[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2003/2004, grupa: wielkopolska (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jarota Jarocin 30 84 27 3 0 102-20 14 1 0 57-12 13 2 0 45-8
2.  Victoria Września 30 63 20 3 7 61-23 13 0 2 43-12 7 3 5 18-11
3.  Olimpia Koło 30 56 17 5 8 61-32 9 2 4 31-16 8 3 4 30-16 2 4 1 1 0 3-2
4.  LKS Gołuchów 30 56 16 8 6 50-28 9 4 2 28-10 7 4 4 22-18 2 1 0 1 1 2-3
5.  Astra Krotoszyn 30 55 17 4 9 46-28 10 3 2 29-8 7 1 7 17-20
6.  Korona Piaski 30 46 14 4 12 50-46 8 2 5 31-21 6 2 7 19-25 2 4 1 1 0 2-1
7.  Kania Gostyń 30 46 13 7 10 45-36 7 4 4 24-11 6 3 6 21-25 2 1 0 1 1 1-2
8.  Sokół Kleczew 30 44 12 8 10 40-47 6 5 4 21-23 6 3 6 19-24
9.  LKS Czarnylas 30 43 13 4 13 41-40 5 2 8 17-23 8 2 5 24-17
10.  Wisła Borek Wielkopolski 30 42 13 3 14 49-53 8 2 5 33-20 5 1 9 16-33
11.  Ostrovia Ostrów Wielkopolski 30 40 12 4 14 47-47 7 2 6 27-15 5 2 8 20-32 2 6 2 0 0 4-0
12.  Dąbroczanka Pępowo 30 40 12 4 14 40-44 8 2 5 22-12 4 2 9 18-32 2 0 0 0 2 0-4
13.  KKS Prosna Kalisz 30 37 10 7 13 53-56 7 3 5 34-18 3 4 8 19-38
14.  Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 30 24 7 3 20 28-54 4 1 10 15-30 3 2 10 13-24
15.  Polonia Kępno 30 10 3 1 26 20-101 2 1 12 12-37 1 0 14 8-64
16.  Błękitni Psary Polskie 30 0 0 0 30 3-81 0 0 15 2-42 0 0 15 1-39
Błękitni Psary Polskie wycofali się po rundzie jesiennej. Wszystkie nie rozegrane mecze zostaną zweryfikowane na walkowery na korzyść rywali.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Jarota Jarocin    2-1 1-1 3-0 4-1 4-0 4-0 5-0 4-3 4-0 11-2 2-1 6-2 3-0 2-0 2-1 
 2 Victoria Września0-2     3-2 2-0 3-0 6-2 3-0 5-1 2-1 3-0 2-0 3-1 5-0 0-2 4-1 2-0 
 3 Olimpia Koło0-7 2-0     0-0 0-2 2-0 0-2 1-1 0-1 3-0 3-0 4-1 2-1 3-1 6-0 5-0 
 4 LKS Gołuchów0-4 0-0 2-3     0-0 0-0 1-0 2-0 3-1 3-0 3-1 6-0 1-1 1-0 5-0 1-0 
 5 Astra Krotoszyn0-0 2-0 0-1 6-0     2-0 1-1 3-2 0-1 1-0 1-1 2-1 2-1 2-0 4-0 3-0* 
 6 Korona Piaski2-4 1-0 3-0 1-2 1-2     1-1 1-3 0-3 2-2 2-0 3-2 3-0 2-0 6-2 3-0* 
 7 Kania Gostyń0-2 1-1 0-0 1-1 1-0 0-1     0-0 0-2 7-1 2-0 0-1 5-0 2-1 2-1 3-0* 
 8 Sokół Kleczew0-4 0-3 0-3 2-0 2-0 2-1 1-1     0-0 0-4 1-1 4-3 3-3 0-0 3-0* 3-0* 
 9 LKS Czarnylas3-3 1-3 0-2 0-6 0-1 0-1 1-3 0-1     4-1 0-2 2-0 0-0 1-0 3-0 2-0 
 10 Wisła Borek Wielkopolski1-5 1-3 4-2 1-2 0-2 0-0 0-2 2-0 3-1     3-1 1-1 6-1 1-0 7-0 3-0* 
 11 Ostrovia Ostrów Wielkopolski0-1 1-0 0-2 1-1 1-2 4-0 5-0 0-2 1-3 0-1     3-0 1-0 2-2 5-1 3-0 
 12 Dąbroczanka Pępowo1-2 0-1 2-0 0-0 1-0 2-0 2-1 1-1 2-1 1-2 0-1     1-2 1-0 6-1 2-0 
 13 KKS Prosna Kalisz0-2 0-0 0-0 1-2 5-1 1-2 2-4 3-2 1-2 2-0 1-0 1-1     5-2 9-0 3-0* 
 14 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski0-1 0-2 0-4 0-4 2-1 1-2 3-1 1-2 0-1 1-4 3-5 0-1 2-2     1-0 1-0 
 15 Polonia Kępno1-5 0-1 1-7 0-1 0-2 0-5 1-2 0-1 1-1 2-0 0-3 1-2 1-5 1-2     3-0* 
 16 Błękitni Psary Polskie0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3 1-5 0-3 0-3 0-3* 0-1 0-3 0-3* 0-1 0-3* 1-2     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-0 Polonia Kępno
G.Gmerek 87
Błękitni Psary Polskie 0-3 Ostrovia Ostrów Wielkopolski
M.Wojtasiak 7, M.Pilarski 52, P.Szewczyk 82
Kania Gostyń 0-1 Dąbroczanka Pępowo
R.Twardy 82
LKS Czarnylas 4-1 Wisła Borek Wielkopolski
R.Włosiak 3, D.Sobczak 25, W.Grzesiek 55, W.Mrowiński 67 - M.Bzodek 87 (k)
Sokół Kleczew 2-0 LKS Gołuchów
P.Pawlak 14, S.Kupczak 30
Jarota Jarocin 4-0 Korona Piaski
S.Udzik 15, M.Czajka 22, P.Skokowski 72, M.Wiśniewski 89
KKS Prosna Kalisz 0-0 Victoria Września
Olimpia Koło 0-2 Astra Krotoszyn
K.Lechowski 28, R.Tomczak 34

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Polonia Kępno 0-2 Astra Krotoszyn
M.Piątek 34, J.Maryniak 73
Victoria Września 3-2 Olimpia Koło
P.Jakubowski 12, 81, M.Szymański 73 - D.Kotkowski 68, P.Witkowski 79 (k)
Korona Piaski 3-0 KKS Prosna Kalisz
M.Poniatowski 12 (s), R.Szczepaniak 74, T.Rolnik 79
LKS Gołuchów 0-4 Jarota Jarocin
P.Skokowski 58, 67, T.Leżała 70, J.Pacyński 90
przyznany walkower dla LKS-u, jednak odwołanie Jaroty Jarocin przyniosło skutek
Wisła Borek Wielkopolski 2-0 Sokół Kleczew
B.Wojciechowski 4, T.Kaczmarek 80
Dąbroczanka Pępowo 2-1 LKS Czarnylas
Ma.Kaczmarek 28, Ł.Ratajczak 62 - R.Włosiak 38
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 5-0 Kania Gostyń
T.Grupa 20, M.Wojtasiak 36, P.Szewczyk 73, 89, M.Szymczak 78
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-0 Błękitni Psary Polskie
P.Świtała 90 (k)

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Błękitni Psary Polskie 1-2 Polonia Kępno
P.Andrzejczak 71 - Ł.Borowski 27, R.Ciurys 45
Kania Gostyń 2-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
M.Andrzejczak 12, M.Sołtysiak 38 - M.Andrzejczak 2 (s)
Sokół Kleczew 4-3 Dąbroczanka Pępowo
A.Marzyński 32, K.Krzyżanowski 35, A.Kamoda 51, P.Pawlak 90 - R.Stężycki 55, R.Brink 75, J.Robak 82
Jarota Jarocin 4-0 Wisła Borek Wielkopolski
M.Czajka 37, 53, 85, M.Wiśniewski 58
KKS Prosna Kalisz 1-2 LKS Gołuchów
M.Sowiński 71 (k) - R.Latański 29, M.Krysiak 87 (k)
Olimpia Koło 2-0 Korona Piaski
Ł.Kujawa 23, P.Witkowski 86 (k)
Astra Krotoszyn 2-0 Victoria Września
R.Szewczyk 63, 84
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1-3 LKS Czarnylas
T.Grupa 60 - W.Mrowiński 10, 35, 75

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Polonia Kępno 0-1 Victoria Września
J.Krzyżkowiak 90
Korona Piaski 1-2 Astra Krotoszyn
T.Rolnik 71 - R.Szewczyk 33, K.Lechowski 74
LKS Gołuchów 2-3 Olimpia Koło 27 sierpnia
R.Latański 43, M.Kaczmarek 85 - D.Kotkowski 67, P.Witkowski 80, M.Ceglarek 90
Wisła Borek Wielkopolski 6-1 KKS Prosna Kalisz
B.Wojciechowski 9, 16, R.Frydryszak 51, 54, D.Ludwiczak 82, T.Kaczmarek 88 - G.Klimkiewicz 68
Dąbroczanka Pępowo 1-2 Jarota Jarocin
Ł.Ratajczak 58 - J.Pacyński 12, M.Czajka 37
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0-2 Sokół Kleczew
A.Kamoda 87, M.Lendzian 88
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-1 LKS Czarnylas
W.Mrowiński 74
Błękitni Psary Polskie 0-3 Kania Gostyń
J.Biernat 47, Z.Witkowski 52 (k), K.Gubański 82

Kolejka 5 - 6-7 września

Kania Gostyń 2-1 Polonia Kępno
Z.Witkowski 7 (k), K.Gubański 75 - M.Malinowski 56
LKS Czarnylas 2-0 Błękitni Psary Polskie
A.Jarczak 17, R.Włosiak 78
Sokół Kleczew 0-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Jarota Jarocin 11-2 Ostrovia Ostrów Wielkopolski
M.Wiśniewski 2, 42, 75, T.Leżała 44, P.Garbarek 47, S.Udzik 52, G.Idzikowski 58, 90, M.Czajka 70, 73, 90 - M.Szymczak 35 (k), Ł.Szczepański 78
KKS Prosna Kalisz 1-1 Dąbroczanka Pępowo
G.Klimkiewicz 55 - P.Gruszkiewicz 60
Olimpia Koło 3-0 Wisła Borek Wielkopolski
H.Powietrzyński 62, D.Ławnicki 82, S.Twardygrosz 89
Astra Krotoszyn 6-0 LKS Gołuchów
M.Piątek 22, 63, 70, K.Lechowski 31, M.Kuciński 39, R.Tomczak 90
Victoria Września 6-2 Korona Piaski
R.Jaworski 9, 49, P.Surdyk 35, 45, P.Jakubowski 50, J.Cierpiszewski 74 - G.Posikata 43, 82 (k)

Kolejka 6 - 13-14 września

Polonia Kępno 0-5 Korona Piaski
D.Olejniczak 24, G.Posikata 31, P.Murawski 56, 84, Ł.Skorupski 80
LKS Gołuchów 0-0 Victoria Września
Wisła Borek Wielkopolski 0-2 Astra Krotoszyn
M.Piątek 55, 65
Dąbroczanka Pępowo 2-0 Olimpia Koło
R.Stężycki 43, 55
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1-0 KKS Prosna Kalisz
M.Szymczak 68
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-1 Jarota Jarocin
G.Idzikowski 45
Błękitni Psary Polskie 0-3 Sokół Kleczew
K.Krzyżanowski 43, P.Pawlak 80, J.Rzepczyk 82
Kania Gostyń 0-2 LKS Czarnylas
W.Mrowiński 50, R.Włosiak 51

Kolejka 7 - 20-21 września

LKS Czarnylas 3-0 Polonia Kępno
R.Włosiak 12, 46, M.Szubert 52
Sokół Kleczew 1-1 Kania Gostyń
J.Rzepczyk 7 - B.Krajka 20
Jarota Jarocin 2-1 Błękitni Psary Polskie
P.Skokowski 53, G.Idzikowski 55 - G.Mezzero 31
KKS Prosna Kalisz 5-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
W.Tomalak 22, G.Klimkiewicz 31, 53, 57, M.Sowiński 59 - P.Świtała 32, G.Gmerek 47
Olimpia Koło 3-0 Ostrovia Ostrów Wielkopolski
T.Wawrzyniak 52, S.Twardygrosz 70, 90
Astra Krotoszyn 2-1 Dąbroczanka Pępowo
K.Lechowski 3, 45 - Ł.Ratajczak 27
Victoria Września 3-0 Wisła Borek Wielkopolski
P.Surdyk 60, P.Jakubowski 75, J.Krzyżkowiak 80
Korona Piaski 1-2 LKS Gołuchów
G.Posikata 37 (k) - R.Latański 28, G.Michalak 42

Kolejka 8 - 27-28 września

Polonia Kępno 0-1 LKS Gołuchów
R.Latański 1
Wisła Borek Wielkopolski 0-0 Korona Piaski
Dąbroczanka Pępowo 0-1 Victoria Września
M.Szymański 75
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1-2 Astra Krotoszyn
T.Grupa 45 (k) - M.Piątek 82, K.Lechowski 90
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-4 Olimpia Koło
T.Mikusik 3, T.Wawrzyniak 28, S.Twardygrosz 53, 57
Błękitni Psary Polskie 0-1 KKS Prosna Kalisz
G.Klimkiewicz 79
Kania Gostyń 0-2 Jarota Jarocin
S.Udzik 65, G.Idzikowski 75
LKS Czarnylas 0-1 Sokół Kleczew
M.Klimczyk 54

Kolejka 9 - 4-5 października

Sokół Kleczew 3-0 Polonia Kępno
(wo)
drużyna gości nie stanęła do zawodów
Jarota Jarocin 4-3 LKS Czarnylas
M.Czajka 3, M.Wiśniewski 52, 75, Ł.Siwecki 63 - W.Mrowiński 12, A.Jarczak 14, M.Zielazny 55
KKS Prosna Kalisz 2-4 Kania Gostyń
P.Zmyślony 28, D.Smolarek 44 - R.Szudrowicz 24, 62, J.Biernat 71, B.Krajka 76
Olimpia Koło 5-0 Błękitni Psary Polskie
S.Twardygrosz 18, T.Wawrzyniak 26 (k), 75, M.Ceglarek 33, D.Ławnicki 64
Astra Krotoszyn 2-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
R.Tomczak 12, M.Piątek 22
Victoria Września 2-0 Ostrovia Ostrów Wielkopolski
J.Krzyżkowiak 64 (k), Ł.Sawicki 71
Korona Piaski 3-2 Dąbroczanka Pępowo
R.Szczepaniak 22, P.Wawrzyniak 76, P.Murawski 89 - K.Siama 36, R.Szczepaniak 80 (s)
LKS Gołuchów 3-0 Wisła Borek Wielkopolski
R.Latański 5, M.Kaczmarek 38, M.Krysiak 90

Kolejka 10 - 11-12 października

Polonia Kępno 2-0 Wisła Borek Wielkopolski
S.Rabiega 78, 82
Dąbroczanka Pępowo 0-0 LKS Gołuchów
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 4-0 Korona Piaski
P.Szewczyk 2, 36, Ł.Szczepański 80, T.Grupa 89
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-2 Victoria Września
M.Szymański 44, P.Surdyk 56
Błękitni Psary Polskie 0-3 Astra Krotoszyn
R.Tomczak 64, 79, M.Piątek 74
Kania Gostyń 0-0 Olimpia Koło
LKS Czarnylas 0-0 KKS Prosna Kalisz
Sokół Kleczew 0-4 Jarota Jarocin
P.Skokowski 41, 57, T.Leżała 72, J.Pacyński 85

Kolejka 11 - 18-19 października

Jarota Jarocin 2-0 Polonia Kępno
P.Garbarek 8, M.Wiśniewski 28
KKS Prosna Kalisz 3-2 Sokół Kleczew
M.Zapart 19 (k), Ł.Grabowski 81 (s), G.Klimkiewicz 84 - A.Kamoda 11, K.Krzyżanowski 63
Olimpia Koło 0-1 LKS Czarnylas
D.Sobczak 5
Astra Krotoszyn 1-1 Kania Gostyń
R.Szewczyk 70 - K.Gubański 30
Victoria Września 2-0 Błękitni Psary Polskie
P.Surdyk 32, J.Krzyżkowiak 64
Korona Piaski 2-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
G.Posikata 47 (k), P.Murawski 90 (k)
LKS Gołuchów 3-1 Ostrovia Ostrów Wielkopolski
R.Latański 8, 50, 90 - T.Grupa 40
Wisła Borek Wielkopolski 1-1 Dąbroczanka Pępowo
M.Leciej 70 (k) - Ł.Pujanek 20

Kolejka 12 - 25-26 października

Polonia Kępno 1-2 Dąbroczanka Pępowo
R.Ciurys 52 - Ł.Pujanek 37, K.Siama 82
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0-1 Wisła Borek Wielkopolski
D.Kaczmarek 85
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-4 LKS Gołuchów
D.Juraczyk 9, R.Latański 15, 83, G.Michalak 79
Błękitni Psary Polskie 1-5 Korona Piaski
L.Ślebioda 71 - P.Murawski 21, 30, M.Kędziora 47, 63, G.Posikata 75
Kania Gostyń 1-1 Victoria Września
D.Jakubowski 7 - M.Szymański 27
LKS Czarnylas 0-1 Astra Krotoszyn
R.Tomczak 39
Sokół Kleczew 0-3 Olimpia Koło
Ł.Kujawa 13, M.Ceglarek 54, 78
Jarota Jarocin 6-2 KKS Prosna Kalisz
K.Matuszak 8, Ł.Siwecki 45, P.Garbarek 60, M.Czajka 65, T.Leżała 73, P.Skokowski 77 - G.Klimkiewicz 13, 63

Kolejka 13 - 2 listopada

KKS Prosna Kalisz 9-0 Polonia Kępno
D.Smolarek 9, T.Ogrodniczak 16, 54, G.Klimkiewicz 18, M.Zapart 21 (k), 80, M.Laluk 47, W.Tomalak 63, M.Sowiński 86
Olimpia Koło 0-7 Jarota Jarocin
T.Leżała 45, M.Czajka 53, 78, J.Pacyński 65 (k), P.Garbarek 68, S.Udzik 73, Ł.Siwecki 79
Astra Krotoszyn 3-2 Sokół Kleczew
M.Potarzycki 8, R.Tomczak 31, J.Maryniak 89 - A.Kamoda 18, Z.Okoński 59
Victoria Września 2-1 LKS Czarnylas
M.Szymański 20, Ł.Sawicki 32 - R.Włosiak 26
Korona Piaski 1-1 Kania Gostyń
P.Murawski 75 - M.Andrzejczak 6
LKS Gołuchów 1-0 Błękitni Psary Polskie
J.Ślusarz 53
Wisła Borek Wielkopolski 1-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
M.Leciej 26
Dąbroczanka Pępowo 0-1 Ostrovia Ostrów Wielkopolski
T.Grupa 58

Kolejka 14 - 8 listopada

Polonia Kępno 0-3 Ostrovia Ostrów Wielkopolski
M.Gąszczak 43, M.Wojtasiak 86, P.Szewczyk 90
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-1 Dąbroczanka Pępowo
J.Robak 17
Błękitni Psary Polskie 0-1 Wisła Borek Wielkopolski
M.Leciej 85
Kania Gostyń 1-1 LKS Gołuchów
J.Ślusarz 46 (s) - H.Hałęza 75
LKS Czarnylas 0-1 Korona Piaski
G.Posikata 70
Sokół Kleczew 0-3 Victoria Września
P.Surdyk 39, 64, J.Krzyżkowiak 72
Jarota Jarocin 4-1 Astra Krotoszyn
Ł.Siwecki 62, M.Kosiński 69 (s), P.Skokowski 74 (k), 82 (k) - M.Piątek 47
KKS Prosna Kalisz 0-0 Olimpia Koło

Kolejka 15 - 11 listopada

Olimpia Koło 6-0 Polonia Kępno
S.Twardygrosz 12, 64, M.Ceglarek 24, J.Kawka 53, 75, T.Wawrzyniak 81
Astra Krotoszyn 2-1 KKS Prosna Kalisz
M.Piątek 46, K.Lechowski 72 - M.Zapart 74
Victoria Września 0-2 Jarota Jarocin
M.Czajka 34, Ł.Siwecki 54
Korona Piaski 1-3 Sokół Kleczew
G.Posikata 50 (k) - P.Pawlak 47, 74, P.Bryzgalski 57
LKS Gołuchów 3-1 LKS Czarnylas
R.Latański 9, 44, J.Ślusarz 53 - W.Mrowiński 70
Wisła Borek Wielkopolski 0-2 Kania Gostyń
B.Krajka 25, Z.Witkowski 65
Dąbroczanka Pępowo 2-0 Błękitni Psary Polskie
R.Stężycki 20, S.Mocek 75
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Ł.Szczepański 55, M.Gąszczak 81 - G.Gmerek 10, G.Hoffmann 86

Kolejka 16 - 15-16 listopada

Polonia Kępno 1-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
M.Malinowski 32 (k) - P.Poczta 6, G.Gmerek 44 (k)
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 3-0 Błękitni Psary Polskie
M.Szymczak 9, T.Grupa 70, J.Królak 82
Dąbroczanka Pępowo 2-1 Kania Gostyń
Ł.Ratajczak 56, P.Gruszkiewicz 72 (k) - R.Szudrowicz 43
Wisła Borek Wielkopolski 3-1 LKS Czarnylas
Ł.Naskręt 25, M.Leciej 44, D.Kaczmarek 80 - W.Mrowiński 21
LKS Gołuchów 2-0 Sokół Kleczew
D.Smoliński 14, M.Krysiak 90
Korona Piaski 2-4 Jarota Jarocin
M.Ejzop 63, M.Kędziora 65 - Ł.Siwecki 25, G.Idzikowski 35, M.Czajka 55, 75
Victoria Września 5-0 KKS Prosna Kalisz
J.Krzyżkowiak 18, P.Surdyk 37, J.Jabłoński 39, M.Kwarta 80, P.Jakubowski 85
Astra Krotoszyn 0-1 Olimpia Koło
S.Twardygrosz 15

Kolejka 17 - 20-21 marca

Astra Krotoszyn 4-0 Polonia Kępno
J.Maryniak 48, Ł.Pachulicz 68, 85, D.Brodziak 76
Olimpia Koło 2-0 Victoria Września
P.Witkowski 35 (k), Ł.Kujawa 83
KKS Prosna Kalisz 1-2 Korona Piaski
H.Wronek 79 - T.Rolnik 6, 18
Jarota Jarocin 3-0 LKS Gołuchów
Ł.Siwecki 35, 47, M.Czajka 65
Sokół Kleczew 0-4 Wisła Borek Wielkopolski
T.Kaczmarek 30, 57, S.Walkowiak 47, M.Leciej 70
LKS Czarnylas 2-0 Dąbroczanka Pępowo
K.Sikora 20, 65
Kania Gostyń 2-0 Ostrovia Ostrów Wielkopolski
D.Jakubowski 50, S.Mizgalski 70
Błękitni Psary Polskie 0-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
(wo)

Kolejka 18 - 27-28 marca

LKS Czarnylas 0-2 Ostrovia Ostrów Wielkopolski
T.Grupa 7, 32
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-1 Kania Gostyń
M.Szymański 38, G.Gmerek 64, P.Kordacki 88 - D.Jakubowski 85
Dąbroczanka Pępowo 1-1 Sokół Kleczew
Ł.Pujanek 64 - P.Pawlak 32
Wisła Borek Wielkopolski 1-5 Jarota Jarocin
D.Kaczmarek 27 - M.Wiśniewski 19, 34, Ł.Siwecki 33, 57, M.Czajka 59
LKS Gołuchów 1-1 KKS Prosna Kalisz
R.Latański 37 - G.Klimkiewicz 58
Korona Piaski 3-0 Olimpia Koło
M.Kędziora 47, G.Posikata 74, N.Kozak 81
Victoria Września 3-0 Astra Krotoszyn
P.Kowalak 45, B.Nowicki 72, J.Krzyżkowiak 88
Polonia Kępno 3-0 Błękitni Psary Polskie
(wo)

Kolejka 19 - 3-4 kwietnia

Victoria Września 4-1 Polonia Kępno
P.Lisiecki 3, 13, 44, J.Krzyżkowiak 74 - Ł.Borowski 87
Astra Krotoszyn 2-0 Korona Piaski
M.Kosiński 49, Ł.Pachulicz 78
Olimpia Koło 0-0 LKS Gołuchów
KKS Prosna Kalisz 2-0 Wisła Borek Wielkopolski
G.Klimkiewicz 50, 67
Jarota Jarocin 2-1 Dąbroczanka Pępowo
T.Leżała 47, G.Idzikowski 69 - Ł.Mikołajewski 36
Sokół Kleczew 1-1 Ostrovia Ostrów Wielkopolski
A.Kamoda 74 - M.Pilarski 70
LKS Czarnylas 1-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
M.Jurasik 81
Kania Gostyń 3-0 Błękitni Psary Polskie
(wo)

Kolejka 20 - 10 kwietnia

Polonia Kępno 1-2 Kania Gostyń 10 kwietnia, 15:00
Ł.Borowski 50 - J.Biernat 58, K.Gubański 85
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-2 Sokół Kleczew 10 kwietnia, 15:00
M.Kruszczyński 65 - Z.Okoński 30, J.Rzepczyk 54
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0-1 Jarota Jarocin 10 kwietnia, 16:00
M.Wiśniewski 53
Dąbroczanka Pępowo 1-2 KKS Prosna Kalisz 10 kwietnia, 15:00
Ma.Kaczmarek 50 - G.Klimkiewicz 21, T.Warzych 85 (k)
Wisła Borek Wielkopolski 4-2 Olimpia Koło 7 kwietnia
M.Leciej 25 (k), 44, 65 (k), B.Wojciechowski 78 - S.Twardygrosz 15, 50
LKS Gołuchów 0-0 Astra Krotoszyn 10 kwietnia, 16:00
Korona Piaski 1-0 Victoria Września 10 kwietnia, 16:00
Ł.Bojdo 60
Błękitni Psary Polskie 0-3 LKS Czarnylas
(wo)

Kolejka 21 - 17-18 kwietnia

Korona Piaski 6-2 Polonia Kępno
R.Szczepaniak 30, T.Rolnik 39, M.Kędziora 40, 89, Ł.Bojdo 62, N.Kozak 84 - P.Lisowski 1, M.Murawski 48
Victoria Września 2-0 LKS Gołuchów
P.Lisiecki 76, Z.Ziętkowski 83
Astra Krotoszyn 1-0 Wisła Borek Wielkopolski
J.Maryniak 65
Olimpia Koło 4-1 Dąbroczanka Pępowo
J.Kawka 12, D.Ławnicki 34, M.Ceglarek 61, K.Bączkowski 87 - Ł.Pujanek 65
KKS Prosna Kalisz 1-0 Ostrovia Ostrów Wielkopolski
G.Klimkiewicz 87
Jarota Jarocin 3-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
P.Garbarek 3, M.Wiśniewski 46, J.Pacyński 48
LKS Czarnylas 1-3 Kania Gostyń 21 kwietnia, 17:45
W.Mrowiński 65 - Z.Witkowski 44, M.Sołtysiak 48, R.Szudrowicz 70
Sokół Kleczew 3-0 Błękitni Psary Polskie
(wo)

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

Polonia Kępno 1-1 LKS Czarnylas 24 kwietnia, 17:00
S.Rabiega 52 - W.Mrowiński 1
Kania Gostyń 0-0 Sokół Kleczew 25 kwietnia, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-2 KKS Prosna Kalisz 25 kwietnia, 16:00
M.Kruszczyński 68, 86 - G.Klimkiewicz 52, H.Wronek 76
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0-2 Olimpia Koło 24 kwietnia, 16:00
P.Witkowski 17, Ł.Kujawa 84
Dąbroczanka Pępowo 1-0 Astra Krotoszyn 24 kwietnia, 16:00
R.Brink 64
Wisła Borek Wielkopolski 1-3 Victoria Września 25 kwietnia, 15:00
M.Leciej 87 (k) - M.Kwarta 6, 14, J.Krzyżkowiak 62
LKS Gołuchów 0-0 Korona Piaski 25 kwietnia, 12:00
Błękitni Psary Polskie 0-3 Jarota Jarocin
(wo)

Kolejka 23 - 1-2 maja

LKS Gołuchów 5-0 Polonia Kępno 2 maja, 12:00
T.Kobyłka 13, J.Ślusarz 57, J.Kapałka 86, K.Banasiak 87, H.Hałęza 90
Korona Piaski 2-2 Wisła Borek Wielkopolski 1 maja
D.Przybyła 42, G.Posikata 60 - B.Wojciechowski 15, 47
Victoria Września 3-1 Dąbroczanka Pępowo 1 maja
P.Surdyk 21, 39, M.Kwarta 35 - Ł.Pujanek 44 (k)
Astra Krotoszyn 1-1 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1 maja
D.Hylewicz 63 - M.Szymczak 23
Olimpia Koło 3-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1 maja
P.Witkowski 30 (k), 47, S.Twardygrosz 85 - P.Motyl 90
Jarota Jarocin 4-0 Kania Gostyń 2 maja, 16:00
M.Wiśniewski 41 (k), Ł.Siwecki 82, M.Czajka 89, K.Matuszak 90 (k)
Sokół Kleczew 0-0 LKS Czarnylas 1 maja
KKS Prosna Kalisz 3-0 Błękitni Psary Polskie
(wo)

Kolejka 24 - 8-9 maja

Polonia Kępno 0-1 Sokół Kleczew 9 maja, 17:00
Ł.Cichos 18
LKS Czarnylas 3-3 Jarota Jarocin
M.Szubert 60, M.Rosiak 77, 81 - M.Czajka 26, J.Pacyński 44 (k), 75
Kania Gostyń 5-0 KKS Prosna Kalisz 8 maja
J.Biernat 25, 27, 58, B.Krajka 32, 47
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-1 Astra Krotoszyn 9 maja, 16:00
P.Kordacki 53, 68 - J.Maryniak 30
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1-0 Victoria Września 8 maja
D.Danilczyk 74
Dąbroczanka Pępowo 2-0 Korona Piaski 8 maja
R.Stężycki 19, 64
Wisła Borek Wielkopolski 1-2 LKS Gołuchów 9 maja, 16:00
Ł.Naskręt 32 - R.Latański 36, T.Kobyłka 71
Błękitni Psary Polskie 0-3 Olimpia Koło
(wo)

Kolejka 25 - 15-16 maja

Wisła Borek Wielkopolski 7-0 Polonia Kępno 16 maja, 16:00
B.Wojciechowski 18, 49, T.Walkowiak 23, M.Leciej 30, 32, T.Gawroński 65, 82
LKS Gołuchów 6-0 Dąbroczanka Pępowo 16 maja, 12:00
M.Krysiak 40 (k), G.Kuś 43, G.Sobczak 51, R.Latański 72, 74, M.Kaczmarek 87
Korona Piaski 2-0 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 15 maja, 17:00
M.Bujak 45, Ł.Bojdo 49
Victoria Września 0-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 15 maja, 17:00
G.Gmerek 80, M.Szymański 85
Olimpia Koło 0-2 Kania Gostyń 16 maja, 17:00
G.Wosiak 25, Z.Witkowski 80
KKS Prosna Kalisz 1-2 LKS Czarnylas 15 maja, 16:00
D.Smolarek 29 - D.Sobczak 8, W.Mrowiński 48
Jarota Jarocin 5-0 Sokół Kleczew 16 maja, 16:00
M.Czajka 10, 28, 36, Ł.Siwecki 60, D.Cieślak 81
Astra Krotoszyn 3-0 Błękitni Psary Polskie
(wo)

Kolejka 26 - 22-23 maja

Polonia Kępno 1-5 Jarota Jarocin 23 maja, 17:00
D.Biniek 13 - P.Garbarek 24, M.Wiśniewski 28, H.Oczkowski 61, Ł.Siwecki 89, 90
Sokół Kleczew 3-3 KKS Prosna Kalisz 22 maja, 17:00
P.Pawlak 11, S.Kupczak 47, A.Kamoda 76 (k) - R.Robiński 40, T.Warzych 65, 90 (k)
LKS Czarnylas 0-2 Olimpia Koło 23 maja, 16:00
S.Twardygrosz 9, H.Powietrzyński 87
Kania Gostyń 1-0 Astra Krotoszyn 22 maja, 17:00
B.Krajka 17
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-2 Korona Piaski 23 maja, 16:00
Mar.Kaczmarek 57 - M.Kędziora 69, Ł.Bojdo 82
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1-1 LKS Gołuchów 22 maja, 16:00
D.Danilczyk 15 - J.Kapałka 78
Dąbroczanka Pępowo 1-2 Wisła Borek Wielkopolski 23 maja, 17:00
R.Stężycki 77 - T.Kaczmarek 84, T.Gawroński 89
Błękitni Psary Polskie 0-3 Victoria Września
(wo)

Kolejka 27 - 29-30 maja

Dąbroczanka Pępowo 6-1 Polonia Kępno 30 maja, 16:00
Ł.Ratajczak 19, 23, Ma.Kaczmarek 26, R.Stężycki 47, J.Wajn 66, R.Brink 88 - D.Breuer 30
Wisła Borek Wielkopolski 3-1 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 30 maja, 16:00
R.Frydryszak 43, T.Gawroński 50, D.Olejniczak 68 - T.Grupa 30
LKS Gołuchów 1-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 30 maja, 12:00
R.Latański 25
Victoria Września 3-0 Kania Gostyń 29 maja, 17:00
P.Surdyk 72, 90, J.Krzyżkowiak 82
Astra Krotoszyn 0-1 LKS Czarnylas 29 maja, 17:00
M.Rosiak 73
Olimpia Koło 1-1 Sokół Kleczew 29 maja, 17:00
K.Bączkowski 74 - Ł.Cichos 60
KKS Prosna Kalisz 0-2 Jarota Jarocin 29 maja, 16:00
M.Czajka 8, G.Idzikowski 23
Korona Piaski 3-0 Błękitni Psary Polskie
(wo)

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Polonia Kępno 1-5 KKS Prosna Kalisz 5 czerwca
D.Biniek 55 - G.Klimkiewicz 6, 42, M.Sowiński 12, H.Wronek 17, W.Tomalak 42
Jarota Jarocin 1-1 Olimpia Koło 6 czerwca, 16:00
G.Idzikowski 45 - S.Twardygrosz 7
Sokół Kleczew 2-0 Astra Krotoszyn 5 czerwca, 17:00
P.Grzywacz 35, P.Pawlak 50
LKS Czarnylas 1-3 Victoria Września 6 czerwca, 16:00
W.Mrowiński 43 - J.Krzyżkowiak 11, J.Cierpiszewski 61, D.Goclik 80
Kania Gostyń 0-1 Korona Piaski 5 czerwca, 17:00
Ł.Bojdo 40
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-4 Wisła Borek Wielkopolski 6 czerwca, 16:00
M.Lewandowicz 74 (k) - T.Kaczmarek 8, 52, T.Gawroński 34, D.Olejniczak 90
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 3-0 Dąbroczanka Pępowo 5 czerwca, 16:00
M.Szymczak 36 (k), D.Danilczyk 72, M.Gąszczak 89
Błękitni Psary Polskie 0-3 LKS Gołuchów
(wo)

Kolejka 29 - 10 czerwca

Ostrovia Ostrów Wielkopolski 5-1 Polonia Kępno 10 czerwca, 16:00
D.Danilczyk 17, 52, T.Grupa 59, P.Malczyk 70, M.Gąszczak 88 - M.Murawski 56
Dąbroczanka Pępowo 1-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
R.Stężycki 39
LKS Gołuchów 1-0 Kania Gostyń
R.Latański 87
Korona Piaski 0-3 LKS Czarnylas
M.Zadka 31, M.Rosiak 65, M.Jurasik 78
Victoria Września 5-1 Sokół Kleczew
J.Cierpiszewski 14, 52, S.Bernard 19, T.Krzyżkowiak 75, R.Raszewski 89 (k) - P.Pawlak 80
Astra Krotoszyn 0-0 Jarota Jarocin
Olimpia Koło 2-1 KKS Prosna Kalisz
S.Twardygrosz 16, H.Powietrzyński 52 - G.Klimkiewicz 59
Wisła Borek Wielkopolski 3-0 Błękitni Psary Polskie
(wo)

Kolejka 30 - 13 czerwca

Polonia Kępno 1-7 Olimpia Koło 13 czerwca, 16:00
M.Malinowski 63 (k) - D.Ławnicki 15, J.Kawka 21, 58, 74 (k), J.Durkiewicz 32, M.Ceglarek 52, 63
KKS Prosna Kalisz 5-1 Astra Krotoszyn 13 czerwca, 16:00
H.Wronek 51, 81, R.Robiński 66, 82, J.Sowiński 90 - J.Maryniak 56
Jarota Jarocin 2-1 Victoria Września 13 czerwca, 16:00
Ł.Siwecki 52, 79 - P.Lisiecki 84
Sokół Kleczew 2-1 Korona Piaski 13 czerwca, 16:00
S.Kupczak 31, P.Grzywacz 71 - M.Bujak 44
LKS Czarnylas 0-6 LKS Gołuchów 13 czerwca, 16:00
R.Latański 38, 54, 62, 74, 90, T.Kobyłka 83
Kania Gostyń 7-1 Wisła Borek Wielkopolski 13 czerwca, 16:00
J.Biernat 30, 73, D.Jakubowski 63, Z.Witkowski 78, R.Szudrowicz 85, R.Bonawenturczyk 87, K.Polaszek 90 - D.Olejniczak 37
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-5 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 13 czerwca, 16:00
G.Gmerek 63, M.Lewandowicz 72 (k), P.Świtała 90 (k) - D.Danilczyk 20 (k), 65, T.Grupa 38, 77, M.Gąszczak 88
Błękitni Psary Polskie 0-3 Dąbroczanka Pępowo
(wo)

Baraże o udział w III lidze (2)
Baraże uzupełniające o udział w III lidze (2)

III liga 2003/2004 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))

IV liga 2003/2004 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2003/2004 (pomorska)
IV liga 2003/2004 (wielkopolska (północ))
IV liga 2003/2004 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2003/2004 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Konin)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Leszno)

Autor: Przemysław Puziak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas