[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła

I runda - 14 września

LZS Wiatrowo 2-2 KS Pruśce 14 września, 15:00
k. 1-3
Sokół Mieścisko 1-1 Amator Klub Wągrowiec 14 września, 15:00
k. 5-4
Miłośnicy Piwa i Futbolu Wieleń 0-3 Iskra Runowo
(wo)
goście zrezygnowali z udziału w rozgrywkach
Fair Play Złotów 3-1 Piast Złotów 14 września, 15:00
w Tarnówce
GTS Lipka 4-5 Orzeł Scholastykowo 14 września, 15:00
Euro-Auto Sport Chodzież 1-5 Kłos Budzyń 14 września, 15:30
Leśni Zawada 2-1 KS Leżenica 14 września, 15:00
KP Brzeźnica Krajeńska 2-4 Jedność Zakrzewo 17 września, 17:30
Sokół Gębice 2-1 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 14 września, 15:00
Korona Siedlisko 1-3 Wenus Jędrzejewo 14 września, 15:30
ZKS Zelgniewo 2-2 Noteć Dziembowo 14 września, 15:00
k. 4-5
Iskra Krajenka 3-0 Iskra Bądecz 14 września, 15:00
Sokół Kościerzyn Wielki 3-2 Noteć Miasteczko Krajeńskie 14 września, 15:00
Błyskawica Bronisławki 2-1 Huragan Młynkowo 14 września, 15:00
Acer Miały 2-2 Gryf Zofiowo 14 września, 15:00
k. 3-5
Iskra Wyszyny 7-0 Błyskawica Nieżychowo 14 września, 15:00
Zryw Sypniewo 3-1 Tarnovia Tarnówka 14 września, 15:00
Tarzani Wrzeszczyna 0-2 Arto Trzcianka 23 września, 17:00

II runda - 2 listopada
(Losowanie - 17 października - siedziba OZPN Piła)
Nielba Wągrowiec, Orzeł Pęckowo, Sokół Damasławek, Płomień Połajewo, Sokół Szamocin, Iskra Szydłowo, Lubuszanin Trzcianka, Wełna Skoki, Leśnik Margonin, Nielba II Wągrowiec, Unia Wapno - wolny los

Iskra Krajenka 1-1 GLKS Wysoka 2 listopada, 12:00
k. 4-5
Błyskawica Bronisławki 2-4 Polonia Chodzież 2 listopada, 12:00
Gryf Zofiowo 4-1 Noteć Rosko 2 listopada, 14:00
Sokół Gębice 0-8 Radwan Lubasz 2 listopada, 12:00
Wenus Jędrzejewo 0-1 Fortuna Wieleń 2 listopada, 12:00
Iskra Runowo 5-0 Fortuna Biała 2 listopada, 12:00
Unia Ujście 1-1 Noteć Czarnków 2 listopada, 12:00
k. 3-1
Kłos Budzyń 3-4 Korona Stróżewo 2 listopada, 12:00
Fair Play Złotów 2-2 Orzeł Scholastykowo 11 listopada, 12:00
k. 2-3
Sokół Mieścisko 0-0 KS Pruśce 9 listopada, 12:00
k. 10-9
Orzeł Osiek nad Notecią 2-0 Zamek Gołańcz 9 listopada, 12:00
Zryw Sypniewo 1-3 Włókniarz Okonek 11 listopada, 12:00
Jedność Zakrzewo 1-6 Sparta Złotów 11 listopada, 12:00
nieznany ? - Mateusz Chudziński ?, ?, Sylwester Kraczkowski ?, ?, Przemysław Jaworski ?, Jan Turkowiak ?
Sokół Kościerzyn Wielki 1-7 Łobzonka Wyrzysk 11 listopada, 12:00
nieznany ? - Mateusz Święch ?, ?, ?, Adrian Wiśniewski ?, ?, Andrzej Nalewajski ?, Błażej Grembowski ?
Leśni Zawada 0-1 Orkan Śmiłowo 11 listopada, 12:00
Noteć Dziembowo 5-2 Zjednoczeni Kaczory 11 listopada, 12:00
Arto Trzcianka 2-1 TP Polonia Piła 11 listopada, 12:00
Józef Bielecki ?, Adam Urbaniak ? - nieznany ?
w Pile; Arto gospodarzem
Polonia Jastrowie 3-0 Pogoń Łobżenica 15 listopada, 12:00
Iskra Wyszyny 5-2 Stella Białośliwie 11 listopada, 12:00

1/16 finału - 15 marca
(Losowanie - 13 lutego - siedziba OZPN Piła)
Nielba Wągrowiec, Iskra Szydłowo - wolny los

Gryf Zofiowo 2-4 Fortuna Wieleń 15 marca, 12:00
Iskra Runowo 3-1 Arto Trzcianka 15 marca, 15:30
w Siedlisku
Radwan Lubasz 3-8 Lubuszanin Trzcianka 8 marca, 14:00
Rafał Kubiak 33, Dorian Jarosz 53, Wojciech Kałużyński 90 - Michał Wawszczak 13, 20, 24, Paweł Wicher 18, 43 (k), Łukasz Broda 28, Jakub Mleczak 71, Wojciech Wypusz 86
Orkan Śmiłowo 6-2 Polonia Chodzież 15 marca, 15:30
Jakub Skwarek ?, ?, ?, ?, Bartosz Kosmowski ?, Mateusz Tatera ? - nieznany ?, ?
Polonia Jastrowie 4-1 Sparta Złotów 29 marca, 15:00
Grzegorz Kasak 22 (s), Grzegorz Wyszyński 52, 71, 85 - Mateusz Chudziński 80 (k)
Orzeł Scholastykowo 3-6 Włókniarz Okonek 15 marca, 15:30
Noteć Dziembowo 0-3 Unia Ujście 15 marca, 15:30
(wo)
na boisku 2-0 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sokół Mieścisko 2-5 Nielba II Wągrowiec 15 marca, 15:30
nieznany ?, ? - Marcin Sergiel 44, Filip Konarski 49, 88, Adrian Marchel 81, Mateusz Francuszkiewicz 86
Unia Wapno 1-5 Wełna Skoki 15 marca, 15:30
Iskra Wyszyny 3-2 Sokół Damasławek 15 marca, 15:30
Łobzonka Wyrzysk 3-3 Leśnik Margonin 15 marca, 15:30
k. 4-5
Korona Stróżewo 4-3 Orzeł Osiek nad Notecią 15 marca, 15:30
GLKS Wysoka 4-1 Sokół Szamocin 15 marca, 15:30
Orzeł Pęckowo 4-3 Płomień Połajewo 14 marca, 14:00

1/8 finału - 8 kwietnia

Iskra Runowo 0-3 Fortuna Wieleń 4 kwietnia, 14:00
Damian Gaborek 30 (k), Paweł Guziewicz 45, Kamil Zieliński 70
Orkan Śmiłowo 2-4 Lubuszanin Trzcianka 8 kwietnia, 17:00
nieznany ?, ? - Wiesław Natkaniec 37, Marcin Urbański 55, 90, Michał Wawszczak 57
Polonia Jastrowie 4-1 Włókniarz Okonek 8 kwietnia, 17:00
Piotr Ginda-Kopeć ?, Grzegorz Wyszyński ?, Jędrzej Wiśniewski ?, Łukasz Kamiński ? - Tomasz Zabrocki ?
Unia Ujście 0-6 Iskra Szydłowo 8 kwietnia, 17:00
Kacper Ciupa 8, 38, Krzysztof Wojciechowski 10, 33, 75, Adrian Mikołajczak 85
Nielba II Wągrowiec 2-0 Wełna Skoki 8 kwietnia, 17:00
Mateusz Francuszkiewicz 30, Adrian Marchel 85
Iskra Wyszyny 5-1 Leśnik Margonin 8 kwietnia, 17:00
Szymon Nejman ?, ?, Bartłomiej Skrzypek ?, ?, Wiktor Iwanow ? - nieznany ?
Korona Stróżewo 2-2 GLKS Wysoka 8 kwietnia, 17:00
pd. k. 2-3
Orzeł Pęckowo 0-4 Nielba Wągrowiec 8 kwietnia, 17:00
Rafał Leśniewski 30, Patryk Polak 40, Paweł Krauz 79, Błażej Nowak 81 (k)

1/4 finału - 22 kwietnia

Fortuna Wieleń 0-3 Lubuszanin Trzcianka 22 kwietnia, 17:30
Krystian Surma 30, Michał Wawszczak 50, 85
Polonia Jastrowie 2-5 Iskra Szydłowo 22 kwietnia, 17:30
Piotr Ginda-Kopeć 2, Grzegorz Wyszyński 60 - Paweł Nawrocki ?, Dariusz Juracki 23, Michał Fertikowski 30, Krzysztof Wojciechowski 50, 76
GLKS Wysoka 0-3 Nielba Wągrowiec 22 kwietnia, 17:30
Błażej Nowak 28, 72, Patryk Polak 74
Iskra Wyszyny 1-3 Nielba II Wągrowiec 22 kwietnia, 17:30
nieznany 80 (s) - Filip Konarski 5, Mateusz Francuszkiewicz 40, 60

1/2 finału - 6 maja

Nielba II Wągrowiec 0-3 Nielba Wągrowiec 4 maja, 15:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Lubuszanin Trzcianka 1-3 Iskra Szydłowo 6 maja, 17:30
Jarosław Feciuch 80 - Paweł Nawrocki 57, Kacper Ciupa 59, Patryk Klofik 85

Finał - 18 maja

Nielba Wągrowiec 1-1 Iskra Szydłowo 18 maja, 18:00
pd. k. 4-1
Rafał Leśniewski 22 - Michał Fertikowski 2
w Wągrowcu

Puchar Polski 2014/2015 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2014/2015 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2014/2015 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2014/2015 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas