[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: kujawsko-pomorska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Janikowo 30 70 22 4 4 81-21 13 1 1 47-7 9 3 3 34-14
2.  Gopło Kruszwica 30 60 18 6 6 66-29 11 4 0 45-7 7 2 6 21-22
3.  Kujawiak Kowal 30 59 19 2 9 68-48 10 2 3 34-17 9 0 6 34-31
4.  Zdrój Ciechocinek 30 54 16 6 8 70-46 10 2 3 42-20 6 4 5 28-26
5.  LTP Lubanie 30 51 15 6 9 74-50 10 3 2 40-17 5 3 7 34-33
6.  Szubinianka Szubin 30 47 12 11 7 75-57 8 5 2 49-21 4 6 5 26-36
7.  Sparta Janowiec Wielkopolski 30 44 13 5 12 75-53 8 1 6 42-22 5 4 6 33-31 2 3 1 0 1 5-4
8.  Start Radziejów 30 44 12 8 10 53-46 8 2 5 26-19 4 6 5 27-27 2 3 1 0 1 4-5
9.  Lider Włocławek 30 42 13 3 14 77-62 10 1 4 44-22 3 2 10 33-40
10.  Noteć Gębice 30 38 11 5 14 46-58 6 4 5 24-20 5 1 9 22-38
11.  GKS Baruchowo 30 37 11 4 15 57-61 4 3 8 34-31 7 1 7 23-30
12.  Dąb Barcin 30 33 9 6 15 46-77 6 3 6 28-31 3 3 9 18-46
13.  Mień Lipno 30 32 10 6 14 48-56 6 5 4 30-22 4 1 10 18-34
14.  Zjednoczeni Piotrków Kujawski 30 31 8 7 15 47-74 7 3 5 32-35 1 4 10 15-39
15.  Victoria Smólnik 30 16 4 4 22 48-142 2 3 10 27-66 2 1 12 21-76
16.  Wzgórze Raciążek 30 15 4 3 23 47-98 3 1 11 29-48 1 2 12 18-50
Mień Lipno został ukarany odjęciem czterech punktów za brak drużyn młodzieżowych.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Unia Janikowo    2-0 1-0 6-0 3-1 4-1 3-0 1-1 5-0 4-1 1-2 4-0 2-0 3-0 7-1 1-0 
 2 Gopło Kruszwica0-0     6-0 3-1 1-0 0-0 1-1 4-0 2-2 4-1 2-1 6-0 5-0 3-0 3-0* 5-1 
 3 Kujawiak Kowal3-3 2-0     2-6 3-1 2-0 1-0 1-1 3-1 0-1 0-2 3-2 1-0 3-0 8-0 2-0 
 4 Zdrój Ciechocinek4-2 3-1 0-3     1-3 1-3 1-1 1-1 5-1 5-1 4-0 4-0 3-1 1-0 6-1 3-2 
 5 LTP Lubanie3-1 1-2 0-3 1-1     2-2 3-1 4-2 3-0 3-1 3-0 5-1 0-0 5-1 4-1 3-1 
 6 Szubinianka Szubin1-2 3-0 7-1 3-3 1-1     5-0 1-1 4-4 1-2 6-2 3-0 3-0 1-1 7-3 3-1 
 7 Sparta Janowiec Wielkopolski0-2 1-2 2-3 3-2 5-4 0-2     4-0 3-1 1-2 0-1 1-1 3-0 2-1 12-0 5-1 
 8 Start Radziejów0-1 0-2 2-1 0-0 4-4 2-0 4-1     2-1 1-2 0-1 2-0 2-1 2-1 4-1 1-3 
 9 Lider Włocławek0-2 6-1 3-1 1-2 5-2 6-0 3-1 3-2     2-0 3-1 5-1 2-4 1-2 3-3 1-0 
 10 Noteć Gębice1-0 1-0 1-2 0-2 1-3 2-3 1-1 2-2 3-1     2-0 0-3 4-0 3-3 3-0 0-0 
 11 GKS Baruchowo0-3 1-1 0-4 2-1 2-4 4-1 2-2 1-2 2-3 1-2     1-2 1-2 2-2 7-2 8-0 
 12 Dąb Barcin0-4 1-1 1-2 2-2 1-0 2-2 1-5 0-3 2-1 4-3 1-2     3-2 3-1 1-2 6-1 
 13 Mień Lipno0-2 0-1 3-2 0-1 2-0 2-2 1-3 1-1 3-2 3-2 0-0 6-1     1-1 6-2 2-2 
 14 Zjednoczeni Piotrków Kujawski2-2 0-6 1-3 0-2 2-2 2-2 0-3 2-1 2-1 2-1 5-2 3-4 3-1     3-2 5-3 
 15 Victoria Smólnik0-7 1-3 1-5 2-5 2-4 3-3 1-8 0-5 0-9 3-3 1-5 1-1 1-3 6-2     5-3 
 16 Wzgórze Raciążek0-3 0-1 3-4 1-0 0-5 4-5 4-6 2-5 1-6 4-0 2-4 2-2 1-4 3-0 2-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Wzgórze Raciążek 0-1 Gopło Kruszwica 8 sierpnia, 17:00
Mień Lipno 3-2 Kujawiak Kowal 8 sierpnia, 16:00
Noteć Gębice 3-1 Lider Włocławek 9 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-2 Szubinianka Szubin 9 sierpnia, 17:00
Unia Janikowo 1-2 GKS Baruchowo 9 sierpnia, 17:00
Zdrój Ciechocinek 1-1 Start Radziejów 9 sierpnia, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-1 Dąb Barcin 9 sierpnia, 16:00
Victoria Smólnik 2-4 LTP Lubanie 8 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Gopło Kruszwica 1-0 LTP Lubanie 15 sierpnia, 12:00
Dąb Barcin 1-2 Victoria Smólnik 15 sierpnia, 17:00
Start Radziejów 4-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 15 sierpnia, 16:00
GKS Baruchowo 2-1 Zdrój Ciechocinek 12 sierpnia, 18:00
Szubinianka Szubin 1-2 Unia Janikowo 15 sierpnia, 11:00
Lider Włocławek 1-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 15 sierpnia, 10:00
Kujawiak Kowal 0-1 Noteć Gębice 16 sierpnia, 17:00
Wzgórze Raciążek 1-4 Mień Lipno 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Mień Lipno 0-1 Gopło Kruszwica 22 sierpnia, 16:00
Noteć Gębice 0-0 Wzgórze Raciążek 23 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-3 Kujawiak Kowal 23 sierpnia, 17:00
Unia Janikowo 5-0 Lider Włocławek 22 sierpnia, 17:00
Zdrój Ciechocinek 1-3 Szubinianka Szubin 23 sierpnia, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 0-1 GKS Baruchowo 22 sierpnia, 16:00
Victoria Smólnik 0-5 Start Radziejów 22 sierpnia, 17:00
LTP Lubanie 5-1 Dąb Barcin 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Gopło Kruszwica 6-0 Dąb Barcin 29 sierpnia, 17:00
Start Radziejów 4-4 LTP Lubanie 29 sierpnia, 15:00
GKS Baruchowo 7-2 Victoria Smólnik 29 sierpnia, 16:00
Szubinianka Szubin 5-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 29 sierpnia, 17:00
Lider Włocławek 1-2 Zdrój Ciechocinek 29 sierpnia, 10:00
Kujawiak Kowal 3-3 Unia Janikowo 30 sierpnia, 17:00
Wzgórze Raciążek 3-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 29 sierpnia, 17:00
Mień Lipno 3-2 Noteć Gębice 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Noteć Gębice 1-0 Gopło Kruszwica 6 września, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-1 Mień Lipno 6 września, 17:00
Unia Janikowo 1-0 Wzgórze Raciążek 5 września, 17:00
Zdrój Ciechocinek 0-3 Kujawiak Kowal 5 września, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-1 Lider Włocławek 5 września, 16:00
Victoria Smólnik 3-3 Szubinianka Szubin 5 września, 11:00
LTP Lubanie 3-0 GKS Baruchowo 5 września, 17:00
Dąb Barcin 0-3 Start Radziejów 5 września, 17:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Gopło Kruszwica 4-0 Start Radziejów 12 września, 16:00
GKS Baruchowo 1-2 Dąb Barcin 12 września, 16:00
Szubinianka Szubin 1-1 LTP Lubanie 12 września, 11:00
Lider Włocławek 3-3 Victoria Smólnik 12 września, 16:00
Kujawiak Kowal 1-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 13 września, 16:00
Wzgórze Raciążek 1-0 Zdrój Ciechocinek 12 września, 16:00
Mień Lipno 0-2 Unia Janikowo 13 września, 17:00
Noteć Gębice 3-3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-6 Gopło Kruszwica 19 września, 13:30
Unia Janikowo 4-1 Noteć Gębice 19 września, 16:00
Zdrój Ciechocinek 3-1 Mień Lipno 19 września, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 5-1 Wzgórze Raciążek 19 września, 16:00
Victoria Smólnik 1-5 Kujawiak Kowal 19 września, 16:00
LTP Lubanie 3-0 Lider Włocławek 19 września, 17:00
Dąb Barcin 2-2 Szubinianka Szubin 19 września, 16:00
Start Radziejów 0-1 GKS Baruchowo 19 września, 17:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Gopło Kruszwica 2-1 GKS Baruchowo 26 września, 16:30
Szubinianka Szubin 1-1 Start Radziejów 26 września, 16:00
Lider Włocławek 5-1 Dąb Barcin 26 września, 14:00
Kujawiak Kowal 3-1 LTP Lubanie 27 września, 16:00
Wzgórze Raciążek 2-3 Victoria Smólnik 26 września, 16:00
Mień Lipno 1-3 Sparta Janowiec Wielkopolski 26 września, 16:00
Noteć Gębice 0-2 Zdrój Ciechocinek 27 września, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-2 Unia Janikowo 27 września, 16:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Unia Janikowo 2-0 Gopło Kruszwica 3 października, 15:30
Zdrój Ciechocinek 1-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3 października, 15:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-2 Noteć Gębice 3 października, 15:00
Victoria Smólnik 1-3 Mień Lipno 3 października, 16:00
LTP Lubanie 3-1 Wzgórze Raciążek 3 października, 16:00
Dąb Barcin 1-2 Kujawiak Kowal 3 października, 15:00
Start Radziejów 2-1 Lider Włocławek 3 października, 16:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
GKS Baruchowo 4-1 Szubinianka Szubin 3 października, 13:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Gopło Kruszwica 0-0 Szubinianka Szubin 10 października, 15:30
Lider Włocławek 3-1 GKS Baruchowo 10 października, 17:00
Kujawiak Kowal 1-1 Start Radziejów 11 października, 15:00
Wzgórze Raciążek 2-2 Dąb Barcin 10 października, 15:00
Mień Lipno 2-0 LTP Lubanie 10 października, 15:00
Noteć Gębice 3-0 Victoria Smólnik 11 października, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-3 Sparta Janowiec Wielkopolski 11 października, 15:00
Unia Janikowo 6-0 Zdrój Ciechocinek 10 października, 15:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Zdrój Ciechocinek 3-1 Gopło Kruszwica 17 października, 15:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 0-2 Unia Janikowo 17 października, 15:00
Victoria Smólnik 6-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 18 października, 15:00
LTP Lubanie 3-1 Noteć Gębice 17 października, 15:00
Dąb Barcin 3-2 Mień Lipno 17 października, 15:00
Start Radziejów 1-3 Wzgórze Raciążek 18 października, 15:00
GKS Baruchowo 0-4 Kujawiak Kowal 17 października, 14:00
Szubinianka Szubin 4-4 Lider Włocławek 17 października, 15:00
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości

Kolejka 12 - 24-25 października

Gopło Kruszwica 2-2 Lider Włocławek 25 października, 14:00
Kujawiak Kowal 2-0 Szubinianka Szubin 24 października, 13:00
Wzgórze Raciążek 2-4 GKS Baruchowo 24 października, 14:00
Mień Lipno 1-1 Start Radziejów 24 października, 15:00
Noteć Gębice 0-3 Dąb Barcin 25 października, 13:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-2 LTP Lubanie 25 października, 14:00
Unia Janikowo 7-1 Victoria Smólnik 24 października, 14:00
Zdrój Ciechocinek 1-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 24 października, 15:00

Kolejka 13 - 31 października

Sparta Janowiec Wielkopolski 1-2 Gopło Kruszwica 31 października, 14:00
Victoria Smólnik 2-5 Zdrój Ciechocinek 31 października, 14:00
LTP Lubanie 3-1 Unia Janikowo 31 października, 14:00
Dąb Barcin 3-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 31 października, 14:00
Start Radziejów 1-2 Noteć Gębice 31 października, 14:00
GKS Baruchowo 1-2 Mień Lipno 31 października, 13:00
Szubinianka Szubin 3-1 Wzgórze Raciążek 31 października, 14:00
Lider Włocławek 3-1 Kujawiak Kowal 31 października, 10:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Gopło Kruszwica 6-0 Kujawiak Kowal 7 listopada, 13:00
Wzgórze Raciążek 1-6 Lider Włocławek 7 listopada, 13:00
Mień Lipno 2-2 Szubinianka Szubin 7 listopada, 13:00
Noteć Gębice 2-0 GKS Baruchowo 8 listopada, 13:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-1 Start Radziejów 8 listopada, 13:30
Unia Janikowo 4-0 Dąb Barcin 7 listopada, 12:00
Zdrój Ciechocinek 1-3 LTP Lubanie 7 listopada, 14:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 12-0 Victoria Smólnik 7 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Victoria Smólnik 1-3 Gopło Kruszwica 11 listopada, 13:00
LTP Lubanie 3-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 11 listopada, 14:00
Dąb Barcin 2-2 Zdrój Ciechocinek 11 listopada, 12:00
Start Radziejów 0-1 Unia Janikowo 11 listopada, 14:00
GKS Baruchowo 2-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 11 listopada, 11:00
Szubinianka Szubin 1-2 Noteć Gębice 11 listopada, 11:00
Lider Włocławek 2-4 Mień Lipno 11 listopada, 10:00
Kujawiak Kowal 2-0 Wzgórze Raciążek 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Gopło Kruszwica 5-1 Wzgórze Raciążek 15 listopada, 11:00
Kujawiak Kowal 1-0 Mień Lipno 15 listopada, 13:00
Lider Włocławek 2-0 Noteć Gębice 15 listopada, 14:00
Szubinianka Szubin 1-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 14 listopada, 13:00
GKS Baruchowo 0-3 Unia Janikowo 14 listopada, 13:00
Start Radziejów 0-0 Zdrój Ciechocinek 14 listopada, 14:00
Dąb Barcin 1-5 Sparta Janowiec Wielkopolski 14 listopada, 12:00
LTP Lubanie 4-1 Victoria Smólnik 14 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 19-20 marca

LTP Lubanie 1-2 Gopło Kruszwica 19 marca, 11:00
Victoria Smólnik 1-1 Dąb Barcin 19 marca, 15:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 4-0 Start Radziejów 19 marca, 15:00
Zdrój Ciechocinek 4-0 GKS Baruchowo 19 marca, 13:00
Unia Janikowo 4-1 Szubinianka Szubin 19 marca, 12:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-1 Lider Włocławek 19 marca, 15:00
Noteć Gębice 1-2 Kujawiak Kowal 20 marca, 14:00
Mień Lipno 2-2 Wzgórze Raciążek 19 marca, 15:00

Kolejka 18 - 26 marca

Gopło Kruszwica 5-0 Mień Lipno 26 marca, 15:00
Wzgórze Raciążek 4-0 Noteć Gębice 26 marca, 16:00
Kujawiak Kowal 3-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 26 marca, 15:00
Lider Włocławek 0-2 Unia Janikowo 26 marca, 10:00
Szubinianka Szubin 3-3 Zdrój Ciechocinek 26 marca, 14:00
GKS Baruchowo 2-2 Sparta Janowiec Wielkopolski 26 marca, 14:00
Start Radziejów 4-1 Victoria Smólnik 26 marca, 13:00
Dąb Barcin 1-0 LTP Lubanie 26 marca, 14:00

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Dąb Barcin 1-1 Gopło Kruszwica 2 kwietnia, 13:05
mecz pierwotnie zaplanowany na godzinę 13:00 rozpoczął się z 5-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości.
LTP Lubanie 4-2 Start Radziejów 2 kwietnia, 15:00
Victoria Smólnik 1-5 GKS Baruchowo 2 kwietnia, 16:30
Sparta Janowiec Wielkopolski 0-2 Szubinianka Szubin 2 kwietnia, 15:00
Zdrój Ciechocinek 5-1 Lider Włocławek 2 kwietnia, 14:00
Unia Janikowo 1-0 Kujawiak Kowal 2 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 5-3 Wzgórze Raciążek 2 kwietnia, 17:00
Noteć Gębice 4-0 Mień Lipno 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Gopło Kruszwica 4-1 Noteć Gębice 9 kwietnia, 16:00
Mień Lipno 1-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 9 kwietnia, 16:00
Wzgórze Raciążek 0-3 Unia Janikowo 9 kwietnia, 17:00
Kujawiak Kowal 2-6 Zdrój Ciechocinek 10 kwietnia, 16:10
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Lider Włocławek 3-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 9 kwietnia, 12:00
Szubinianka Szubin 7-3 Victoria Smólnik 9 kwietnia, 11:00
GKS Baruchowo 2-4 LTP Lubanie 9 kwietnia, 15:00
Start Radziejów 2-0 Dąb Barcin 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Start Radziejów 0-2 Gopło Kruszwica 16 kwietnia, 10:00
Dąb Barcin 1-2 GKS Baruchowo 16 kwietnia, 16:00
LTP Lubanie 2-2 Szubinianka Szubin 16 kwietnia, 17:00
Victoria Smólnik 0-9 Lider Włocławek 16 kwietnia, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-3 Kujawiak Kowal 16 kwietnia, 16:00
Zdrój Ciechocinek 3-2 Wzgórze Raciążek 16 kwietnia, 16:00
Unia Janikowo 2-0 Mień Lipno 16 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-1 Noteć Gębice 16 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

Gopło Kruszwica 3-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 23 kwietnia, 16:00
Noteć Gębice 1-0 Unia Janikowo 24 kwietnia, 17:00
Mień Lipno 0-1 Zdrój Ciechocinek 23 kwietnia, 16:00
Wzgórze Raciążek 4-6 Sparta Janowiec Wielkopolski 23 kwietnia, 17:00
Kujawiak Kowal 8-0 Victoria Smólnik 24 kwietnia, 16:00
Lider Włocławek 5-2 LTP Lubanie 23 kwietnia, 16:00
Szubinianka Szubin 3-0 Dąb Barcin 23 kwietnia, 14:00 (100)
GKS Baruchowo 1-2 Start Radziejów 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

GKS Baruchowo 1-1 Gopło Kruszwica 30 kwietnia, 15:00
Start Radziejów 2-0 Szubinianka Szubin 30 kwietnia, 16:00
Dąb Barcin 2-1 Lider Włocławek 30 kwietnia, 17:00
LTP Lubanie 0-3 Kujawiak Kowal 30 kwietnia, 17:00
Victoria Smólnik 5-3 Wzgórze Raciążek 30 kwietnia, 11:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-0 Mień Lipno 25 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 16:00) goście nie dojechali
Zdrój Ciechocinek 5-1 Noteć Gębice 3 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 14:00) odwołany
Unia Janikowo 3-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Gopło Kruszwica 0-0 Unia Janikowo 7 maja, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-2 Zdrój Ciechocinek 7 maja, 18:00
Noteć Gębice 1-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 7 maja, 17:00
Mień Lipno 6-2 Victoria Smólnik 7 maja, 16:00
Wzgórze Raciążek 0-5 LTP Lubanie 7 maja, 17:00
Kujawiak Kowal 3-2 Dąb Barcin 7 maja, 17:00
Lider Włocławek 3-2 Start Radziejów 7 maja, 12:00
Szubinianka Szubin 6-2 GKS Baruchowo 7 maja, 17:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Szubinianka Szubin 3-0 Gopło Kruszwica 14 maja, 17:00
GKS Baruchowo 2-3 Lider Włocławek 14 maja, 15:30
Start Radziejów 2-1 Kujawiak Kowal 14 maja, 16:00
Dąb Barcin 6-1 Wzgórze Raciążek 14 maja, 17:00
LTP Lubanie 0-0 Mień Lipno 14 maja, 17:00
Victoria Smólnik 3-3 Noteć Gębice 14 maja, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 14 maja, 16:00
Zdrój Ciechocinek 4-2 Unia Janikowo 14 maja, 18:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Gopło Kruszwica 3-1 Zdrój Ciechocinek 21 maja, 17:00
Unia Janikowo 3-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 21 maja, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-2 Victoria Smólnik 21 maja, 11:00
Noteć Gębice 1-3 LTP Lubanie 22 maja, 17:00
Mień Lipno 6-1 Dąb Barcin 21 maja, 16:00
Wzgórze Raciążek 2-5 Start Radziejów 21 maja, 17:00
Kujawiak Kowal 0-2 GKS Baruchowo 21 maja, 17:00
Lider Włocławek 6-0 Szubinianka Szubin 21 maja, 17:30

Kolejka 27 - 28-29 maja

Lider Włocławek 6-1 Gopło Kruszwica 28 maja, 12:00
Szubinianka Szubin 7-1 Kujawiak Kowal 29 maja, 17:00
GKS Baruchowo 8-0 Wzgórze Raciążek 28 maja, 15:30
Start Radziejów 2-1 Mień Lipno 29 maja, 17:00
Dąb Barcin 4-3 Noteć Gębice 28 maja, 17:00
LTP Lubanie 5-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 28 maja, 17:00
Victoria Smólnik 0-7 Unia Janikowo 28 maja, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-2 Zdrój Ciechocinek 28 maja, 16:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Gopło Kruszwica 1-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 5 czerwca, 17:00
Zdrój Ciechocinek 6-1 Victoria Smólnik 4 czerwca, 16:00
Unia Janikowo 3-1 LTP Lubanie 5 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-4 Dąb Barcin 5 czerwca, 17:00
Noteć Gębice 2-2 Start Radziejów 5 czerwca, 17:00
Mień Lipno 0-0 GKS Baruchowo 4 czerwca, 16:00
Wzgórze Raciążek 4-5 Szubinianka Szubin 4 czerwca, 17:00
Kujawiak Kowal 3-1 Lider Włocławek 5 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Kujawiak Kowal 2-0 Gopło Kruszwica 11 czerwca, 17:00
Lider Włocławek 1-0 Wzgórze Raciążek 11 czerwca, 17:00
Szubinianka Szubin 3-0 Mień Lipno 11 czerwca, 17:00
GKS Baruchowo 1-2 Noteć Gębice 11 czerwca, 17:00
Start Radziejów 2-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 11 czerwca, 17:00
Dąb Barcin 0-4 Unia Janikowo 11 czerwca, 17:00
LTP Lubanie 1-1 Zdrój Ciechocinek 11 czerwca, 17:00
Victoria Smólnik 1-8 Sparta Janowiec Wielkopolski 11 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Gopło Kruszwica 3-0 Victoria Smólnik 19 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Sparta Janowiec Wielkopolski 5-4 LTP Lubanie 19 czerwca, 17:00
Zdrój Ciechocinek 4-0 Dąb Barcin 19 czerwca, 17:00
Unia Janikowo 1-1 Start Radziejów 19 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 5-2 GKS Baruchowo 19 czerwca, 17:00
Noteć Gębice 2-3 Szubinianka Szubin 19 czerwca, 17:00
Mień Lipno 3-2 Lider Włocławek 19 czerwca, 17:00
Wzgórze Raciążek 3-4 Kujawiak Kowal 19 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska II)

IV liga 2015/2016 (kujawsko-pomorska)

Klasa okręgowa 2015/2016 (kujawsko-pomorska I)

Klasa A 2015/2016 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2015/2016 (Włocławek)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas