[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Wielkopolski ZPN - Leszno

I runda - 10 sierpnia
Dąb Kębłowo, Sokół Chwałkowo – wolny los

Rawia Rawicz (juniorzy) 1-2 Awdaniec Pakosław 10 sierpnia, 15:00
Zjednoczeni Pudliszki 3-3 Pelikan Dębno Polskie 10 sierpnia, 15:00
k. 2-4
Dąb Boguszyn 2-3 Grom Czacz 10 sierpnia, 15:00
LZS Głuchowo 0-4 Rywal Kurza Góra 10 sierpnia, 15:00
Grom II Wolsztyn 4-1 Znicz Obra 10 sierpnia, 15:00
GKS Krzemieniewo 3-0 Korona Wilkowice 10 sierpnia, 15:00
Wielkopolanka Szelejewo 1-0 Lew Pogorzela 10 sierpnia, 15:00

II runda - 10 września
Orkan Chorzemin - wolny los

Grom Czacz 0-5 Obra Kościan 10 września, 17:30
Fenix Borowo 1-3 Pogoń Śmigiel 10 września, 17:30
LUKS Stare Bojanowo 1-0 PKS Racot 10 września, 17:30
Rywal Kurza Góra 5-0 Sokół Kaszczor 10 września, 17:30
Grom II Wolsztyn 1-3 Dąb Kębłowo 10 września, 17:30
GKS Włoszakowice 3-0 Helios Czempiń 10 września, 17:30
LZS Stare Oborzyska 0-1 Grom Wolsztyn 10 września, 17:30
Rawia Rawicz 3-0 Pelikan Dębno Polskie 10 września, 17:30
Wielkopolanka Szelejewo 0-6 Dąbroczanka Pępowo 10 września, 17:30
Awdaniec Pakosław 3-2 KS Ludwinowo 10 września, 17:30
GKS Krzemieniewo 0-5 Wisła Borek Wielkopolski 10 września, 17:30
Sokół Chwałkowo 1-1 Rydzyniak Rydzyna 10 września, 17:30
k. 3-4
Krobianka Krobia 1-2 Kania Gostyń 10 września, 17:30
Ruch Bojanowo 0-9 Polonia 1912 Leszno 10 września, 17:30
Sparta Miejska Górka 3-0 Orla Jutrosin 10 września, 17:30

III runda - 24 września

Sparta Miejska Górka 4-6 Polonia 1912 Leszno 24 września, 17:00
Rywal Kurza Góra 0-2 Pogoń Śmigiel 24 września, 17:00
Awdaniec Pakosław 1-2 Kania Gostyń 24 września, 17:00
Wisła Borek Wielkopolski 0-6 Dąbroczanka Pępowo 24 września, 17:00
GKS Włoszakowice 8-0 Rydzyniak Rydzyna 24 września, 17:00
LUKS Stare Bojanowo 3-3 Rawia Rawicz 24 września, 17:00
k. 4-5
Orkan Chorzemin 0-2 Obra Kościan 24 września, 17:00
Dąb Kębłowo 1-5 Grom Wolsztyn 24 września, 17:00

1/4 finału - 15 marca

Obra Kościan 2-1 Dąbroczanka Pępowo 15 marca, 13:00
GKS Włoszakowice 4-4 Grom Wolsztyn 15 marca, 13:00
k. 6-7
Polonia 1912 Leszno 2-2 Kania Gostyń 15 marca, 13:00
k. 3-0
Pogoń Śmigiel 1-3 Rawia Rawicz 15 marca, 13:00

1/2 finału - 22 kwietnia
(Losowanie - 25 marca 2015 - OZPN Leszno)

Grom Wolsztyn 1-1 Obra Kościan 22 kwietnia, 17:30
k. 4-3
Mateusz Krawiec 72 (k) - Maciej Bossy 88
Rawia Rawicz 2-0 Polonia 1912 Leszno 22 kwietnia, 17:30
Wojciech Bzdęga 19, Marcin Masełkowski 31

Finał - 13 maja

Rawia Rawicz 5-2 Grom Wolsztyn 13 maja, 17:30
Marcin Masełkowski 11, 19, Dorian Nawrot 44, Adrian Nawrot 50, Wojciech Bzdęga 59 - Paweł Dulat 13, Mateusz Krawiec 27 (k)
w Lesznie

Puchar Polski 2014/2015 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2014/2015 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2014/2015 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2014/2015 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas