[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2015/2016, grupa: Toruń
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Lisewo 26 58 18 4 4 57-24 9 4 0 29-5 9 0 4 28-19
2.  Wojownik Wabcz 26 57 18 3 5 93-35 11 1 1 55-18 7 2 4 38-17
3.  Unia Wąbrzeźno 26 55 16 7 3 55-26 10 2 1 33-12 6 5 2 22-14 2 4 1 1 0 1-0
4.  Stal Grudziądz 26 55 16 7 3 73-35 10 2 1 40-13 6 5 2 33-22 2 1 0 1 1 0-1
5.  Cyklon Kończewice 26 44 13 5 8 55-38 8 2 3 37-18 5 3 5 18-20
6.  Gwiazda Starogród 26 39 11 6 9 46-47 7 3 3 24-13 4 3 6 22-34
7.  Kasztelan Papowo Biskupie 26 37 10 7 9 43-42 5 5 3 22-16 5 2 6 21-26 2 4 1 1 0 6-3
8.  Pomorzanin Toruń 26 37 10 7 9 52-46 6 3 4 29-18 4 4 5 23-28 2 1 0 1 1 3-6
9.  Unislavia Unisław 26 35 10 5 11 42-59 6 3 4 23-25 4 2 7 19-34
10.  Pogrom Zbójno 26 31 7 10 9 40-55 5 5 3 29-27 2 5 6 11-28
11.  Piast Łasin 26 25 6 7 13 28-42 4 5 4 16-11 2 2 9 12-31
12.  LZS Świedziebnia 26 19 6 1 19 46-73 4 0 9 30-31 2 1 10 16-42
13.  Pomowiec Kijewo Królewskie 26 9 2 3 21 31-81 0 1 12 12-45 2 2 9 19-36
14.  Sokół Lubicz 26 9 3 0 23 14-72 1 0 12 7-37 2 0 11 7-35
Sokół Lubicz wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Victoria Lisewo    2-0 0-0 1-1 2-1 0-0 5-1 4-1 4-0 1-1 1-0 4-0 2-0 3-0* 
 2 Wojownik Wabcz2-4     5-2 4-3 3-2 10-1 4-0 2-2 5-0 4-1 5-0 4-0 4-3 3-0* 
 3 Unia Wąbrzeźno2-1 0-2     1-0 1-1 2-2 1-0 4-3 2-0 3-0 2-1 4-0 7-2 4-0 
 4 Stal Grudziądz5-0 0-5 0-0     1-1 2-0 5-2 3-1 9-0 4-1 3-1 3-0* 3-1 2-1 
 5 Cyklon Kończewice5-0 3-2 0-1 1-1     3-3 1-3 2-3 2-0 2-1 3-0 7-1 5-3 3-0* 
 6 Gwiazda Starogród0-3 1-0 1-1 1-1 1-0     0-1 5-3 0-0 2-0 4-0 4-1 1-2 4-1 
 7 Kasztelan Papowo Biskupie0-1 2-2 1-2 2-3 1-1 2-0     1-1 2-0 2-2 1-1 4-3 1-0 3-0* 
 8 Pomorzanin Toruń0-1 0-3 1-1 1-1 4-0 5-1 2-5     4-2 0-1 1-1 5-1 3-1 3-0* 
 9 Unislavia Unisław1-0 1-5 3-2 2-6 1-3 3-2 2-3 1-1     0-0 3-1 2-1 0-0 4-1 
 10 Pogrom Zbójno0-4 2-2 1-1 4-5 3-1 5-4 1-1 1-1 0-2     3-1 3-2 3-3 3-0* 
 11 Piast Łasin1-3 2-0 0-1 0-0 0-1 1-2 0-0 3-1 2-2 0-0     1-1 3-0 3-0* 
 12 LZS Świedziebnia0-3* 1-5 2-4 3-5 2-3 1-2 1-0 0-2 3-4 9-0 4-0     4-1 0-2 
 13 Pomowiec Kijewo Królewskie2-5 1-7 0-4 2-4 0-1 0-2 1-3 2-3 1-6 1-1 1-4 1-3     0-2 
 14 Sokół Lubicz1-3 2-5 0-3* 0-3* 1-3 0-3* 3-2 0-1 0-3* 0-3 0-2 0-3* 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Sokół Lubicz 0-1 Pomorzanin Toruń 15 sierpnia, 14:30
w Toruniu; na boisku przy ul. Armii Ludowej; Sokół gospodarzem
Pogrom Zbójno 1-1 Unia Wąbrzeźno 15 sierpnia, 11:00
Gwiazda Starogród 4-0 Piast Łasin 31 października, 14:00
Wojownik Wabcz 4-0 LZS Świedziebnia 15 sierpnia, 16:00
Stal Grudziądz 1-1 Cyklon Kończewice 15 sierpnia, 16:00
Victoria Lisewo 4-0 Unislavia Unisław 15 sierpnia, 17:00
Kasztelan Papowo Biskupie 1-0 Pomowiec Kijewo Królewskie 14 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Pomorzanin Toruń 2-5 Kasztelan Papowo Biskupie 22 sierpnia, 16:00
Cyklon Kończewice 5-0 Victoria Lisewo 23 sierpnia, 16:00
LZS Świedziebnia 3-5 Stal Grudziądz 23 sierpnia, 16:00
Piast Łasin 2-0 Wojownik Wabcz 22 sierpnia, 17:00
Unia Wąbrzeźno 2-2 Gwiazda Starogród 22 sierpnia, 17:00
Sokół Lubicz 0-3 Pogrom Zbójno 22 sierpnia, 18:00
w Toruniu; na boisku przy ul. Armii Ludowej
Pomowiec Kijewo Królewskie 1-6 Unislavia Unisław 22 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Pogrom Zbójno 1-1 Pomorzanin Toruń 29 sierpnia, 16:00
Gwiazda Starogród 4-1 Sokół Lubicz 29 sierpnia, 16:00
Wojownik Wabcz 5-2 Unia Wąbrzeźno 30 sierpnia, 16:00
Stal Grudziądz 3-1 Piast Łasin 29 sierpnia, 16:00
Victoria Lisewo 4-0 LZS Świedziebnia 29 sierpnia, 14:00
Pomowiec Kijewo Królewskie 0-1 Cyklon Kończewice 29 sierpnia, 16:00
Unislavia Unisław 2-3 Kasztelan Papowo Biskupie 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Pomorzanin Toruń 4-2 Unislavia Unisław 5 września, 16:00
Cyklon Kończewice 1-3 Kasztelan Papowo Biskupie 5 września, 16:00
LZS Świedziebnia 4-1 Pomowiec Kijewo Królewskie 31 października, 14:00
Piast Łasin 1-3 Victoria Lisewo 5 września, 17:00
Unia Wąbrzeźno 1-0 Stal Grudziądz 5 września, 17:00
Sokół Lubicz 2-5 Wojownik Wabcz 5 września, 16:30
Pogrom Zbójno 5-4 Gwiazda Starogród 5 września, 17:30

Kolejka 5 - 12-13 września

Gwiazda Starogród 5-3 Pomorzanin Toruń 13 września, 16:00
Wojownik Wabcz 4-1 Pogrom Zbójno 12 września, 16:00
Stal Grudziądz 2-1 Sokół Lubicz 12 września, 16:00
Victoria Lisewo 0-0 Unia Wąbrzeźno 12 września, 17:00
Pomowiec Kijewo Królewskie 1-4 Piast Łasin 12 września, 16:00
Kasztelan Papowo Biskupie 4-3 LZS Świedziebnia 12 września, 16:00
Unislavia Unisław 1-3 Cyklon Kończewice 12 września, 17:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Pomorzanin Toruń 4-0 Cyklon Kończewice 19 września, 16:00
LZS Świedziebnia 3-4 Unislavia Unisław 20 września, 15:00
Piast Łasin 0-0 Kasztelan Papowo Biskupie 19 września, 17:00
Unia Wąbrzeźno 7-2 Pomowiec Kijewo Królewskie 19 września, 16:00
Sokół Lubicz 1-3 Victoria Lisewo 19 września, 16:00
w Złotorii
Pogrom Zbójno 4-5 Stal Grudziądz 30 września, 17:00
Gwiazda Starogród 1-0 Wojownik Wabcz 19 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Wojownik Wabcz 2-2 Pomorzanin Toruń 26 września, 16:00
Stal Grudziądz 2-0 Gwiazda Starogród 26 września, 16:00
Victoria Lisewo 1-1 Pogrom Zbójno 26 września, 16:00
Pomowiec Kijewo Królewskie 0-2 Sokół Lubicz 26 września, 16:00
Kasztelan Papowo Biskupie 1-2 Unia Wąbrzeźno 26 września, 16:00
Unislavia Unisław 3-1 Piast Łasin 27 września, 16:00
Cyklon Kończewice 7-1 LZS Świedziebnia 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (26 września, 16:30) odwołany

Kolejka 8 - 3-4 października

Pomorzanin Toruń 5-1 LZS Świedziebnia 3 października, 16:00
Piast Łasin 0-1 Cyklon Kończewice 3 października, 16:00
Unia Wąbrzeźno 2-0 Unislavia Unisław 3 października, 15:00
Sokół Lubicz 3-2 Kasztelan Papowo Biskupie 3 października, 16:00
w Toruniu; na boisku przy ul. Armii Ludowej
Pogrom Zbójno 3-3 Pomowiec Kijewo Królewskie 3 października, 16:00
Gwiazda Starogród 0-3 Victoria Lisewo 3 października, 16:00
Wojownik Wabcz 4-3 Stal Grudziądz 3 października, 16:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Stal Grudziądz 3-1 Pomorzanin Toruń 10 października, 15:30
Victoria Lisewo 2-0 Wojownik Wabcz 10 października, 16:00
Pomowiec Kijewo Królewskie 0-2 Gwiazda Starogród 10 października, 15:30
Kasztelan Papowo Biskupie 2-2 Pogrom Zbójno 10 października, 16:00
Unislavia Unisław 4-1 Sokół Lubicz 10 października, 15:00
Cyklon Kończewice 0-1 Unia Wąbrzeźno 11 października, 16:00
LZS Świedziebnia 4-0 Piast Łasin 11 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Pomorzanin Toruń 1-1 Piast Łasin 17 października, 16:00
Unia Wąbrzeźno 4-0 LZS Świedziebnia 17 października, 15:00
Sokół Lubicz 1-3 Cyklon Kończewice 18 października, 15:00
w Toruniu; na boisku przy ul. Armii Ludowej
Pogrom Zbójno 0-2 Unislavia Unisław 18 października, 16:00
Gwiazda Starogród 0-1 Kasztelan Papowo Biskupie 17 października, 15:30
Wojownik Wabcz 4-3 Pomowiec Kijewo Królewskie 17 października, 15:00
Stal Grudziądz 5-0 Victoria Lisewo 17 października, 15:30

Kolejka 11 - 24-25 października

Victoria Lisewo 4-1 Pomorzanin Toruń 24 października, 15:00
Pomowiec Kijewo Królewskie 2-4 Stal Grudziądz 24 października, 15:00
Kasztelan Papowo Biskupie 2-2 Wojownik Wabcz 24 października, 15:00
Unislavia Unisław 3-2 Gwiazda Starogród 24 października, 15:00
Cyklon Kończewice 2-1 Pogrom Zbójno 24 października, 15:00
LZS Świedziebnia 0-2 Sokół Lubicz 24 października, 15:00
Piast Łasin 0-1 Unia Wąbrzeźno 24 października, 15:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Pomorzanin Toruń 1-1 Unia Wąbrzeźno 7 listopada, 14:30
Sokół Lubicz 0-2 Piast Łasin 8 listopada, 11:00
w Złotorii
Pogrom Zbójno 3-2 LZS Świedziebnia 8 listopada, 14:00
Gwiazda Starogród 1-0 Cyklon Kończewice 7 listopada, 14:00
Wojownik Wabcz 5-0 Unislavia Unisław 8 listopada, 14:00
Stal Grudziądz 5-2 Kasztelan Papowo Biskupie 8 listopada, 14:00
Victoria Lisewo 2-0 Pomowiec Kijewo Królewskie 26 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (7 listopada, 14:00) przerwany w 60. minucie przy stanie 0-0 z powodu mgły / w drugim terminie (28 listopada, 14:00) odwołany / w trzecim terminie (5 marca, 14:00) odwołany / w czwartym terminie dokończony

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Pomowiec Kijewo Królewskie 2-3 Pomorzanin Toruń 14 listopada, 14:00
Kasztelan Papowo Biskupie 0-1 Victoria Lisewo 14 listopada, 14:00
Unislavia Unisław 2-6 Stal Grudziądz 15 listopada, 14:00
Cyklon Kończewice 3-2 Wojownik Wabcz 14 listopada, 14:00
LZS Świedziebnia 1-2 Gwiazda Starogród 14 listopada, 14:00
Piast Łasin 0-0 Pogrom Zbójno 14 listopada, 14:00
Unia Wąbrzeźno 4-0 Sokół Lubicz 14 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 12-13 marca

Pomowiec Kijewo Królewskie 1-3 Kasztelan Papowo Biskupie 12 marca, 15:00
Pomorzanin Toruń 3-0 Sokół Lubicz
(wo)
Unia Wąbrzeźno 3-0 Pogrom Zbójno 12 marca, 15:00
Piast Łasin 1-2 Gwiazda Starogród 12 marca, 14:30
LZS Świedziebnia 1-5 Wojownik Wabcz 12 marca, 15:00
Cyklon Kończewice 1-1 Stal Grudziądz 12 marca, 15:00
Unislavia Unisław 1-0 Victoria Lisewo 13 marca, 15:30

Kolejka 15 - 19-20 marca

Unislavia Unisław 0-0 Pomowiec Kijewo Królewskie 20 marca, 15:30
Kasztelan Papowo Biskupie 1-1 Pomorzanin Toruń 19 marca, 13:30
Victoria Lisewo 2-1 Cyklon Kończewice 19 marca, 14:00
Stal Grudziądz 3-0 LZS Świedziebnia 19 marca, 11:00
(wo)
nie odbył się; goście nie mieli ważnych badań lekarskich
Wojownik Wabcz 5-0 Piast Łasin 19 marca, 15:00
w Grudziądzu
Gwiazda Starogród 1-1 Unia Wąbrzeźno 19 marca, 15:00
Pogrom Zbójno 3-0 Sokół Lubicz
(wo)

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

Kasztelan Papowo Biskupie 2-0 Unislavia Unisław 2 kwietnia, 15:00
Pomorzanin Toruń 0-1 Pogrom Zbójno 2 kwietnia, 16:00
Sokół Lubicz 0-3 Gwiazda Starogród
(wo)
Unia Wąbrzeźno 0-2 Wojownik Wabcz 2 kwietnia, 17:00
Piast Łasin 0-0 Stal Grudziądz 2 kwietnia, 16:00
LZS Świedziebnia 0-3 Victoria Lisewo 26 maja, 15:00
(wo)
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) odwołany / w drugim terminie nie odbył się
Cyklon Kończewice 5-3 Pomowiec Kijewo Królewskie 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Unislavia Unisław 1-1 Pomorzanin Toruń 9 kwietnia, 12:00
Kasztelan Papowo Biskupie 1-1 Cyklon Kończewice 9 kwietnia, 15:00
Pomowiec Kijewo Królewskie 1-3 LZS Świedziebnia 9 kwietnia, 16:00
Victoria Lisewo 1-0 Piast Łasin 9 kwietnia, 17:00
Stal Grudziądz 0-0 Unia Wąbrzeźno 9 kwietnia, 13:00
Wojownik Wabcz 3-0 Sokół Lubicz
(wo)
Gwiazda Starogród 2-0 Pogrom Zbójno 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

Pomorzanin Toruń 5-1 Gwiazda Starogród 16 kwietnia, 16:00
Pogrom Zbójno 2-2 Wojownik Wabcz 16 kwietnia, 16:00
Sokół Lubicz 0-3 Stal Grudziądz
(wo)
Unia Wąbrzeźno 2-1 Victoria Lisewo 16 kwietnia, 17:00
Piast Łasin 3-0 Pomowiec Kijewo Królewskie 16 kwietnia, 17:00
LZS Świedziebnia 1-0 Kasztelan Papowo Biskupie 16 kwietnia, 16:00
Cyklon Kończewice 2-0 Unislavia Unisław 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 23-24 kwietnia

Cyklon Kończewice 2-3 Pomorzanin Toruń 23 kwietnia, 16:00
Unislavia Unisław 2-1 LZS Świedziebnia 23 kwietnia, 17:00
Kasztelan Papowo Biskupie 1-1 Piast Łasin 23 kwietnia, 16:00
Pomowiec Kijewo Królewskie 0-4 Unia Wąbrzeźno 23 kwietnia, 16:00
Victoria Lisewo 3-0 Sokół Lubicz
(wo)
Stal Grudziądz 4-1 Pogrom Zbójno 24 kwietnia, 17:00
Wojownik Wabcz 10-1 Gwiazda Starogród 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 30 kwietnia-1 maja

Pomorzanin Toruń 0-3 Wojownik Wabcz 30 kwietnia, 16:00
Gwiazda Starogród 1-1 Stal Grudziądz 30 kwietnia, 16:00
Pogrom Zbójno 0-4 Victoria Lisewo 30 kwietnia, 13:00
Sokół Lubicz 0-3 Pomowiec Kijewo Królewskie
(wo)
Unia Wąbrzeźno 1-0 Kasztelan Papowo Biskupie 30 kwietnia, 17:00
Piast Łasin 2-2 Unislavia Unisław 30 kwietnia, 16:00
LZS Świedziebnia 2-3 Cyklon Kończewice 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 7-8 maja

LZS Świedziebnia 0-2 Pomorzanin Toruń 7 maja, 17:00
Cyklon Kończewice 3-0 Piast Łasin 7 maja, 17:00
Unislavia Unisław 3-2 Unia Wąbrzeźno 7 maja, 17:00
Kasztelan Papowo Biskupie 3-0 Sokół Lubicz
(wo)
Pomowiec Kijewo Królewskie 1-1 Pogrom Zbójno 7 maja, 16:00
Victoria Lisewo 0-0 Gwiazda Starogród 7 maja, 17:00
Stal Grudziądz 0-5 Wojownik Wabcz 7 maja, 16:00

Kolejka 22 - 14-15 maja

Pomorzanin Toruń 1-1 Stal Grudziądz 14 maja, 16:00
Wojownik Wabcz 2-4 Victoria Lisewo 14 maja, 16:00
Gwiazda Starogród 1-2 Pomowiec Kijewo Królewskie 15 maja, 14:00
Pogrom Zbójno 1-1 Kasztelan Papowo Biskupie 14 maja, 17:00
Sokół Lubicz 0-3 Unislavia Unisław
(wo)
Unia Wąbrzeźno 1-1 Cyklon Kończewice 14 maja, 17:00
Piast Łasin 1-1 LZS Świedziebnia 14 maja, 17:00

Kolejka 23 - 21-22 maja

Piast Łasin 3-1 Pomorzanin Toruń 21 maja, 17:00
LZS Świedziebnia 2-4 Unia Wąbrzeźno 21 maja, 17:00
Cyklon Kończewice 3-0 Sokół Lubicz
(wo)
Unislavia Unisław 0-0 Pogrom Zbójno 21 maja, 17:00
Kasztelan Papowo Biskupie 2-0 Gwiazda Starogród 21 maja, 17:00
Pomowiec Kijewo Królewskie 1-7 Wojownik Wabcz 21 maja, 16:00
Victoria Lisewo 1-1 Stal Grudziądz 21 maja, 17:00

Kolejka 24 - 28-29 maja

Pomorzanin Toruń 0-1 Victoria Lisewo 28 maja, 17:15
Stal Grudziądz 3-1 Pomowiec Kijewo Królewskie 28 maja, 17:00
Wojownik Wabcz 4-0 Kasztelan Papowo Biskupie 28 maja, 16:00
Gwiazda Starogród 0-0 Unislavia Unisław 28 maja, 17:00
Pogrom Zbójno 3-1 Cyklon Kończewice 28 maja, 17:00
Sokół Lubicz 0-3 LZS Świedziebnia
(wo)
Unia Wąbrzeźno 2-1 Piast Łasin 28 maja, 17:00

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

Unia Wąbrzeźno 4-3 Pomorzanin Toruń 5 czerwca, 15:00
Piast Łasin 3-0 Sokół Lubicz
(wo)
LZS Świedziebnia 9-0 Pogrom Zbójno 5 czerwca, 15:00
Cyklon Kończewice 3-3 Gwiazda Starogród 5 czerwca, 15:00
Unislavia Unisław 1-5 Wojownik Wabcz 5 czerwca, 15:00
Kasztelan Papowo Biskupie 2-3 Stal Grudziądz 5 czerwca, 15:00
Pomowiec Kijewo Królewskie 2-5 Victoria Lisewo 5 czerwca, 15:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Pomorzanin Toruń 3-1 Pomowiec Kijewo Królewskie 12 czerwca, 15:00
Victoria Lisewo 5-1 Kasztelan Papowo Biskupie 12 czerwca, 15:00
Stal Grudziądz 9-0 Unislavia Unisław 12 czerwca, 15:00
Wojownik Wabcz 3-2 Cyklon Kończewice 12 czerwca, 15:00
Gwiazda Starogród 4-1 LZS Świedziebnia 12 czerwca, 14:00
Pogrom Zbójno 3-1 Piast Łasin 11 czerwca, 17:00
Sokół Lubicz 0-3 Unia Wąbrzeźno
(wo)

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska I)
Baraże o udział w klasie A (Toruń)

Klasa okręgowa 2015/2016 (kujawsko-pomorska I)

Klasa A 2015/2016 (Bydgoszcz I)

Klasa B 2015/2016 (Toruń I)
Klasa B 2015/2016 (Toruń II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas