[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: Poznań
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Nowy Tomyśl 30 60 18 6 6 54-28 13 1 1 34-7 5 5 5 20-21 2 4 1 1 0 5-4
2.  Lechita Kłecko 30 60 19 6 5 74-43 10 5 0 40-18 9 1 5 34-25 2 1 0 1 1 4-5
3.  Promień Opalenica 30 56 17 5 8 64-38 13 0 2 40-13 4 5 6 24-25
4.  Tarnovia Tarnowo Podgórne 30 50 15 5 10 64-42 8 2 5 41-24 7 3 5 23-18
5.  TS 1998 Dopiewo 30 47 14 5 11 39-32 10 3 2 26-8 4 2 9 13-24
6.  Sparta Szamotuły 30 45 14 3 13 52-41 9 1 5 35-19 5 2 8 17-22
7.  Kotwica Kórnik 30 42 11 9 10 41-46 5 6 4 17-18 6 3 6 24-28 2 3 1 0 1 4-3
8.  Grom Plewiska 30 42 13 3 14 55-57 7 2 6 32-32 6 1 8 23-25 2 3 1 0 1 3-4
9.  Phytopharm Klęka 30 39 11 6 13 45-50 8 2 5 30-22 3 4 8 15-28
10.  Zjednoczeni Trzemeszno 30 38 11 5 14 40-49 9 1 5 28-23 2 4 9 12-26
11.  Obra Zbąszyń 30 37 10 7 13 49-46 7 4 4 29-18 3 3 9 20-28 2 6 2 0 0 8-0
12.  Unia Swarzędz 30 37 11 4 15 45-61 6 2 7 23-30 5 2 8 22-31 2 0 0 0 2 0-8
13.  Czarni Wróblewo 30 36 10 6 14 44-64 6 4 5 22-23 4 2 9 22-41
14.  1922 Lechia Kostrzyn 30 33 9 6 15 39-62 8 4 3 23-17 1 2 12 16-45
15.  Kłos Gałowo 30 28 8 4 18 40-65 6 2 7 22-28 2 2 11 18-37
16.  Olimpia Poznań 30 24 6 6 18 37-58 4 4 7 20-20 2 2 11 17-38
Lechita Kłecko został ukarany przez WD WZPN odebraniem trzech punktów za próbę oszustwa przed meczem z TS 1998 Dopiewo (manipulowanie kartami zawodników).

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia Nowy Tomyśl    2-1 2-1 0-1 2-0 1-0 3-0 4-0* 0-0 3-0 3-1 3-1 3-1 3-0 4-1 1-0 
 2 Lechita Kłecko3-3     1-0 2-0 3-0* 3-0 2-2 2-2 2-2 2-1 3-1 2-0 6-1 2-2 3-1 4-3 
 3 Promień Opalenica5-1 3-4     2-0 3-1 2-1 3-0 2-1 3-0* 4-1 3-0 2-1 4-0 2-1 2-1 0-1 
 4 Tarnovia Tarnowo Podgórne2-1 5-5 2-1     0-1 4-2 6-0 1-3 0-1 0-2 2-0 1-2 3-3 5-1 3-1 7-1 
 5 TS 1998 Dopiewo0-0 3-0* 3-0 0-1     2-0 1-2 2-0 3-0 2-0 1-0 5-5 2-0 0-0 1-0 1-0 
 6 Sparta Szamotuły2-2 1-2 1-3 2-0 1-2     2-0 3-0 4-2 3-1 2-3 0-2 2-0 4-1 5-0 3-1 
 7 Kotwica Kórnik0-0 2-1 3-3 2-1 0-1 0-2     0-2 2-1 1-1 1-1 0-0 4-1 0-3 2-1 0-0 
 8 Grom Plewiska3-0 1-3 0-0 1-1 3-2 0-2 1-4     1-4 0-2 4-2 3-5 3-1 4-2 4-3 4-1 
 9 Phytopharm Klęka0-1 1-3 3-1 1-5 1-1 1-0 1-1 1-2     2-0 3-2 4-0 2-3 3-1 4-1 3-1 
 10 Zjednoczeni Trzemeszno1-0 3-0 2-2 2-3 2-1 1-0 1-2 1-6 3-0     1-0 2-1 2-3 3-2 2-0 2-3 
 11 Obra Zbąszyń1-2 0-1 0-0 3-3 0-0 1-2 4-1 3-2 2-0 3-0*     3-0 2-3 4-2 1-1 2-1 
 12 Unia Swarzędz0-3 1-0 2-3 1-3 4-2 1-1 1-5 0-2 0-1 3-2 0-5     2-0 2-1 1-1 5-1 
 13 Czarni Wróblewo2-2 0-2 3-2 0-3 0-2 3-1 1-2 2-1 1-1 1-0 1-1 3-0*     2-0 2-5 1-1 
 14 1922 Lechia Kostrzyn2-0 0-2 2-3 1-1 1-0 1-3 0-0 2-0 2-1 1-1 2-1 2-1 3-3     2-0 2-1 
 15 Kłos Gałowo0-1 3-8 1-5 1-0 3-0* 1-2 0-4 0-1 4-1 0-0 1-1 0-2 2-1 3-0     3-2 
 16 Olimpia Poznań0-4 0-2 0-0 0-1 1-0 1-1 2-1 2-1 1-1 1-1 1-2 1-2 1-2 8-0 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-3 Czarni Wróblewo
Promień Opalenica 4-1 Zjednoczeni Trzemeszno
1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Phytopharm Klęka
Lechita Kłecko 2-2 Kotwica Kórnik
Olimpia Poznań 0-4 Polonia Nowy Tomyśl
Kłos Gałowo 3-0 TS 1998 Dopiewo
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie
Grom Plewiska 3-5 Unia Swarzędz
Obra Zbąszyń 1-2 Sparta Szamotuły 27 sierpnia

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Sparta Szamotuły 1-2 TS 1998 Dopiewo
Grom Plewiska 4-3 Kłos Gałowo
Polonia Nowy Tomyśl 3-1 Unia Swarzędz
Kotwica Kórnik 0-0 Olimpia Poznań
Phytopharm Klęka 1-3 Lechita Kłecko
Zjednoczeni Trzemeszno 3-2 1922 Lechia Kostrzyn
Czarni Wróblewo 3-2 Promień Opalenica
Obra Zbąszyń 3-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-2 Sparta Szamotuły
1922 Lechia Kostrzyn 3-3 Czarni Wróblewo
Lechita Kłecko 2-1 Zjednoczeni Trzemeszno
Olimpia Poznań 1-1 Phytopharm Klęka
Kłos Gałowo 0-1 Polonia Nowy Tomyśl
TS 1998 Dopiewo 2-0 Grom Plewiska
Kotwica Kórnik 0-0 Unia Swarzędz
Promień Opalenica 3-0 Obra Zbąszyń

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Sparta Szamotuły 3-0 Grom Plewiska
Polonia Nowy Tomyśl 2-0 TS 1998 Dopiewo
Kotwica Kórnik 2-1 Kłos Gałowo
Phytopharm Klęka 4-0 Unia Swarzędz
Zjednoczeni Trzemeszno 2-3 Olimpia Poznań
Czarni Wróblewo 0-2 Lechita Kłecko
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Promień Opalenica
Obra Zbąszyń 4-2 1922 Lechia Kostrzyn

Kolejka 5 - 6-7 września

Promień Opalenica 2-1 Sparta Szamotuły
1922 Lechia Kostrzyn 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Olimpia Poznań 1-2 Czarni Wróblewo
Unia Swarzędz 3-2 Zjednoczeni Trzemeszno
Kłos Gałowo 4-1 Phytopharm Klęka 24 września
TS 1998 Dopiewo 1-2 Kotwica Kórnik
Grom Plewiska 3-0 Polonia Nowy Tomyśl
Lechita Kłecko 3-1 Obra Zbąszyń

Kolejka 6 - 13-14 września

Sparta Szamotuły 2-2 Polonia Nowy Tomyśl
Kotwica Kórnik 0-2 Grom Plewiska
Phytopharm Klęka 1-1 TS 1998 Dopiewo
Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 Kłos Gałowo
Czarni Wróblewo 3-0 Unia Swarzędz
(wo)
mecz przerwany w 70 min.,przy stanie 2-0 dla gospodarzy drużyna gości opuściła plac gry
Tarnovia Tarnowo Podgórne 5-5 Lechita Kłecko
Promień Opalenica 2-1 1922 Lechia Kostrzyn
Obra Zbąszyń 2-1 Olimpia Poznań

Kolejka 7 - 20-21 września

1922 Lechia Kostrzyn 1-3 Sparta Szamotuły
Lechita Kłecko 1-0 Promień Opalenica
Olimpia Poznań 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kłos Gałowo 2-1 Czarni Wróblewo
TS 1998 Dopiewo 2-0 Zjednoczeni Trzemeszno
Grom Plewiska 1-4 Phytopharm Klęka
Polonia Nowy Tomyśl 3-0 Kotwica Kórnik
Unia Swarzędz 0-5 Obra Zbąszyń

Kolejka 8 - 27-28 września

Sparta Szamotuły 2-0 Kotwica Kórnik
Phytopharm Klęka 0-1 Polonia Nowy Tomyśl
Zjednoczeni Trzemeszno 1-6 Grom Plewiska
Czarni Wróblewo 0-2 TS 1998 Dopiewo
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-2 Unia Swarzędz
Promień Opalenica 0-1 Olimpia Poznań
1922 Lechia Kostrzyn 0-2 Lechita Kłecko
Obra Zbąszyń 1-1 Kłos Gałowo

Kolejka 9 - 4-5 października

Lechita Kłecko 3-0 Sparta Szamotuły
Olimpia Poznań 8-0 1922 Lechia Kostrzyn
Unia Swarzędz 2-3 Promień Opalenica
Kłos Gałowo 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Grom Plewiska 3-1 Czarni Wróblewo
Polonia Nowy Tomyśl 3-0 Zjednoczeni Trzemeszno
Kotwica Kórnik 2-1 Phytopharm Klęka
TS 1998 Dopiewo 1-0 Obra Zbąszyń

Kolejka 10 - 11-12 października

Sparta Szamotuły 4-2 Phytopharm Klęka
Zjednoczeni Trzemeszno 1-2 Kotwica Kórnik
Czarni Wróblewo 2-2 Polonia Nowy Tomyśl
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-1 TS 1998 Dopiewo
Promień Opalenica 2-1 Kłos Gałowo
1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Unia Swarzędz
Lechita Kłecko 4-3 Olimpia Poznań
Obra Zbąszyń 3-2 Grom Plewiska

Kolejka 11 - 18-19 października

Olimpia Poznań 1-1 Sparta Szamotuły
Unia Swarzędz 1-0 Lechita Kłecko
Kłos Gałowo 3-0 1922 Lechia Kostrzyn
TS 1998 Dopiewo 3-0 Promień Opalenica
Grom Plewiska 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kotwica Kórnik 4-1 Czarni Wróblewo
Phytopharm Klęka 2-0 Zjednoczeni Trzemeszno
Polonia Nowy Tomyśl 3-1 Obra Zbąszyń

Kolejka 12 - 25-26 października

Sparta Szamotuły 3-1 Zjednoczeni Trzemeszno
Czarni Wróblewo 1-1 Phytopharm Klęka
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Polonia Nowy Tomyśl
Promień Opalenica 2-1 Grom Plewiska
1922 Lechia Kostrzyn 1-0 TS 1998 Dopiewo
Lechita Kłecko 3-1 Kłos Gałowo
Olimpia Poznań 1-2 Unia Swarzędz
Obra Zbąszyń 4-1 Kotwica Kórnik

Kolejka 13 - 2 listopada

Unia Swarzędz 1-1 Sparta Szamotuły
Kłos Gałowo 3-2 Olimpia Poznań
TS 1998 Dopiewo 3-0 Lechita Kłecko
(wo)
gra nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości,na boisku wynik 1-1
Grom Plewiska 4-2 1922 Lechia Kostrzyn
Polonia Nowy Tomyśl 2-1 Promień Opalenica
Kotwica Kórnik 2-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Zjednoczeni Trzemeszno 2-3 Czarni Wróblewo
Phytopharm Klęka 3-2 Obra Zbąszyń

Kolejka 14 - 8 listopada

Sparta Szamotuły 2-0 Czarni Wróblewo
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-1 Phytopharm Klęka
Promień Opalenica 3-0 Kotwica Kórnik
1922 Lechia Kostrzyn 2-0 Polonia Nowy Tomyśl
Lechita Kłecko 2-2 Grom Plewiska
Olimpia Poznań 1-0 TS 1998 Dopiewo
Unia Swarzędz 1-1 Kłos Gałowo
Obra Zbąszyń 3-0 Zjednoczeni Trzemeszno
(wo)
Drużyna gości nie dojechała na mecz

Kolejka 15 - 11 listopada

Kłos Gałowo 1-2 Sparta Szamotuły
TS 1998 Dopiewo 5-5 Unia Swarzędz
Grom Plewiska 4-1 Olimpia Poznań
Polonia Nowy Tomyśl 2-1 Lechita Kłecko
Kotwica Kórnik 0-3 1922 Lechia Kostrzyn
Phytopharm Klęka 3-1 Promień Opalenica
Zjednoczeni Trzemeszno 2-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Czarni Wróblewo 1-1 Obra Zbąszyń

Kolejka 16 - 15-16 listopada

Unia Swarzędz 0-2 Grom Plewiska
Czarni Wróblewo 0-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Zjednoczeni Trzemeszno 2-2 Promień Opalenica
Phytopharm Klęka 3-1 1922 Lechia Kostrzyn
Kotwica Kórnik 2-1 Lechita Kłecko
Polonia Nowy Tomyśl 1-0 Olimpia Poznań
TS 1998 Dopiewo 1-0 Kłos Gałowo
Sparta Szamotuły 2-3 Obra Zbąszyń

Kolejka 17 - 20-21 marca

TS 1998 Dopiewo 2-0 Sparta Szamotuły
Kłos Gałowo 0-1 Grom Plewiska
Unia Swarzędz 0-3 Polonia Nowy Tomyśl
Olimpia Poznań 2-1 Kotwica Kórnik
Lechita Kłecko 2-2 Phytopharm Klęka
1922 Lechia Kostrzyn 1-1 Zjednoczeni Trzemeszno
Promień Opalenica 4-0 Czarni Wróblewo
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 Obra Zbąszyń

Kolejka 18 - 27-28 marca

Unia Swarzędz 1-5 Kotwica Kórnik
Sparta Szamotuły 2-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Czarni Wróblewo 2-0 1922 Lechia Kostrzyn
Zjednoczeni Trzemeszno 3-0 Lechita Kłecko
Phytopharm Klęka 3-1 Olimpia Poznań
Polonia Nowy Tomyśl 4-1 Kłos Gałowo
Grom Plewiska 3-2 TS 1998 Dopiewo 21 kwietnia
Obra Zbąszyń 0-0 Promień Opalenica

Kolejka 19 - 3-4 kwietnia

Grom Plewiska 0-2 Sparta Szamotuły
TS 1998 Dopiewo 0-0 Polonia Nowy Tomyśl
Kłos Gałowo 0-4 Kotwica Kórnik
Unia Swarzędz 0-1 Phytopharm Klęka
Olimpia Poznań 1-1 Zjednoczeni Trzemeszno
Lechita Kłecko 6-1 Czarni Wróblewo
Promień Opalenica 2-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne
1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Obra Zbąszyń

Kolejka 20 - 10 kwietnia

Sparta Szamotuły 1-3 Promień Opalenica
Tarnovia Tarnowo Podgórne 5-1 1922 Lechia Kostrzyn
Czarni Wróblewo 1-1 Olimpia Poznań
Zjednoczeni Trzemeszno 2-1 Unia Swarzędz
Phytopharm Klęka 4-1 Kłos Gałowo
Kotwica Kórnik 0-1 TS 1998 Dopiewo
Polonia Nowy Tomyśl 4-0 Grom Plewiska
(wo)
mecz przerwany w 87 min. przy stanie 4-1,drużyna gości opuściła plac gry
Obra Zbąszyń 0-1 Lechita Kłecko

Kolejka 21 - 17-18 kwietnia

Polonia Nowy Tomyśl 1-0 Sparta Szamotuły
Grom Plewiska 1-4 Kotwica Kórnik
TS 1998 Dopiewo 3-0 Phytopharm Klęka
Kłos Gałowo 0-0 Zjednoczeni Trzemeszno
Unia Swarzędz 2-0 Czarni Wróblewo
Lechita Kłecko 2-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne
1922 Lechia Kostrzyn 2-3 Promień Opalenica
Olimpia Poznań 1-2 Obra Zbąszyń

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

Sparta Szamotuły 4-1 1922 Lechia Kostrzyn
Promień Opalenica 3-4 Lechita Kłecko
Tarnovia Tarnowo Podgórne 7-1 Olimpia Poznań
Czarni Wróblewo 2-5 Kłos Gałowo
Zjednoczeni Trzemeszno 2-1 TS 1998 Dopiewo
Phytopharm Klęka 1-2 Grom Plewiska
Kotwica Kórnik 0-0 Polonia Nowy Tomyśl
Obra Zbąszyń 3-0 Unia Swarzędz

Kolejka 23 - 1-2 maja

Kotwica Kórnik 0-2 Sparta Szamotuły
Polonia Nowy Tomyśl 0-0 Phytopharm Klęka
Grom Plewiska 0-2 Zjednoczeni Trzemeszno
TS 1998 Dopiewo 2-0 Czarni Wróblewo
Unia Swarzędz 1-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Olimpia Poznań 0-0 Promień Opalenica
Lechita Kłecko 2-2 1922 Lechia Kostrzyn
Kłos Gałowo 1-1 Obra Zbąszyń

Kolejka 24 - 8-9 maja

Sparta Szamotuły 1-2 Lechita Kłecko
1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Olimpia Poznań
Promień Opalenica 2-1 Unia Swarzędz
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-1 Kłos Gałowo
Czarni Wróblewo 2-1 Grom Plewiska
Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 Polonia Nowy Tomyśl
Phytopharm Klęka 1-1 Kotwica Kórnik
Obra Zbąszyń 0-0 TS 1998 Dopiewo

Kolejka 25 - 15-16 maja

Phytopharm Klęka 1-0 Sparta Szamotuły
Kotwica Kórnik 1-1 Zjednoczeni Trzemeszno
Polonia Nowy Tomyśl 3-1 Czarni Wróblewo
TS 1998 Dopiewo 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kłos Gałowo 1-5 Promień Opalenica
Unia Swarzędz 2-1 1922 Lechia Kostrzyn
Olimpia Poznań 0-2 Lechita Kłecko
Grom Plewiska 4-2 Obra Zbąszyń

Kolejka 26 - 22-23 maja

Sparta Szamotuły 3-1 Olimpia Poznań
Lechita Kłecko 2-0 Unia Swarzędz
1922 Lechia Kostrzyn 2-0 Kłos Gałowo
Promień Opalenica 3-1 TS 1998 Dopiewo
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-3 Grom Plewiska
Czarni Wróblewo 1-2 Kotwica Kórnik
Zjednoczeni Trzemeszno 3-0 Phytopharm Klęka
Obra Zbąszyń 1-2 Polonia Nowy Tomyśl

Kolejka 27 - 29-30 maja

Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 Sparta Szamotuły
Phytopharm Klęka 2-3 Czarni Wróblewo
Polonia Nowy Tomyśl 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Grom Plewiska 0-0 Promień Opalenica
TS 1998 Dopiewo 0-0 1922 Lechia Kostrzyn
Kłos Gałowo 3-8 Lechita Kłecko
Unia Swarzędz 5-1 Olimpia Poznań
Kotwica Kórnik 1-1 Obra Zbąszyń

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Sparta Szamotuły 0-2 Unia Swarzędz
Olimpia Poznań 1-2 Kłos Gałowo
Lechita Kłecko 3-0 TS 1998 Dopiewo
(wo)
mecz przerwany w 75 min., przy stanie 2-1 dla gospodarzy drużyna z Dopiewa opuściła plac gry
1922 Lechia Kostrzyn 2-0 Grom Plewiska
Promień Opalenica 5-1 Polonia Nowy Tomyśl
Tarnovia Tarnowo Podgórne 6-0 Kotwica Kórnik
Czarni Wróblewo 1-0 Zjednoczeni Trzemeszno
Obra Zbąszyń 2-0 Phytopharm Klęka

Kolejka 29 - 13 czerwca

Czarni Wróblewo 3-1 Sparta Szamotuły
Phytopharm Klęka 1-5 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kotwica Kórnik 3-3 Promień Opalenica
Polonia Nowy Tomyśl 3-0 1922 Lechia Kostrzyn 10 czerwca
Grom Plewiska 1-3 Lechita Kłecko
TS 1998 Dopiewo 1-0 Olimpia Poznań
Kłos Gałowo 0-2 Unia Swarzędz
Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 Obra Zbąszyń

REKLAMA

Kolejka 30 - 20 czerwca

Sparta Szamotuły 5-0 Kłos Gałowo
Unia Swarzędz 4-2 TS 1998 Dopiewo
Olimpia Poznań 2-1 Grom Plewiska
Lechita Kłecko 3-3 Polonia Nowy Tomyśl
1922 Lechia Kostrzyn 0-0 Kotwica Kórnik
Promień Opalenica 3-0 Phytopharm Klęka
(wo)
drużyna gości nie przyjechała na mecz
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-2 Zjednoczeni Trzemeszno
Obra Zbąszyń 2-3 Czarni Wróblewo

IV liga 2003/2004 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2003/2004 (Piła)

Klasa A 2003/2004 (Poznań I)
Klasa A 2003/2004 (Poznań II)
Klasa A 2003/2004 (Poznań III)

Autor: Paweł Opala
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas