[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: Konin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zjednoczeni Rychwał 30 84 27 3 0 102-14 13 2 0 49-7 14 1 0 53-7
2.  SKP Słupca 30 68 22 2 6 104-26 11 2 2 48-11 11 0 4 56-15
3.  Zryw D±bie 30 59 17 8 5 65-31 11 2 2 40-16 6 6 3 25-15
4.  Tulisia Tuliszków 30 55 16 7 7 62-40 9 5 1 33-13 7 2 6 29-27
5.  Victoria II Wrze¶nia 30 53 16 5 9 63-47 8 3 4 31-23 8 2 5 32-24
6.  Kasztelania Brudzew 30 46 14 4 12 50-45 9 2 4 27-18 5 2 8 23-27
7.  Orlik Miłosław 30 44 12 8 10 49-29 9 2 4 31-10 3 6 6 18-19
8.  Błękitni M±kolno 30 42 12 6 12 64-54 7 4 4 43-25 5 2 8 21-29
9.  Polonus Kazimierz Biskupi 30 39 11 6 13 35-42 6 1 8 14-17 5 5 5 21-25
10.  LKS ¦lesin 30 36 9 9 12 32-49 5 4 6 15-21 4 5 6 17-28 2 4 1 1 0 4-1
11.  Zjednoczeni Zagórów 30 36 10 6 14 41-53 4 3 8 25-33 6 3 6 16-20 2 1 0 1 1 1-4
12.  Wicher Dobra 30 34 9 7 14 38-57 2 7 6 19-31 7 0 8 19-26
13.  Sparta Orzechowo 30 25 7 4 19 39-97 3 2 10 20-43 4 2 9 19-54 2 4 1 1 0 5-4
14.  Czarni Ostrowite (k. Konina) 30 25 6 7 17 35-64 4 1 10 17-34 2 6 7 18-30 2 1 0 1 1 4-5
15.  Płomień Nekla 30 21 6 3 21 30-91 3 2 10 14-47 3 1 11 16-44
16.  Sparta Konin 30 10 3 1 26 22-92 3 1 11 14-42 0 0 15 8-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zjednoczeni Rychwał    2-1 3-3 2-0 2-0 4-1 0-0 2-0 3-1 2-0 2-0 3-0 8-1 8-0 5-0 3-0 
 2 SKP Słupca0-2     1-0 7-1 4-1 5-1 0-3 9-0 0-0 5-0 0-0 4-0 3-1 2-1 5-0 3-1 
 3 Zryw D±bie0-3 2-1     4-1 0-1 2-1 3-1 2-2 2-0 2-2 4-2 2-0 6-1 4-1 3-0 4-0 
 4 Tulisia Tuliszków0-0 4-2 2-2     1-4 3-1 3-0 2-0 0-0 3-0 2-2 3-0 3-1 1-1 4-0 2-0 
 5 Victoria II Wrze¶nia1-3 0-4 1-1 2-1     0-0 2-0 2-1 2-2 3-4 1-2 2-1 6-1 2-1 2-0 5-2 
 6 Kasztelania Brudzew1-2 1-5 1-0 0-3 2-1     1-0 2-1 3-0 2-2 0-1 1-0 4-0 0-0 4-1 5-2 
 7 Orlik Miłosław0-1 0-2 0-0 2-0 3-0* 1-3     1-0 5-1 0-0 2-0 3-0* 5-1 4-1 0-1 5-0 
 8 Błękitni M±kolno1-3 3-0 1-3 5-1 3-5 1-1 2-2     4-4 2-1 0-1 1-0 9-0 3-1 3-3 5-0 
 9 Polonus Kazimierz Biskupi0-3 0-4 0-1 0-2 1-0 3-1 1-1 0-1     0-1 3-0 0-1 0-1 1-0 3-1 2-0 
 10 LKS ¦lesin0-3 0-8 1-1 1-1 1-1 2-0 1-0 0-1 0-1     3-0* 0-2 1-2 1-1 3-0 1-0 
 11 Zjednoczeni Zagórów2-4 0-8 3-0 0-2 2-3 0-2 2-2 0-2 0-2 1-1     2-3 4-1 1-1 4-1 4-1 
 12 Wicher Dobra0-5 0-3 2-2 1-4 3-3 1-0 1-1 1-1 1-3 1-1 1-3     0-0 1-1 2-3 4-1 
 13 Sparta Orzechowo0-4 0-4 0-5 0-4 1-3 3-2 1-1 3-2 1-4 2-3 1-3 2-3     2-2 1-3 3-0 
 14 Czarni Ostrowite (k. Konina)1-3 1-5 0-1 2-4 1-3 1-2 0-5 1-2 0-0 1-0 1-0 2-4 2-3     2-1 2-1 
 15 Płomień Nekla1-10 2-5 0-4 1-5 0-5 0-3 0-1 0-7 3-1 4-0 0-0 0-2 1-1 0-3     2-0 
 16 Sparta Konin0-7 0-4 0-2 0-0 0-2 1-5 2-1 4-1 1-2 0-2 0-2 1-3 2-5 0-4 3-2     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Victoria II Wrze¶nia 2-1 Wicher Dobra
Błękitni M±kolno 5-1 Tulisia Tuliszków
Orlik Miłosław 0-0 Zryw D±bie
Płomień Nekla 0-0 Zjednoczeni Zagórów
Kasztelania Brudzew 1-2 Zjednoczeni Rychwał
LKS ¦lesin 1-1 Czarni Ostrowite (k. Konina)
Sparta Orzechowo 1-4 Polonus Kazimierz Biskupi
SKP Słupca 3-1 Sparta Konin

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Wicher Dobra 1-3 Polonus Kazimierz Biskupi
SKP Słupca 3-1 Sparta Orzechowo
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-1 Sparta Konin
Zjednoczeni Rychwał 2-0 LKS ¦lesin
Zjednoczeni Zagórów 0-2 Kasztelania Brudzew
Zryw D±bie 3-0 Płomień Nekla
Victoria II Wrze¶nia 2-1 Błękitni M±kolno
Orlik Miłosław 2-0 Tulisia Tuliszków

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Błękitni M±kolno 1-0 Wicher Dobra
Orlik Miłosław 3-0 Victoria II Wrze¶nia
(wo)
na boisku 3-3
Płomień Nekla 1-5 Tulisia Tuliszków
Kasztelania Brudzew 1-0 Zryw D±bie
LKS ¦lesin 3-0 Zjednoczeni Zagórów
(wo)
mecz przerwany
Sparta Konin 0-7 Zjednoczeni Rychwał
Sparta Orzechowo 2-2 Czarni Ostrowite (k. Konina)
Polonus Kazimierz Biskupi 0-4 SKP Słupca

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Wicher Dobra 0-3 SKP Słupca
Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-0 Polonus Kazimierz Biskupi
Zjednoczeni Rychwał 8-1 Sparta Orzechowo
Zjednoczeni Zagórów 4-1 Sparta Konin
Zryw D±bie 2-2 LKS ¦lesin
Victoria II Wrze¶nia 2-0 Płomień Nekla
Błękitni M±kolno 2-2 Orlik Miłosław
Kasztelania Brudzew 0-3 Tulisia Tuliszków

Kolejka 5 - 6 wrze¶nia

Orlik Miłosław 3-0 Wicher Dobra
(wo)
Płomień Nekla 0-7 Błękitni M±kolno
Kasztelania Brudzew 2-1 Victoria II Wrze¶nia
LKS ¦lesin 1-1 Tulisia Tuliszków
Sparta Konin 0-2 Zryw D±bie
Sparta Orzechowo 1-3 Zjednoczeni Zagórów
SKP Słupca 2-1 Czarni Ostrowite (k. Konina)
Zjednoczeni Rychwał 3-1 Polonus Kazimierz Biskupi

Kolejka 6 - 14 wrze¶nia

Wicher Dobra 1-1 Czarni Ostrowite (k. Konina)
Zjednoczeni Rychwał 2-1 SKP Słupca
Zjednoczeni Zagórów 0-2 Polonus Kazimierz Biskupi
Zryw D±bie 6-1 Sparta Orzechowo
Victoria II Wrze¶nia 3-4 LKS ¦lesin
Błękitni M±kolno 1-1 Kasztelania Brudzew
Orlik Miłosław 0-1 Płomień Nekla
Sparta Konin 0-0 Tulisia Tuliszków

Kolejka 7 - 20-21 wrze¶nia

Płomień Nekla 0-2 Wicher Dobra
Kasztelania Brudzew 1-0 Orlik Miłosław
LKS ¦lesin 0-1 Błękitni M±kolno
Sparta Konin 0-2 Victoria II Wrze¶nia
Sparta Orzechowo 0-4 Tulisia Tuliszków
Polonus Kazimierz Biskupi 0-1 Zryw D±bie
SKP Słupca 0-0 Zjednoczeni Zagórów
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-3 Zjednoczeni Rychwał

Kolejka 8 - 28 wrze¶nia

Wicher Dobra 0-5 Zjednoczeni Rychwał
Zjednoczeni Zagórów 1-1 Czarni Ostrowite (k. Konina)
Zryw D±bie 2-1 SKP Słupca
Tulisia Tuliszków 0-0 Polonus Kazimierz Biskupi
Victoria II Wrze¶nia 6-1 Sparta Orzechowo
Błękitni M±kolno 5-0 Sparta Konin
Orlik Miłosław 0-0 LKS ¦lesin
Płomień Nekla 0-3 Kasztelania Brudzew

Kolejka 9 - 4-5 paĽdziernika

Kasztelania Brudzew 1-0 Wicher Dobra
LKS ¦lesin 3-0 Płomień Nekla
Sparta Konin 2-1 Orlik Miłosław
Sparta Orzechowo 3-2 Błękitni M±kolno
Polonus Kazimierz Biskupi 1-0 Victoria II Wrze¶nia
SKP Słupca 7-1 Tulisia Tuliszków
Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-1 Zryw D±bie
Zjednoczeni Rychwał 2-0 Zjednoczeni Zagórów

Kolejka 10 - 11-12 paĽdziernika

Wicher Dobra 1-3 Zjednoczeni Zagórów
Zryw D±bie 0-3 Zjednoczeni Rychwał
Tulisia Tuliszków 1-1 Czarni Ostrowite (k. Konina)
Victoria II Wrze¶nia 0-4 SKP Słupca
Błękitni M±kolno 4-4 Polonus Kazimierz Biskupi
Orlik Miłosław 5-1 Sparta Orzechowo
Płomień Nekla 2-0 Sparta Konin
Kasztelania Brudzew 2-2 LKS ¦lesin

Kolejka 11 - 19 paĽdziernika

LKS ¦lesin 0-2 Wicher Dobra
Sparta Konin 1-5 Kasztelania Brudzew
Sparta Orzechowo 1-3 Płomień Nekla
Polonus Kazimierz Biskupi 1-1 Orlik Miłosław
SKP Słupca 9-0 Błękitni M±kolno
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-3 Victoria II Wrze¶nia
Zjednoczeni Rychwał 2-0 Tulisia Tuliszków
Zjednoczeni Zagórów 3-0 Zryw D±bie

Kolejka 12 - 25-26 paĽdziernika

Wicher Dobra 2-2 Zryw D±bie
Tulisia Tuliszków 2-2 Zjednoczeni Zagórów
Victoria II Wrze¶nia 1-3 Zjednoczeni Rychwał
Błękitni M±kolno 3-1 Czarni Ostrowite (k. Konina)
Orlik Miłosław 0-2 SKP Słupca
Płomień Nekla 3-1 Polonus Kazimierz Biskupi
Kasztelania Brudzew 4-0 Sparta Orzechowo
LKS ¦lesin 1-0 Sparta Konin

Kolejka 13 - 2 listopada

Sparta Konin 1-3 Wicher Dobra
Sparta Orzechowo 2-3 LKS ¦lesin
Polonus Kazimierz Biskupi 3-1 Kasztelania Brudzew
SKP Słupca 5-0 Płomień Nekla
Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-5 Orlik Miłosław
Zjednoczeni Rychwał 2-0 Błękitni M±kolno
Zjednoczeni Zagórów 2-3 Victoria II Wrze¶nia
Zryw D±bie 4-1 Tulisia Tuliszków

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Wicher Dobra 1-4 Tulisia Tuliszków
Victoria II Wrze¶nia 1-1 Zryw D±bie
Błękitni M±kolno 0-1 Zjednoczeni Zagórów
Orlik Miłosław 0-1 Zjednoczeni Rychwał
Płomień Nekla 0-3 Czarni Ostrowite (k. Konina)
Kasztelania Brudzew 1-5 SKP Słupca
LKS ¦lesin 0-1 Polonus Kazimierz Biskupi
Sparta Konin 2-5 Sparta Orzechowo

Kolejka 15 - 11 listopada

Sparta Orzechowo 2-3 Wicher Dobra
Polonus Kazimierz Biskupi 2-0 Sparta Konin
SKP Słupca 5-0 LKS ¦lesin
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-2 Kasztelania Brudzew
Zjednoczeni Rychwał 5-0 Płomień Nekla
Zjednoczeni Zagórów 2-2 Orlik Miłosław
Zryw D±bie 2-2 Błękitni M±kolno
Tulisia Tuliszków 1-4 Victoria II Wrze¶nia

Kolejka 16 - 20-21 marca

Sparta Konin 0-4 SKP Słupca
Wicher Dobra 3-3 Victoria II Wrze¶nia
Tulisia Tuliszków 2-0 Błękitni M±kolno
Zryw D±bie 3-1 Orlik Miłosław
Zjednoczeni Zagórów 4-1 Płomień Nekla
Zjednoczeni Rychwał 4-1 Kasztelania Brudzew
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-0 LKS ¦lesin
Polonus Kazimierz Biskupi 0-1 Sparta Orzechowo

Kolejka 17 - 27-28 marca

Tulisia Tuliszków 3-0 Orlik Miłosław
Polonus Kazimierz Biskupi 0-1 Wicher Dobra 12 maja
Sparta Orzechowo 0-4 SKP Słupca
Sparta Konin 0-4 Czarni Ostrowite (k. Konina)
LKS ¦lesin 0-3 Zjednoczeni Rychwał
Kasztelania Brudzew 0-1 Zjednoczeni Zagórów
Płomień Nekla 0-4 Zryw D±bie
Błękitni M±kolno 3-5 Victoria II Wrze¶nia

Kolejka 18 - 3-4 kwietnia

Wicher Dobra 1-1 Błękitni M±kolno
Victoria II Wrze¶nia 2-0 Orlik Miłosław
Tulisia Tuliszków 4-0 Płomień Nekla
Zryw D±bie 2-1 Kasztelania Brudzew
Zjednoczeni Zagórów 1-1 LKS ¦lesin
Zjednoczeni Rychwał 3-0 Sparta Konin
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-3 Sparta Orzechowo
SKP Słupca 0-0 Polonus Kazimierz Biskupi

Kolejka 19 - 17-18 kwietnia

Tulisia Tuliszków 3-1 Kasztelania Brudzew
SKP Słupca 4-0 Wicher Dobra
Polonus Kazimierz Biskupi 1-0 Czarni Ostrowite (k. Konina)
Sparta Orzechowo 0-4 Zjednoczeni Rychwał
Sparta Konin 0-2 Zjednoczeni Zagórów
LKS ¦lesin 1-1 Zryw D±bie
Płomień Nekla 0-5 Victoria II Wrze¶nia
Orlik Miłosław 1-0 Błękitni M±kolno

Kolejka 20 - 24-25 kwietnia

Polonus Kazimierz Biskupi 0-3 Zjednoczeni Rychwał
Wicher Dobra 1-1 Orlik Miłosław
Błękitni M±kolno 3-3 Płomień Nekla
Victoria II Wrze¶nia 0-0 Kasztelania Brudzew
Tulisia Tuliszków 3-0 LKS ¦lesin
Zryw D±bie 4-0 Sparta Konin
Zjednoczeni Zagórów 4-1 Sparta Orzechowo
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-5 SKP Słupca

Kolejka 21 - 28 kwietnia

Tulisia Tuliszków 2-0 Sparta Konin
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-4 Wicher Dobra
SKP Słupca 0-2 Zjednoczeni Rychwał
Polonus Kazimierz Biskupi 3-0 Zjednoczeni Zagórów
Sparta Orzechowo 0-5 Zryw D±bie
LKS ¦lesin 1-1 Victoria II Wrze¶nia
Kasztelania Brudzew 2-1 Błękitni M±kolno
Płomień Nekla 0-1 Orlik Miłosław

Kolejka 22 - 1-2 maja

Wicher Dobra 2-3 Płomień Nekla
Orlik Miłosław 1-3 Kasztelania Brudzew
Błękitni M±kolno 2-1 LKS ¦lesin
Victoria II Wrze¶nia 5-2 Sparta Konin
Tulisia Tuliszków 3-1 Sparta Orzechowo
Zryw D±bie 2-0 Polonus Kazimierz Biskupi
Zjednoczeni Zagórów 0-8 SKP Słupca
Zjednoczeni Rychwał 8-0 Czarni Ostrowite (k. Konina)

Kolejka 23 - 8-9 maja

Zjednoczeni Rychwał 3-0 Wicher Dobra
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-0 Zjednoczeni Zagórów
SKP Słupca 1-0 Zryw D±bie
Polonus Kazimierz Biskupi 0-2 Tulisia Tuliszków
Sparta Orzechowo 1-3 Victoria II Wrze¶nia
Sparta Konin 4-1 Błękitni M±kolno
LKS ¦lesin 1-0 Orlik Miłosław
Kasztelania Brudzew 4-1 Płomień Nekla

Kolejka 24 - 15-16 maja

Wicher Dobra 1-0 Kasztelania Brudzew
Płomień Nekla 4-0 LKS ¦lesin
Orlik Miłosław 5-0 Sparta Konin
Błękitni M±kolno 9-0 Sparta Orzechowo
Victoria II Wrze¶nia 2-2 Polonus Kazimierz Biskupi
Tulisia Tuliszków 4-2 SKP Słupca
Zryw D±bie 4-1 Czarni Ostrowite (k. Konina)
Zjednoczeni Zagórów 2-4 Zjednoczeni Rychwał

Kolejka 25 - 22-23 maja

Zjednoczeni Zagórów 2-3 Wicher Dobra
Zjednoczeni Rychwał 3-3 Zryw D±bie
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-4 Tulisia Tuliszków
SKP Słupca 4-1 Victoria II Wrze¶nia
Polonus Kazimierz Biskupi 0-1 Błękitni M±kolno
Sparta Orzechowo 1-1 Orlik Miłosław
Sparta Konin 3-2 Płomień Nekla
LKS ¦lesin 2-0 Kasztelania Brudzew

Kolejka 26 - 29-30 maja

Wicher Dobra 1-1 LKS ¦lesin
Kasztelania Brudzew 5-2 Sparta Konin
Płomień Nekla 1-1 Sparta Orzechowo
Orlik Miłosław 5-1 Polonus Kazimierz Biskupi
Błękitni M±kolno 3-0 SKP Słupca
Victoria II Wrze¶nia 2-1 Czarni Ostrowite (k. Konina)
Tulisia Tuliszków 0-0 Zjednoczeni Rychwał
Zryw D±bie 4-2 Zjednoczeni Zagórów

Kolejka 27 - 5-6 czerwca

Zryw D±bie 2-0 Wicher Dobra
Zjednoczeni Zagórów 0-2 Tulisia Tuliszków
Zjednoczeni Rychwał 2-0 Victoria II Wrze¶nia
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-2 Błękitni M±kolno
SKP Słupca 0-3 Orlik Miłosław
Polonus Kazimierz Biskupi 3-1 Płomień Nekla
Sparta Orzechowo 3-2 Kasztelania Brudzew
Sparta Konin 0-2 LKS ¦lesin

Kolejka 28 - 10 czerwca

Wicher Dobra 4-1 Sparta Konin
LKS ¦lesin 1-2 Sparta Orzechowo
Kasztelania Brudzew 3-0 Polonus Kazimierz Biskupi
Płomień Nekla 2-5 SKP Słupca
Orlik Miłosław 4-1 Czarni Ostrowite (k. Konina)
Błękitni M±kolno 1-3 Zjednoczeni Rychwał
Victoria II Wrze¶nia 1-2 Zjednoczeni Zagórów
Tulisia Tuliszków 2-2 Zryw D±bie

Kolejka 29 - 12-13 czerwca

Tulisia Tuliszków 3-0 Wicher Dobra
Zryw D±bie 0-1 Victoria II Wrze¶nia
Zjednoczeni Zagórów 0-2 Błękitni M±kolno
Zjednoczeni Rychwał 0-0 Orlik Miłosław
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-1 Płomień Nekla
SKP Słupca 5-1 Kasztelania Brudzew
Polonus Kazimierz Biskupi 0-1 LKS ¦lesin
Sparta Orzechowo 3-0 Sparta Konin

Kolejka 30 - 19-20 czerwca

Wicher Dobra 0-0 Sparta Orzechowo
Sparta Konin 1-2 Polonus Kazimierz Biskupi
LKS ¦lesin 0-8 SKP Słupca
Kasztelania Brudzew 0-0 Czarni Ostrowite (k. Konina)
Płomień Nekla 1-10 Zjednoczeni Rychwał
Orlik Miłosław 2-0 Zjednoczeni Zagórów
Błękitni M±kolno 1-3 Zryw D±bie
Victoria II Wrze¶nia 2-1 Tulisia Tuliszków

Baraże o udział w Klasie okręgowej (Konin)

IV liga 2003/2004 (wielkopolska (południe))

Klasa okręgowa 2003/2004 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Leszno)

Klasa A 2003/2004 (Konin)

Autor: Przemysław Puziak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas