[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2003/2004, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Toruński KP 30 72 23 3 4 85-29 14 1 0 48-9 9 2 4 37-20
2.  Zawisza Bydgoszcz 30 61 19 4 7 64-33 10 2 3 37-15 9 2 4 27-18
3.  Cuiavia Inowrocław 30 53 15 8 7 55-37 10 4 1 33-9 5 4 6 22-28
4.  Zdrój Ciechocinek 30 52 15 7 8 51-31 10 3 2 33-11 5 4 6 18-20
5.  Mień Lipno 30 48 14 6 10 43-34 10 3 2 32-14 4 3 8 11-20
6.  Lech Rypin 30 45 13 6 11 47-54 10 2 3 30-18 3 4 8 17-36
7.  Legia Chełmża 30 44 13 5 12 36-39 9 2 4 24-14 4 3 8 12-25 2 6 2 0 0 7-2
8.  Pałuczanka Żnin 30 44 13 5 12 61-52 7 3 5 29-19 6 2 7 32-33 2 0 0 0 2 2-7
9.  Victoria Koronowo 30 38 11 5 14 41-53 9 1 5 24-21 2 4 9 17-32
10.  Wisła Nowe 30 35 9 8 13 31-47 4 4 7 13-24 5 4 6 18-23
11.  Wda Świecie 30 33 8 9 13 30-43 5 5 5 17-19 3 4 8 13-24 2 2 0 2 0 4-4
12.  Sparta Brodnica 30 33 8 9 13 35-59 5 6 4 22-26 3 3 9 13-33 2 2 0 2 0 4-4
13.  Włocłavia Włocławek 30 32 6 14 10 38-47 6 5 4 27-27 0 9 6 11-20
14.  Pomorzanin Toruń 30 30 8 6 16 43-51 4 3 8 19-22 4 3 8 24-29
15.  Start Radziejów 30 26 7 5 18 28-53 7 4 4 24-19 0 1 14 4-34
16.  Pomowiec Kijewo Królewskie 30 22 6 4 20 34-60 5 4 6 22-21 1 0 14 12-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Toruński KP    1-0 5-2 2-0 2-0 4-1 2-0 8-1 3-3 4-1 3-0 3-0 2-0 3-0 3-0 3-1 
 2 Zawisza Bydgoszcz2-1     2-0 1-2 2-0 8-1 2-0 2-2 3-2 0-3* 3-0 1-0 1-1 1-2 4-0 5-1 
 3 Cuiavia Inowrocław1-1 1-2     2-2 1-1 2-0 5-0 3-1 4-0 0-0 2-1 4-0 2-0 2-1 1-0 3-0 
 4 Zdrój Ciechocinek3-4 3-1 4-0     2-0 0-1 1-0 1-0 2-0 0-0 1-1 1-1 2-0 3-1 7-1 3-1 
 5 Mień Lipno1-0 3-1 2-2 2-0     3-0 0-1 0-1 4-1 5-1 2-1 2-1 3-3 1-1 2-0 2-1 
 6 Lech Rypin1-3 0-1 2-0 2-1 4-1     1-1 3-2 3-2 2-4 1-0 2-1 1-1 2-1 2-0 4-0 
 7 Legia Chełmża2-1 1-0 2-3 1-4 0-1 1-1     4-0 3-1 1-0 0-1 1-0 0-0 4-1 1-0 3-1 
 8 Pałuczanka Żnin0-4 2-3 1-2 2-1 0-0 4-1 2-3     1-1 0-1 2-1 8-0 0-0 2-1 2-0 3-1 
 9 Victoria Koronowo1-4 2-3 0-3 0-0 2-1 1-0 3-0 0-3*     1-2 2-0 3-2 1-0 3-1 2-1 3-1 
 10 Wisła Nowe1-2 0-3 1-1 1-1 1-0 0-1 2-0 1-8 0-1     0-1 1-3 2-1 1-1 0-0 2-1 
 11 Wda Świecie2-1 0-2 1-2 0-0 0-1 2-1 1-1 3-2 2-1 0-0     2-2 1-1 1-4 2-0 0-1 
 12 Sparta Brodnica0-3 1-1 1-4 0-1 3-1 3-3 1-1 2-2 1-1 2-1 2-2     3-2 0-4 2-0 1-0 
 13 Włocłavia Włocławek1-4 1-4 1-1 2-3 2-1 2-2 2-1 1-4 1-1 2-1 1-1 4-0     2-2 3-2 2-0 
 14 Pomorzanin Toruń3-4 1-2 3-0 1-2 0-2 2-2 0-1 2-4 2-0 1-2 1-1 0-1 0-0     1-0 2-1 
 15 Start Radziejów0-3 1-1 2-1 1-0 1-1 2-3 1-0 1-2 3-1 0-0 4-1 0-1 2-2 3-1     3-2 
 16 Pomowiec Kijewo Królewskie2-2 1-3 1-1 3-1 0-1 2-0 2-3 2-0 0-2 5-2 0-2 1-1 0-0 1-3 2-0     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Pomowiec Kijewo Królewskie 1-3 Pomorzanin Toruń
Rudolf 55 - Raniszewski 20, Czerwiński 67, Grzybek 85
Zawisza Bydgoszcz 3-0 Wda Świecie
Kowalik 38, Łuczak 60 (k), Burlikowski 85
Cuiavia Inowrocław 2-0 Włocłavia Włocławek
Semenowicz 13, Kryszak 42
Mień Lipno 0-1 Legia Chełmża
Kowalski 64
Sparta Brodnica 2-1 Wisła Nowe
Pliszka 44, 80 - Kucenko 45
Start Radziejów 2-3 Lech Rypin
S.Hełminiak 43, 53 - Janzen 20, M.Raczkowski 39, Kukowski 65
Zdrój Ciechocinek 3-4 Toruński KP
Nowak 17, Kempa 53, Rogowski 90 (k) - J.Maćkiewicz 7, 67, Urbański 44, 65
Pałuczanka Żnin 1-1 Victoria Koronowo
Kiełpikowski 42 (s) - Tomecki 54

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Pomorzanin Toruń 2-0 Victoria Koronowo 15 sierpnia (50)
Błażkiewicz 17, 25 (k)
Toruński KP 8-1 Pałuczanka Żnin (500)
Drwięga 4, J.Maćkiewicz 39, 44, Hanczewski 48, 59, Grabarski 61 (s), Stryżko 70, 90 - Krysiński 34
Lech Rypin 2-1 Zdrój Ciechocinek (300)
Kukowski 38, Orzechowski 59 - Nowak 21
Wisła Nowe 0-0 Start Radziejów 15 sierpnia (350)
Legia Chełmża 1-0 Sparta Brodnica (400)
P.Lewandowski 82
Włocłavia Włocławek 2-1 Mień Lipno (600)
Dulas 47, Skosogorienko 69 - Gackowski 64
Wda Świecie 1-2 Cuiavia Inowrocław (300)
Domachowski 85 - Semenowicz 5, 12
Zawisza Bydgoszcz 5-1 Pomowiec Kijewo Królewskie 15 sierpnia (700)
Burlikowski 38, 41, 50, Wiśniewski 68, 71 - Rudolf 55

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Zawisza Bydgoszcz 1-2 Pomorzanin Toruń
Kowalik 48 - Grzybek 46, Czerwiński 78
Cuiavia Inowrocław 3-0 Pomowiec Kijewo Królewskie
Semenowicz 19, 23, Roszak 48
Mień Lipno 2-1 Wda Świecie
Serafin 72, Witecki 90 - Trochowski 42
Sparta Brodnica 3-2 Włocłavia Włocławek
Hermanowski 40, Mirwa 44, 45 (k) - Izbiński 9, Skosogorienko 57
Start Radziejów 1-0 Legia Chełmża
Lizik 25
Zdrój Ciechocinek 0-0 Wisła Nowe
Pałuczanka Żnin 4-1 Lech Rypin
Piekarski 30 (k), Łukomski 45, Stodolny 48, Zwoliński 55 - M.Raczkowski 83
Victoria Koronowo 1-4 Toruński KP
Tomecki 70 - J.Maćkiewicz 23, Drwięga 33, Stryżko 80, Dobek 83

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Pomorzanin Toruń 3-4 Toruński KP
Błażkiewicz 8, 50, Brzozowski 57 - J.Maćkiewicz 26, 33, Hanczewski 42, Drwięga 83
Lech Rypin 3-2 Victoria Koronowo
Fodrowski 13, Kukowski 78, J.Sochacki 90 - Porbes 55, Kujawka 87
Wisła Nowe 1-8 Pałuczanka Żnin
M.Wróbel 33 (k) - Stelmaszewski 22, 44, 69, Szmiel 51, 90, Stodolny 66, Grabarski 80, 87
Legia Chełmża 1-4 Zdrój Ciechocinek
P.Lewandowski 80 - Lubowicz 13, 65, Jastrzębski 44, Dalkiewicz 84
Włocłavia Włocławek 3-2 Start Radziejów
Dulas 52, Tulimowski 76, K.Marciniak 78 - Pielesiak 26, Betliński 31
Pomowiec Kijewo Królewskie 0-1 Mień Lipno
Nitecki 50
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Cuiavia Inowrocław
Burlikowski 37, Dachtera 68
Sparta Brodnica 2-2 Wda Świecie
Zgórka 48, Gołębiewski 78 - S.Grajewski 27, Domachowski 64

Kolejka 5 - 6-7 września

Cuiavia Inowrocław 2-1 Pomorzanin Toruń
Semenowicz 41, 58 - Czerwiński 25
Mień Lipno 3-1 Zawisza Bydgoszcz
Serafin 64 (k), 82 (k), Witecki 90 - Łuczak 4
Sparta Brodnica 1-0 Pomowiec Kijewo Królewskie
Mirwa 33 (k)
Start Radziejów 4-1 Wda Świecie 3 września
Adamkiewicz 4, 25, Pielesiak 56, Ignasiak 82 - Domachowski 33
Zdrój Ciechocinek 2-0 Włocłavia Włocławek
Majchrzak 71, Nowak 74
Pałuczanka Żnin 2-3 Legia Chełmża
Grabarski 52, Stelmaszewski 54 - P.Lewandowski 28, 80, Jedynak 53
Victoria Koronowo 1-2 Wisła Nowe
Kujawka 54 - Płonowski 83, Kucenko 88
Toruński KP 4-1 Lech Rypin
Hanczewski 20, Dobek 37, Marciniak 48, J.Maćkiewicz 75 - Kukowski 22

Kolejka 6 - 13 września

Pomorzanin Toruń 2-2 Lech Rypin
Warczachowski 45, Błażkiewicz 58 - Fodrowski 7, Kukowski 16
Wisła Nowe 1-2 Toruński KP
Bonin 10 - J.Maćkiewicz 30, 83
Legia Chełmża 3-1 Victoria Koronowo
P.Lewandowski 34, R.Lewandowski 43, Tuszyński 46 - Kujawka 37
Włocłavia Włocławek 1-4 Pałuczanka Żnin
Dulas 90 - Piekarski 38, 51, 89, Grabarski 78
Wda Świecie 0-0 Zdrój Ciechocinek
Pomowiec Kijewo Królewskie 2-0 Start Radziejów
Ernest 46, 70
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Sparta Brodnica
Klimek 57
Cuiavia Inowrocław 1-1 Mień Lipno
Roszak 82 - Witecki 42

Kolejka 7 - 20-21 września

Mień Lipno 1-1 Pomorzanin Toruń
Nitecki 23 - Raniszewski 60
Sparta Brodnica 1-4 Cuiavia Inowrocław
Pliszka 33 - Roszak 20, 86, Semenowicz 49, Bakiera 90
Start Radziejów 1-1 Zawisza Bydgoszcz
Betliński 24 - Burlikowski 75
Zdrój Ciechocinek 3-1 Pomowiec Kijewo Królewskie
Milewski 8, Jastrzębski 53, 63 - Krusiński 16
Pałuczanka Żnin 2-1 Wda Świecie
Stodolny 56, Piekarski 86 (k) - Biernacki 83
Victoria Koronowo 1-0 Włocłavia Włocławek
Kujawka 41
Toruński KP 2-0 Legia Chełmża
Dobek 19, J.Maćkiewicz 22
Lech Rypin 2-4 Wisła Nowe
M.Sochacki 15, Fodrowski 45 - Kurek 30, Brończyk 64 (k), Kucenko 70, Chwesiuk 75

Kolejka 8 - 27-28 września

Pomorzanin Toruń 1-2 Wisła Nowe
T.Wierzchowski 89 - Kucenko 27, 35
Legia Chełmża 1-1 Lech Rypin
P.Lewandowski 40 - Fodrowski 13 (k)
Włocłavia Włocławek 1-4 Toruński KP
Piotrowski 85 - J.Maćkiewicz 8, 77, Drwięga 41, 63
Wda Świecie 2-1 Victoria Koronowo
S.Grajewski 43, Jasik 73 - Tomecki 67
Pomowiec Kijewo Królewskie 2-0 Pałuczanka Żnin
Wójcik 60 (k), Krusiński 67
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Zdrój Ciechocinek
Burlikowski 75 - Nowak 67, 86
Cuiavia Inowrocław 1-0 Start Radziejów
Kryszak 85
Mień Lipno 2-1 Sparta Brodnica
Kołacki 47, Zapiec 53 - Gołębiewski 71

Kolejka 9 - 4-5 października

Sparta Brodnica 0-4 Pomorzanin Toruń
Grzybek 24, 47, Czerwiński 44, 50
Start Radziejów 1-1 Mień Lipno
S.Hełminiak 66 - Zapiec 72
Zdrój Ciechocinek 4-0 Cuiavia Inowrocław
Milewski 10 (k), 63, Arent 21 (s), Gobinet 38
Pałuczanka Żnin 2-3 Zawisza Bydgoszcz
Stelmaszewski 80, Dojaś 87 - Wiśniewski 31 (k), 40, Guzman 72
Victoria Koronowo 3-1 Pomowiec Kijewo Królewskie
Tomecki 7, 89, Porbes 80 (k) - Migawa 70
Toruński KP 3-0 Wda Świecie
Drwięga 44, J.Maćkiewicz 63, 66
Lech Rypin 1-1 Włocłavia Włocławek
Fodrowski 34 - Dulas 66
Wisła Nowe 2-0 Legia Chełmża
D.Grajewski 39, Jeliński 57

Kolejka 10 - 11-12 października

Pomorzanin Toruń 0-1 Legia Chełmża
P.Lewandowski 44
Włocłavia Włocławek 2-1 Wisła Nowe
Iżmanowski 38, K.Marciniak 84 - M.Wróbel 16 (k)
Wda Świecie 2-1 Lech Rypin
Domachowski 66, Sulowski 84 - Bryl 76
Pomowiec Kijewo Królewskie 2-2 Toruński KP
Ernest 6, Wójcik 63 (k) - Drwięga 50, J.Maćkiewicz 53
Zawisza Bydgoszcz 3-2 Victoria Koronowo
Tomczuk 1, Tomczak 63, Łuczak 68 - Kujawka 75, 88
Cuiavia Inowrocław 3-1 Pałuczanka Żnin
Pietrzak 44, Piekański 52, 60 - Stelmaszewski 73
Mień Lipno 2-0 Zdrój Ciechocinek
Laskowski 25, Serafin 79 (k)
Sparta Brodnica 2-0 Start Radziejów
Pliszka 10, Gołębiewski 42

Kolejka 11 - 18-19 października

Start Radziejów 3-1 Pomorzanin Toruń
Lizik 7, S.Hełminiak 16, Konopiński 60 - Warczachowski 10
Zdrój Ciechocinek 1-1 Sparta Brodnica
Milewski 70 (k) - Jakubczyk 50
Pałuczanka Żnin 0-0 Mień Lipno
Victoria Koronowo 0-3 Cuiavia Inowrocław
Leszczyński 56, 77, Semenowicz 67
Toruński KP 1-0 Zawisza Bydgoszcz
J.Maćkiewicz 32
Lech Rypin 4-0 Pomowiec Kijewo Królewskie
Grzybowski 15, M.Raczkowski 35, Fodrowski 58, 89
Wisła Nowe 0-1 Wda Świecie
Jasik 65
Legia Chełmża 0-0 Włocłavia Włocławek

Kolejka 12 - 25-26 października

Pomorzanin Toruń 0-0 Włocłavia Włocławek
Wda Świecie 1-1 Legia Chełmża
Biernacki 46 - P.Kurek 90
Pomowiec Kijewo Królewskie 5-2 Wisła Nowe 15 listopada
Rudolf 16, Szulc 38, 70, Krusiński 50, Knop 87 - D.Grajewski 32, Kucenko 58
Zawisza Bydgoszcz 8-1 Lech Rypin
Wiśniewski 5, Tomczuk 10, 48, Guzman 33, Burlikowski 55, 78, Adrian 65, Tomczak 71 - Kukowski 42
Cuiavia Inowrocław 1-1 Toruński KP
Roszak 50 - Hanczewski 8
Mień Lipno 4-1 Victoria Koronowo
Zapiec 21, 56, 74, Bartczak 89 - Krzyżanowski 53
Sparta Brodnica 2-2 Pałuczanka Żnin
Mirwa 30, 38 - Konowalski 17, Stelmaszewski 19
Start Radziejów 1-0 Zdrój Ciechocinek
Stramowski 71

Kolejka 13 - 2 listopada

Zdrój Ciechocinek 3-1 Pomorzanin Toruń
Milewski 45 (k), 70, Jastrzębski 86 - Czerwiński 62
Pałuczanka Żnin 2-0 Start Radziejów
Stelmaszewski 22, Krysiński 31
Victoria Koronowo 3-2 Sparta Brodnica 30 października
Kujawka 23, 83, Porbes 72 (k) - Mirwa 53, 87
Toruński KP 2-0 Mień Lipno 31 października
Grzędzicki 28, Kłosowski 39
Lech Rypin 2-0 Cuiavia Inowrocław
J.Sochacki 67, Fodrowski 72
Wisła Nowe 0-3 Zawisza Bydgoszcz
Tomczuk 22, 43, Wiśniewski 86
Legia Chełmża 3-1 Pomowiec Kijewo Królewskie
P.Lewandowski 40, 72 (k), Jedynak 60 - Szulc 87 (k)
Włocłavia Włocławek 1-1 Wda Świecie
Majewski 73 - Biernacki 15

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Pomorzanin Toruń 1-1 Wda Świecie
Warczachowski 60 - Siudziński 2
Pomowiec Kijewo Królewskie 0-0 Włocłavia Włocławek
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Legia Chełmża
Burlikowski 12, 15
Cuiavia Inowrocław 0-0 Wisła Nowe
Mień Lipno 3-0 Lech Rypin
Laskowski 26, 48, Nitecki 86
Sparta Brodnica 0-3 Toruński KP
J.Maćkiewicz 54, Drwięga 63, Hanczewski 87
Start Radziejów 3-1 Victoria Koronowo
Ignasiak 37, Lizik 40, S.Hełminiak 75 - Kujawka 89
Zdrój Ciechocinek 1-0 Pałuczanka Żnin
Milewski 84 (k)

Kolejka 15 - 11 listopada

Pałuczanka Żnin 2-1 Pomorzanin Toruń
Stodolny 55, 76 - Streich 60
Victoria Koronowo 0-0 Zdrój Ciechocinek
Toruński KP 3-0 Start Radziejów
J.Maćkiewicz 33, 51 (k), Dobek 87
Lech Rypin 2-1 Sparta Brodnica
Fodrowski 43, 44 - Gołębiewski 20
Wisła Nowe 1-0 Mień Lipno
M.Wróbel 70 (k)
Legia Chełmża 2-3 Cuiavia Inowrocław
Rybacki 4, Dittman 90 (k) - Semenowicz 5, 20, Bakiera 66
Włocłavia Włocławek 1-4 Zawisza Bydgoszcz
Majewski 43 - Kowalczyk 4, 28, Kikowski 18, Dachtera 87
Wda Świecie 0-1 Pomowiec Kijewo Królewskie
Knop 89

Kolejka 16 - 13-14 marca

Pomorzanin Toruń 2-1 Pomowiec Kijewo Królewskie
Warczachowski 17, 89 (k) - Szulc 4
Wda Świecie 0-2 Zawisza Bydgoszcz
Guzman 20, Burlikowski 88
Włocłavia Włocławek 1-1 Cuiavia Inowrocław
Dulas 87 - Kryszak 59
Legia Chełmża 0-1 Mień Lipno
Bieńkowski 37
Wisła Nowe 1-3 Sparta Brodnica
Binerowski 54 - Amadou 37, Pliszka 64, Szymborski 90
Lech Rypin 2-0 Start Radziejów
J.Sochacki 76, Orzechowski 80
Toruński KP 2-0 Zdrój Ciechocinek
Dobek 54, Kukowski 77
Victoria Koronowo 0-3 Pałuczanka Żnin
(wo)
Podolski 43, Porbes 68 - Piekarski 25 (k), Łukomski 37, Plewa 54, Stelmaszewski 69
na boisku 2-4, mecz przerwany w 78. minucie po tym, jak jeden z kibiców uderzył sędziego asystenta, zweryfikowano jako walkower dla gości

Kolejka 17 - 20-21 marca

Pomowiec Kijewo Królewskie 1-3 Zawisza Bydgoszcz 2 czerwca, 17:00
Victoria Koronowo 3-1 Pomorzanin Toruń
Podolski 45, Porbes 65, Kujawka 86 - Trzybiński 8
Pałuczanka Żnin 0-4 Toruński KP
Hanczewski 7, Szutkowski 29, J.Maćkiewicz 43, 60
Zdrój Ciechocinek 0-1 Lech Rypin
M.Ratkowski 4
Start Radziejów 0-0 Wisła Nowe
Sparta Brodnica 1-1 Legia Chełmża
Pasek 70 - Tuszyński 22
Mień Lipno 3-3 Włocłavia Włocławek
Nitecki 35, Witecki 76, Uzarski 90 - Piotrowski 33 (k), Dulas 52, Lisota 67
Cuiavia Inowrocław 2-1 Wda Świecie
Arent 35, Bakiera 82 - Juszczak 50

Kolejka 18 - 27-28 marca

Pomorzanin Toruń 1-2 Zawisza Bydgoszcz 21 kwietnia
Ł.Wróbel 71 - Łuczak 36, Łożyński 70
Pomowiec Kijewo Królewskie 1-1 Cuiavia Inowrocław
Rudolf 89 - Arent 44
Wda Świecie 0-1 Mień Lipno
Witecki 90
Włocłavia Włocławek 4-0 Sparta Brodnica
Dulas 40, Zentkiewicz 64, 89, Lisota 89
Legia Chełmża 1-0 Start Radziejów
P.Lewandowski 72
Wisła Nowe 1-1 Zdrój Ciechocinek
Brzykcy 55 - Jastrzębski 68
Lech Rypin 3-2 Pałuczanka Żnin
Fodrowski 18, 34, M.Ratkowski 28 - Krysiński 44, Stodolny 48
Toruński KP 3-3 Victoria Koronowo
Dobek 23, J.Maćkiewicz 52, Hanczewski 82 - Podolski 5, Kujawka 33, Porbes 71

Kolejka 19 - 3-4 kwietnia

Wda Świecie 2-2 Sparta Brodnica 3 kwietnia, 17:00
Szczygielski 76, Jasik 83 (k) - Gołębiewski 7, Pliszka 69
Toruński KP 3-0 Pomorzanin Toruń 3 kwietnia, 11:00
Rogalski 54, Dobek 59, Drwięga 82
Victoria Koronowo 1-0 Lech Rypin 3 kwietnia, 12:00
Górecki 75
Pałuczanka Żnin 0-1 Wisła Nowe 3 kwietnia, 16:00
Kołacki 66
Zdrój Ciechocinek 1-0 Legia Chełmża 3 kwietnia, 15:00
Nowak 25
Start Radziejów 2-2 Włocłavia Włocławek 4 kwietnia, 16:00
T.Bartczak 4, Stramowski 78 (k) - Dulas 38, Frąckowiak 59
Mień Lipno 2-1 Pomowiec Kijewo Królewskie 3 kwietnia, 16:00
Bieńkowski 41, Uzarski 75 - Krusiński 61
Cuiavia Inowrocław 1-2 Zawisza Bydgoszcz 3 kwietnia, 16:00
Semenowicz 68 - Kuryłło 14, Łożyński 51

Kolejka 20 - 10 kwietnia

Pomorzanin Toruń 3-0 Cuiavia Inowrocław
Trzybiński 24, 66, Marciniak 45
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Mień Lipno
Kowalik 12, Wiśniewski 82
Pomowiec Kijewo Królewskie 1-1 Sparta Brodnica
Baranowski 25 - Jakubczyk 33
Wda Świecie 2-0 Start Radziejów
Ksobiak 52, Biernacki 65
Włocłavia Włocławek 2-3 Zdrój Ciechocinek
Dulas 68, Piotrowski 82 (k) - Nowak 14, Rogowski 73, Jastrzębski 76
Legia Chełmża 4-0 Pałuczanka Żnin
Walecki 24, 72, Pawlicki 90, E.Tuszyński 90
Wisła Nowe 0-1 Victoria Koronowo
Gliniewicz 53 (k)
Lech Rypin 1-3 Toruński KP
Fodrowski 58 - Kukowski 50, Drwięga 66, J.Maćkiewicz 89

Kolejka 21 - 17-18 kwietnia

Lech Rypin 2-1 Pomorzanin Toruń
M.Ratkowski 3, 25 (k) - Warczachowski 68
Toruński KP 4-1 Wisła Nowe
J.Maćkiewicz 11, Kukowski 18, Dobek 49, 90 - Brzykcy 75
Victoria Koronowo 3-0 Legia Chełmża
Podolski 7, Kujawka 13, Krzyżanowski 90 (k)
Pałuczanka Żnin 0-0 Włocłavia Włocławek
Zdrój Ciechocinek 1-1 Wda Świecie
Milewski 81 (k) - Szczygielski 65
Start Radziejów 3-2 Pomowiec Kijewo Królewskie
S.Hełminiak 17, 39, Ignasiak 90 - Krusiński 64, Zieliński 86 (s)
Sparta Brodnica 1-1 Zawisza Bydgoszcz
Amadou 73 - Kamiński 86
Mień Lipno 2-2 Cuiavia Inowrocław 18 kwietnia, 17:00
Serafin 82 (k), Uzarski 87 - Roszak 69, Bakiera 90

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

Pomorzanin Toruń 0-2 Mień Lipno 24 kwietnia
Uzarski 18, Koprowski 21
Cuiavia Inowrocław 4-0 Sparta Brodnica 24 kwietnia
Piekański 7, Bakiera 9, Leszczyński 26, Kryszak 59
Zawisza Bydgoszcz 4-0 Start Radziejów 5 maja
Pazderski 43, Makulski 50, 74, Wiśniewski 70
Pomowiec Kijewo Królewskie 3-1 Zdrój Ciechocinek 24 kwietnia
Wójcik 35, 55, Krusiński 63 - Milewski 65 (k)
Wda Świecie 3-2 Pałuczanka Żnin 24 kwietnia
Subkowski 32, Jasik 53, Biernacki 57 - Konowalski 11, Krysiński 55
Włocłavia Włocławek 1-1 Victoria Koronowo 24 kwietnia
Dulas 87 - Tomecki 18
Legia Chełmża 2-1 Toruński KP 24 kwietnia
P.Lewandowski 4, Walecki 76 - Szutkowski 73
Wisła Nowe 0-1 Lech Rypin 24 kwietnia
M.Ratkowski 18 (k)

Kolejka 23 - 1-2 maja

Wisła Nowe 1-1 Pomorzanin Toruń
Brzykcy 43 - Warczachowski 17
Lech Rypin 1-1 Legia Chełmża
Fodrowski 31 - Kowalski 30 (k)
Toruński KP 2-0 Włocłavia Włocławek
Hanczewski 56, Drwięga 62
Victoria Koronowo 2-0 Wda Świecie
Tomecki 51, Podolski 61
Pałuczanka Żnin 3-1 Pomowiec Kijewo Królewskie
Konopiński 15, Szmiel 43, Piekarski 60 (k) - Janowski 89
Zdrój Ciechocinek 3-1 Zawisza Bydgoszcz
Nowak 27, 61, 80 - Walda 90
ze względów bezpieczeństwa mecz odbył się w Bydgoszczy
Start Radziejów 2-1 Cuiavia Inowrocław
Linowiecki 5, Stramowski 39 (k) - Kryszak 52
Sparta Brodnica 3-1 Mień Lipno
Serafin 22 (s), Amadou 38 (k), 78 - Witecki 83

Kolejka 24 - 8-9 maja

Pomorzanin Toruń 0-1 Sparta Brodnica 8 maja
Amadou 10 (k)
Mień Lipno 2-0 Start Radziejów 18 maja
Cuiavia Inowrocław 2-2 Zdrój Ciechocinek 8 maja
Arent 9, Leszczyński 22 - Milewski 45 (k), Nowak 65
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Pałuczanka Żnin 9 maja, 17:00
Wiśniewski 27, Łuczak 70 (k) - Szmiel 43, Stodolny 73
Pomowiec Kijewo Królewskie 0-2 Victoria Koronowo 8 maja
Kujawka 78, 84
Wda Świecie 2-1 Toruński KP 8 maja
Jasik 12 (k), Kowalewski 51 - Dobek 1
Włocłavia Włocławek 2-2 Lech Rypin
Zentkiewicz 88, Bełkowski 90 - M.Sochacki 26, Karłowski 45 (s)
Legia Chełmża 1-0 Wisła Nowe 8 maja
Walecki 90

Kolejka 25 - 15-16 maja

Legia Chełmża 4-1 Pomorzanin Toruń 15 maja
Walecki 11, Drost 30, 51, R.Lewandowski 67 - Czerwiński 53
Wisła Nowe 2-1 Włocłavia Włocławek 15 maja
Pokora 65, Dobrowolski 71 - Zentkiewicz 44
Lech Rypin 1-0 Wda Świecie 16 maja, 18:00
Markowski 86
Toruński KP 3-1 Pomowiec Kijewo Królewskie 15 maja
Dobek 4, Drwięga 60, 76 - Rudolf 55
Victoria Koronowo 2-3 Zawisza Bydgoszcz 15 maja
Kujawka 15, Gliniewicz 81 - Łożyński 47, 72, Wiśniewski 62
Pałuczanka Żnin 1-2 Cuiavia Inowrocław 15 maja
Stelmaszewski 60 - Bakiera 25, Roszak 80
Zdrój Ciechocinek 2-0 Mień Lipno 15 maja
Nowak 77, Jastrzębski 79
Start Radziejów 0-1 Sparta Brodnica 15 maja
Amadou 72

Kolejka 26 - 22-23 maja

Pomorzanin Toruń 1-0 Start Radziejów 22 maja, 16:00
Ł.Wierzchowski 72
Sparta Brodnica 0-1 Zdrój Ciechocinek 22 maja, 16:00
Nowak 34
Mień Lipno 0-1 Pałuczanka Żnin 22 maja, 17:00
Stelmaszewski 53
Cuiavia Inowrocław 4-0 Victoria Koronowo 22 maja, 17:00
Semenowicz 30, 75, Bakiera 60, Roszak 78
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Toruński KP 22 maja, 16:00
Kowalczyk 12, Wiśniewski 63 - Hanczewski 90
Pomowiec Kijewo Królewskie 2-0 Lech Rypin 22 maja, 16:00
Marks 15, Rudolf 16
Wda Świecie 0-0 Wisła Nowe 22 maja, 17:00
Włocłavia Włocławek 2-1 Legia Chełmża 23 maja, 11:00
Zentkiewicz 25, Frąckowiak 77 (k) - Kurek 51

Kolejka 27 - 29 maja

Włocłavia Włocławek 2-2 Pomorzanin Toruń 29 maja
Zentkiewicz 4, Lisota 87 - Brzozowski 11, T.Wierzchowski 29
Legia Chełmża 0-1 Wda Świecie 29 maja
Szczygielski 50
Wisła Nowe 2-1 Pomowiec Kijewo Królewskie 29 maja
Pokora 44, Dobrowolski 60 - Wójcik 14
Lech Rypin 0-1 Zawisza Bydgoszcz 29 maja
Grzybowski 82 (s)
Toruński KP 5-2 Cuiavia Inowrocław 29 maja
Świderek 26, Dobek 45, 71, Roszak 66 (s), J.Maćkiewicz 77 - Semenowicz 3, Dąbrowski 81 (k)
Victoria Koronowo 2-1 Mień Lipno 29 maja
Kujawka 32, 35 - Uzarski 7
Pałuczanka Żnin 8-0 Sparta Brodnica 29 maja
Stelmaszewski 1, 35, Plewa 23, 87, Stodolny 37, 70, Piekarski 45, Napierała 90
Zdrój Ciechocinek 7-1 Start Radziejów 29 maja
Oczachowski 11, Jastrzębski 32, Nowak 34, 48, 65, 89, Mucha 71 - Linowiecki 47

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Pomorzanin Toruń 1-2 Zdrój Ciechocinek 5 czerwca
Gil 4 - Dettlaff 61, Jastrzębski 80
Start Radziejów 1-2 Pałuczanka Żnin 5 czerwca
P.Hełminiak 61 - Stelmaszewski 42, 75
Sparta Brodnica 1-1 Victoria Koronowo 5 czerwca
Pasek 27 - Podolski 65
Mień Lipno 1-0 Toruński KP 15 czerwca, 17:00
w Toruniu
Cuiavia Inowrocław 2-0 Lech Rypin 5 czerwca
Dąbrowski 11, Bakiera 75
Zawisza Bydgoszcz 0-3 Wisła Nowe
(wo)
Na rozegranie meczu w Bydgoszczy nie wyraziła zgody policja, nie udało się też przenieść spotkania do Nowego
Pomowiec Kijewo Królewskie 2-3 Legia Chełmża 5 czerwca
Wójcik 25, 81 (k) - Kowalski 60 (k), Walecki 70, Pawlicki 87
Wda Świecie 1-1 Włocłavia Włocławek 5 czerwca
Biernacki 78 - Piotrowski 65 (k)

Kolejka 29 - 12 czerwca

Wda Świecie 1-4 Pomorzanin Toruń 12 czerwca
Juszczak 75 - Marciniak 27, Warczachowski 38, Lubański 70, Ł.Wierzchowski 86
Włocłavia Włocławek 2-0 Pomowiec Kijewo Królewskie 12 czerwca
Lisota 49, Wuciński 70
Legia Chełmża 1-0 Zawisza Bydgoszcz 12 czerwca
Walecki 82
Wisła Nowe 1-1 Cuiavia Inowrocław 12 czerwca
Wesołowski 62 - Malerowicz 21
Lech Rypin 4-1 Mień Lipno 12 czerwca
M.Sochacki 43, M.Ratkowski 68 (k), Fodrowski 84, Tryniszewski 88 - Witecki 55
Toruński KP 3-0 Sparta Brodnica 12 czerwca, 16:00
J.Maćkiewicz 43, Drwięga 62, Urbański 85
Victoria Koronowo 2-1 Start Radziejów 12 czerwca
Porbes 43, Kujawka 75 - P.Hełminiak 86
Pałuczanka Żnin 2-1 Zdrój Ciechocinek 12 czerwca
Stelmaszewski 34, Stodolny 71 - Rogowski 66

Kolejka 30 - 19 czerwca

Pomorzanin Toruń 2-4 Pałuczanka Żnin 19 czerwca
T.Wierzchowski 50, 75 - Plewa 10, Piekarski 55 (k), Stodolny 85, Konopiński 89
Zdrój Ciechocinek 2-0 Victoria Koronowo 16 czerwca
Dąbrowski 12, Rogowski 75
Start Radziejów 0-3 Toruński KP 19 czerwca
Kukowski 16, 55, Dobek 83
Sparta Brodnica 3-3 Lech Rypin 16 czerwca
Pasek 50, Amadou 62, Szymborski 65 - M.Raczkowski 21, 27, M.Ratkowski 44
Mień Lipno 5-1 Wisła Nowe 19 czerwca
Nitecki 22 (k), 28, Uzarski 53, Bieńkowski 80, Gackowski 87 - Płonowski 9
Cuiavia Inowrocław 5-0 Legia Chełmża 18 czerwca
Leszczyński 55, Roszak 65, 67, Kryszak 80, Semenowicz 85
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Włocłavia Włocławek 19 czerwca
Kowalczyk 24 - Iżmanowski 53
Pomowiec Kijewo Królewskie 0-2 Wda Świecie 19 czerwca
Płachecki 28, Kowalewski 73

Baraże o udział w III lidze (2)
Baraże uzupełniające o udział w III lidze (2)
Baraże o udział w IV lidze (kujawsko-pomorska)

III liga 2003/2004 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))

IV liga 2003/2004 (pomorska)
IV liga 2003/2004 (wielkopolska (południe))
IV liga 2003/2004 (wielkopolska (północ))
IV liga 2003/2004 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2003/2004 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2003/2004 (kujawsko-pomorska II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas