[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: Kalisz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Calisia Kalisz 26 66 21 3 2 79-17 12 1 0 55-8 9 2 2 24-9
2.  Czarni Dobrzyca 26 60 18 6 2 58-17 9 3 1 30-9 9 3 1 28-8
3.  CKS Zduny 26 52 16 4 6 54-19 10 2 1 28-4 6 2 5 26-15
4.  Sparta Opatówek 26 50 16 2 8 64-36 11 1 1 43-12 5 1 7 21-24
5.  Sokoły Droszew 26 39 12 3 11 30-36 8 1 4 22-14 4 2 7 8-22 4 7 2 1 1 5-4
6.  Unia Szymanowice 26 39 11 6 9 56-38 8 3 2 36-9 3 3 7 20-29 4 5 1 2 1 2-3
7.  Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 26 39 12 3 11 41-45 8 2 3 28-16 4 1 8 13-29 4 4 1 1 2 4-4
8.  Pogoń Nowe Skalmierzyce 26 36 10 6 10 56-43 7 3 3 31-14 3 3 7 25-29
9.  Tarchalanka Tarchały Wielkie 26 35 10 5 11 27-40 5 2 6 17-20 5 3 5 10-20
10.  Polonia Żerków 26 34 10 4 12 41-54 7 1 5 24-22 3 3 7 17-32
11.  KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 26 26 7 5 14 31-59 6 4 3 19-21 1 1 11 12-38
12.  Błękitni/Sparta Kotlin 26 21 6 3 17 38-60 4 2 7 23-21 2 1 10 15-39
13.  Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 26 15 5 0 21 21-66 3 0 10 13-26 2 0 11 8-40
14.  LZS Godziesze 26 8 2 2 22 31-97 2 1 10 21-41 0 1 12 10-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Calisia Kalisz    0-0 2-0 6-1 3-1 4-1 4-1 4-2 5-0 4-0 5-1 4-0 5-0 9-1 
 2 Czarni Dobrzyca1-2     3-2 1-0 3-0 3-1 2-0 1-1 2-0 0-0 2-2 2-1 4-0 6-0 
 3 CKS Zduny1-0 0-0     1-0 2-0 2-0 4-0 0-0 0-1 2-1 3-0 3-0 4-1 6-1 
 4 Sparta Opatówek2-0 1-0 2-0     1-2 3-1 3-1 2-2 7-2 4-2 6-0 4-1 2-0 6-1 
 5 Sokoły Droszew1-3 0-2 0-3 2-1     3-0 2-0 2-1 0-0 2-0 1-2 3-1 3-0 3-1 
 6 Unia Szymanowice1-1 0-1 1-3 4-1 0-0     2-0 3-0 1-1 5-0 2-1 5-1 7-0 5-0 
 7 Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce1-3 0-3 3-0 2-1 4-0 0-0     3-2 0-1 1-1 3-2 3-1 6-1 2-1 
 8 Pogoń Nowe Skalmierzyce0-1 1-3 2-0 2-3 1-0 2-2 2-2     0-0 6-0 3-2 2-0 2-0 8-1 
 9 Tarchalanka Tarchały Wielkie0-2 1-2 0-0 0-2 5-0 1-2 1-4 1-0     2-5 2-1 2-2 1-0 1-0 
 10 Polonia Żerków0-2 1-4 1-1 3-1 1-0 1-3 1-2 1-5 1-0     3-0 6-2 2-0 3-2 
 11 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)1-1 2-2 0-6 0-1 1-1 3-2 1-0 3-2 3-0 2-1     2-1 0-3 1-1 
 12 Błękitni/Sparta Kotlin1-3 0-4 0-1 2-2 1-2 1-1 6-0 0-3 1-2 1-2 4-0     3-0 3-1 
 13 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie0-3 1-3 1-5 0-2 0-1 2-0 1-2 1-4 0-1 0-2 2-0 2-3     3-0 
 14 LZS Godziesze0-3 1-4 0-5 1-6 0-1 4-7 0-1 8-3 0-2 3-3 2-1 1-2 1-3     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 3-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 0-3 Czarni Dobrzyca
Polonia Żerków 0-2 Calisia Kalisz
Unia Szymanowice 5-1 Błękitni/Sparta Kotlin
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 0-2 Sparta Opatówek
LZS Godziesze 0-2 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Sokoły Droszew 0-3 CKS Zduny

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-0 CKS Zduny
Tarchalanka Tarchały Wielkie 5-0 Sokoły Droszew
Sparta Opatówek 6-1 LZS Godziesze
Błękitni/Sparta Kotlin 3-0 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Calisia Kalisz 4-1 Unia Szymanowice
Czarni Dobrzyca 0-0 Polonia Żerków
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 1-0 Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 3-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Żerków 3-0 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 0-3 Calisia Kalisz
LZS Godziesze 1-2 Błękitni/Sparta Kotlin
Sokoły Droszew 2-1 Sparta Opatówek
CKS Zduny 0-1 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Czarni Dobrzyca 3-1 Unia Szymanowice

Kolejka 4 - 7 września

Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-0 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Sparta Opatówek 2-0 CKS Zduny
Błękitni/Sparta Kotlin 1-2 Sokoły Droszew
Calisia Kalisz 9-1 LZS Godziesze
Czarni Dobrzyca 4-0 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 3-2 Unia Szymanowice
Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 1-1 Polonia Żerków

Kolejka 5 - 14 września

Polonia Żerków 1-5 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Unia Szymanowice 2-0 Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 2-0 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)
LZS Godziesze 1-4 Czarni Dobrzyca
Sokoły Droszew 1-3 Calisia Kalisz
CKS Zduny 3-0 Błękitni/Sparta Kotlin
Tarchalanka Tarchały Wielkie 0-2 Sparta Opatówek

Kolejka 6 - 21 września

Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-3 Sparta Opatówek
Błękitni/Sparta Kotlin 1-2 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Calisia Kalisz 2-0 CKS Zduny
Czarni Dobrzyca 3-0 Sokoły Droszew
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 1-1 LZS Godziesze
Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 6-1 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Polonia Żerków 1-3 Unia Szymanowice

Kolejka 7 - 28 września

Unia Szymanowice 3-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 0-2 Polonia Żerków
LZS Godziesze 0-1 Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce
Sokoły Droszew 1-2 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)
CKS Zduny 0-0 Czarni Dobrzyca
Tarchalanka Tarchały Wielkie 0-2 Calisia Kalisz
Sparta Opatówek 4-1 Błękitni/Sparta Kotlin

Kolejka 8 - 5 października

Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-0 Błękitni/Sparta Kotlin
Calisia Kalisz 6-1 Sparta Opatówek
Czarni Dobrzyca 2-0 Tarchalanka Tarchały Wielkie
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 0-6 CKS Zduny
Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 4-0 Sokoły Droszew
Polonia Żerków 3-2 LZS Godziesze
Unia Szymanowice 7-0 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie

Kolejka 9 - 12 października

Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 1-4 Pogoń Nowe Skalmierzyce
LZS Godziesze 4-7 Unia Szymanowice
Sokoły Droszew 2-0 Polonia Żerków
CKS Zduny 4-0 Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce
Tarchalanka Tarchały Wielkie 2-1 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)
Sparta Opatówek 1-0 Czarni Dobrzyca
Błękitni/Sparta Kotlin 1-3 Calisia Kalisz

Kolejka 10 - 19 października

Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-1 Calisia Kalisz
Czarni Dobrzyca 2-1 Błękitni/Sparta Kotlin
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 0-1 Sparta Opatówek
Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 0-1 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Polonia Żerków 1-1 CKS Zduny
Unia Szymanowice 0-0 Sokoły Droszew
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 3-0 LZS Godziesze

Kolejka 11 - 26 października

LZS Godziesze 8-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokoły Droszew 3-0 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
CKS Zduny 2-0 Unia Szymanowice
Tarchalanka Tarchały Wielkie 2-5 Polonia Żerków
Sparta Opatówek 3-1 Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce
Błękitni/Sparta Kotlin 4-0 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)
Calisia Kalisz 0-0 Czarni Dobrzyca

Kolejka 12 - 2 listopada

Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-3 Czarni Dobrzyca
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 1-1 Calisia Kalisz
Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 3-1 Błękitni/Sparta Kotlin
Polonia Żerków 3-1 Sparta Opatówek
Unia Szymanowice 1-1 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 1-5 CKS Zduny
LZS Godziesze 0-1 Sokoły Droszew

Kolejka 13 - 9 listopada

Sokoły Droszew 2-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce
CKS Zduny 6-1 LZS Godziesze
Tarchalanka Tarchały Wielkie 1-0 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Sparta Opatówek 3-1 Unia Szymanowice
Błękitni/Sparta Kotlin 1-2 Polonia Żerków
Calisia Kalisz 4-1 Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce
Czarni Dobrzyca 2-2 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)

Kolejka 14 - 21 marca

Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-2 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)
Czarni Dobrzyca 2-0 Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce
Calisia Kalisz 4-0 Polonia Żerków
Błękitni/Sparta Kotlin 1-1 Unia Szymanowice
Sparta Opatówek 2-0 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Tarchalanka Tarchały Wielkie 1-0 LZS Godziesze
CKS Zduny 2-0 Sokoły Droszew

Kolejka 15 - 28 marca

CKS Zduny 0-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokoły Droszew 0-0 Tarchalanka Tarchały Wielkie
LZS Godziesze 1-6 Sparta Opatówek
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 2-3 Błękitni/Sparta Kotlin
Unia Szymanowice 1-1 Calisia Kalisz
Polonia Żerków 1-4 Czarni Dobrzyca
Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 3-2 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)

Kolejka 16 - 4 kwietnia

Unia Szymanowice 0-1 Czarni Dobrzyca
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-2 Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 2-1 Polonia Żerków
Calisia Kalisz 5-0 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Błękitni/Sparta Kotlin 3-1 LZS Godziesze
Sparta Opatówek 1-2 Sokoły Droszew
Tarchalanka Tarchały Wielkie 0-0 CKS Zduny

Kolejka 17 - 10 kwietnia

Tarchalanka Tarchały Wielkie 1-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce
CKS Zduny 1-0 Sparta Opatówek
Sokoły Droszew 3-1 Błękitni/Sparta Kotlin
LZS Godziesze 0-3 Calisia Kalisz
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 1-3 Czarni Dobrzyca
Unia Szymanowice 2-1 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)
Polonia Żerków 1-2 Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce

Kolejka 18 - 18 kwietnia

Pogoń Nowe Skalmierzyce 6-0 Polonia Żerków
Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 0-0 Unia Szymanowice
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 0-3 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Czarni Dobrzyca 6-0 LZS Godziesze
Calisia Kalisz 3-1 Sokoły Droszew
Błękitni/Sparta Kotlin 0-1 CKS Zduny
Sparta Opatówek 7-2 Tarchalanka Tarchały Wielkie

Kolejka 19 - 25 kwietnia

Sparta Opatówek 2-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Tarchalanka Tarchały Wielkie 2-2 Błękitni/Sparta Kotlin
CKS Zduny 1-0 Calisia Kalisz
Sokoły Droszew 0-2 Czarni Dobrzyca
LZS Godziesze 2-1 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 1-2 Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce
Unia Szymanowice 5-0 Polonia Żerków

Kolejka 20 - 2 maja

Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-2 Unia Szymanowice
Polonia Żerków 2-0 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 2-1 LZS Godziesze
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 1-1 Sokoły Droszew
Czarni Dobrzyca 3-2 CKS Zduny
Calisia Kalisz 5-0 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Błękitni/Sparta Kotlin 2-2 Sparta Opatówek

Kolejka 21 - 9 maja

Błękitni/Sparta Kotlin 0-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sparta Opatówek 2-0 Calisia Kalisz
Tarchalanka Tarchały Wielkie 1-2 Czarni Dobrzyca
CKS Zduny 3-0 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)
Sokoły Droszew 2-0 Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce
LZS Godziesze 3-3 Polonia Żerków
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 2-0 Unia Szymanowice

Kolejka 22 - 16 maja

Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-0 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Unia Szymanowice 5-0 LZS Godziesze
Polonia Żerków 1-0 Sokoły Droszew
Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 3-0 CKS Zduny
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 3-0 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Czarni Dobrzyca 1-0 Sparta Opatówek
Calisia Kalisz 4-0 Błękitni/Sparta Kotlin

Kolejka 23 - 23 maja

Calisia Kalisz 4-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Błękitni/Sparta Kotlin 0-4 Czarni Dobrzyca
Sparta Opatówek 6-0 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)
Tarchalanka Tarchały Wielkie 1-4 Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce
CKS Zduny 2-1 Polonia Żerków
Sokoły Droszew 3-0 Unia Szymanowice
LZS Godziesze 1-3 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie

Kolejka 24 - 30 maja

Pogoń Nowe Skalmierzyce 8-1 LZS Godziesze
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 0-1 Sokoły Droszew
Unia Szymanowice 1-3 CKS Zduny
Polonia Żerków 1-0 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 2-1 Sparta Opatówek
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 2-1 Błękitni/Sparta Kotlin
Czarni Dobrzyca 1-2 Calisia Kalisz

Kolejka 25 - 6 czerwca

Czarni Dobrzyca 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Calisia Kalisz 5-1 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)
Błękitni/Sparta Kotlin 6-0 Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce
Sparta Opatówek 4-2 Polonia Żerków
Tarchalanka Tarchały Wielkie 1-2 Unia Szymanowice
CKS Zduny 4-1 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
Sokoły Droszew 3-1 LZS Godziesze

Kolejka 26 - 13 czerwca

Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 Sokoły Droszew
LZS Godziesze 0-5 CKS Zduny
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 0-1 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Unia Szymanowice 4-1 Sparta Opatówek
Polonia Żerków 6-2 Błękitni/Sparta Kotlin
Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 1-3 Calisia Kalisz
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 2-2 Czarni Dobrzyca

Baraże o udział w Klasie A (Kalisz)

Klasa okręgowa 2003/2004 (Kalisz)

Klasa A 2003/2004 (Kalisz II)

Klasa B 2003/2004 (Kalisz I)
Klasa B 2003/2004 (Kalisz II)

Autor: Przemysław Puziak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas