[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: Leszno
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Miejska Górka 30 76 24 4 2 110-19 14 0 1 76-8 10 4 1 34-11
2.  Orkan Chorzemin 30 52 16 4 10 55-39 8 4 3 25-14 8 0 7 30-25 2 4 1 1 0 2-1
3.  Zjednoczeni Pudliszki 30 52 14 10 6 55-41 7 5 3 27-19 7 5 3 28-22 2 1 0 1 1 1-2
4.  Krobianka Krobia 30 51 14 9 7 61-46 10 5 0 37-16 4 4 7 24-30
5.  Rolnik Racot 30 48 14 6 10 46-42 10 2 3 28-13 4 4 7 18-29
6.  Kłos Garzyn 30 45 14 3 13 54-54 11 2 2 39-23 3 1 11 15-31
7.  Rydzyniak Rydzyna 30 41 11 8 11 73-64 9 5 1 49-24 2 3 10 24-40
8.  LZS Głuchowo 30 40 11 7 12 59-76 8 4 3 30-24 3 3 9 29-52
9.  Pogoń Śmigiel 30 38 9 11 10 32-33 6 5 4 20-17 3 6 6 12-16
10.  Rawia Rawicz 30 37 10 7 13 39-39 8 3 4 27-13 2 4 9 12-26
11.  Piast Belęcin 30 35 9 8 13 67-68 6 5 4 33-25 3 3 9 34-43 2 4 1 1 0 4-3
12.  Polonia 1912 Leszno 30 35 9 8 13 31-39 8 3 4 22-15 1 5 9 9-24 2 1 0 1 1 3-4
13.  Gwiazda Siedlec 30 33 8 9 13 38-70 5 3 7 23-38 3 6 6 15-32
14.  Mas-Rol Spławie 30 32 9 5 16 48-69 6 4 5 25-22 3 1 11 23-47
15.  Rywal Kurza Góra 30 29 9 2 19 42-65 6 0 9 28-37 3 2 10 14-28
16.  Lew Pogorzela 30 22 5 7 18 32-78 3 4 8 15-30 2 3 10 17-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sparta Miejska Górka    3-4 7-1 6-1 6-0 2-0 3-1 11-0 3-0 3-0 3-0 3-0 8-0 5-0 6-0 7-1 
 2 Orkan Chorzemin0-2     0-0 2-0 1-1 1-2 2-0 2-1 0-1 1-1 2-2 2-0 3-1 5-1 2-1 2-1 
 3 Zjednoczeni Pudliszki0-0 1-2     1-1 2-2 1-0 2-2 4-1 1-0 4-0 2-8 1-1 1-2 1-0 2-0 4-0 
 4 Krobianka Krobia2-1 3-2 1-1     4-2 2-0 4-2 2-1 0-0 2-2 4-0 1-1 0-0 4-3 2-0 6-1 
 5 Rolnik Racot1-2 0-2 1-3 2-0     1-0 3-0 2-1 0-0 2-1 4-1 2-0 1-1 2-1 3-0 4-1 
 6 Kłos Garzyn3-3 2-1 0-1 4-2 2-1     3-2 2-1 1-1 2-1 3-1 3-1 4-2 5-1 1-5 4-0 
 7 Rydzyniak Rydzyna2-2 6-1 3-3 3-2 4-2 3-2     2-2 1-1 2-0 3-2 3-0* 4-1 10-0 0-3 3-3 
 8 LZS Głuchowo0-5 2-1 1-0 2-2 0-2 5-3 4-2     1-3 3-0 1-1 3-0* 0-0 3-2 2-0 3-3 
 9 Pogoń Śmigiel0-2 0-2 1-1 2-6 0-0 1-1 3-1 3-3     2-0 2-0 0-0 0-1 2-0 3-0 1-0 
 10 Rawia Rawicz1-1 1-0 1-2 2-0 0-1 2-3 1-2 8-2 2-1     2-1 0-0 0-0 3-0 1-0 3-0 
 11 Piast Belęcin0-2 3-2 2-3 1-1 3-2 3-0* 1-3 6-2 2-2 2-0     1-1 2-3 3-3 0-0 4-1 
 12 Polonia 1912 Leszno1-2 0-2 1-0 0-0 2-0 2-1 4-2 2-2 0-0 1-0 2-3     2-0 2-0 2-1 1-2 
 13 Gwiazda Siedlec0-2 2-1 0-2 2-4 1-1 0-2 3-1 3-4 1-0 1-1 4-11 2-1     0-6 3-1 1-1 
 14 Mas-Rol Spławie1-4 2-3 2-2 1-0 3-0 4-1 0-0 1-4 2-1 0-3* 5-0 1-0 1-1     0-0 2-3 
 15 Rywal Kurza Góra0-2 0-3 1-6 2-4 1-2 2-0 4-3 0-2 2-0 1-3 6-4 1-4 4-1 1-3     3-0 
 16 Lew Pogorzela0-4 0-4 1-3 0-1 0-2 2-0 3-3 4-3 0-2 0-0 0-0 1-0 2-2 1-3 1-3     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Gwiazda Siedlec 0-2 Sparta Miejska Górka
Piast Belęcin 1-3 Rydzyniak Rydzyna
Lew Pogorzela 1-3 Zjednoczeni Pudliszki
Rawia Rawicz 0-0 Polonia 1912 Leszno
Kłos Garzyn 4-2 Krobianka Krobia
Mas-Rol Spławie 3-0 Rolnik Racot
Orkan Chorzemin 0-1 Pogoń Śmigiel
LZS Głuchowo 2-0 Rywal Kurza Góra

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Sparta Miejska Górka 6-0 Rywal Kurza Góra
Pogoń Śmigiel 3-3 LZS Głuchowo
Rolnik Racot 0-2 Orkan Chorzemin
Krobianka Krobia 4-3 Mas-Rol Spławie
Polonia 1912 Leszno 2-1 Kłos Garzyn
Zjednoczeni Pudliszki 4-0 Rawia Rawicz
Gwiazda Siedlec 4-11 Piast Belęcin
Lew Pogorzela 3-3 Rydzyniak Rydzyna

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Piast Belęcin 0-2 Sparta Miejska Górka
Lew Pogorzela 2-2 Gwiazda Siedlec
Rawia Rawicz 1-2 Rydzyniak Rydzyna
Kłos Garzyn 0-1 Zjednoczeni Pudliszki
Mas-Rol Spławie 1-0 Polonia 1912 Leszno
Orkan Chorzemin 2-0 Krobianka Krobia
LZS Głuchowo 0-2 Rolnik Racot
Rywal Kurza Góra 2-0 Pogoń Śmigiel

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Sparta Miejska Górka 3-0 Pogoń Śmigiel
Rolnik Racot 3-0 Rywal Kurza Góra
Krobianka Krobia 2-1 LZS Głuchowo
Polonia 1912 Leszno 0-2 Orkan Chorzemin
Zjednoczeni Pudliszki 1-0 Mas-Rol Spławie
Rydzyniak Rydzyna 3-2 Kłos Garzyn
Gwiazda Siedlec 1-1 Rawia Rawicz
Piast Belęcin 4-1 Lew Pogorzela

Kolejka 5 - 7 września

Lew Pogorzela 0-4 Sparta Miejska Górka
Rawia Rawicz 2-1 Piast Belęcin
Kłos Garzyn 4-2 Gwiazda Siedlec
Mas-Rol Spławie 0-0 Rydzyniak Rydzyna
Orkan Chorzemin 0-0 Zjednoczeni Pudliszki
LZS Głuchowo 3-0 Polonia 1912 Leszno
(wo)
na boisku 1-3
Rywal Kurza Góra 2-4 Krobianka Krobia
Pogoń Śmigiel 0-0 Rolnik Racot

Kolejka 6 - 14 września

Sparta Miejska Górka 6-0 Rolnik Racot
Krobianka Krobia 0-0 Pogoń Śmigiel
Rydzyniak Rydzyna 6-1 Orkan Chorzemin
Gwiazda Siedlec 0-6 Mas-Rol Spławie
Piast Belęcin 3-0 Kłos Garzyn
(wo)
przerwany
Lew Pogorzela 0-0 Rawia Rawicz
Rywal Kurza Góra 1-4 Polonia 1912 Leszno
LZS Głuchowo 1-0 Zjednoczeni Pudliszki

Kolejka 7 - 20-21 września

Rawia Rawicz 1-1 Sparta Miejska Górka
Kłos Garzyn 4-0 Lew Pogorzela
Mas-Rol Spławie 5-0 Piast Belęcin
Orkan Chorzemin 3-1 Gwiazda Siedlec
LZS Głuchowo 4-2 Rydzyniak Rydzyna
Rywal Kurza Góra 1-6 Zjednoczeni Pudliszki
Pogoń Śmigiel 0-0 Polonia 1912 Leszno
Rolnik Racot 2-0 Krobianka Krobia

Kolejka 8 - 27-28 września

Sparta Miejska Górka 6-1 Krobianka Krobia
Polonia 1912 Leszno 2-0 Rolnik Racot
Zjednoczeni Pudliszki 1-0 Pogoń Śmigiel
Rydzyniak Rydzyna 0-3 Rywal Kurza Góra
Gwiazda Siedlec 3-4 LZS Głuchowo
Piast Belęcin 3-2 Orkan Chorzemin
Lew Pogorzela 1-3 Mas-Rol Spławie
Rawia Rawicz 2-3 Kłos Garzyn

Kolejka 9 - 5 października

Kłos Garzyn 3-3 Sparta Miejska Górka
Mas-Rol Spławie 0-3 Rawia Rawicz
(wo)
przerwany
Orkan Chorzemin 2-1 Lew Pogorzela
LZS Głuchowo 1-1 Piast Belęcin
Rywal Kurza Góra 4-1 Gwiazda Siedlec
Pogoń Śmigiel 3-1 Rydzyniak Rydzyna
Rolnik Racot 1-3 Zjednoczeni Pudliszki
Krobianka Krobia 1-1 Polonia 1912 Leszno

Kolejka 10 - 11-12 października

Sparta Miejska Górka 3-0 Polonia 1912 Leszno
Zjednoczeni Pudliszki 1-1 Krobianka Krobia
Rydzyniak Rydzyna 4-2 Rolnik Racot
Gwiazda Siedlec 1-0 Pogoń Śmigiel
Piast Belęcin 0-0 Rywal Kurza Góra
Lew Pogorzela 4-3 LZS Głuchowo
Rawia Rawicz 1-0 Orkan Chorzemin 21 kwietnia
Kłos Garzyn 5-1 Mas-Rol Spławie

Kolejka 11 - 19 października

Mas-Rol Spławie 1-4 Sparta Miejska Górka
Orkan Chorzemin 1-2 Kłos Garzyn
LZS Głuchowo 3-0 Rawia Rawicz
Rywal Kurza Góra 3-0 Lew Pogorzela
Pogoń Śmigiel 2-0 Piast Belęcin
Rolnik Racot 1-1 Gwiazda Siedlec
Krobianka Krobia 4-2 Rydzyniak Rydzyna
Polonia 1912 Leszno 1-0 Zjednoczeni Pudliszki

Kolejka 12 - 25-26 października

Sparta Miejska Górka 7-1 Zjednoczeni Pudliszki
Rydzyniak Rydzyna 3-0 Polonia 1912 Leszno
(wo)
na boisku 0-1
Gwiazda Siedlec 2-4 Krobianka Krobia
Piast Belęcin 3-2 Rolnik Racot
Lew Pogorzela 0-2 Pogoń Śmigiel
Rawia Rawicz 1-0 Rywal Kurza Góra
Kłos Garzyn 2-1 LZS Głuchowo
Mas-Rol Spławie 2-3 Orkan Chorzemin

Kolejka 13 - 2 listopada

Orkan Chorzemin 0-2 Sparta Miejska Górka
LZS Głuchowo 3-2 Mas-Rol Spławie
Rywal Kurza Góra 2-0 Kłos Garzyn
Pogoń Śmigiel 2-0 Rawia Rawicz
Rolnik Racot 4-1 Lew Pogorzela
Krobianka Krobia 4-0 Piast Belęcin
Polonia 1912 Leszno 2-0 Gwiazda Siedlec
Zjednoczeni Pudliszki 2-2 Rydzyniak Rydzyna

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Sparta Miejska Górka 3-1 Rydzyniak Rydzyna
Gwiazda Siedlec 0-2 Zjednoczeni Pudliszki
Piast Belęcin 1-1 Polonia 1912 Leszno
Lew Pogorzela 0-1 Krobianka Krobia
Rawia Rawicz 0-1 Rolnik Racot
Kłos Garzyn 1-1 Pogoń Śmigiel
Mas-Rol Spławie 0-0 Rywal Kurza Góra
Orkan Chorzemin 2-1 LZS Głuchowo

Kolejka 15 - 16 listopada

LZS Głuchowo 0-5 Sparta Miejska Górka
Rywal Kurza Góra 0-3 Orkan Chorzemin
Pogoń Śmigiel 2-0 Mas-Rol Spławie
Rolnik Racot 1-0 Kłos Garzyn
Krobianka Krobia 2-2 Rawia Rawicz
Polonia 1912 Leszno 1-2 Lew Pogorzela
Zjednoczeni Pudliszki 2-8 Piast Belęcin
Rydzyniak Rydzyna 4-1 Gwiazda Siedlec

Kolejka 16 - 21 marca

Sparta Miejska Górka 8-0 Gwiazda Siedlec
Rydzyniak Rydzyna 3-2 Piast Belęcin
Zjednoczeni Pudliszki 4-0 Lew Pogorzela
Polonia 1912 Leszno 1-0 Rawia Rawicz
Krobianka Krobia 2-0 Kłos Garzyn
Rolnik Racot 2-1 Mas-Rol Spławie
Pogoń Śmigiel 0-2 Orkan Chorzemin
Rywal Kurza Góra 0-2 LZS Głuchowo

Kolejka 17 - 27-28 marca

Rydzyniak Rydzyna 3-3 Lew Pogorzela
Rywal Kurza Góra 0-2 Sparta Miejska Górka
LZS Głuchowo 1-3 Pogoń Śmigiel
Orkan Chorzemin 1-1 Rolnik Racot
Mas-Rol Spławie 1-0 Krobianka Krobia
Kłos Garzyn 3-1 Polonia 1912 Leszno
Rawia Rawicz 1-2 Zjednoczeni Pudliszki
Piast Belęcin 2-3 Gwiazda Siedlec

Kolejka 18 - 3-4 kwietnia

Sparta Miejska Górka 3-0 Piast Belęcin
Gwiazda Siedlec 1-1 Lew Pogorzela
Rydzyniak Rydzyna 2-0 Rawia Rawicz
Zjednoczeni Pudliszki 1-0 Kłos Garzyn
Polonia 1912 Leszno 2-0 Mas-Rol Spławie
Krobianka Krobia 3-2 Orkan Chorzemin
Rolnik Racot 2-1 LZS Głuchowo
Pogoń Śmigiel 3-0 Rywal Kurza Góra

Kolejka 19 - 10 kwietnia

Pogoń Śmigiel 0-2 Sparta Miejska Górka
Rywal Kurza Góra 1-2 Rolnik Racot
LZS Głuchowo 2-2 Krobianka Krobia
Orkan Chorzemin 2-0 Polonia 1912 Leszno
Mas-Rol Spławie 2-2 Zjednoczeni Pudliszki
Kłos Garzyn 3-2 Rydzyniak Rydzyna
Rawia Rawicz 0-0 Gwiazda Siedlec
Lew Pogorzela 0-0 Piast Belęcin

Kolejka 20 - 17-18 kwietnia

Sparta Miejska Górka 7-1 Lew Pogorzela
Piast Belęcin 2-0 Rawia Rawicz
Gwiazda Siedlec 0-2 Kłos Garzyn
Rydzyniak Rydzyna 10-0 Mas-Rol Spławie
Zjednoczeni Pudliszki 1-2 Orkan Chorzemin
Polonia 1912 Leszno 2-2 LZS Głuchowo
Krobianka Krobia 2-0 Rywal Kurza Góra
Rolnik Racot 0-0 Pogoń Śmigiel

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Polonia 1912 Leszno 2-1 Rywal Kurza Góra
Zjednoczeni Pudliszki 4-1 LZS Głuchowo
Rolnik Racot 1-2 Sparta Miejska Górka
Pogoń Śmigiel 2-6 Krobianka Krobia
Orkan Chorzemin 2-0 Rydzyniak Rydzyna
Mas-Rol Spławie 1-1 Gwiazda Siedlec
Kłos Garzyn 3-1 Piast Belęcin
Rawia Rawicz 3-0 Lew Pogorzela

Kolejka 22 - 1 maja

Sparta Miejska Górka 3-0 Rawia Rawicz
Lew Pogorzela 2-0 Kłos Garzyn
Piast Belęcin 3-3 Mas-Rol Spławie
Gwiazda Siedlec 2-1 Orkan Chorzemin
Rydzyniak Rydzyna 2-2 LZS Głuchowo
Zjednoczeni Pudliszki 2-0 Rywal Kurza Góra
Polonia 1912 Leszno 0-0 Pogoń Śmigiel
Krobianka Krobia 4-2 Rolnik Racot

Kolejka 23 - 3 maja

Krobianka Krobia 2-1 Sparta Miejska Górka
Rolnik Racot 2-0 Polonia 1912 Leszno
Pogoń Śmigiel 1-1 Zjednoczeni Pudliszki
Rywal Kurza Góra 4-3 Rydzyniak Rydzyna
LZS Głuchowo 0-0 Gwiazda Siedlec
Orkan Chorzemin 2-2 Piast Belęcin
Mas-Rol Spławie 2-3 Lew Pogorzela
Kłos Garzyn 2-1 Rawia Rawicz

Kolejka 24 - 8-9 maja

Sparta Miejska Górka 2-0 Kłos Garzyn
Rawia Rawicz 3-0 Mas-Rol Spławie
Lew Pogorzela 0-4 Orkan Chorzemin
Piast Belęcin 6-2 LZS Głuchowo
Gwiazda Siedlec 3-1 Rywal Kurza Góra
Rydzyniak Rydzyna 1-1 Pogoń Śmigiel
Zjednoczeni Pudliszki 2-2 Rolnik Racot
Polonia 1912 Leszno 0-0 Krobianka Krobia

Kolejka 25 - 15-16 maja

Polonia 1912 Leszno 1-2 Sparta Miejska Górka
Krobianka Krobia 1-1 Zjednoczeni Pudliszki
Rolnik Racot 3-0 Rydzyniak Rydzyna
Pogoń Śmigiel 0-1 Gwiazda Siedlec
Rywal Kurza Góra 6-4 Piast Belęcin
LZS Głuchowo 3-3 Lew Pogorzela
Orkan Chorzemin 1-1 Rawia Rawicz
Mas-Rol Spławie 4-1 Kłos Garzyn

Kolejka 26 - 22-23 maja

Sparta Miejska Górka 5-0 Mas-Rol Spławie
Kłos Garzyn 2-1 Orkan Chorzemin
Rawia Rawicz 8-2 LZS Głuchowo
Lew Pogorzela 1-3 Rywal Kurza Góra
Piast Belęcin 2-2 Pogoń Śmigiel
Gwiazda Siedlec 1-1 Rolnik Racot
Rydzyniak Rydzyna 3-2 Krobianka Krobia
Zjednoczeni Pudliszki 1-1 Polonia 1912 Leszno

Kolejka 27 - 29-30 maja

Zjednoczeni Pudliszki 0-0 Sparta Miejska Górka
Polonia 1912 Leszno 4-2 Rydzyniak Rydzyna
Krobianka Krobia 0-0 Gwiazda Siedlec
Rolnik Racot 4-1 Piast Belęcin
Pogoń Śmigiel 1-0 Lew Pogorzela
Rywal Kurza Góra 1-3 Rawia Rawicz
LZS Głuchowo 5-3 Kłos Garzyn
Orkan Chorzemin 5-1 Mas-Rol Spławie

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Sparta Miejska Górka 3-4 Orkan Chorzemin
Mas-Rol Spławie 1-4 LZS Głuchowo
Kłos Garzyn 1-5 Rywal Kurza Góra
Rawia Rawicz 2-1 Pogoń Śmigiel
Lew Pogorzela 0-2 Rolnik Racot
Piast Belęcin 1-1 Krobianka Krobia
Gwiazda Siedlec 2-1 Polonia 1912 Leszno
Rydzyniak Rydzyna 3-3 Zjednoczeni Pudliszki

Kolejka 29 - 10 czerwca

Rydzyniak Rydzyna 2-2 Sparta Miejska Górka
Zjednoczeni Pudliszki 1-2 Gwiazda Siedlec
Polonia 1912 Leszno 2-3 Piast Belęcin
Krobianka Krobia 6-1 Lew Pogorzela
Rolnik Racot 2-1 Rawia Rawicz
Pogoń Śmigiel 1-1 Kłos Garzyn
Rywal Kurza Góra 1-3 Mas-Rol Spławie
LZS Głuchowo 2-1 Orkan Chorzemin

Kolejka 30 - 13 czerwca

Sparta Miejska Górka 11-0 LZS Głuchowo
Orkan Chorzemin 2-1 Rywal Kurza Góra
Mas-Rol Spławie 2-1 Pogoń Śmigiel
Kłos Garzyn 2-1 Rolnik Racot
Rawia Rawicz 2-0 Krobianka Krobia
Lew Pogorzela 1-0 Polonia 1912 Leszno
Piast Belęcin 2-3 Zjednoczeni Pudliszki
Gwiazda Siedlec 3-1 Rydzyniak Rydzyna

IV liga 2003/2004 (wielkopolska (południe))

Klasa okręgowa 2003/2004 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Konin)

Autor: Przemysław Puziak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas