[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: Kalisz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Kobylin 26 74 24 2 0 97-17 13 0 0 62-6 11 2 0 35-11
2.  Victoria Ostrzeszów 26 56 18 2 6 67-29 10 1 2 41-12 8 1 4 26-17
3.  Centra Ostrów Wielkopolski 26 55 16 7 3 80-31 9 3 1 39-11 7 4 2 41-20
4.  Rolbud OSiR Pleszew 26 47 14 5 7 66-42 7 2 4 38-23 7 3 3 28-19
5.  Korona/Pogoń Stawiszyn 26 33 10 3 13 43-51 6 1 6 28-26 4 2 7 15-25 2 4 1 1 0 4-3
6.  Jarota II Jarocin 26 33 9 6 11 36-45 5 3 5 19-19 4 3 6 17-26 2 1 0 1 1 3-4
7.  Swędrnia Koźminek 26 32 8 8 10 27-40 5 5 3 15-14 3 3 7 12-26
8.  Iskra Sieroszewice 26 31 8 7 11 32-37 8 2 3 21-9 0 5 8 11-28
9.  Odolanovia Odolanów 26 28 7 7 12 38-65 4 4 5 23-24 3 3 7 15-41
10.  Grom Golina 26 27 8 3 15 33-57 4 3 6 17-26 4 0 9 16-31 2 6 2 0 0 3-0
11.  Barycz Janków Przygodzki 26 27 8 3 15 31-51 7 2 4 25-17 1 1 11 6-34 2 0 0 0 2 0-3
12.  Olimpia Brzeziny 26 25 6 7 13 36-63 5 3 5 23-27 1 4 8 13-36
13.  Sokół Bralin 26 23 5 8 13 37-57 3 5 5 23-21 2 3 8 14-36
14.  Piast Czekanów 26 20 6 2 18 30-68 5 1 7 20-24 1 1 11 10-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Piast Kobylin    4-1 6-0 5-0 7-0 5-1 3-0 5-2 7-1 2-1 2-0 3-0 6-0 7-0 
 2 Victoria Ostrzeszów0-2     1-1 4-2 1-3 4-0 3-1 2-1 8-0 3-1 4-0 5-1 2-0 4-0 
 3 Centra Ostrów Wielkopolski1-1 0-2     1-1 3-2 2-2 6-0 2-0 5-0 4-1 4-1 3-0 5-0 3-1 
 4 Rolbud OSiR Pleszew0-6 2-3 2-1     1-2 2-3 2-0 1-1 4-1 6-1 4-0 6-2 1-1 7-2 
 5 Korona/Pogoń Stawiszyn1-4 1-1 1-5 2-3     3-2 1-2 3-2 0-1 3-1 3-0 3-0 6-1 1-4 
 6 Jarota II Jarocin1-2 0-2 2-2 0-4 1-1     1-0 2-2 1-3 0-2 4-0 1-0 3-0 3-1 
 7 Swędrnia Koźminek0-1 1-4 1-1 1-1 0-2 0-0     2-1 3-1 1-0 1-0 2-2 1-1 2-0 
 8 Iskra Sieroszewice1-2 2-0 1-3 0-2 1-0 3-0 0-0     4-0 3-0 1-0 2-2 1-0 2-0 
 9 Odolanovia Odolanów1-4 0-2 1-1 0-3 3-0 2-4 2-2 2-0     2-3 1-1 1-1 4-3 4-0 
 10 Grom Golina2-4 1-2 0-11 1-3 2-1 0-1 1-2 0-0 2-0     2-0 4-0 2-2 0-0 
 11 Barycz Janków Przygodzki2-4 1-0 1-2 1-4 3-1 2-0 3-1 4-0 1-1 0-1     2-2 2-1 3-0 
 12 Olimpia Brzeziny0-1 3-2 1-8 2-1 1-1 1-3 3-1 1-1 2-2 1-3 3-1     1-2 4-1 
 13 Sokół Bralin1-1 0-4 3-4 0-2 0-1 1-1 0-0 1-1 3-3 4-1 5-0 1-2     4-1 
 14 Piast Czekanów1-3 2-3 0-2 2-2 2-1 1-0 1-3 3-0 1-2 2-1 0-3 3-1 2-3     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Piast Czekanów 1-0 Jarota II Jarocin
Odolanovia Odolanów 1-1 Barycz Janków Przygodzki 15 sierpnia
Olimpia Brzeziny 1-1 Korona/Pogoń Stawiszyn
Iskra Sieroszewice 2-0 Victoria Ostrzeszów
Grom Golina 1-2 Swędrnia Koźminek
Sokół Bralin 1-1 Piast Kobylin
Rolbud OSiR Pleszew 2-1 Centra Ostrów Wielkopolski

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Jarota II Jarocin 2-2 Centra Ostrów Wielkopolski
Piast Kobylin 5-0 Rolbud OSiR Pleszew
Swędrnia Koźminek 1-1 Sokół Bralin
Victoria Ostrzeszów 3-1 Grom Golina
Korona/Pogoń Stawiszyn 3-2 Iskra Sieroszewice
Barycz Janków Przygodzki 2-2 Olimpia Brzeziny
Piast Czekanów 1-2 Odolanovia Odolanów

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Odolanovia Odolanów 2-4 Jarota II Jarocin
Olimpia Brzeziny 4-1 Piast Czekanów
Iskra Sieroszewice 1-0 Barycz Janków Przygodzki
Grom Golina 2-1 Korona/Pogoń Stawiszyn
Sokół Bralin 0-4 Victoria Ostrzeszów
Rolbud OSiR Pleszew 2-0 Swędrnia Koźminek
Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 Piast Kobylin

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Jarota II Jarocin 1-2 Piast Kobylin
Swędrnia Koźminek 1-1 Centra Ostrów Wielkopolski
Victoria Ostrzeszów 4-2 Rolbud OSiR Pleszew
Korona/Pogoń Stawiszyn 6-1 Sokół Bralin
Barycz Janków Przygodzki 0-1 Grom Golina
Piast Czekanów 3-0 Iskra Sieroszewice
Odolanovia Odolanów 1-1 Olimpia Brzeziny

Kolejka 5 - 7 września

Olimpia Brzeziny 1-3 Jarota II Jarocin
Iskra Sieroszewice 4-0 Odolanovia Odolanów
Grom Golina 0-0 Piast Czekanów
Sokół Bralin 5-0 Barycz Janków Przygodzki
Rolbud OSiR Pleszew 1-2 Korona/Pogoń Stawiszyn
Centra Ostrów Wielkopolski 0-2 Victoria Ostrzeszów
Piast Kobylin 3-0 Swędrnia Koźminek

Kolejka 6 - 14 września

Jarota II Jarocin 1-0 Swędrnia Koźminek
Victoria Ostrzeszów 0-2 Piast Kobylin
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-5 Centra Ostrów Wielkopolski
Barycz Janków Przygodzki 1-4 Rolbud OSiR Pleszew
Piast Czekanów 2-3 Sokół Bralin
Odolanovia Odolanów 2-3 Grom Golina
Olimpia Brzeziny 1-1 Iskra Sieroszewice

Kolejka 7 - 21 września

Iskra Sieroszewice 3-0 Jarota II Jarocin
Grom Golina 4-0 Olimpia Brzeziny
Sokół Bralin 3-3 Odolanovia Odolanów
Rolbud OSiR Pleszew 7-2 Piast Czekanów
Centra Ostrów Wielkopolski 4-1 Barycz Janków Przygodzki
Piast Kobylin 7-0 Korona/Pogoń Stawiszyn
Swędrnia Koźminek 1-4 Victoria Ostrzeszów

Kolejka 8 - 28 września

Jarota II Jarocin 0-2 Victoria Ostrzeszów
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-2 Swędrnia Koźminek
Barycz Janków Przygodzki 2-4 Piast Kobylin
Piast Czekanów 0-2 Centra Ostrów Wielkopolski
Odolanovia Odolanów 0-3 Rolbud OSiR Pleszew
Olimpia Brzeziny 1-2 Sokół Bralin
Iskra Sieroszewice 3-0 Grom Golina

Kolejka 9 - 5 października

Grom Golina 0-1 Jarota II Jarocin
Sokół Bralin 1-1 Iskra Sieroszewice
Rolbud OSiR Pleszew 6-2 Olimpia Brzeziny
Centra Ostrów Wielkopolski 5-0 Odolanovia Odolanów
Piast Kobylin 7-0 Piast Czekanów
Swędrnia Koźminek 1-0 Barycz Janków Przygodzki
Victoria Ostrzeszów 1-3 Korona/Pogoń Stawiszyn

Kolejka 10 - 12 października

Jarota II Jarocin 1-1 Korona/Pogoń Stawiszyn
Barycz Janków Przygodzki 1-0 Victoria Ostrzeszów
Piast Czekanów 1-3 Swędrnia Koźminek
Odolanovia Odolanów 1-4 Piast Kobylin
Olimpia Brzeziny 1-8 Centra Ostrów Wielkopolski
Iskra Sieroszewice 0-2 Rolbud OSiR Pleszew
Grom Golina 2-2 Sokół Bralin

Kolejka 11 - 19 października

Sokół Bralin 1-1 Jarota II Jarocin
Rolbud OSiR Pleszew 6-1 Grom Golina
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 Iskra Sieroszewice
Piast Kobylin 3-0 Olimpia Brzeziny
Swędrnia Koźminek 3-1 Odolanovia Odolanów
Victoria Ostrzeszów 4-0 Piast Czekanów
Korona/Pogoń Stawiszyn 3-0 Barycz Janków Przygodzki

Kolejka 12 - 26 października

Jarota II Jarocin 4-0 Barycz Janków Przygodzki
Piast Czekanów 2-1 Korona/Pogoń Stawiszyn
Odolanovia Odolanów 0-2 Victoria Ostrzeszów
Olimpia Brzeziny 3-1 Swędrnia Koźminek
Iskra Sieroszewice 1-2 Piast Kobylin
Grom Golina 0-11 Centra Ostrów Wielkopolski
Sokół Bralin 0-2 Rolbud OSiR Pleszew

Kolejka 13 - 2 listopada

Rolbud OSiR Pleszew 2-3 Jarota II Jarocin
Centra Ostrów Wielkopolski 5-0 Sokół Bralin
Piast Kobylin 2-1 Grom Golina
Swędrnia Koźminek 2-1 Iskra Sieroszewice
Victoria Ostrzeszów 5-1 Olimpia Brzeziny
Korona/Pogoń Stawiszyn 0-1 Odolanovia Odolanów
Barycz Janków Przygodzki 3-0 Piast Czekanów

Kolejka 14 - 9 listopada

Jarota II Jarocin 3-1 Piast Czekanów
Barycz Janków Przygodzki 1-1 Odolanovia Odolanów
Korona/Pogoń Stawiszyn 3-0 Olimpia Brzeziny
Victoria Ostrzeszów 2-1 Iskra Sieroszewice
Swędrnia Koźminek 1-0 Grom Golina
Piast Kobylin 6-0 Sokół Bralin
Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 Rolbud OSiR Pleszew

Kolejka 15 - 21 marca

Centra Ostrów Wielkopolski 2-2 Jarota II Jarocin
Rolbud OSiR Pleszew 0-6 Piast Kobylin
Sokół Bralin 0-0 Swędrnia Koźminek
Grom Golina 1-2 Victoria Ostrzeszów
Iskra Sieroszewice 1-0 Korona/Pogoń Stawiszyn
Olimpia Brzeziny 3-1 Barycz Janków Przygodzki
Odolanovia Odolanów 4-0 Piast Czekanów

Kolejka 16 - 28 marca

Jarota II Jarocin 1-3 Odolanovia Odolanów
Piast Czekanów 3-1 Olimpia Brzeziny
Barycz Janków Przygodzki 4-0 Iskra Sieroszewice
Korona/Pogoń Stawiszyn 3-1 Grom Golina
Victoria Ostrzeszów 2-0 Sokół Bralin
Swędrnia Koźminek 1-1 Rolbud OSiR Pleszew
Piast Kobylin 6-0 Centra Ostrów Wielkopolski

Kolejka 17 - 4 kwietnia

Piast Kobylin 5-1 Jarota II Jarocin
Centra Ostrów Wielkopolski 6-0 Swędrnia Koźminek
Rolbud OSiR Pleszew 2-3 Victoria Ostrzeszów
Sokół Bralin 0-1 Korona/Pogoń Stawiszyn
Grom Golina 2-0 Barycz Janków Przygodzki
Iskra Sieroszewice 2-0 Piast Czekanów
Olimpia Brzeziny 2-2 Odolanovia Odolanów

Kolejka 18 - 10 kwietnia

Jarota II Jarocin 1-0 Olimpia Brzeziny
Odolanovia Odolanów 2-0 Iskra Sieroszewice
Piast Czekanów 2-1 Grom Golina
Barycz Janków Przygodzki 2-1 Sokół Bralin
Korona/Pogoń Stawiszyn 2-3 Rolbud OSiR Pleszew
Victoria Ostrzeszów 1-1 Centra Ostrów Wielkopolski
Swędrnia Koźminek 0-1 Piast Kobylin

Kolejka 19 - 18 kwietnia

Swędrnia Koźminek 0-0 Jarota II Jarocin
Piast Kobylin 4-1 Victoria Ostrzeszów
Centra Ostrów Wielkopolski 3-2 Korona/Pogoń Stawiszyn
Rolbud OSiR Pleszew 4-0 Barycz Janków Przygodzki
Sokół Bralin 4-1 Piast Czekanów
Grom Golina 2-0 Odolanovia Odolanów
Iskra Sieroszewice 2-2 Olimpia Brzeziny

Kolejka 20 - 25 kwietnia

Jarota II Jarocin 2-2 Iskra Sieroszewice
Olimpia Brzeziny 1-3 Grom Golina
Odolanovia Odolanów 4-3 Sokół Bralin
Piast Czekanów 2-2 Rolbud OSiR Pleszew
Barycz Janków Przygodzki 1-2 Centra Ostrów Wielkopolski
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-4 Piast Kobylin
Victoria Ostrzeszów 3-1 Swędrnia Koźminek

Kolejka 21 - 2 maja

Victoria Ostrzeszów 4-0 Jarota II Jarocin
Swędrnia Koźminek 0-2 Korona/Pogoń Stawiszyn
Piast Kobylin 2-0 Barycz Janków Przygodzki
Centra Ostrów Wielkopolski 3-1 Piast Czekanów
Rolbud OSiR Pleszew 4-1 Odolanovia Odolanów
Sokół Bralin 1-2 Olimpia Brzeziny
Grom Golina 0-0 Iskra Sieroszewice

Kolejka 22 - 9 maja

Jarota II Jarocin 0-2 Grom Golina
Iskra Sieroszewice 1-0 Sokół Bralin
Olimpia Brzeziny 2-1 Rolbud OSiR Pleszew
Odolanovia Odolanów 1-1 Centra Ostrów Wielkopolski
Piast Czekanów 1-3 Piast Kobylin
Barycz Janków Przygodzki 3-1 Swędrnia Koźminek
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-1 Victoria Ostrzeszów

Kolejka 23 - 16 maja

Korona/Pogoń Stawiszyn 3-2 Jarota II Jarocin
Victoria Ostrzeszów 4-0 Barycz Janków Przygodzki
Swędrnia Koźminek 2-0 Piast Czekanów
Piast Kobylin 7-1 Odolanovia Odolanów
Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 Olimpia Brzeziny
Rolbud OSiR Pleszew 1-1 Iskra Sieroszewice
Sokół Bralin 4-1 Grom Golina

Kolejka 24 - 23 maja

Jarota II Jarocin 3-0 Sokół Bralin
Grom Golina 1-3 Rolbud OSiR Pleszew
Iskra Sieroszewice 1-3 Centra Ostrów Wielkopolski
Olimpia Brzeziny 0-1 Piast Kobylin
Odolanovia Odolanów 2-2 Swędrnia Koźminek
Piast Czekanów 2-3 Victoria Ostrzeszów
Barycz Janków Przygodzki 3-1 Korona/Pogoń Stawiszyn

Kolejka 25 - 30 maja

Barycz Janków Przygodzki 2-0 Jarota II Jarocin
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-4 Piast Czekanów
Victoria Ostrzeszów 8-0 Odolanovia Odolanów
Swędrnia Koźminek 2-2 Olimpia Brzeziny
Piast Kobylin 5-2 Iskra Sieroszewice
Centra Ostrów Wielkopolski 4-1 Grom Golina
Rolbud OSiR Pleszew 1-1 Sokół Bralin

Kolejka 26 - 6 czerwca

Jarota II Jarocin 0-4 Rolbud OSiR Pleszew
Sokół Bralin 3-4 Centra Ostrów Wielkopolski
Grom Golina 2-4 Piast Kobylin
Iskra Sieroszewice 0-0 Swędrnia Koźminek
Olimpia Brzeziny 3-2 Victoria Ostrzeszów
Odolanovia Odolanów 3-0 Korona/Pogoń Stawiszyn
Piast Czekanów 0-3 Barycz Janków Przygodzki

IV liga 2003/2004 (wielkopolska (południe))

Klasa okręgowa 2003/2004 (Konin)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Leszno)

Klasa A 2003/2004 (Kalisz I)
Klasa A 2003/2004 (Kalisz II)

Autor: Przemysław Puziak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas