[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2015/2016, grupa: Toruń II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Węgrowianka Węgrowo 18 41 13 2 3 52-14 6 2 1 25-8 7 0 2 27-6
2.  Legia Osiek 18 40 13 1 4 53-18 6 1 2 30-9 7 0 2 23-9
3.  LZS Bobrowo 18 37 11 4 3 34-18 6 2 1 16-7 5 2 2 18-11
4.  Zryw Książki 18 28 9 1 8 45-36 5 0 4 25-14 4 1 4 20-22 2 4 1 1 0 6-2
5.  Naprzód II Jabłonowo Pomorskie 18 28 8 4 6 42-36 5 2 2 27-17 3 2 4 15-19 2 1 0 1 1 2-6
6.  Unifreeze Górzno 18 24 7 3 8 48-38 5 1 3 32-17 2 2 5 16-21
7.  Relaks Górzno 18 20 6 2 10 30-56 6 1 2 21-13 0 1 8 9-43
8.  Saturn Ostrowite 18 16 5 1 12 30-49 3 0 6 18-29 2 1 6 12-20
9.  Zryw Wrocki 18 10 3 1 14 19-73 3 1 5 15-20 0 0 9 4-53
10.  Drwęca II Golub-Dobrzyń 18 16 5 1 12 25-40 4 0 5 19-16 1 1 7 6-24
Ułani Grudziądz wycofali się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Drwęca II Golub-Dobrzyń wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Węgrowianka Węgrowo    3-1 1-1 6-2 1-2 2-0 3-0* 2-1 6-0 1-1 
 2 Legia Osiek2-1     1-1 2-3 5-1 1-2 5-0 3-0 7-0 4-1 
 3 LZS Bobrowo2-1 1-2     2-1 1-1 0-0 3-0* 2-1 4-1 1-0 
 4 Zryw Książki0-1 1-2 1-5     4-0 3-2 4-0 4-0 5-0 3-4 
 5 Naprzód II Jabłonowo Pomorskie1-6 0-1 3-1 2-2     6-2 3-3 2-1 7-1 3-0* 
 6 Unifreeze Górzno0-3 2-4 2-0 5-2 3-3     7-2 2-3 8-0 3-0* 
 7 Relaks Górzno0-5 2-0 0-2 2-1 2-0 3-1     3-3 6-1 3-0* 
 8 Saturn Ostrowite1-4 0-7 3-4 2-3 1-3 2-6 3-1     3-1 3-0* 
 9 Zryw Wrocki0-3 0-3 0-1 1-3 1-5 3-3 5-1 2-1     3-0* 
 10 Drwęca II Golub-Dobrzyń0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-0 1-0 10-2 0-2 7-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Drwęca II Golub-Dobrzyń 0-2 Saturn Ostrowite 16 września, 16:00
Unifreeze Górzno 5-2 Zryw Książki 30 sierpnia, 16:00
w Miesiączkowie
Legia Osiek 5-0 Relaks Górzno 29 sierpnia, 16:00
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie 1-6 Węgrowianka Węgrowo 29 sierpnia, 17:00
LZS Bobrowo 4-1 Zryw Wrocki 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 5-6 września

Saturn Ostrowite 3-1 Zryw Wrocki 6 września, 14:00
Węgrowianka Węgrowo 1-1 LZS Bobrowo 5 września, 17:00
Relaks Górzno 2-0 Naprzód II Jabłonowo Pomorskie 6 września, 14:00
Zryw Książki 1-2 Legia Osiek 5 września, 16:00
w Wąbrzeźnie
Drwęca II Golub-Dobrzyń 1-0 Unifreeze Górzno 6 września, 13:00

Kolejka 3 - 12-13 września

Unifreeze Górzno 2-3 Saturn Ostrowite 13 września, 16:00
w Miesiączkowie
Legia Osiek 4-1 Drwęca II Golub-Dobrzyń 12 września, 16:00
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie 2-2 Zryw Książki 13 września, 15:00
LZS Bobrowo 3-0 Relaks Górzno 12 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Zryw Wrocki 0-3 Węgrowianka Węgrowo 13 września, 12:00

Kolejka 4 - 19-20 września

Saturn Ostrowite 1-4 Węgrowianka Węgrowo 20 września, 14:00
Relaks Górzno 6-1 Zryw Wrocki 20 września, 14:00
Zryw Książki 1-5 LZS Bobrowo 19 września, 16:00
Drwęca II Golub-Dobrzyń 1-0 Naprzód II Jabłonowo Pomorskie 20 września, 13:00
Unifreeze Górzno 2-4 Legia Osiek 20 września, 16:00
w Miesiączkowie

Kolejka 5 - 26-27 września

Legia Osiek 3-0 Saturn Ostrowite 26 września, 15:30
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie 6-2 Unifreeze Górzno 27 września, 16:00
LZS Bobrowo 1-0 Drwęca II Golub-Dobrzyń 26 września, 16:00
Zryw Wrocki 1-3 Zryw Książki 27 września, 12:00
Węgrowianka Węgrowo 3-0 Relaks Górzno 26 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 6 - 3-4 października

Saturn Ostrowite 3-1 Relaks Górzno 4 października, 14:00
Zryw Książki 0-1 Węgrowianka Węgrowo 3 października, 16:00
Drwęca II Golub-Dobrzyń 7-0 Zryw Wrocki 4 października, 13:00
Unifreeze Górzno 2-0 LZS Bobrowo 4 października, 16:00
w Miesiączkowie
Legia Osiek 5-1 Naprzód II Jabłonowo Pomorskie 3 października, 16:00

Kolejka 7 - 10-11 października

Naprzód II Jabłonowo Pomorskie 2-1 Saturn Ostrowite 11 października, 15:00
LZS Bobrowo 1-2 Legia Osiek 14 października, 16:00
w pierwotnym terminie (10 pażdziernika, 15:00) odwołany
Zryw Wrocki 3-3 Unifreeze Górzno 10 października, 12:00
Węgrowianka Węgrowo 1-1 Drwęca II Golub-Dobrzyń 10 października, 16:00
Relaks Górzno 2-1 Zryw Książki 11 października, 14:00

Kolejka 8 - 17-18 października

Saturn Ostrowite 2-3 Zryw Książki 18 października, 14:00
Drwęca II Golub-Dobrzyń 10-2 Relaks Górzno 18 października, 13:00
Unifreeze Górzno 0-3 Węgrowianka Węgrowo 17 października, 15:00
w Miesiączkowie
Legia Osiek 7-0 Zryw Wrocki 17 października, 15:00
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie 3-1 LZS Bobrowo 18 października, 15:00

Kolejka 9 - 24-25 października

LZS Bobrowo 2-1 Saturn Ostrowite 24 października, 15:00
Zryw Wrocki 1-5 Naprzód II Jabłonowo Pomorskie 25 października, 12:00
Węgrowianka Węgrowo 3-1 Legia Osiek 25 października, 14:00
Relaks Górzno 3-1 Unifreeze Górzno 25 października, 14:00
Zryw Książki 3-4 Drwęca II Golub-Dobrzyń 24 października, 15:00

Kolejka 10 - 2-3 kwietnia

Saturn Ostrowite 3-0 Drwęca II Golub-Dobrzyń
(wo)
Zryw Książki 3-2 Unifreeze Górzno 2 kwietnia, 16:00
Relaks Górzno 2-0 Legia Osiek 3 kwietnia, 14:00
Węgrowianka Węgrowo 1-2 Naprzód II Jabłonowo Pomorskie 2 kwietnia, 17:00
Zryw Wrocki 0-1 LZS Bobrowo 3 kwietnia, 12:00

Kolejka 11 - 9-10 kwietnia

Zryw Wrocki 2-1 Saturn Ostrowite 10 kwietnia, 12:00
LZS Bobrowo 2-1 Węgrowianka Węgrowo 9 kwietnia, 16:00
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie 3-3 Relaks Górzno 10 kwietnia, 13:00
Legia Osiek 2-3 Zryw Książki 9 kwietnia, 16:00
Unifreeze Górzno 3-0 Drwęca II Golub-Dobrzyń
(wo)

Kolejka 12 - 16-17 kwietnia

Saturn Ostrowite 2-6 Unifreeze Górzno 17 kwietnia, 14:00
Drwęca II Golub-Dobrzyń 0-3 Legia Osiek
(wo)
Zryw Książki 4-0 Naprzód II Jabłonowo Pomorskie 16 kwietnia, 16:00
Relaks Górzno 0-2 LZS Bobrowo 17 kwietnia, 14:00
Węgrowianka Węgrowo 6-0 Zryw Wrocki 16 kwietnia, 17:00

Kolejka 13 - 23-24 kwietnia

Węgrowianka Węgrowo 2-1 Saturn Ostrowite 23 kwietnia, 17:00
Zryw Wrocki 5-1 Relaks Górzno 24 kwietnia, 12:00
LZS Bobrowo 2-1 Zryw Książki 23 kwietnia, 15:30
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie 3-0 Drwęca II Golub-Dobrzyń
(wo)
Legia Osiek 1-2 Unifreeze Górzno 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 14 - 30 kwietnia-1 maja

Saturn Ostrowite 0-7 Legia Osiek 1 maja, 14:00
Unifreeze Górzno 3-3 Naprzód II Jabłonowo Pomorskie 30 kwietnia, 11:00
w Miesiączkowie
Drwęca II Golub-Dobrzyń 0-3 LZS Bobrowo
(wo)
Zryw Książki 5-0 Zryw Wrocki 30 kwietnia, 16:00
Relaks Górzno 0-5 Węgrowianka Węgrowo 1 maja, 14:00

Kolejka 15 - 7-8 maja

Relaks Górzno 3-3 Saturn Ostrowite 8 maja, 14:00
Węgrowianka Węgrowo 6-2 Zryw Książki 7 maja, 17:00
Zryw Wrocki 3-0 Drwęca II Golub-Dobrzyń
(wo)
LZS Bobrowo 0-0 Unifreeze Górzno 7 maja, 16:00
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie 0-1 Legia Osiek 8 maja, 13:00

Kolejka 16 - 14-15 maja

Saturn Ostrowite 1-3 Naprzód II Jabłonowo Pomorskie 14 maja, 15:00
Legia Osiek 1-1 LZS Bobrowo 14 maja, 17:00
Unifreeze Górzno 8-0 Zryw Wrocki 15 maja, 12:00
w Miesiączkowie
Drwęca II Golub-Dobrzyń 0-3 Węgrowianka Węgrowo
(wo)
Zryw Książki 4-0 Relaks Górzno 14 maja, 16:00

Kolejka 17 - 21-22 maja

Zryw Książki 4-0 Saturn Ostrowite 22 maja, 13:00
Relaks Górzno 3-0 Drwęca II Golub-Dobrzyń
(wo)
Węgrowianka Węgrowo 2-0 Unifreeze Górzno 22 maja, 13:00
Zryw Wrocki 0-3 Legia Osiek 22 maja, 13:00
LZS Bobrowo 1-1 Naprzód II Jabłonowo Pomorskie 22 maja, 13:00

REKLAMA

Kolejka 18 - 28-29 maja

Saturn Ostrowite 3-4 LZS Bobrowo 29 maja, 13:00
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie 7-1 Zryw Wrocki 29 maja, 13:00
Legia Osiek 2-1 Węgrowianka Węgrowo 28 maja, 17:00
Unifreeze Górzno 7-2 Relaks Górzno 29 maja, 13:00
w Miesiączkowie
Drwęca II Golub-Dobrzyń 0-3 Zryw Książki
(wo)

Baraże o udział w klasie A (Toruń)

Klasa A 2015/2016 (Toruń)

Klasa B 2015/2016 (Toruń I)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas