[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2015/2016, grupa: wielkopolska (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Konin 30 74 24 2 4 82-24 12 1 2 35-9 12 1 2 47-15
2.  Obra Kościan 30 70 22 4 4 67-26 12 2 1 36-11 10 2 3 31-15
3.  Victoria Września 30 68 22 2 6 89-39 10 1 4 54-25 12 1 2 35-14
4.  LKS Ślesin 30 54 15 9 6 53-34 10 4 1 38-16 5 5 5 15-18
5.  Polonia 1912 Leszno 30 52 15 7 8 68-45 7 3 5 36-22 8 4 3 32-23
6.  Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 30 49 15 4 11 57-47 7 2 6 34-27 8 2 5 23-20
7.  SKP Słupca 30 44 12 8 10 46-33 7 3 5 17-11 5 5 5 29-22
8.  Victoria Ostrzeszów 30 40 12 4 14 63-62 7 2 6 34-21 5 2 8 29-41
9.  Dąbroczanka Pępowo 30 39 12 3 15 51-59 6 1 8 23-30 6 2 7 28-29
10.  Polonia Kępno 30 38 10 8 12 45-49 7 4 4 27-17 3 4 8 18-32
11.  Rawia Rawicz 30 37 11 4 15 46-59 6 3 6 25-24 5 1 9 21-35
12.  PKS Racot 30 36 10 6 14 44-63 6 5 4 24-22 4 1 10 20-41
13.  Olimpia Koło 30 29 8 5 17 31-67 4 3 8 14-30 4 2 9 17-37
14.  Piast Kobylin 30 23 7 2 21 38-64 3 0 12 19-37 4 2 9 19-27
15.  Orzeł Mroczeń 30 13 3 4 23 30-86 3 3 9 22-39 0 1 14 8-47
16.  Grom Wolsztyn 30 16 4 4 22 28-81 3 1 11 19-40 1 3 11 9-41
Grom Wolsztyn wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Górnik Konin    2-3 2-1 1-0 1-2 1-1 2-0 8-0 2-1 5-0 1-0 2-1 1-0 1-0 3-0 3-0* 
 2 Obra Kościan1-1     0-2 5-1 2-2 2-1 2-0 2-0 3-1 1-0 2-1 4-0 2-0 5-2 2-0 3-0* 
 3 Victoria Września0-8 4-1     0-1 3-3 2-3 4-2 1-2 2-1 5-0 9-0 11-2 5-1 4-1 1-0 3-0* 
 4 LKS Ślesin2-0 2-1 1-4     3-0 5-0 1-1 4-2 3-3 1-1 2-0 2-0 6-0 3-2 1-0 2-2 
 5 Polonia 1912 Leszno1-2 0-2 0-2 1-1     0-3 1-1 4-0 6-3 3-1 1-2 3-0 2-2 3-1 8-1 3-1 
 6 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski1-5 0-0 2-3 1-0 4-2     0-2 5-3 2-3 1-2 3-0 3-3 4-0 2-3 2-1 4-0 
 7 SKP Słupca0-3 0-1 0-0 0-1 0-0 0-1     2-1 1-1 1-0 0-1 2-0 4-0 1-0 3-2 3-0* 
 8 Victoria Ostrzeszów2-3 0-2 0-4 1-1 4-1 0-1 2-2     2-0 6-1 2-3 1-2 3-1 1-0 6-0 4-0 
 9 Dąbroczanka Pępowo1-3 0-5 0-1 0-1 0-3 2-3 0-4 2-0     1-0 3-2 3-1 2-3 1-1 3-0 5-3 
 10 Polonia Kępno1-3 3-2 1-2 4-0 1-1 0-1 1-1 0-3 3-1     2-2 3-0 2-0 0-0 3-1 3-0* 
 11 Rawia Rawicz1-4 0-2 0-1 1-1 1-4 1-1 4-1 2-4 1-3 4-0     2-0 4-1 2-1 2-1 0-0 
 12 PKS Racot1-4 1-1 2-1 1-1 0-2 1-0 0-4 4-4 2-3 0-0 2-1     1-1 3-0* 3-0* 3-0* 
 13 Olimpia Koło0-4 0-2 1-4 1-1 1-3 3-1 0-4 0-1 1-0 0-4 1-0 3-1     1-3 1-1 1-1 
 14 Piast Kobylin0-3 1-2 2-3 0-2 2-4 0-2 0-3 4-3 0-1 0-5 4-2 1-3 0-2     4-0 1-2 
 15 Orzeł Mroczeń2-3 0-4 1-4 2-1 1-2 3-2 2-2 3-3 1-4 1-1 1-4 1-4 1-3 0-2     3-0* 
 16 Grom Wolsztyn2-1 2-3 2-3 0-3* 0-3* 0-3* 3-2 0-3* 0-3* 3-3 2-3 0-3 0-3* 0-3* 5-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Victoria Września 2-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 8 sierpnia, 17:00
Victoria Ostrzeszów 4-1 Polonia 1912 Leszno 9 sierpnia, 16:00
SKP Słupca 0-3 Górnik Konin 11 sierpnia, 18:00
Rawia Rawicz 0-0 Grom Wolsztyn 8 sierpnia, 17:00
Polonia Kępno 4-0 LKS Ślesin 8 sierpnia, 18:00
Dąbroczanka Pępowo 0-5 Obra Kościan 8 sierpnia, 17:00
PKS Racot 1-1 Olimpia Koło 8 sierpnia, 18:30
Piast Kobylin 4-0 Orzeł Mroczeń 9 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-1 Orzeł Mroczeń 15 sierpnia, 11:00
Olimpia Koło 1-3 Piast Kobylin 15 sierpnia, 16:00
Obra Kościan 4-0 PKS Racot 15 sierpnia, 16:00
LKS Ślesin 3-3 Dąbroczanka Pępowo 15 sierpnia, 11:00
Grom Wolsztyn 3-3 Polonia Kępno 15 sierpnia, 17:00
Górnik Konin 1-0 Rawia Rawicz 15 sierpnia, 17:00
Polonia 1912 Leszno 1-1 SKP Słupca 15 sierpnia, 17:00
Victoria Września 1-2 Victoria Ostrzeszów 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Victoria Ostrzeszów 0-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 22 sierpnia, 17:00
SKP Słupca 0-0 Victoria Września 22 sierpnia, 17:00
Rawia Rawicz 1-4 Polonia 1912 Leszno 22 sierpnia, 17:00
Polonia Kępno 1-3 Górnik Konin 22 sierpnia, 17:00
Dąbroczanka Pępowo 5-3 Grom Wolsztyn 22 sierpnia, 17:00
PKS Racot 1-1 LKS Ślesin 22 sierpnia, 17:00
Orzeł Mroczeń 1-3 Olimpia Koło 23 sierpnia, 14:00
Obra Kościan 5-2 Piast Kobylin 22 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4-0 Olimpia Koło 30 sierpnia, 16:00
Obra Kościan 2-0 Orzeł Mroczeń 29 sierpnia, 16:00
LKS Ślesin 3-2 Piast Kobylin 29 sierpnia, 16:00
Grom Wolsztyn 0-3 PKS Racot 30 sierpnia, 16:00
Górnik Konin 2-1 Dąbroczanka Pępowo 29 sierpnia, 17:00
Polonia 1912 Leszno 3-1 Polonia Kępno 30 sierpnia, 11:00
Victoria Września 9-0 Rawia Rawicz 29 sierpnia, 17:00
Victoria Ostrzeszów 2-2 SKP Słupca 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

SKP Słupca 0-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 5 września, 17:00
Rawia Rawicz 2-4 Victoria Ostrzeszów 5 września, 17:00
Polonia Kępno 1-2 Victoria Września 5 września, 17:00
Dąbroczanka Pępowo 0-3 Polonia 1912 Leszno 5 września, 17:00
PKS Racot 1-4 Górnik Konin 5 września, 17:00
Piast Kobylin 1-2 Grom Wolsztyn 6 września, 16:00
Orzeł Mroczeń 2-1 LKS Ślesin 5 września, 16:00
Olimpia Koło 0-2 Obra Kościan 5 września, 16:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-0 Obra Kościan 13 września, 15:00
LKS Ślesin 6-0 Olimpia Koło 12 września, 16:00
Grom Wolsztyn 5-1 Orzeł Mroczeń 12 września, 14:00
Górnik Konin 1-0 Piast Kobylin 12 września, 16:00
Polonia 1912 Leszno 3-0 PKS Racot 12 września, 16:00
Victoria Września 2-1 Dąbroczanka Pępowo 12 września, 17:00
Victoria Ostrzeszów 6-1 Polonia Kępno 12 września, 17:00
SKP Słupca 0-1 Rawia Rawicz 12 września, 17:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Rawia Rawicz 1-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 19 września, 16:00
Polonia Kępno 1-1 SKP Słupca 19 września, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 2-0 Victoria Ostrzeszów 19 września, 16:00
PKS Racot 2-1 Victoria Września 19 września, 16:00
Piast Kobylin 2-4 Polonia 1912 Leszno 20 września, 16:00
Orzeł Mroczeń 2-3 Górnik Konin 18 września, 17:30
Olimpia Koło 1-1 Grom Wolsztyn 19 września, 16:00
Obra Kościan 5-1 LKS Ślesin 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-0 LKS Ślesin 27 września, 15:00
Grom Wolsztyn 2-3 Obra Kościan 26 września, 16:00
Górnik Konin 1-0 Olimpia Koło 26 września, 16:00
Polonia 1912 Leszno 8-1 Orzeł Mroczeń 26 września, 16:00
Victoria Września 4-1 Piast Kobylin 26 września, 16:00
Victoria Ostrzeszów 1-2 PKS Racot 26 września, 16:00
SKP Słupca 1-1 Dąbroczanka Pępowo 26 września, 16:00
Rawia Rawicz 4-0 Polonia Kępno 26 września, 16:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Polonia Kępno 0-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4 października, 11:00
Dąbroczanka Pępowo 3-2 Rawia Rawicz 3 października, 16:00
PKS Racot 0-4 SKP Słupca 3 października, 16:00
Piast Kobylin 4-3 Victoria Ostrzeszów 4 października, 15:00
Orzeł Mroczeń 1-4 Victoria Września 4 października, 14:00
Olimpia Koło 1-3 Polonia 1912 Leszno 3 października, 16:00
Obra Kościan 1-1 Górnik Konin 3 października, 15:00
LKS Ślesin 2-2 Grom Wolsztyn 3 października, 16:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4-0 Grom Wolsztyn 11 października, 15:00
Górnik Konin 1-0 LKS Ślesin 10 października, 14:00
Victoria Września 5-1 Olimpia Koło 10 października, 16:00
Victoria Ostrzeszów 6-0 Orzeł Mroczeń 10 października, 16:00
SKP Słupca 1-0 Piast Kobylin 10 października, 16:00
Rawia Rawicz 2-0 PKS Racot 10 października, 16:00
Polonia Kępno 3-1 Dąbroczanka Pępowo 10 października, 16:00
Obra Kościan 2-2 Polonia 1912 Leszno 10 października, 15:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Dąbroczanka Pępowo 2-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 17 października, 15:00
PKS Racot 0-0 Polonia Kępno 17 października, 15:00
Piast Kobylin 4-2 Rawia Rawicz 18 października, 15:00
Orzeł Mroczeń 2-2 SKP Słupca 17 października, 15:00
Olimpia Koło 0-1 Victoria Ostrzeszów 17 października, 15:00
Obra Kościan 0-2 Victoria Września 17 października, 15:00
LKS Ślesin 3-0 Polonia 1912 Leszno 17 października, 14:00
Grom Wolsztyn 2-1 Górnik Konin 17 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-5 Górnik Konin 25 października, 14:00
Polonia 1912 Leszno 3-1 Grom Wolsztyn 24 października, 15:00
Victoria Września 0-1 LKS Ślesin 21 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 października, 15:00) odwołany z powodu śmierci prezesa gości
Victoria Ostrzeszów 0-2 Obra Kościan 24 października, 15:00
SKP Słupca 4-0 Olimpia Koło 24 października, 15:00
Rawia Rawicz 2-1 Orzeł Mroczeń 24 października, 15:00
Polonia Kępno 0-0 Piast Kobylin 24 października, 15:00
Dąbroczanka Pępowo 3-1 PKS Racot 24 października, 15:00

Kolejka 13 - 31 października

PKS Racot 1-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 31 października, 14:00
Piast Kobylin 0-1 Dąbroczanka Pępowo 31 października, 11:00
Orzeł Mroczeń 1-1 Polonia Kępno 31 października, 14:00
Olimpia Koło 1-0 Rawia Rawicz 31 października, 14:00
Obra Kościan 2-0 SKP Słupca 31 października, 14:00
LKS Ślesin 4-2 Victoria Ostrzeszów 31 października, 14:00
Grom Wolsztyn 2-3 Victoria Września 31 października, 14:00
Górnik Konin 1-2 Polonia 1912 Leszno 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4-2 Polonia 1912 Leszno 8 listopada, 14:00
Victoria Września 0-8 Górnik Konin 7 listopada, 14:00
Victoria Ostrzeszów 4-0 Grom Wolsztyn 7 listopada, 14:00
SKP Słupca 0-1 LKS Ślesin 7 listopada, 14:00
Rawia Rawicz 0-2 Obra Kościan 7 listopada, 14:00
Polonia Kępno 2-0 Olimpia Koło 7 listopada, 14:00
Dąbroczanka Pępowo 3-0 Orzeł Mroczeń 7 listopada, 14:00
PKS Racot 3-0 Piast Kobylin 7 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 0-1

Kolejka 15 - 11 listopada

Piast Kobylin 0-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 11 listopada, 13:00
Orzeł Mroczeń 1-4 PKS Racot 11 listopada, 14:00
Olimpia Koło 1-0 Dąbroczanka Pępowo 11 listopada, 11:00
Obra Kościan 1-0 Polonia Kępno 11 listopada, 14:00
LKS Ślesin 2-0 Rawia Rawicz 11 listopada, 11:00
Grom Wolsztyn 3-2 SKP Słupca 11 listopada, 14:00
Górnik Konin 8-0 Victoria Ostrzeszów 11 listopada, 11:00
Polonia 1912 Leszno 0-2 Victoria Września 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-3 Victoria Września 15 listopada, 13:00
Polonia 1912 Leszno 4-0 Victoria Ostrzeszów 14 listopada, 13:00
Górnik Konin 2-0 SKP Słupca 14 listopada, 13:00
Grom Wolsztyn 2-3 Rawia Rawicz 14 listopada, 12:00
LKS Ślesin 1-1 Polonia Kępno 14 listopada, 13:00
Obra Kościan 3-1 Dąbroczanka Pępowo 14 listopada, 13:30
Olimpia Koło 3-1 PKS Racot 14 listopada, 13:00
Orzeł Mroczeń 0-2 Piast Kobylin 15 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 12-13 marca

Orzeł Mroczeń 3-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 13 marca, 15:00
Piast Kobylin 0-2 Olimpia Koło 13 marca, 14:00
PKS Racot 1-1 Obra Kościan 12 marca, 14:30
Dąbroczanka Pępowo 0-1 LKS Ślesin 12 marca, 15:00
Polonia Kępno 3-0 Grom Wolsztyn
(wo)
Rawia Rawicz 1-4 Górnik Konin 12 marca, 15:30
SKP Słupca 0-0 Polonia 1912 Leszno 12 marca, 15:00
Victoria Ostrzeszów 0-4 Victoria Września 12 marca, 15:00

Kolejka 18 - 19-20 marca

Piast Kobylin 1-2 Obra Kościan 20 marca, 14:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 5-3 Victoria Ostrzeszów 20 marca, 14:00
Victoria Września 4-2 SKP Słupca 19 marca, 16:00
Polonia 1912 Leszno 1-2 Rawia Rawicz 19 marca, 16:00
Górnik Konin 5-0 Polonia Kępno 19 marca, 13:00
Grom Wolsztyn 0-3 Dąbroczanka Pępowo
(wo)
LKS Ślesin 2-0 PKS Racot 19 marca, 15:00
Olimpia Koło 1-1 Orzeł Mroczeń 19 marca, 15:00

Kolejka 19 - 26-27 marca

Olimpia Koło 3-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 26 marca, 15:00
Orzeł Mroczeń 0-4 Obra Kościan 26 marca, 15:00
Piast Kobylin 0-2 LKS Ślesin 26 marca, 16:00
PKS Racot 3-0 Grom Wolsztyn
(wo)
Dąbroczanka Pępowo 1-3 Górnik Konin 26 marca, 15:00
Polonia Kępno 1-1 Polonia 1912 Leszno 26 marca, 16:00
Rawia Rawicz 0-1 Victoria Września 26 marca, 16:00
SKP Słupca 2-1 Victoria Ostrzeszów 26 marca, 15:00

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-2 SKP Słupca 3 kwietnia, 15:00
Victoria Ostrzeszów 2-3 Rawia Rawicz 2 kwietnia, 16:00
Victoria Września 5-0 Polonia Kępno 2 kwietnia, 16:00
Polonia 1912 Leszno 6-3 Dąbroczanka Pępowo 2 kwietnia, 16:00
Górnik Konin 2-1 PKS Racot 2 kwietnia, 11:00
Grom Wolsztyn 0-3 Piast Kobylin
(wo)
LKS Ślesin 1-0 Orzeł Mroczeń 2 kwietnia, 15:00
Obra Kościan 2-0 Olimpia Koło 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

Obra Kościan 2-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 9 kwietnia, 16:00
Olimpia Koło 1-1 LKS Ślesin 9 kwietnia, 16:00
Orzeł Mroczeń 3-0 Grom Wolsztyn
(wo)
Piast Kobylin 0-3 Górnik Konin 10 kwietnia, 16:00
PKS Racot 0-2 Polonia 1912 Leszno 9 kwietnia, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 0-1 Victoria Września 9 kwietnia, 16:00
Polonia Kępno 0-3 Victoria Ostrzeszów 9 kwietnia, 15:00
Rawia Rawicz 4-1 SKP Słupca 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 16-17 kwietnia

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-0 Rawia Rawicz 17 kwietnia, 15:00
SKP Słupca 1-0 Polonia Kępno 16 kwietnia, 16:00
Victoria Ostrzeszów 2-0 Dąbroczanka Pępowo 16 kwietnia, 16:00
Victoria Września 11-2 PKS Racot 16 kwietnia, 16:00
Polonia 1912 Leszno 3-1 Piast Kobylin 16 kwietnia, 16:00
Górnik Konin 3-0 Orzeł Mroczeń 16 kwietnia, 17:00
Grom Wolsztyn 0-3 Olimpia Koło
(wo)
LKS Ślesin 2-1 Obra Kościan 16 kwietnia, 13:00

Kolejka 23 - 23-24 kwietnia

LKS Ślesin 5-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 23 kwietnia, 16:00
Obra Kościan 3-0 Grom Wolsztyn
(wo)
Olimpia Koło 0-4 Górnik Konin 21 kwietnia, 17:00
Orzeł Mroczeń 1-2 Polonia 1912 Leszno 24 kwietnia, 16:00
Piast Kobylin 2-3 Victoria Września 24 kwietnia, 16:00
PKS Racot 4-4 Victoria Ostrzeszów 23 kwietnia, 17:00
Dąbroczanka Pępowo 0-4 SKP Słupca 23 kwietnia, 17:00
Polonia Kępno 2-2 Rawia Rawicz 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 30 kwietnia-1 maja

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-2 Polonia Kępno 30 kwietnia, 15:00
Rawia Rawicz 1-3 Dąbroczanka Pępowo 30 kwietnia, 17:00
SKP Słupca 2-0 PKS Racot 30 kwietnia, 16:00
Victoria Ostrzeszów 1-0 Piast Kobylin 30 kwietnia, 16:00
Victoria Września 1-0 Orzeł Mroczeń 30 kwietnia, 17:00
Polonia 1912 Leszno 2-2 Olimpia Koło 30 kwietnia, 17:00
Górnik Konin 2-3 Obra Kościan 30 kwietnia, 17:00
Grom Wolsztyn 0-3 LKS Ślesin
(wo)

Kolejka 25 - 3 maja

Polonia 1912 Leszno 0-2 Obra Kościan 3 maja, 17:00
Grom Wolsztyn 0-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
(wo)
LKS Ślesin 2-0 Górnik Konin 3 maja, 12:00
Olimpia Koło 1-4 Victoria Września 3 maja, 16:00
Orzeł Mroczeń 3-3 Victoria Ostrzeszów 3 maja, 14:00
Piast Kobylin 0-3 SKP Słupca 3 maja, 17:00
PKS Racot 2-1 Rawia Rawicz 3 maja, 17:00
Dąbroczanka Pępowo 1-0 Polonia Kępno 3 maja, 15:00

Kolejka 26 - 7-8 maja

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-3 Dąbroczanka Pępowo 8 maja, 15:00
Polonia Kępno 3-0 PKS Racot 7 maja, 17:00
Rawia Rawicz 2-1 Piast Kobylin 7 maja, 17:00
SKP Słupca 3-2 Orzeł Mroczeń 7 maja, 17:00
Victoria Ostrzeszów 3-1 Olimpia Koło 7 maja, 16:00
Victoria Września 4-1 Obra Kościan 7 maja, 17:00
Polonia 1912 Leszno 1-1 LKS Ślesin 7 maja, 17:00
Górnik Konin 3-0 Grom Wolsztyn
(wo)

Kolejka 27 - 14-15 maja

Górnik Konin 1-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 14 maja, 17:00
Grom Wolsztyn 0-3 Polonia 1912 Leszno
(wo)
LKS Ślesin 1-4 Victoria Września 14 maja, 16:00
Obra Kościan 2-0 Victoria Ostrzeszów 14 maja, 16:00
Olimpia Koło 0-4 SKP Słupca 14 maja, 14:00
Orzeł Mroczeń 1-4 Rawia Rawicz 15 maja, 16:00
Piast Kobylin 0-5 Polonia Kępno 14 maja, 11:00
PKS Racot 2-3 Dąbroczanka Pępowo 14 maja, 17:00

Kolejka 28 - 21-22 maja

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-3 PKS Racot 22 maja, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 1-1 Piast Kobylin 21 maja, 17:00
Polonia Kępno 3-1 Orzeł Mroczeń 22 maja, 16:00
Rawia Rawicz 4-1 Olimpia Koło 21 maja, 17:00
SKP Słupca 0-1 Obra Kościan 21 maja, 17:00
Victoria Ostrzeszów 1-1 LKS Ślesin 21 maja, 14:00
Victoria Września 3-0 Grom Wolsztyn
(wo)
Polonia 1912 Leszno 1-2 Górnik Konin 21 maja, 17:00

Kolejka 29 - 28-29 maja

Polonia 1912 Leszno 0-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 29 maja, 17:00
Górnik Konin 2-1 Victoria Września 28 maja, 17:00
Grom Wolsztyn 0-3 Victoria Ostrzeszów
(wo)
LKS Ślesin 1-1 SKP Słupca 28 maja, 15:00
Obra Kościan 2-1 Rawia Rawicz 28 maja, 16:00
Olimpia Koło 0-4 Polonia Kępno 28 maja, 14:00
Orzeł Mroczeń 1-4 Dąbroczanka Pępowo 29 maja, 16:00
Piast Kobylin 1-3 PKS Racot 29 maja, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 4-5 czerwca

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-3 Piast Kobylin 4 czerwca, 17:00
PKS Racot 3-0 Orzeł Mroczeń 4 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Dąbroczanka Pępowo 2-3 Olimpia Koło 4 czerwca, 17:00
Polonia Kępno 3-2 Obra Kościan 4 czerwca, 17:00
Rawia Rawicz 1-1 LKS Ślesin 4 czerwca, 17:00
SKP Słupca 3-0 Grom Wolsztyn
(wo)
Victoria Ostrzeszów 2-3 Górnik Konin 4 czerwca, 17:00
Victoria Września 3-3 Polonia 1912 Leszno 4 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (II)

III liga 2015/2016 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)

IV liga 2015/2016 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2015/2016 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2015/2016 (Kalisz)
Klasa okręgowa Select 2015/2016 (Konin)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Leszno)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas