[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: Poznań II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta Międzychód 24 60 19 3 2 65-21 10 1 1 34-11 9 2 1 31-10
2.  Korona Bukowiec 24 51 16 3 5 80-38 8 1 3 51-22 8 2 2 29-16
3.  Sokół II Pniewy 24 50 15 5 4 60-27 9 0 3 35-11 6 5 1 25-16
4.  Huragan Michorzewo 24 37 11 4 9 59-34 7 3 2 41-13 4 1 7 18-21
5.  Paech Kamionna 24 36 10 6 8 39-41 6 4 2 25-16 4 2 6 14-25
6.  Lipno Stęszew 24 35 10 5 9 48-38 6 3 3 30-16 4 2 6 18-22
7.  Ogrol Wojnowice 24 30 7 9 8 37-37 6 5 1 26-14 1 4 7 11-23 2 3 1 0 1 3-2
8.  Sparta Brody 24 30 8 6 10 31-47 7 1 4 19-15 1 5 6 12-32 2 3 1 0 1 2-3
9.  Wicher Strzyżewo 24 28 8 4 12 32-56 7 3 2 21-14 1 1 10 11-42
10.  Błędno Nądnia 24 26 6 8 10 36-46 4 3 5 17-15 2 5 5 19-31
11.  Rzemieślnik Kwilcz 24 23 6 5 13 42-61 3 3 6 25-30 3 2 7 17-31 2 4 1 1 0 5-4
12.  Orzeł Granowo 24 23 6 5 13 32-57 4 3 5 22-22 2 2 8 10-35 2 1 0 1 1 4-5
13.  Opał Lubosz 24 6 1 3 20 18-76 1 3 8 10-24 0 0 12 8-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Warta Międzychód    2-3 3-0 1-0 2-0 2-1 2-1 6-0 4-2 4-1 2-2 3-0 3-1 
 2 Korona Bukowiec2-1     2-4 2-3 1-1 3-1 4-3 4-1 10-2 9-2 1-4 2-0 11-0 
 3 Sokół II Pniewy0-2 1-0     2-0 3-1 2-3 5-0 1-2 3-0 3-0 2-1 9-0 4-2 
 4 Huragan Michorzewo2-2 1-3 0-0     2-0 3-1 1-2 2-2 6-1 2-0 9-2 7-0 6-0 
 5 Paech Kamionna0-1 2-1 2-3 3-1     1-1 2-0 0-0 3-1 4-4 2-1 1-1 5-2 
 6 Lipno Stęszew1-5 1-3 0-0 3-1 8-1     2-0 2-2 0-0 0-3 6-0 3-1 4-0 
 7 Ogrol Wojnowice0-0 1-1 2-2 2-2 3-2 1-2     3-1 4-1 2-2 2-1 2-0 4-0 
 8 Sparta Brody2-4 1-3 1-1 2-1 0-1 2-1 1-0     2-0 2-0 2-0 2-4 2-0 
 9 Wicher Strzyżewo0-3 2-2 1-2 2-1 1-1 3-2 2-1 2-1     1-1 1-0 2-0 4-0 
 10 Błędno Nądnia0-3 1-2 1-1 1-0 1-2 1-1 2-2 3-0 3-0     1-2 0-1 3-1 
 11 Rzemieślnik Kwilcz1-5 2-3 3-6 1-3 1-3 0-2 1-1 7-1 2-0 2-2     3-3 2-1 
 12 Orzeł Granowo0-2 2-3 1-5 1-4 3-1 4-0 0-0 1-1 3-1 2-2 1-2     4-1 
 13 Opał Lubosz2-3 0-5 0-1 1-2 0-1 0-3 1-1 1-1 2-3 0-2 2-2 1-0     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Pauza: Rzemieślnik Kwilcz.
 
Paech Kamionna 5-2 Opał Lubosz
Błędno Nądnia 3-0 Wicher Strzyżewo
Sparta Brody 2-1 Lipno Stęszew
Korona Bukowiec 2-1 Warta Międzychód
Sokół II Pniewy 2-0 Huragan Michorzewo
Ogrol Wojnowice 2-0 Orzeł Granowo

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Pauza: Warta Międzychód.
 
Opał Lubosz 1-0 Orzeł Granowo
Huragan Michorzewo 1-2 Ogrol Wojnowice
Rzemieślnik Kwilcz 3-6 Sokół II Pniewy
Lipno Stęszew 1-3 Korona Bukowiec
Wicher Strzyżewo 2-1 Sparta Brody
Paech Kamionna 4-4 Błędno Nądnia

Kolejka 3 - 6-7 września

Pauza: Lipno Stęszew.
 
Błędno Nądnia 3-1 Opał Lubosz
Sparta Brody 0-1 Paech Kamionna
Korona Bukowiec 10-2 Wicher Strzyżewo
Sokół II Pniewy 0-2 Warta Międzychód
Ogrol Wojnowice 2-1 Rzemieślnik Kwilcz
Orzeł Granowo 1-4 Huragan Michorzewo

Kolejka 4 - 13-14 września

Pauza: Wicher Strzyżewo.
 
Opał Lubosz 1-2 Huragan Michorzewo
Rzemieślnik Kwilcz 3-3 Orzeł Granowo
Warta Międzychód 2-1 Ogrol Wojnowice
Lipno Stęszew 0-0 Sokół II Pniewy
Paech Kamionna 2-1 Korona Bukowiec
Błędno Nądnia 3-0 Sparta Brody

Kolejka 5 - 20-21 września

Pauza: Paech Kamionna.
 
Sparta Brody 2-0 Opał Lubosz
Korona Bukowiec 9-2 Błędno Nądnia
Sokół II Pniewy 3-0 Wicher Strzyżewo
Ogrol Wojnowice 1-2 Lipno Stęszew
Orzeł Granowo 0-2 Warta Międzychód
Huragan Michorzewo 9-2 Rzemieślnik Kwilcz

Kolejka 6 - 27-28 września

Pauza: Błędno Nądnia.
 
Opał Lubosz 2-2 Rzemieślnik Kwilcz
Warta Międzychód 1-0 Huragan Michorzewo
Lipno Stęszew 3-1 Orzeł Granowo
Wicher Strzyżewo 2-1 Ogrol Wojnowice
Paech Kamionna 2-3 Sokół II Pniewy
Sparta Brody 1-3 Korona Bukowiec

Kolejka 7 - 4-5 października

Pauza: Sparta Brody.
 
Korona Bukowiec 11-0 Opał Lubosz
Sokół II Pniewy 3-0 Błędno Nądnia
Ogrol Wojnowice 3-2 Paech Kamionna
Orzeł Granowo 3-1 Wicher Strzyżewo
Huragan Michorzewo 3-1 Lipno Stęszew
Rzemieślnik Kwilcz 1-5 Warta Międzychód

Kolejka 8 - 11-12 października

Pauza: Korona Bukowiec.
 
Opał Lubosz 2-3 Warta Międzychód
Lipno Stęszew 6-0 Rzemieślnik Kwilcz
Wicher Strzyżewo 2-1 Huragan Michorzewo
Paech Kamionna 1-1 Orzeł Granowo
Błędno Nądnia 2-2 Ogrol Wojnowice
Sparta Brody 1-1 Sokół II Pniewy

Kolejka 9 - 18-19 października

Pauza: Opał Lubosz.
 
Sokół II Pniewy 1-0 Korona Bukowiec
Ogrol Wojnowice 3-1 Sparta Brody
Orzeł Granowo 2-2 Błędno Nądnia
Huragan Michorzewo 2-0 Paech Kamionna
Rzemieślnik Kwilcz 2-0 Wicher Strzyżewo
Warta Międzychód 2-1 Lipno Stęszew

Kolejka 10 - 25-26 października

Pauza: Sokół II Pniewy.
 
Opał Lubosz 0-3 Lipno Stęszew
Wicher Strzyżewo 0-3 Warta Międzychód
Paech Kamionna 2-1 Rzemieślnik Kwilcz
Błędno Nądnia 1-0 Huragan Michorzewo
Sparta Brody 2-4 Orzeł Granowo
Korona Bukowiec 4-3 Ogrol Wojnowice

Kolejka 11 - 2 listopada

Pauza: Ogrol Wojnowice.
 
Sokół II Pniewy 4-2 Opał Lubosz
Orzeł Granowo 2-3 Korona Bukowiec
Huragan Michorzewo 2-2 Sparta Brody
Rzemieślnik Kwilcz 2-2 Błędno Nądnia
Warta Międzychód 2-0 Paech Kamionna
Lipno Stęszew 0-0 Wicher Strzyżewo

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Pauza: Orzeł Granowo.
 
Opał Lubosz 2-3 Wicher Strzyżewo
Paech Kamionna 1-1 Lipno Stęszew
Błędno Nądnia 0-3 Warta Międzychód
Sparta Brody 2-0 Rzemieślnik Kwilcz
Korona Bukowiec 2-3 Huragan Michorzewo
Sokół II Pniewy 5-0 Ogrol Wojnowice

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Pauza: Huragan Michorzewo.
 
Ogrol Wojnowice 4-0 Opał Lubosz
Orzeł Granowo 1-5 Sokół II Pniewy
Rzemieślnik Kwilcz 2-3 Korona Bukowiec
Warta Międzychód 6-0 Sparta Brody
Lipno Stęszew 0-3 Błędno Nądnia
Wicher Strzyżewo 1-1 Paech Kamionna

Kolejka 14 - 27-28 marca

Pauza: Rzemieślnik Kwilcz.
 
Opał Lubosz 0-1 Paech Kamionna
Wicher Strzyżewo 1-1 Błędno Nądnia
Lipno Stęszew 2-2 Sparta Brody
Warta Międzychód 2-3 Korona Bukowiec
Huragan Michorzewo 0-0 Sokół II Pniewy
Orzeł Granowo 0-0 Ogrol Wojnowice

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Pauza: Warta Międzychód.
 
Orzeł Granowo 4-1 Opał Lubosz
Ogrol Wojnowice 2-2 Huragan Michorzewo
Sokół II Pniewy 2-1 Rzemieślnik Kwilcz
Korona Bukowiec 3-1 Lipno Stęszew
Sparta Brody 2-0 Wicher Strzyżewo
Błędno Nądnia 1-2 Paech Kamionna

Kolejka 16 - 10 kwietnia

Pauza: Lipno Stęszew.
 
Opał Lubosz 0-2 Błędno Nądnia
Paech Kamionna 0-0 Sparta Brody
Wicher Strzyżewo 2-2 Korona Bukowiec
Warta Międzychód 3-0 Sokół II Pniewy
Rzemieślnik Kwilcz 1-1 Ogrol Wojnowice
Huragan Michorzewo 7-0 Orzeł Granowo

Kolejka 17 - 18 kwietnia

Pauza: Wicher Strzyżewo.
 
Huragan Michorzewo 6-0 Opał Lubosz
Orzeł Granowo 1-2 Rzemieślnik Kwilcz
Ogrol Wojnowice 0-0 Warta Międzychód
Sokół II Pniewy 2-3 Lipno Stęszew
Korona Bukowiec 1-1 Paech Kamionna
Sparta Brody 2-0 Błędno Nądnia

Kolejka 18 - 24-25 kwietnia

Pauza: Paech Kamionna.
 
Opał Lubosz 1-1 Sparta Brody
Błędno Nądnia 1-2 Korona Bukowiec
Wicher Strzyżewo 1-2 Sokół II Pniewy
Lipno Stęszew 2-0 Ogrol Wojnowice
Warta Międzychód 3-0 Orzeł Granowo
Rzemieślnik Kwilcz 1-3 Huragan Michorzewo

Kolejka 19 - 2 maja

Pauza: Błędno Nądnia.
 
Rzemieślnik Kwilcz 2-1 Opał Lubosz
Huragan Michorzewo 2-2 Warta Międzychód
Orzeł Granowo 4-0 Lipno Stęszew
Ogrol Wojnowice 4-1 Wicher Strzyżewo
Sokół II Pniewy 3-1 Paech Kamionna
Korona Bukowiec 4-1 Sparta Brody

Kolejka 20 - 8-9 maja

Pauza: Sparta Brody.
 
Opał Lubosz 0-5 Korona Bukowiec
Błędno Nądnia 1-1 Sokół II Pniewy
Paech Kamionna 2-0 Ogrol Wojnowice
Wicher Strzyżewo 2-0 Orzeł Granowo
Lipno Stęszew 3-1 Huragan Michorzewo
Warta Międzychód 2-2 Rzemieślnik Kwilcz

Kolejka 21 - 15-16 maja

Pauza: Korona Bukowiec.
 
Warta Międzychód 3-1 Opał Lubosz
Rzemieślnik Kwilcz 0-2 Lipno Stęszew
Huragan Michorzewo 6-1 Wicher Strzyżewo
Orzeł Granowo 3-1 Paech Kamionna
Ogrol Wojnowice 2-2 Błędno Nądnia
Sokół II Pniewy 1-2 Sparta Brody

Kolejka 22 - 23 maja

Pauza: Opał Lubosz.
 
Korona Bukowiec 2-4 Sokół II Pniewy
Sparta Brody 1-0 Ogrol Wojnowice
Błędno Nądnia 0-1 Orzeł Granowo
Paech Kamionna 3-1 Huragan Michorzewo
Wicher Strzyżewo 1-0 Rzemieślnik Kwilcz
Lipno Stęszew 1-5 Warta Międzychód

Kolejka 23 - 29-30 maja

Pauza: Sokół II Pniewy.
 
Lipno Stęszew 4-0 Opał Lubosz
Warta Międzychód 4-2 Wicher Strzyżewo
Rzemieślnik Kwilcz 1-3 Paech Kamionna
Huragan Michorzewo 2-0 Błędno Nądnia
Orzeł Granowo 1-1 Sparta Brody
Ogrol Wojnowice 1-1 Korona Bukowiec

Kolejka 24 - 6 czerwca

Pauza: Ogrol Wojnowice.
 
Opał Lubosz 0-1 Sokół II Pniewy
Korona Bukowiec 2-0 Orzeł Granowo
Sparta Brody 2-1 Huragan Michorzewo
Błędno Nądnia 1-2 Rzemieślnik Kwilcz
Paech Kamionna 0-1 Warta Międzychód
Wicher Strzyżewo 3-2 Lipno Stęszew

Kolejka 25 - 13 czerwca

Pauza: Orzeł Granowo.
 
Wicher Strzyżewo 4-0 Opał Lubosz
Lipno Stęszew 8-1 Paech Kamionna
Warta Międzychód 4-1 Błędno Nądnia
Rzemieślnik Kwilcz 7-1 Sparta Brody
Huragan Michorzewo 1-3 Korona Bukowiec
Ogrol Wojnowice 2-2 Sokół II Pniewy

Kolejka 26 - 20 czerwca

Pauza: Huragan Michorzewo.
 
Opał Lubosz 1-1 Ogrol Wojnowice
Sokół II Pniewy 9-0 Orzeł Granowo
Korona Bukowiec 1-4 Rzemieślnik Kwilcz
Sparta Brody 2-4 Warta Międzychód
Błędno Nądnia 1-1 Lipno Stęszew
Paech Kamionna 3-1 Wicher Strzyżewo

Klasa okręgowa 2003/2004 (Poznań)

Klasa A 2003/2004 (Poznań I)
Klasa A 2003/2004 (Poznań III)

Klasa B 2003/2004 (Poznań I)
Klasa B 2003/2004 (Poznań II)
Klasa B 2003/2004 (Poznań III)
Klasa B 2003/2004 (Poznań IV)
Klasa B 2003/2004 (Poznań V)
Klasa B 2003/2004 (Poznań VI)

Autor: Paweł Opala
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas