[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Wielkopolski ZPN - Kalisz

I runda - 10 sierpnia

Stal Pleszew (juniorzy) 4-1 Prosna Chocz 10 sierpnia, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (oldboje) 3-0 Zawisza Sośnie 10 sierpnia, 11:00
Dariusz Płóciennik 45, Marek Mierzwicki 87, Rafał Dziuba 90
Sulimirczyk Sulmierzyce 0-3 Sokół Chwaliszew 10 sierpnia, 11:00

II runda - 17 sierpnia

Stal Pleszew (juniorzy) 1-2 Żaki Taczanów 17 sierpnia, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (oldboje) 1-2 OKS Ostrów Wielkopolski 20 sierpnia, 17:30
Sokół Chwaliszew 3-4 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 17 sierpnia, 16:00
Unia Szymanowice 0-0 Błękitni/Sparta Kotlin 17 sierpnia, 16:00
k. 3-4
LZS Chynowa 5-3 Tarchalanka Tarchały Wielkie 17 sierpnia, 11:00
w Tarchałach
Jaskiniowiec Rajsko 1-3 Szczyt Szczytniki 17 sierpnia, 16:00
w Nowym Karolewie
GKS Rychtal/Skoroszów 6-0 LZS Trzcinica 10 sierpnia, 16:00
LZS Gołuchów 2-3 Sokoły Droszew 17 sierpnia, 16:00
w Tursku
LZS Mikorzyn 2-4 LZS Doruchów 17 sierpnia, 16:00
w Doruchowie
Orzeł Wysocko Wielkie 1-5 Masovia Kraszewice 17 sierpnia, 16:00
we Wtórku
Łużyczanka Kuźnica Grabowska 2-2 Olimpia Brzeziny 17 sierpnia, 11:00
k. 4-2
Victoria Laski 2-1 Zawisza Łęka Opatowska 17 sierpnia, 16:00
GKS Grębanin 3-3 Strażak Słupia 17 sierpnia, 16:00
k. 4-5
KP Krążkowy 1-19 LKS Jankowy 17 sierpnia, 16:00

III runda - 3 września

LZS Chynowa 2-3 Sokoły Droszew 3 września, 16:30
w Gorzycach Małych
Masovia Kraszewice 2-0 Łużyczanka Kuźnica Grabowska 3 września, 16:30

IV runda - 17 września

Masovia Kraszewice 1-4 Prosna Kalisz 17 września, 16:00
Szczyt Szczytniki 0-1 Victoria Skarszew 17 września, 16:00
Zieloni Koźminek 4-1 KS Opatówek 17 września, 16:00
Sokoły Droszew 0-5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 17 września, 16:00
Żaki Taczanów 0-1 Stal Pleszew 17 września, 16:00
Adrian Chojnacki 4
Błękitni/Sparta Kotlin 2-2 Czarni Dobrzyca 17 września, 16:00
k. 2-4
Strażak Słupia 0-0 Zefka Kobyla Góra 17 września, 16:00
k. 4-5
Victoria Laski 3-1 Polonia Kępno 17 września, 16:00
LKS Jankowy 3-0 LKS Czarnylas 17 września, 16:00
GKS Rychtal/Skoroszów 3-4 Pogoń Trębaczów 17 września, 16:00
Astra Krotoszyn 2-1 Odolanovia Odolanów 17 września, 16:00
Krzysztof Gościniak 43, Krzysztof Ratyński 78 - Tomasz Dziubka 68
LZS Doruchów 2-1 Piast Czekanów 17 września, 16:00
OKS Ostrów Wielkopolski 0-0 Barycz Janków Przygodzki 17 września, 16:00
k. 2-3
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 2-0 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 17 września, 16:00

V runda - 1 października

Victoria Skarszew 3-1 Prosna Kalisz 1 października, 16:00
Robert Kaźmierczak 15, Adrian Dąbrowski 35, Mateusz Jóźwiak 44 - Emil Spałka 63
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5-0 Zieloni Koźminek 1 października, 16:00
Damian Stasiak 14, Dawid Tomczak 17, Wojciech Budzik 58, Dariusz Mikołajczyk 75, Dmytro Polianowsky 85
Czarni Dobrzyca 0-9 Stal Pleszew 1 października, 16:00
Mikołaj Kołaczyk 2, Mateusz Raczyk 10, Jacek Majkowski 41, Adrian Chojnacki 43 (k), Tomasz Zawada 46, 80, Miłosz Adamek 51, Artur Hyżyk 60, Szymon Kieliszewski 73
Victoria Laski 3-2 Zefka Kobyla Góra 1 października, 16:00
Przemysław Albert ?, ?, Sławomir Gola ? - Dawid Ponitka ?, Artur Jędrzejewski ?
LKS Jankowy 1-2 Pogoń Trębaczów 1 października, 16:00
Michał Murawski 78 - Patryk Ignasiak 17, 37
LZS Doruchów 0-8 Astra Krotoszyn 1 października, 16:00
Mateusz Nowak 26 Grzegorz Jańczak 48, 73 Karol Swora 52, Krzysztof Ratyński 60, 70, 82, Mateusz Drygas 77
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 1-3 Barycz Janków Przygodzki 1 października, 16:00
nieznany ? - Damian Grzegorowski 37, 70, Dawid Jasiórski 55

1/8 finału - 29-30 listopada

Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-2 Centra Ostrów Wielkopolski 8 marca, 12:00
k. 1-3
Dmytro Polanowśkyj 81 (k), Artur Stachowicz 83 - Szymon Kucharski 50, Szymon Strączkowski 65
w pierwotnym terminie (29 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Laski 3-3 LKS Gołuchów 30 listopada, 12:00
k. 4-5
Dawid Płaczek 45 (s), Mateusz Płóciennik 60, Przemysław Albert 73 - Michał Laluk 3, 65, Paweł Kryś 68
Stal Pleszew 2-4 Jarota Jarocin 29 listopada, 13:15
Adrian Chojnacki 14, Mateusz Siuda 56 - Adrian Cieślak 31, 79, Bartosz Kieliba 73, Piotr Skokowski 74 (k)
Victoria Skarszew 1-1 Victoria Ostrzeszów 30 listopada, 12:00
k. 4-2
Dariusz Pawlak 49 - Michał Mazurek 1
Barycz Janków Przygodzki 1-3 Piast Kobylin 8 marca, 12:00
Tomasz Jasiórski 72 - Krzysztof Kendzia 20, Mateusz Pijanowski 32, Jędrzej Paczków 88
w pierwotnym terminie (30 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Trębaczów 3-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 30 listopada, 12:00
Filip Latusek 65, Błażej Ostry 74 (k), Dawid Sibiński 90 - Kamil Filipiak 81
Astra Krotoszyn 0-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 7 marca, 13:00
Damian Michalski 15 (k), Daniel Kaczmarek 48, Tomasz Kempiński 90
w pierwotnym terminie (30 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KKS 1925 Kalisz 3-3 Orzeł Mroczeń 29 listopada, 15:00 (100)
k. 4-3
Marcin Lis 4 (k), Daniel Armatys 17, 57 - Leszek Nowak 20, Kamil Jurasik 44, Marcin Górecki 52

1/4 finału - 14-15 marca

KKS 1925 Kalisz 3-0 Jarota Jarocin 14 marca, 15:30
Damian Czech 36, Mateusz Gawlik 39, Iwelin Kostow 85
LKS Gołuchów 1-6 Centra Ostrów Wielkopolski 15 marca, 12:00
Dawid Pera 87 - Dawid Kuczyński 25, 70, Tomasz Adamiak 43 (k), Szymon Strączkowski 60, Adrian Żmija 76, 82
Victoria Skarszew 2-1 Piast Kobylin 15 marca, 12:00
Kamil Urbaniak 31, Patryk Jóźwiak 36 - Kacper Kendzia 30
Pogoń Trębaczów 0-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 15 marca, 12:00
Daniel Kaczmarek 32, Tomasz Kempiński 58 (k), Maciej Sipurzyński 90

1/2 finału - 15 kwietnia
(Losowanie - 26 marca 2015, 17:00 - siedziba OZPN Kalisz)

Victoria Skarszew 1-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 15 kwietnia, 17:30
Arkadiusz Maciejewski 8 - Daniel Kaczmarek 6, 25, Patryk Perz 89
KKS 1925 Kalisz 4-0 Centra Ostrów Wielkopolski 15 kwietnia, 17:30
Stajko Stojczew 16, Remigiusz Malicki 28, Mateusz Gawlik 88, Jacek Gajewski 90

Finał - 6 maja

KKS 1925 Kalisz 3-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6 maja, 19:00
Konrad Chojnacki 53, Stajko Stojczew 76 (k), Błażej Ciesielski 87 - Tomasz Kempiński 83
w Kaliszu; na Stadionie Miejskim

Puchar Polski 2014/2015 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2014/2015 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2014/2015 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2014/2015 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas