[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2015/2016, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rol.Ko Konojady 30 71 23 2 5 80-23 12 2 1 42-6 11 0 4 38-17
2.  Chemik Bydgoszcz 30 70 22 4 4 74-23 12 2 1 33-9 10 2 3 41-14
3.  Unia Solec Kujawski 30 63 18 9 3 72-29 12 3 0 40-7 6 6 3 32-22
4.  Naprzód Jabłonowo Pomorskie 30 52 14 10 6 48-34 8 5 2 22-12 6 5 4 26-22
5.  Orlęta Aleksandrów Kujawski 30 51 16 3 11 66-40 8 2 5 37-18 8 1 6 29-22
6.  Chełminianka Chełmno 30 50 16 2 12 66-51 9 1 5 42-25 7 1 7 24-26
7.  Pogoń Mogilno 30 47 14 5 11 70-41 10 2 3 49-12 4 3 8 21-29 4 10 3 1 0 11-2
8.  Piast Złotniki Kujawskie 30 47 13 8 9 55-42 8 5 2 28-13 5 3 7 27-29 4 5 1 2 1 5-6
9.  Lech Rypin 30 47 14 5 11 65-53 10 2 3 43-23 4 3 8 22-30 4 1 0 1 3 4-12
10.  Zawisza II Bydgoszcz 30 43 13 4 13 51-47 8 2 5 35-20 5 2 8 16-27
11.  Cuiavia Inowrocław 30 39 11 6 13 39-44 7 3 5 24-20 4 3 8 15-24
12.  Notecianka Pakość 30 35 10 5 15 65-64 5 1 9 33-32 5 4 6 32-32
13.  Łokietek Brześć Kujawski 30 27 8 3 19 48-85 5 1 9 32-44 3 2 10 16-41
14.  Sadownik Waganiec 30 21 5 6 19 30-71 2 4 9 12-33 3 2 10 18-38
15.  Promień Kowalewo Pomorskie 30 11 2 5 23 28-112 2 3 10 22-52 0 2 13 6-60
16.  Włocłavia Włocławek 30 7 2 1 27 17-115 0 1 14 4-50 2 0 13 13-65
Rol.Ko Konojady zrezygnowało z awansu do III ligi, w związku z czym awans uzyskał Chemik Bydgoszcz.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Rol.Ko Konojady    0-1 2-2 5-0 1-0 3-1 2-1 1-1 4-0 4-0 1-0 4-0 3-0 2-0 2-0 8-0 
 2 Chemik Bydgoszcz0-2     2-0 5-1 1-0 3-0 0-0 3-1 1-0 1-0 2-0 2-2 4-1 4-1 3-0 2-1 
 3 Unia Solec Kujawski3-1 1-0     1-1 4-2 5-1 3-0 1-1 3-0 2-0 1-1 2-0 4-0 6-0 2-0 2-0 
 4 Naprzód Jabłonowo Pomorskie0-1 1-1 1-1     1-0 2-1 0-2 2-1 2-2 1-1 1-0 2-0 2-1 1-1 3-0* 3-0 
 5 Orlęta Aleksandrów Kujawski2-3 2-3 1-2 1-0     1-2 2-1 4-1 3-0 0-0 1-1 1-2 3-0 4-2 6-1 6-0 
 6 Chełminianka Chełmno0-2 1-4 1-2 0-3 2-2     4-3 2-0 2-1 5-0 4-0 2-6 2-0 3-1 9-0 5-1 
 7 Pogoń Mogilno0-1 0-2 1-1 2-3 3-1 1-0     3-1 6-0 4-0 1-0 1-1 5-2 4-0 9-0 9-0 
 8 Piast Złotniki Kujawskie2-1 2-1 0-0 1-1 1-2 1-2 0-0     1-0 3-0 2-1 2-2 1-1 4-2 3-0* 5-0 
 9 Lech Rypin1-5 3-2 1-1 3-1 0-1 4-1 1-2 3-3     2-1 5-2 4-2 7-1 3-0 2-1 4-0 
 10 Zawisza II Bydgoszcz2-0 0-3 2-4 0-0 0-1 1-0 5-1 0-2 1-0     1-2 1-1 1-0 4-3 11-1 6-2 
 11 Cuiavia Inowrocław1-0 1-1 3-1 1-1 1-2 0-4 3-1 3-0 0-4 0-1     5-2 1-1 1-2 2-0 2-0 
 12 Notecianka Pakość0-2 2-3 5-2 2-2 3-4 0-1 3-0 2-3 1-3 1-4 2-3     5-1 0-1 3-1 4-2 
 13 Łokietek Brześć Kujawski1-6 0-6 0-2 0-2 5-4 1-2 1-3 2-4 3-3 1-5 3-0* 3-5     1-0 3-0 8-2 
 14 Sadownik Waganiec0-5 0-2 0-6 1-3 0-1 1-1 1-1 0-4 2-2 3-0 0-1 2-1 1-2     1-1 0-3* 
 15 Promień Kowalewo Pomorskie3-6 1-4 2-2 0-6 0-6 3-5 4-3 3-2 1-5 0-2 0-0 1-4 2-4 1-1     1-2 
 16 Włocłavia Włocławek2-3 0-8 1-6 0-2 0-3 0-3 0-3 0-3 0-2 0-2 0-4 0-4 0-2 0-4 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Promień Kowalewo Pomorskie 0-6 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 8 sierpnia, 17:00
Łokietek Brześć Kujawski 1-3 Pogoń Mogilno 8 sierpnia, 16:00
Notecianka Pakość 1-4 Zawisza II Bydgoszcz 9 sierpnia, 15:00
Sadownik Waganiec 0-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 8 sierpnia, 18:00
Cuiavia Inowrocław 2-0 Włocłavia Włocławek 9 sierpnia, 17:00
Unia Solec Kujawski 5-1 Chełminianka Chełmno 8 sierpnia, 17:00
Chemik Bydgoszcz 3-1 Piast Złotniki Kujawskie 8 sierpnia, 12:00
Rol.Ko Konojady 4-0 Lech Rypin 8 sierpnia, 17:00
w Jabłonowie Pomorskim

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-2 Lech Rypin 15 sierpnia, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-1 Rol.Ko Konojady 15 sierpnia, 15:00
Chełminianka Chełmno 1-4 Chemik Bydgoszcz 15 sierpnia, 16:00
Włocłavia Włocławek 1-6 Unia Solec Kujawski 15 sierpnia, 11:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-1 Cuiavia Inowrocław 16 sierpnia, 11:00
Zawisza II Bydgoszcz 4-3 Sadownik Waganiec 15 sierpnia, 16:00
Pogoń Mogilno 1-1 Notecianka Pakość 15 sierpnia, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 2-4 Łokietek Brześć Kujawski 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Łokietek Brześć Kujawski 0-2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 22 sierpnia, 17:00
Notecianka Pakość 3-1 Promień Kowalewo Pomorskie 23 sierpnia, 17:00
Sadownik Waganiec 1-1 Pogoń Mogilno 22 sierpnia, 17:00
Cuiavia Inowrocław 0-1 Zawisza II Bydgoszcz 22 sierpnia, 17:00
Unia Solec Kujawski 4-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 22 sierpnia, 17:00
Chemik Bydgoszcz 2-1 Włocłavia Włocławek 22 sierpnia, 12:00
Rol.Ko Konojady 3-1 Chełminianka Chełmno 22 sierpnia, 11:00
w Kowalewie Pomorskim
Lech Rypin 3-3 Piast Złotniki Kujawskie 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-1 Piast Złotniki Kujawskie 30 sierpnia, 15:00
Chełminianka Chełmno 2-1 Lech Rypin 29 sierpnia, 16:00
Włocłavia Włocławek 2-3 Rol.Ko Konojady 29 sierpnia, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-3 Chemik Bydgoszcz 30 sierpnia, 11:00
Zawisza II Bydgoszcz 2-4 Unia Solec Kujawski 30 sierpnia, 16:00
Pogoń Mogilno 1-0 Cuiavia Inowrocław 29 sierpnia, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-1 Sadownik Waganiec 29 sierpnia, 17:00
Łokietek Brześć Kujawski 3-5 Notecianka Pakość 29 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Notecianka Pakość 2-2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 5 września, 17:00
Sadownik Waganiec 1-2 Łokietek Brześć Kujawski 4 września, 17:00
w Zbrachlinie
Cuiavia Inowrocław 2-0 Promień Kowalewo Pomorskie 5 września, 17:00
Unia Solec Kujawski 3-0 Pogoń Mogilno 5 września, 17:00
Chemik Bydgoszcz 1-0 Zawisza II Bydgoszcz 5 września, 17:00
Rol.Ko Konojady 1-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 5 września, 17:00
w Jabłonowie Pomorskim
Lech Rypin 4-0 Włocłavia Włocławek 5 września, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-2 Chełminianka Chełmno 5 września, 17:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-1 Chełminianka Chełmno 12 września, 17:00
Włocłavia Włocławek 0-3 Piast Złotniki Kujawskie 12 września, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-0 Lech Rypin 12 września, 15:00
Zawisza II Bydgoszcz 2-0 Rol.Ko Konojady 13 września, 16:00
Pogoń Mogilno 0-2 Chemik Bydgoszcz 12 września, 16:00
Promień Kowalewo Pomorskie 2-2 Unia Solec Kujawski 12 września, 16:00
Łokietek Brześć Kujawski 3-0 Cuiavia Inowrocław 12 września, 17:00
(wo)
goście nie posiadali badań lekarskich
Notecianka Pakość 0-1 Sadownik Waganiec 12 września, 17:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Sadownik Waganiec 1-3 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 19 września, 16:00
w Zbrachlinie
Cuiavia Inowrocław 5-2 Notecianka Pakość 19 września, 16:00
Unia Solec Kujawski 4-0 Łokietek Brześć Kujawski 19 września, 16:00
Chemik Bydgoszcz 3-0 Promień Kowalewo Pomorskie 19 września, 12:00
Rol.Ko Konojady 2-1 Pogoń Mogilno 19 września, 17:00
w Jabłonowie Pomorskim
Lech Rypin 2-1 Zawisza II Bydgoszcz 19 września, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 19 września, 12:00
Chełminianka Chełmno 5-1 Włocłavia Włocławek 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-0 Włocłavia Włocławek 26 września, 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-2 Chełminianka Chełmno 27 września, 11:00
Zawisza II Bydgoszcz 0-2 Piast Złotniki Kujawskie 27 września, 12:00
Pogoń Mogilno 6-0 Lech Rypin 7 października, 16:00
Promień Kowalewo Pomorskie 3-6 Rol.Ko Konojady 26 września, 12:00
Łokietek Brześć Kujawski 0-6 Chemik Bydgoszcz 26 września, 16:00
Notecianka Pakość 5-2 Unia Solec Kujawski 26 września, 16:00
Sadownik Waganiec 0-1 Cuiavia Inowrocław 26 września, 16:00
w Zbrachlinie

Kolejka 9 - 3-4 października

Cuiavia Inowrocław 1-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3 października, 15:00
Unia Solec Kujawski 6-0 Sadownik Waganiec 3 października, 16:00
Chemik Bydgoszcz 2-2 Notecianka Pakość 3 października, 12:00
Rol.Ko Konojady 3-0 Łokietek Brześć Kujawski 4 października, 13:00
w Jabłonowie Pomorskim
Lech Rypin 2-1 Promień Kowalewo Pomorskie 3 października, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 0-0 Pogoń Mogilno 3 października, 16:00
Chełminianka Chełmno 5-0 Zawisza II Bydgoszcz 3 października, 15:30
Włocłavia Włocławek 0-3 Orlęta Aleksandrów Kujawski 3 października, 16:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 10 października, 11:00
Zawisza II Bydgoszcz 6-2 Włocłavia Włocławek 10 października, 14:00
Pogoń Mogilno 1-0 Chełminianka Chełmno 10 października, 15:00
Promień Kowalewo Pomorskie 3-2 Piast Złotniki Kujawskie 10 października, 15:00
Łokietek Brześć Kujawski 3-3 Lech Rypin 10 października, 11:00
Notecianka Pakość 0-2 Rol.Ko Konojady 10 października, 15:00
Cuiavia Inowrocław 3-1 Unia Solec Kujawski 10 października, 15:00
Chemik Bydgoszcz 4-1 Sadownik Waganiec 10 października, 12:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Unia Solec Kujawski 1-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 17 października, 14:00
Chemik Bydgoszcz 2-0 Cuiavia Inowrocław 17 października, 12:00
Rol.Ko Konojady 2-0 Sadownik Waganiec 17 października, 15:00
w Jabłonowie Pomorskim
Lech Rypin 4-2 Notecianka Pakość 17 października, 15:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-1 Łokietek Brześć Kujawski 17 października, 15:00
Chełminianka Chełmno 9-0 Promień Kowalewo Pomorskie 17 października, 15:30
Włocłavia Włocławek 0-3 Pogoń Mogilno 17 października, 12:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-0 Zawisza II Bydgoszcz 17 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-1 Zawisza II Bydgoszcz 24 października, 14:00
Pogoń Mogilno 3-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 24 października, 15:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-2 Włocłavia Włocławek 24 października, 15:00
Łokietek Brześć Kujawski 1-2 Chełminianka Chełmno 24 października, 11:00
Notecianka Pakość 2-3 Piast Złotniki Kujawskie 24 października, 15:00
Sadownik Waganiec 2-2 Lech Rypin 24 października, 12:00
Cuiavia Inowrocław 1-0 Rol.Ko Konojady 24 października, 15:00
Unia Solec Kujawski 1-0 Chemik Bydgoszcz 24 października, 14:00

Kolejka 13 - 31 października

Chemik Bydgoszcz 5-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 31 października, 12:00
Rol.Ko Konojady 2-2 Unia Solec Kujawski 31 października, 14:00
w Kowalewie Pomorskim
Lech Rypin 5-2 Cuiavia Inowrocław 31 października, 14:00
Piast Złotniki Kujawskie 4-2 Sadownik Waganiec 31 października, 13:30
Chełminianka Chełmno 2-6 Notecianka Pakość 31 października, 14:00
Włocłavia Włocławek 0-2 Łokietek Brześć Kujawski 30 października, 18:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 6-1 Promień Kowalewo Pomorskie 31 października, 14:00
Zawisza II Bydgoszcz 5-1 Pogoń Mogilno 31 października, 11:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-2 Pogoń Mogilno 7 listopada, 14:00
Promień Kowalewo Pomorskie 0-2 Zawisza II Bydgoszcz 7 listopada, 14:00
Łokietek Brześć Kujawski 5-4 Orlęta Aleksandrów Kujawski 7 listopada, 11:00
Notecianka Pakość 4-2 Włocłavia Włocławek 7 listopada, 14:00
Sadownik Waganiec 1-1 Chełminianka Chełmno 7 listopada, 12:00
Cuiavia Inowrocław 3-0 Piast Złotniki Kujawskie 7 listopada, 13:00
Unia Solec Kujawski 3-0 Lech Rypin 7 listopada, 14:00
Chemik Bydgoszcz 0-2 Rol.Ko Konojady 12 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (7 listopada, 12:00) zakończony wynikiem 1-2; w późniejszym terminie anulowany

Kolejka 15 - 11 listopada

Rol.Ko Konojady 5-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 11 listopada, 11:00
w Kowalewie Pomorskim
Lech Rypin 3-2 Chemik Bydgoszcz 11 listopada, 14:00
Piast Złotniki Kujawskie 0-0 Unia Solec Kujawski 11 listopada, 11:00
Chełminianka Chełmno 4-0 Cuiavia Inowrocław 11 listopada, 12:00
Włocłavia Włocławek 0-4 Sadownik Waganiec 11 listopada, 12:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-2 Notecianka Pakość 11 listopada, 14:00
Zawisza II Bydgoszcz 1-0 Łokietek Brześć Kujawski 11 listopada, 12:00
Pogoń Mogilno 9-0 Promień Kowalewo Pomorskie 11 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-0 Promień Kowalewo Pomorskie 14 listopada, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Pogoń Mogilno 5-2 Łokietek Brześć Kujawski 14 listopada, 12:00
Zawisza II Bydgoszcz 1-1 Notecianka Pakość 15 listopada, 12:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 4-2 Sadownik Waganiec 14 listopada, 14:00
Włocłavia Włocławek 0-4 Cuiavia Inowrocław 14 listopada, 14:00
Chełminianka Chełmno 1-2 Unia Solec Kujawski 14 listopada, 13:30
Piast Złotniki Kujawskie 2-1 Chemik Bydgoszcz 14 listopada, 13:30
Lech Rypin 1-5 Rol.Ko Konojady 14 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 19-20 marca

Lech Rypin 3-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 19 marca, 14:00
Rol.Ko Konojady 1-1 Piast Złotniki Kujawskie 19 marca, 12:30
w Jabłonowie Pomorskim
Chemik Bydgoszcz 3-0 Chełminianka Chełmno 19 marca, 11:00
Unia Solec Kujawski 2-0 Włocłavia Włocławek 19 marca, 15:00
Cuiavia Inowrocław 1-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 19 marca, 15:00
Sadownik Waganiec 3-0 Zawisza II Bydgoszcz 19 marca, 15:30
w Zbrachlinie
Notecianka Pakość 3-0 Pogoń Mogilno 20 marca, 14:00
Łokietek Brześć Kujawski 3-0 Promień Kowalewo Pomorskie 19 marca, 11:00

Kolejka 18 - 26 marca

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-1 Łokietek Brześć Kujawski 26 marca, 14:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-4 Notecianka Pakość 26 marca, 15:00
Pogoń Mogilno 4-0 Sadownik Waganiec 26 marca, 15:00
Zawisza II Bydgoszcz 1-2 Cuiavia Inowrocław 26 marca, 14:15
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-2 Unia Solec Kujawski 26 marca, 11:00
Włocłavia Włocławek 0-8 Chemik Bydgoszcz 13 kwietnia, 16:00
Chełminianka Chełmno 0-2 Rol.Ko Konojady 26 marca, 14:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-0 Lech Rypin 26 marca, 16:00

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Piast Złotniki Kujawskie 1-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2 kwietnia, 17:00
Lech Rypin 4-1 Chełminianka Chełmno 2 kwietnia, 15:00
Rol.Ko Konojady 8-0 Włocłavia Włocławek 2 kwietnia, 12:30
w Jabłonowie Pomorskim
Chemik Bydgoszcz 1-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 2 kwietnia, 12:00
Unia Solec Kujawski 2-0 Zawisza II Bydgoszcz 3 kwietnia, 16:00
Cuiavia Inowrocław 3-1 Pogoń Mogilno 2 kwietnia, 16:00
Sadownik Waganiec 1-1 Promień Kowalewo Pomorskie 2 kwietnia, 16:00
w Zbrachlinie
Notecianka Pakość 5-1 Łokietek Brześć Kujawski 3 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-0 Notecianka Pakość 9 kwietnia, 16:00
Łokietek Brześć Kujawski 1-0 Sadownik Waganiec 8 kwietnia, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 0-0 Cuiavia Inowrocław 9 kwietnia, 16:00
Pogoń Mogilno 1-1 Unia Solec Kujawski 9 kwietnia, 16:00
Zawisza II Bydgoszcz 0-3 Chemik Bydgoszcz 9 kwietnia, 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-3 Rol.Ko Konojady 9 kwietnia, 15:00
Włocłavia Włocławek 0-2 Lech Rypin 9 kwietnia, 16:00
Chełminianka Chełmno 2-0 Piast Złotniki Kujawskie 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Chełminianka Chełmno 0-3 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 16 kwietnia, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 5-0 Włocłavia Włocławek 16 kwietnia, 17:00
Lech Rypin 0-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 16 kwietnia, 16:00
Rol.Ko Konojady 4-0 Zawisza II Bydgoszcz 16 kwietnia, 13:00
w Jabłonowie Pomorskim
Chemik Bydgoszcz 0-0 Pogoń Mogilno 16 kwietnia, 12:00
Unia Solec Kujawski 2-0 Promień Kowalewo Pomorskie 16 kwietnia, 13:00
Cuiavia Inowrocław 1-1 Łokietek Brześć Kujawski 16 kwietnia, 17:00
Sadownik Waganiec 2-1 Notecianka Pakość 16 kwietnia, 17:00
w Zbrachlinie

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-1 Sadownik Waganiec 23 kwietnia, 16:00
Notecianka Pakość 2-3 Cuiavia Inowrocław 23 kwietnia, 17:00
Łokietek Brześć Kujawski 0-2 Unia Solec Kujawski 23 kwietnia, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-4 Chemik Bydgoszcz 23 kwietnia, 17:00
Pogoń Mogilno 0-1 Rol.Ko Konojady 23 kwietnia, 16:00
Zawisza II Bydgoszcz 1-0 Lech Rypin 24 kwietnia, 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 4-1 Piast Złotniki Kujawskie 23 kwietnia, 15:00
Włocłavia Włocławek 0-3 Chełminianka Chełmno 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Włocłavia Włocławek 0-2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 29 kwietnia, 16:00
Chełminianka Chełmno 2-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 8 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 16:00) odwołany / w drugim terminie (1 czerwca, 17:30) odwołany
Piast Złotniki Kujawskie 3-0 Zawisza II Bydgoszcz 30 kwietnia, 17:00
Lech Rypin 1-2 Pogoń Mogilno 30 kwietnia, 11:00
Rol.Ko Konojady 2-0 Promień Kowalewo Pomorskie 30 kwietnia, 11:00
w Kowalewie Pomorskim; Rol.Ko gospodarzem
Chemik Bydgoszcz 4-1 Łokietek Brześć Kujawski 30 kwietnia, 12:00
Unia Solec Kujawski 2-0 Notecianka Pakość 30 kwietnia, 13:00
Cuiavia Inowrocław 1-2 Sadownik Waganiec 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-0 Cuiavia Inowrocław 7 maja, 17:00
Sadownik Waganiec 0-6 Unia Solec Kujawski 7 maja, 17:00
Notecianka Pakość 2-3 Chemik Bydgoszcz 8 maja, 13:00
Łokietek Brześć Kujawski 1-6 Rol.Ko Konojady 7 maja, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-5 Lech Rypin 7 maja, 17:00
Pogoń Mogilno 3-1 Piast Złotniki Kujawskie 7 maja, 17:00
Zawisza II Bydgoszcz 1-0 Chełminianka Chełmno 8 maja, 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 6-0 Włocłavia Włocławek 7 maja, 14:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Sadownik Waganiec 0-2 Chemik Bydgoszcz 14 maja, 17:00
w Zbrachlinie
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 14 maja, 17:00
Włocłavia Włocławek 0-2 Zawisza II Bydgoszcz 14 maja, 17:00
Chełminianka Chełmno 4-3 Pogoń Mogilno 14 maja, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-0 Promień Kowalewo Pomorskie 14 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Lech Rypin 7-1 Łokietek Brześć Kujawski 14 maja, 17:00
Rol.Ko Konojady 4-0 Notecianka Pakość 14 maja, 15:00
w Jabłonowie Pomorskim
Unia Solec Kujawski 1-1 Cuiavia Inowrocław 14 maja, 13:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-1 Unia Solec Kujawski 21 maja, 16:00
Cuiavia Inowrocław 1-1 Chemik Bydgoszcz 21 maja, 17:00
Sadownik Waganiec 0-5 Rol.Ko Konojady 21 maja, 15:30
Notecianka Pakość 1-3 Lech Rypin 22 maja, 13:00
Łokietek Brześć Kujawski 2-4 Piast Złotniki Kujawskie 20 maja, 18:00
Promień Kowalewo Pomorskie 3-5 Chełminianka Chełmno 21 maja, 17:00
Pogoń Mogilno 9-0 Włocłavia Włocławek 21 maja, 17:00
Zawisza II Bydgoszcz 0-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 22 maja, 16:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

Zawisza II Bydgoszcz 0-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 28 maja, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-1 Pogoń Mogilno 28 maja, 17:00
Włocłavia Włocławek 1-1 Promień Kowalewo Pomorskie 28 maja, 17:00
Chełminianka Chełmno 2-0 Łokietek Brześć Kujawski 28 maja, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-2 Notecianka Pakość 28 maja, 13:00
Lech Rypin 3-0 Sadownik Waganiec 28 maja, 17:00
Rol.Ko Konojady 1-0 Cuiavia Inowrocław 28 maja, 15:00
w Jabłonowie Pomorskim
Chemik Bydgoszcz 2-0 Unia Solec Kujawski 29 maja, 16:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-1 Chemik Bydgoszcz 4 czerwca, 17:00
Unia Solec Kujawski 3-1 Rol.Ko Konojady 4 czerwca, 15:00
Cuiavia Inowrocław 0-4 Lech Rypin 4 czerwca, 11:30
Sadownik Waganiec 0-4 Piast Złotniki Kujawskie 4 czerwca, 17:30
w Złotnikach Kujawskich; Sadownik gospodarzem
Notecianka Pakość 0-1 Chełminianka Chełmno 5 czerwca, 13:00
Łokietek Brześć Kujawski 8-2 Włocłavia Włocławek 3 czerwca, 18:30
Promień Kowalewo Pomorskie 0-6 Orlęta Aleksandrów Kujawski 5 czerwca, 11:00
Pogoń Mogilno 4-0 Zawisza II Bydgoszcz 4 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Pogoń Mogilno 2-3 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 11 czerwca, 17:00
Zawisza II Bydgoszcz 11-1 Promień Kowalewo Pomorskie 11 czerwca, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-0 Łokietek Brześć Kujawski 11 czerwca, 17:00
Włocłavia Włocławek 0-4 Notecianka Pakość 11 czerwca, 17:00
Chełminianka Chełmno 3-1 Sadownik Waganiec 11 czerwca, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-1 Cuiavia Inowrocław 11 czerwca, 17:00
Lech Rypin 1-1 Unia Solec Kujawski 11 czerwca, 17:00
Rol.Ko Konojady 0-1 Chemik Bydgoszcz 11 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-1 Rol.Ko Konojady 18 czerwca, 17:00
Chemik Bydgoszcz 1-0 Lech Rypin 18 czerwca, 17:00
Unia Solec Kujawski 1-1 Piast Złotniki Kujawskie 18 czerwca, 17:00
Cuiavia Inowrocław 0-4 Chełminianka Chełmno 18 czerwca, 17:00
Sadownik Waganiec 0-3 Włocłavia Włocławek 17 czerwca, 18:00
(wo)
w Zbrachlinie / gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Notecianka Pakość 3-4 Orlęta Aleksandrów Kujawski 18 czerwca, 17:00
Łokietek Brześć Kujawski 1-5 Zawisza II Bydgoszcz 18 czerwca, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 4-3 Pogoń Mogilno 18 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (II)

III liga 2015/2016 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)

IV liga 2015/2016 (wielkopolska (południe))
IV liga 2015/2016 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2015/2016 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2015/2016 (kujawsko-pomorska II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas