[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: kujawsko-pomorska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Nowe 30 64 21 1 8 85-33 12 1 2 48-10 9 0 6 37-23
2.  Legia Chełmża 30 63 20 3 7 81-36 12 0 3 46-13 8 3 4 35-23 2 4 1 1 0 7-6
3.  Mustang Ostaszewo 30 63 20 3 7 77-39 12 2 1 42-10 8 1 6 35-29 2 1 0 1 1 6-7
4.  Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 30 57 18 3 9 78-37 11 0 4 43-16 7 3 5 35-21
5.  Iskra Ciechocin 30 53 16 5 9 71-45 6 4 5 31-21 10 1 4 40-24
6.  Sokół Radomin 30 48 14 6 10 62-51 9 4 2 41-23 5 2 8 21-28
7.  Tor Laskowice Pomorskie 30 46 14 4 12 49-60 7 3 5 24-25 7 1 7 25-35
8.  Gryf Sicienko 30 43 13 4 13 68-78 7 3 5 36-29 6 1 8 32-49
9.  Polonia Bydgoszcz 30 42 12 6 12 57-39 5 3 7 34-27 7 3 5 23-12 2 4 1 1 0 2-1
10.  Flisak Złotoria 30 42 11 9 10 35-35 7 2 6 21-19 4 7 4 14-16 2 1 0 1 1 1-2
11.  Drwęca Golub-Dobrzyń 30 36 11 3 16 49-64 6 2 7 32-21 5 1 9 17-43
12.  Radzynianka Radzyń Chełmiński 30 35 10 5 15 56-56 6 2 7 34-27 4 3 8 22-29
13.  Pomorzanin Serock 30 25 7 4 19 37-87 5 1 9 22-35 2 3 10 15-52
14.  KS Łochowo 30 23 5 8 17 46-100 4 3 8 30-48 1 5 9 16-52
15.  Czarni Nakło nad Notecią 30 17 4 5 21 39-99 3 4 8 24-41 1 1 13 15-58
16.  Olimpia II Grudziądz 30 28 9 1 20 48-79 7 1 7 40-25 2 0 13 8-54
Olimpia II Grudziądz wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wisła Nowe    3-0 6-0 3-2 2-3 5-0 8-1 0-1 1-0 3-0 2-0 1-1 1-0 4-0 7-1 2-1 
 2 Legia Chełmża2-1     5-4 0-1 2-0 0-1 4-0 7-1 2-1 4-0 7-0 1-0 0-1 3-0* 5-3 4-0 
 3 Mustang Ostaszewo3-0 2-2     3-2 3-0 4-0 1-0 4-1 1-0 0-1 5-1 1-1 3-0 6-1 2-0 4-1 
 4 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie)1-4 5-1 2-0     2-0 3-1 2-3 3-0 1-3 0-3 4-0 1-0 5-0 3-0 4-1 7-0 
 5 Iskra Ciechocin1-3 0-2 2-0 4-0     1-1 1-2 3-0 0-5 0-0 8-0 1-0 3-3 3-3 4-1 0-1 
 6 Sokół Radomin1-0 3-0 2-3 1-1 3-5     3-1 5-3 1-1 1-1 3-1 5-3 4-2 2-2 4-0 3-0* 
 7 Tor Laskowice Pomorskie0-3 2-0 3-1 1-3 3-2 3-2     3-1 0-0 0-3 3-0 0-3 0-0 2-2 3-0 1-5 
 8 Gryf Sicienko3-0 0-0 1-4 3-0 2-5 2-5 2-1     0-3 1-1 2-3 3-3 1-0 5-2 8-2 3-0* 
 9 Polonia Bydgoszcz1-3 2-3 2-4 2-3 2-3 3-0 2-2 6-1     1-1 2-3 0-1 2-0 1-1 5-2 3-0* 
 10 Flisak Złotoria3-1 0-2 1-1 1-0 0-0 1-0 0-2 2-6 0-1     2-3 0-3 3-0 2-0 3-0 3-0* 
 11 Drwęca Golub-Dobrzyń3-1 2-2 3-0 1-1 1-2 1-0 1-2 1-2 0-3 1-0     1-2 1-2 1-3 3-1 12-0 
 12 Radzynianka Radzyń Chełmiński1-3 0-4 1-5 1-2 0-3 2-1 3-0 2-3 2-0 1-2 0-0     14-3 3-0 1-1 3-0* 
 13 Pomorzanin Serock0-5 0-2 1-2 0-8 0-7 0-1 5-0 0-5 0-2 0-0 1-0 3-1     8-0 1-2 3-0* 
 14 KS Łochowo1-3 3-7 0-5 0-8 3-4 0-3* 2-5 4-4 2-2 3-1 1-2 2-1 3-3     3-0* 3-0* 
 15 Czarni Nakło nad Notecią3-7 1-7 0-3 1-1 1-3 3-3 1-3 3-4 1-2 0-0 0-3 4-3 2-1 1-1     3-0* 
 16 Olimpia II Grudziądz0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 6-0 1-0 1-1 3-1 6-0 10-0 8-1 5-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Iskra Ciechocin 0-0 Flisak Złotoria 7 sierpnia, 18:00
KS Łochowo 2-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 8 sierpnia, 17:00
Legia Chełmża 5-4 Mustang Ostaszewo 8 sierpnia, 17:00
Polonia Bydgoszcz 2-0 Pomorzanin Serock 8 sierpnia, 11:00
Sokół Radomin 1-1 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 8 sierpnia, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 3-4 Gryf Sicienko 8 sierpnia, 17:00
Wisła Nowe 8-1 Tor Laskowice Pomorskie 8 sierpnia, 17:00
Olimpia II Grudziądz 3-1 Drwęca Golub-Dobrzyń 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Flisak Złotoria 2-3 Drwęca Golub-Dobrzyń 14 sierpnia, 17:30
Tor Laskowice Pomorskie 1-5 Olimpia II Grudziądz 15 sierpnia, 18:00
Gryf Sicienko 3-0 Wisła Nowe 15 sierpnia, 17:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 4-1 Czarni Nakło nad Notecią 15 sierpnia, 11:00
Pomorzanin Serock 0-1 Sokół Radomin 15 sierpnia, 17:00
Mustang Ostaszewo 1-0 Polonia Bydgoszcz 15 sierpnia, 11:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-4 Legia Chełmża 15 sierpnia, 17:00
Iskra Ciechocin 3-3 KS Łochowo 15 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

KS Łochowo 3-1 Flisak Złotoria 22 sierpnia, 17:00
Legia Chełmża 2-0 Iskra Ciechocin 22 sierpnia, 17:00
Polonia Bydgoszcz 0-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 22 sierpnia, 11:00
Sokół Radomin 2-3 Mustang Ostaszewo 22 sierpnia, 11:00
Czarni Nakło nad Notecią 2-1 Pomorzanin Serock 22 sierpnia, 17:00
Wisła Nowe 3-2 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 22 sierpnia, 11:00
Olimpia II Grudziądz 6-0 Gryf Sicienko 23 sierpnia, 17:00
Tor Laskowice Pomorskie 3-0 Drwęca Golub-Dobrzyń 22 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Flisak Złotoria 0-2 Tor Laskowice Pomorskie 29 sierpnia, 17:00
Gryf Sicienko 2-3 Drwęca Golub-Dobrzyń 29 sierpnia, 17:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 7-0 Olimpia II Grudziądz 29 sierpnia, 13:00
Pomorzanin Serock 0-5 Wisła Nowe 1 września, 17:30
Mustang Ostaszewo 2-0 Czarni Nakło nad Notecią 29 sierpnia, 11:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-1 Sokół Radomin 29 sierpnia, 16:00
Iskra Ciechocin 0-5 Polonia Bydgoszcz 29 sierpnia, 17:00
KS Łochowo 3-7 Legia Chełmża 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Legia Chełmża 4-0 Flisak Złotoria 5 września, 16:00
Polonia Bydgoszcz 1-1 KS Łochowo 5 września, 11:00
Sokół Radomin 3-5 Iskra Ciechocin 5 września, 11:00
Czarni Nakło nad Notecią 4-3 Radzynianka Radzyń Chełmiński 5 września, 15:00
Wisła Nowe 6-0 Mustang Ostaszewo 5 września, 17:00
Olimpia II Grudziądz 10-0 Pomorzanin Serock 6 września, 17:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 1-1 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 5 września, 17:00
Tor Laskowice Pomorskie 3-1 Gryf Sicienko 5 września, 16:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Flisak Złotoria 2-6 Gryf Sicienko 12 września, 16:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 2-3 Tor Laskowice Pomorskie 13 września, 11:00
Pomorzanin Serock 1-0 Drwęca Golub-Dobrzyń 12 września, 17:00
Mustang Ostaszewo 4-1 Olimpia II Grudziądz 12 września, 17:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-3 Wisła Nowe 12 września, 17:00
Iskra Ciechocin 4-1 Czarni Nakło nad Notecią 12 września, 16:00
KS Łochowo 0-3 Sokół Radomin 12 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-3
Legia Chełmża 2-1 Polonia Bydgoszcz 12 września, 16:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Polonia Bydgoszcz 1-1 Flisak Złotoria 19 września, 16:00
Sokół Radomin 3-0 Legia Chełmża 30 września, 16:00
w pierwotnym terminie (19 września, 17:00) odwołany
Czarni Nakło nad Notecią 1-1 KS Łochowo 19 września, 16:00
Wisła Nowe 2-3 Iskra Ciechocin 19 września, 16:00
Olimpia II Grudziądz 6-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński 20 września, 16:30
Drwęca Golub-Dobrzyń 3-0 Mustang Ostaszewo 19 września, 16:00
Tor Laskowice Pomorskie 0-0 Pomorzanin Serock 19 września, 16:00
Gryf Sicienko 3-0 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Flisak Złotoria 1-0 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 26 września, 16:00
Pomorzanin Serock 0-5 Gryf Sicienko 26 września, 16:00
Mustang Ostaszewo 1-0 Tor Laskowice Pomorskie 26 września, 11:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-0 Drwęca Golub-Dobrzyń 26 września, 16:00
Iskra Ciechocin 0-1 Olimpia II Grudziądz 26 września, 11:00
KS Łochowo 1-3 Wisła Nowe 26 września, 16:00
Legia Chełmża 5-3 Czarni Nakło nad Notecią 26 września, 16:00
Polonia Bydgoszcz 3-0 Sokół Radomin 26 września, 16:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Czarni Nakło nad Notecią 1-2 Polonia Bydgoszcz 3 października, 15:00
Wisła Nowe 3-0 Legia Chełmża 3 października, 15:00
Olimpia II Grudziądz 8-1 KS Łochowo 3 października, 11:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 1-2 Iskra Ciechocin 3 października, 15:00
Tor Laskowice Pomorskie 0-3 Radzynianka Radzyń Chełmiński 3 października, 15:00
Gryf Sicienko 1-4 Mustang Ostaszewo 3 października, 16:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 5-0 Pomorzanin Serock 4 października, 11:00
Flisak Złotoria 1-0 Sokół Radomin 3 października, 15:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Flisak Złotoria 3-0 Pomorzanin Serock 10 października, 15:30
Mustang Ostaszewo 3-2 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 10 października, 12:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-3 Gryf Sicienko 10 października, 15:30
Iskra Ciechocin 1-2 Tor Laskowice Pomorskie 10 października, 16:00
KS Łochowo 1-2 Drwęca Golub-Dobrzyń 10 października, 15:00
Legia Chełmża 4-0 Olimpia II Grudziądz 10 października, 15:00
Polonia Bydgoszcz 1-3 Wisła Nowe 10 października, 11:00
Sokół Radomin 4-0 Czarni Nakło nad Notecią 10 października, 15:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Czarni Nakło nad Notecią 0-0 Flisak Złotoria 17 października, 12:00
Wisła Nowe 5-0 Sokół Radomin 17 października, 15:00
Olimpia II Grudziądz 1-0 Polonia Bydgoszcz 18 października, 13:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 2-2 Legia Chełmża 17 października, 15:00
Tor Laskowice Pomorskie 2-2 KS Łochowo 17 października, 15:00
Gryf Sicienko 2-5 Iskra Ciechocin 17 października, 15:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 1-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński 18 października, 11:00
Pomorzanin Serock 1-2 Mustang Ostaszewo 17 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Flisak Złotoria 1-1 Mustang Ostaszewo 24 października, 15:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 14-3 Pomorzanin Serock 24 października, 15:00
Iskra Ciechocin 4-0 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 24 października, 15:00
KS Łochowo 4-4 Gryf Sicienko 24 października, 15:00
Legia Chełmża 4-0 Tor Laskowice Pomorskie 24 października, 14:00
Polonia Bydgoszcz 2-3 Drwęca Golub-Dobrzyń 24 października, 11:00
Sokół Radomin 3-0 Olimpia II Grudziądz 24 października, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Czarni Nakło nad Notecią 3-7 Wisła Nowe 24 października, 15:30

Kolejka 13 - 31 października

Wisła Nowe 3-0 Flisak Złotoria 31 października, 14:00
Olimpia II Grudziądz 5-1 Czarni Nakło nad Notecią 31 października, 11:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 1-0 Sokół Radomin 31 października, 13:00
Tor Laskowice Pomorskie 0-0 Polonia Bydgoszcz 31 października, 14:00
Gryf Sicienko 0-0 Legia Chełmża 31 października, 13:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 3-0 KS Łochowo 31 października, 11:00
Pomorzanin Serock 0-7 Iskra Ciechocin 31 października, 14:00
Mustang Ostaszewo 1-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 31 października, 11:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Flisak Złotoria 0-3 Radzynianka Radzyń Chełmiński 7 listopada, 13:30
Iskra Ciechocin 2-0 Mustang Ostaszewo 7 listopada, 14:00
KS Łochowo 3-3 Pomorzanin Serock 7 listopada, 14:00
Legia Chełmża 0-1 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 7 listopada, 14:00
Polonia Bydgoszcz 6-1 Gryf Sicienko 7 listopada, 18:00
Sokół Radomin 3-1 Tor Laskowice Pomorskie 7 listopada, 13:00
Czarni Nakło nad Notecią 0-3 Drwęca Golub-Dobrzyń 7 listopada, 14:00
Wisła Nowe 2-1 Olimpia II Grudziądz 7 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Olimpia II Grudziądz 1-1 Flisak Złotoria 11 listopada, 13:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 3-1 Wisła Nowe 11 listopada, 13:00
Tor Laskowice Pomorskie 3-0 Czarni Nakło nad Notecią 11 listopada, 13:00
Gryf Sicienko 2-5 Sokół Radomin 11 listopada, 13:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 1-3 Polonia Bydgoszcz 11 listopada, 11:00
Pomorzanin Serock 0-2 Legia Chełmża 11 listopada, 13:30
Mustang Ostaszewo 6-1 KS Łochowo 11 listopada, 11:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-3 Iskra Ciechocin 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Flisak Złotoria 0-0 Iskra Ciechocin 14 listopada, 13:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-0 KS Łochowo 14 listopada, 14:00
Mustang Ostaszewo 2-2 Legia Chełmża 14 listopada, 14:30
w Toruniu; na boisku przy ul. Armii Ludowej
Pomorzanin Serock 0-2 Polonia Bydgoszcz 14 listopada, 13:30
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 3-1 Sokół Radomin 15 listopada, 11:00
Gryf Sicienko 8-2 Czarni Nakło nad Notecią 14 listopada, 11:00
Tor Laskowice Pomorskie 0-3 Wisła Nowe 14 listopada, 13:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 12-0 Olimpia II Grudziądz 14 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 19-20 marca

Drwęca Golub-Dobrzyń 1-0 Flisak Złotoria 19 marca, 15:00
Olimpia II Grudziądz 0-3 Tor Laskowice Pomorskie
(wo)
Wisła Nowe 0-1 Gryf Sicienko 19 marca, 15:00
Czarni Nakło nad Notecią 1-1 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 19 marca, 14:00
Sokół Radomin 4-2 Pomorzanin Serock 19 marca, 15:30
Polonia Bydgoszcz 2-4 Mustang Ostaszewo 19 marca, 12:00
Legia Chełmża 1-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński 19 marca, 14:00
KS Łochowo 3-4 Iskra Ciechocin 19 marca, 13:00

Kolejka 18 - 26 marca

Drwęca Golub-Dobrzyń 1-2 Tor Laskowice Pomorskie 26 marca, 15:00
Flisak Złotoria 2-0 KS Łochowo 26 marca, 16:15
w Toruniu; w Centrum Sportu Dzieci i Młodzieży
Iskra Ciechocin 0-2 Legia Chełmża 26 marca, 15:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-0 Polonia Bydgoszcz 26 marca, 15:00
Mustang Ostaszewo 4-0 Sokół Radomin 26 marca, 11:00
Pomorzanin Serock 1-2 Czarni Nakło nad Notecią 26 marca, 16:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 1-4 Wisła Nowe 26 marca, 11:00
Gryf Sicienko 3-0 Olimpia II Grudziądz
(wo)

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Tor Laskowice Pomorskie 0-3 Flisak Złotoria 2 kwietnia, 15:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 1-2 Gryf Sicienko 2 kwietnia, 16:00
Olimpia II Grudziądz 0-3 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie)
(wo)
Wisła Nowe 1-0 Pomorzanin Serock 2 kwietnia, 15:00
Czarni Nakło nad Notecią 0-3 Mustang Ostaszewo 2 kwietnia, 15:30
Sokół Radomin 5-3 Radzynianka Radzyń Chełmiński 2 kwietnia, 15:30
Polonia Bydgoszcz 2-3 Iskra Ciechocin 2 kwietnia, 12:00
Legia Chełmża 3-0 KS Łochowo 2 kwietnia, 14:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Flisak Złotoria 0-2 Legia Chełmża 9 kwietnia, 16:00
KS Łochowo 2-2 Polonia Bydgoszcz 9 kwietnia, 15:00
Iskra Ciechocin 1-1 Sokół Radomin 9 kwietnia, 16:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-1 Czarni Nakło nad Notecią 9 kwietnia, 11:00
Mustang Ostaszewo 3-0 Wisła Nowe 9 kwietnia, 15:00
Pomorzanin Serock 3-0 Olimpia II Grudziądz
(wo)
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 4-0 Drwęca Golub-Dobrzyń 10 kwietnia, 11:00
Gryf Sicienko 2-1 Tor Laskowice Pomorskie 9 kwietnia, 12:00

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Gryf Sicienko 1-1 Flisak Złotoria 16 kwietnia, 12:00
Tor Laskowice Pomorskie 1-3 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 16 kwietnia, 15:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 1-2 Pomorzanin Serock 16 kwietnia, 17:00
Olimpia II Grudziądz 0-3 Mustang Ostaszewo
(wo)
Wisła Nowe 1-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 16 kwietnia, 16:00
Czarni Nakło nad Notecią 1-3 Iskra Ciechocin 16 kwietnia, 15:00
Sokół Radomin 2-2 KS Łochowo 16 kwietnia, 15:30
Polonia Bydgoszcz 2-3 Legia Chełmża 16 kwietnia, 12:00

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

Flisak Złotoria 0-1 Polonia Bydgoszcz 11 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 17:00) odwołany
Legia Chełmża 0-1 Sokół Radomin 23 kwietnia, 15:00
KS Łochowo 3-0 Czarni Nakło nad Notecią 23 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-2
Iskra Ciechocin 1-3 Wisła Nowe 23 kwietnia, 16:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-0 Olimpia II Grudziądz
(wo)
Mustang Ostaszewo 5-1 Drwęca Golub-Dobrzyń 23 kwietnia, 16:00
Pomorzanin Serock 5-0 Tor Laskowice Pomorskie 23 kwietnia, 16:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 3-0 Gryf Sicienko 24 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 0-3 Flisak Złotoria 30 kwietnia, 11:00
Gryf Sicienko 1-0 Pomorzanin Serock 30 kwietnia, 12:00
Tor Laskowice Pomorskie 3-1 Mustang Ostaszewo 30 kwietnia, 15:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 1-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński 30 kwietnia, 17:00
Olimpia II Grudziądz 0-3 Iskra Ciechocin
(wo)
Wisła Nowe 4-0 KS Łochowo 30 kwietnia, 14:00
Czarni Nakło nad Notecią 1-7 Legia Chełmża 30 kwietnia, 15:00
Sokół Radomin 1-1 Polonia Bydgoszcz 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Sokół Radomin 1-1 Flisak Złotoria 7 maja, 17:00
Polonia Bydgoszcz 5-2 Czarni Nakło nad Notecią 7 maja, 12:00
Legia Chełmża 2-1 Wisła Nowe 7 maja, 17:00
KS Łochowo 3-0 Olimpia II Grudziądz
(wo)
Iskra Ciechocin 8-0 Drwęca Golub-Dobrzyń 7 maja, 17:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-0 Tor Laskowice Pomorskie 7 maja, 17:00
Mustang Ostaszewo 4-1 Gryf Sicienko 7 maja, 17:00
Pomorzanin Serock 0-8 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 7 maja, 16:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Pomorzanin Serock 0-0 Flisak Złotoria 14 maja, 16:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 2-0 Mustang Ostaszewo 15 maja, 11:00
Gryf Sicienko 3-3 Radzynianka Radzyń Chełmiński 14 maja, 12:00
Tor Laskowice Pomorskie 3-2 Iskra Ciechocin 14 maja, 16:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 1-3 KS Łochowo 14 maja, 17:00
Olimpia II Grudziądz 0-3 Legia Chełmża
(wo)
Wisła Nowe 1-0 Polonia Bydgoszcz 14 maja, 16:00
Czarni Nakło nad Notecią 3-3 Sokół Radomin 14 maja, 15:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Flisak Złotoria 3-0 Czarni Nakło nad Notecią 21 maja, 17:00
Sokół Radomin 1-0 Wisła Nowe 21 maja, 15:30
Polonia Bydgoszcz 3-0 Olimpia II Grudziądz
(wo)
Legia Chełmża 7-0 Drwęca Golub-Dobrzyń 21 maja, 17:00
KS Łochowo 2-5 Tor Laskowice Pomorskie 21 maja, 15:00
Iskra Ciechocin 3-0 Gryf Sicienko 21 maja, 17:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-2 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 21 maja, 17:00
Mustang Ostaszewo 3-0 Pomorzanin Serock 21 maja, 17:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

Mustang Ostaszewo 0-1 Flisak Złotoria 28 maja, 17:00
Pomorzanin Serock 3-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 28 maja, 16:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 2-0 Iskra Ciechocin 29 maja, 11:00
Gryf Sicienko 5-2 KS Łochowo 28 maja, 12:00
Tor Laskowice Pomorskie 2-0 Legia Chełmża 28 maja, 16:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 0-3 Polonia Bydgoszcz 28 maja, 17:00
Olimpia II Grudziądz 0-3 Sokół Radomin
(wo)
Wisła Nowe 7-1 Czarni Nakło nad Notecią 28 maja, 13:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Flisak Złotoria 3-1 Wisła Nowe 4 czerwca, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 3-0 Olimpia II Grudziądz
(wo)
Sokół Radomin 3-1 Drwęca Golub-Dobrzyń 4 czerwca, 17:00
Polonia Bydgoszcz 2-2 Tor Laskowice Pomorskie 4 czerwca, 17:00
Legia Chełmża 7-1 Gryf Sicienko 4 czerwca, 17:00
KS Łochowo 0-8 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 5 czerwca, 11:00
Iskra Ciechocin 3-3 Pomorzanin Serock 4 czerwca, 17:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-5 Mustang Ostaszewo 4 czerwca, 12:00

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-2 Flisak Złotoria 11 czerwca, 17:00
Mustang Ostaszewo 3-0 Iskra Ciechocin 11 czerwca, 17:00
Pomorzanin Serock 8-0 KS Łochowo 11 czerwca, 17:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 5-1 Legia Chełmża 11 czerwca, 17:00
Gryf Sicienko 0-3 Polonia Bydgoszcz 11 czerwca, 12:00
Tor Laskowice Pomorskie 3-2 Sokół Radomin 11 czerwca, 17:00
Drwęca Golub-Dobrzyń 3-1 Czarni Nakło nad Notecią 11 czerwca, 17:00
Olimpia II Grudziądz 0-3 Wisła Nowe
(wo)

REKLAMA

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Flisak Złotoria 3-0 Olimpia II Grudziądz
(wo)
Wisła Nowe 2-0 Drwęca Golub-Dobrzyń 18 czerwca, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 1-3 Tor Laskowice Pomorskie 18 czerwca, 17:00
Sokół Radomin 5-3 Gryf Sicienko 18 czerwca, 17:00
Polonia Bydgoszcz 2-3 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 18 czerwca, 17:00
Legia Chełmża 0-1 Pomorzanin Serock 18 czerwca, 17:00
KS Łochowo 0-5 Mustang Ostaszewo 18 czerwca, 17:00
Iskra Ciechocin 1-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński 18 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska I)

IV liga 2015/2016 (kujawsko-pomorska)

Klasa okręgowa 2015/2016 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2015/2016 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2015/2016 (Toruń)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas