Rakoniewice 2-4 Huragan Pobiedziska 10 kwietnia, 15:00
M.Świtała 58, 73 - P.Olaszczyk 18, 88, A.Świderski 26, R.Jankowski 54
Sokół Pniewy 0-3 Lech II Poznań 10 kwietnia, 16:00
D.Stachowiak 48, T.Magdziarz 81, D.Topolski 82
MKP 1999 Piła 3-0 Patria Buk 10 kwietnia, 16:00
K.Zabel 6, 30, P.Nawrocki 74
Sparta Oborniki 3-1 1920 Mosina 10 kwietnia, 16:00
M.Brauza 35, M.Wilczyński 62, K.Lizewicz 78 - K.Bartkowiak 25
Warta Śrem 2-2 Luboński KS 10 kwietnia, 16:00
D.Grześkowiak 26, M.Szymandera 33 (k) - M.Taborski 73, S.Walkowiak 83
Polonia Chodzież 3-0 Polonia Środa Wielkopolska 10 kwietnia, 16:00
M.Trzebny 7 (k), C.Krukowski 40, K.Kaniewski 65

Kolejka 21 - 17-18 kwietnia

Sokół Pniewy 4-0 Patria Buk
Ł.Humbla 2, W.Rzeszowski 44, R.Kliszkowiak 70, S.Kramer 86
Polonia Chodzież 2-1 TPS Winogrady (Poznań)
M.Trzebny 42, S.Nochowicz 52 - B.Żendel 66
Polonia Środa Wielkopolska 3-2 Warta Śrem
P.Hoeft 9, Ł.Kubiak 33, 34 - D.Piasecki 64, 66
Luboński KS 1-1 Sparta Oborniki
Ł.Jujeczka 46 - A.Wujewski 18
1920 Mosina 2-0 MKP 1999 Piła
P.Stawik 40, K.Markiewicz 53
Lech II Poznań 2-1 Sokół Rakoniewice
P.Buzała 70, M.Lipiecki 71 - A.Kręcichwost 15
Huragan Pobiedziska 0-0 Nielba Wągrowiec
Wełna Rogoźno 3-0 Unia Wapno
A.Gimzicki 3, K.Figura 45 (k), K.Cieciura 46

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

Huragan Pobiedziska 3-1 Unia Wapno 25 kwietnia, 15:00
J.Szuba 15, 45, M.Paczyński 16 - Mi.Patelski 61
TPS Winogrady (Poznań) 0-0 Wełna Rogoźno 24 kwietnia, 16:00
Nielba Wągrowiec 1-0 Lech II Poznań 24 kwietnia, 16:00
R.Górka 5
Sokół Rakoniewice 0-2 Patria Buk 25 kwietnia, 15:00
K.Bembenista 9, T.Pempera 25
Sokół Pniewy 0-0 1920 Mosina 24 kwietnia, 16:00
MKP 1999 Piła 0-2 Luboński KS 24 kwietnia, 17:00
A.Ngamayama 40, S.Urbaniak 75
Sparta Oborniki 1-2 Polonia Środa Wielkopolska 24 kwietnia, 16:00
M.Bukowski 76 - B.Figas 3, M.Wieczorkowski 60
Warta Śrem 3-1 Polonia Chodzież 24 kwietnia, 16:00
M.Szymandera 64 (k), 82, S.Kaptur 65 - M.Śmiechowski 62

Kolejka 23 - 1-3 maja

Warta Śrem 2-1 TPS Winogrady (Poznań) 1 maja, 17:00
M.Szymandera 17, D.Motała 22 - M.Rybicki 11
Polonia Chodzież 0-2 Sparta Oborniki 1 maja, 16:00
K.Lizewicz 14, M.Szyszka 89
Polonia Środa Wielkopolska 3-1 MKP 1999 Piła 1 maja, 17:00
Ł.Kubiak 13, 55, P.Hoeft 85 (k) - K.Zabel 35
Luboński KS 3-0 Sokół Pniewy 1 maja, 15:00
A.Ngamayama 32, S.Walkowiak 62, D.Magdziński 74
1920 Mosina 1-2 Sokół Rakoniewice 3 maja, 17:00
M.Lulka 50 - W.Chojnacki 40 (s), K.Hohm 65
Patria Buk 0-3 Nielba Wągrowiec 1 maja, 17:00
D.Gajowiecki 20, A.Reiss 35, 70
Lech II Poznań 12-1 Unia Wapno 2 maja, 11:00
S.Poprawa 7, 23, M.Lipiecki 33, 66, 90, D.Stachowiak 34, T.Lewandowski 37, 73, P.Buzała 63, 85, B.Telichowski 65, D.Topolski 82 - N.Adamczewski 5
Huragan Pobiedziska 3-0 Wełna Rogoźno 2 maja, 15:00
A.Świderski 54, P.Olaszczyk 58, J.Szuba 83

Kolejka 24 - 8-9 maja

Huragan Pobiedziska 0-1 TPS Winogrady (Poznań)
K.Dziewięcki 56
Wełna Rogoźno 0-2 Lech II Poznań 8 maja, 17:00
M.Lipiecki 21, P.Buzała 64
Unia Wapno 2-0 Patria Buk 8 maja
D.Kasprzak 61, M.Poznański 89
Nielba Wągrowiec 1-0 1920 Mosina 8 maja
Ł.Mendel 53
Sokół Rakoniewice 1-4 Luboński KS
D.Darcz 24 - S.Walkowiak 22, 64, A.Ngamayama 85, M.Michalski 87
Sokół Pniewy 5-3 Polonia Środa Wielkopolska 8 maja
K.Car 10, W.Rzeszowski 15, 55, P.Klofik 29, M.Bizewski 75 (k) - B.Figas 41, Ł.Kubiak 58, M.Duchała 67
MKP 1999 Piła 2-1 Polonia Chodzież 8 maja
M.Tomczyk 43, R.Skiba 89 - K.Kaniewski 75
Sparta Oborniki 5-0 Warta Śrem 8 maja
A.Wujewski 42, M.Brauza 47, 80, J.Krzyżanowski 54, K.Lizewicz 60

Kolejka 25 - 15-16 maja

Sparta Oborniki 0-0 TPS Winogrady (Poznań) 15 maja
Warta Śrem 1-1 MKP 1999 Piła 15 maja
J.Chromiński 20 - P.Zublewicz 59
Polonia Chodzież 2-2 Sokół Pniewy 15 maja
K.Kaniewski 35, M.Trzebny 75 (k) - W.Rzeszowski 50, K.Gaj 55
Polonia Środa Wielkopolska 1-1 Sokół Rakoniewice 15 maja
B.Figas 81 - T.Piątyszek 55 (k)
Luboński KS 1-0 Nielba Wągrowiec 15 maja
A.Ngamayama 72
1920 Mosina 6-2 Unia Wapno
P.Rutkowski 26, M.Wieczorek 52, M.Lulka 53, 73, L.Gościniak 64, 85 - Mi.Patelski 18, 58
Patria Buk 0-2 Wełna Rogoźno 15 maja, 17:00
S.Wojciechowski 53 (k), A.Gimzicki 84
Lech II Poznań 2-1 Huragan Pobiedziska
P.Kołodziejczak 49, 67 - J.Szuba 11

Kolejka 26 - 22-23 maja

TPS Winogrady (Poznań) 0-4 Lech II Poznań 22 maja, 16:00
J.Nnorom 43, M.Lipiecki 48, P.Marciniak 72, W.Plich 81
Huragan Pobiedziska 9-1 Patria Buk 23 maja, 15:00
A.Maćkowiak 7, P.Olaszczyk 46, 52, J.Szuba 68, 71, 81, 90, M.Paczyński 85, A.Grajczyk 87 - R.Sznela 59
Wełna Rogoźno 3-1 1920 Mosina 22 maja, 17:00
K.Figura 4 (k), A.Gimzicki 17, A.Czarnecki 86 - A.Jabłoński 67
Unia Wapno 0-1 Luboński KS 22 maja, 17:00
S.Walkowiak 33
Nielba Wągrowiec 1-1 Polonia Środa Wielkopolska 22 maja, 16:00
R.Leśniewski 69 - Ł.Kubiak 2
Sokół Rakoniewice 1-1 Polonia Chodzież 23 maja, 17:00
P.Waśkowiak 89 (k) - K.Kaniewski 67
Sokół Pniewy 4-1 Warta Śrem 22 maja, 16:00
G.Siudym 28, P.Klofik 39, 41, M.Bizewski 53 (k) - P.Walczak 85
MKP 1999 Piła 0-1 Sparta Oborniki 22 maja, 17:00
J.Krzyżanowski 49

Kolejka 27 - 29-30 maja

MKP 1999 Piła 1-0 TPS Winogrady (Poznań) 29 maja, 17:00
P.Nawrocki 4
Sparta Oborniki 0-1 Sokół Pniewy 29 maja, 17:00
W.Rzeszowski 80
Warta Śrem 0-3 Sokół Rakoniewice 29 maja, 17:00
M.Świtała 23, P.Waśkowiak 82, K.Hohm 89
Polonia Chodzież 0-1 Nielba Wągrowiec 29 maja, 16:00
A.Reiss 75
Polonia Środa Wielkopolska 0-0 Unia Wapno 29 maja, 17:00
Luboński KS 3-3 Wełna Rogoźno 29 maja, 16:00
S.Urbaniak 27, R.Sołecki 50, W.Głowiński 86 - A.Czarnecki 47, 84, R.Ludowicz 89
1920 Mosina 2-0 Huragan Pobiedziska 30 maja, 17:00
L.Gościniak 17, 76
Patria Buk 1-3 Lech II Poznań 29 maja, 17:00
R.Sznela 54 - T.Magdziarz 45, M.Lipiecki 60, T.Lewandowski 70

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

TPS Winogrady (Poznań) 1-1 Patria Buk 5 czerwca
L.Balcerek 15 - T.Kalinowski 75
Lech II Poznań 5-0 1920 Mosina
M.Lipiecki 1, 70, P.Buzała 60, 80, M.Chmielecki 87
Huragan Pobiedziska 2-2 Luboński KS
P.Olaszczyk 51, J.Szuba 58 - M.Marciniak 15, R.Sołecki 90
Wełna Rogoźno 1-2 Polonia Środa Wielkopolska 5 czerwca, 17:00
K.Figura 90 (k) - Ł.Kubiak 10, 88
Unia Wapno 1-2 Polonia Chodzież 5 czerwca
D.Kasprzak 36 (k) - M.Trzebny 28, 65
Nielba Wągrowiec 6-0 Warta Śrem 5 czerwca
T.Andersz 17, Ł.Mendel 23, 43, 45, A.Bartkowiak 73, R.Górka 78
Sokół Rakoniewice 1-2 Sparta Oborniki
A.Kręcichwost 40 - Z.Koczorowski 75, M.Pacholczyk 90
Sokół Pniewy 2-0 MKP 1999 Piła 5 czerwca
W.Rzeszowski 12, 86

Kolejka 29 - 10 czerwca

Sokół Pniewy 3-1 TPS Winogrady (Poznań)
W.Rzeszowski 31 (k), 90 (k), M.Bizewski 73 (k) - D.Janyga 85
MKP 1999 Piła 3-0 Sokół Rakoniewice
K.Januzik 24, P.Nawrocki 67, 77
Sparta Oborniki 0-0 Nielba Wągrowiec
Warta Śrem 4-2 Unia Wapno
M.Kubka 1, S.Kaptur 20, D.Piasecki 51, M.Gendek 87 - Ł.Osiecki 82, M.Poznański 90
Polonia Chodzież 7-3 Wełna Rogoźno 10 czerwca, 16:00
M.Trzebny 15, 43, K.Kaniewski 21, 30, 68, T.Miedziński 65, 78 - S.Wojciechowski 3, M.Urbaniak 48, A.Gimzicki 80
Polonia Środa Wielkopolska 3-1 Huragan Pobiedziska
Z.Banaszyk 2, Ł.Kubiak 48, T.Nowaczyk 85 - A.Powałowski 88
Luboński KS 1-1 Lech II Poznań
R.Sołecki 12 - D.Topolski 58
1920 Mosina 4-0 Patria Buk
S.Miedziak 17, K.Kucz 64, K.Bartkowiak 85, A.Jabłoński 89

Kolejka 30 - 13 czerwca

TPS Winogrady (Poznań) 0-0 1920 Mosina
Patria Buk 0-5 Luboński KS
W.Głowiński 26, S.Walkowiak 50, 60, M.Marciniak 67, M.Świderski 86
Lech II Poznań 2-3 Polonia Środa Wielkopolska
T.Magdziarz 55, 82 - P.Hoeft 60, B.Figas 65, 82
Huragan Pobiedziska 3-1 Polonia Chodzież
J.Szuba 45, S.Jakubczak 53, M.Konieczny 89 - K.Kaniewski 12
Wełna Rogoźno 2-1 Warta Śrem 13 czerwca, 16:00
K.Figura 2, R.Lamch 48 - M.Gendek 62
Unia Wapno 1-5 Sparta Oborniki
Mi.Patelski 40 - W.Goliwąs 6, 88, M.Pacholczyk 21, K.Lizewicz 77, M.Bukowski 82
Nielba Wągrowiec 0-1 MKP 1999 Piła
A.Kwiatkowski 40
Sokół Rakoniewice 1-0 Sokół Pniewy
A.Turek 27

Baraże o udział w III lidze (2)
Baraże uzupełniające o udział w III lidze (2)

III liga 2003/2004 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))

IV liga 2003/2004 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2003/2004 (pomorska)
IV liga 2003/2004 (wielkopolska (południe))
IV liga 2003/2004 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2003/2004 (Piła)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Poznań)

Autor: Przemysław Puziak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas