[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Kalisz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 78 24 6 0 83-11 12 3 0 48-8 12 3 0 35-3
2.  Stal Pleszew 30 68 21 5 4 81-25 12 2 1 48-9 9 3 3 33-16
3.  Pogoń Trębaczów 30 56 18 2 10 80-41 8 2 5 41-18 10 0 5 39-23 2 4 1 1 0 3-1
4.  LKS Gołuchów 30 56 17 5 8 80-38 10 2 3 41-18 7 3 5 39-20 2 1 0 1 1 1-3
5.  Zefka Kobyla Góra 30 54 17 3 10 58-39 10 1 4 33-18 7 2 6 25-21
6.  Odolanovia Odolanów 30 53 15 8 7 59-31 10 2 3 39-14 5 6 4 20-17
7.  KS Opatówek 30 52 15 7 8 51-45 8 5 2 28-23 7 2 6 23-22
8.  Victoria Skarszew 30 41 12 5 13 51-46 7 1 7 29-17 5 4 6 22-29
9.  Raszkowianka Raszków 30 36 10 6 14 41-59 7 4 4 28-19 3 2 10 13-40
10.  Astra Krotoszyn 30 35 9 8 13 30-39 6 5 4 19-14 3 3 9 11-25
11.  GKS Żerków 30 34 10 4 16 31-54 8 2 5 18-16 2 2 11 13-38
12.  Barycz Janków Przygodzki 30 32 9 5 16 35-78 6 2 7 22-30 3 3 9 13-48
13.  Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 30 28 6 10 14 46-73 4 5 6 25-38 2 5 8 21-35
14.  Piast Czekanów 30 23 7 2 21 39-77 5 1 9 24-32 2 1 12 15-45
15.  Czarni Dobrzyca 30 21 5 6 19 28-84 4 4 7 18-36 1 2 12 10-48
16.  Pelikan Grabów 30 10 2 4 24 25-78 1 2 12 13-34 1 2 12 12-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce    3-0 3-0 2-2 4-2 1-1 3-1 4-0 5-0 1-0 1-1 7-0 3-0 4-0 4-0 3-1 
 2 Stal Pleszew1-1     2-1 3-1 2-0 2-0 1-2 5-1 6-0 7-0 0-0 4-0 4-2 5-1 4-0 2-0 
 3 Pogoń Trębaczów0-3 1-2     1-1 3-0* 3-1 1-2 3-0 7-0 0-0 0-3 8-1 2-3 5-0 4-2 3-0 
 4 LKS Gołuchów1-2 3-1 0-2     0-2 1-1 2-1 3-0 4-1 0-0 4-2 8-0 3-2 3-1 3-0 6-3 
 5 Zefka Kobyla Góra0-0 0-4 3-2 0-2     2-0 3-1 4-2 1-2 1-2 6-0 2-0 3-0 3-2 1-0 4-1 
 6 Odolanovia Odolanów0-1 0-0 1-2 2-1 2-2     2-0 1-2 3-1 4-0 3-1 4-1 1-0 8-1 5-1 3-1 
 7 KS Opatówek0-6 0-0 1-6 3-2 3-1 1-1     2-2 2-1 1-0 5-0 4-0 1-1 2-1 1-1 2-1 
 8 Victoria Skarszew0-1 1-2 0-2 0-3* 0-1 1-2 3-0     2-0 0-2 2-0 2-0 2-2 4-2 6-0 6-0 
 9 Raszkowianka Raszków0-0 1-3 3-1 3-2 3-2 2-2 0-1 1-1     2-1 3-0 1-1 1-2 2-3 4-0 2-0 
 10 Astra Krotoszyn0-2 0-3 0-1 2-2 2-1 1-1 0-1 0-0 1-0     2-0 1-1 2-2 1-0 3-0 4-0 
 11 GKS Żerków0-2 1-2 0-3 1-0 0-3 0-0 1-0 1-0 4-1 1-0     1-2 2-0 1-1 3-2 2-0 
 12 Barycz Janków Przygodzki0-5 2-2 0-2 0-3 1-3 0-1 1-4 1-4 1-1 1-0 2-1     4-3 1-0 4-0 4-1 
 13 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie1-4 1-9 2-1 1-4 1-1 2-6 0-0 2-2 1-0 2-2 3-1 4-1     2-3 2-2 1-2 
 14 Piast Czekanów0-1 1-2 3-6 1-4 0-3 1-0 3-4 1-2 0-1 2-1 2-1 0-3 4-1     4-1 2-2 
 15 Czarni Dobrzyca0-4 1-0 4-6 0-9 0-1 0-1 1-5 1-5 2-2 3-1 3-0 1-1 1-1 1-0     0-0 
 16 Pelikan Grabów0-3 1-3 1-4 1-3 0-3 0-3 1-1 0-1 1-3 0-2 2-3 1-2 2-2 3-0* 0-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Pogoń Trębaczów 2-3 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 9 sierpnia, 11:00
Victoria Skarszew 2-0 Barycz Janków Przygodzki 9 sierpnia, 11:00
Stal Pleszew 3-1 LKS Gołuchów 9 sierpnia, 16:00
Odolanovia Odolanów 2-2 Zefka Kobyla Góra 9 sierpnia, 16:00
GKS Żerków 3-2 Czarni Dobrzyca 9 sierpnia, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 Astra Krotoszyn 9 sierpnia, 16:00
Piast Czekanów 3-4 KS Opatówek 9 sierpnia, 11:00
Pelikan Grabów 1-3 Raszkowianka Raszków 9 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 1-0 Raszkowianka Raszków 30 września, 17:00
w pierwotnym terminie (16 sierpnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Opatówek 2-1 Pelikan Grabów 16 sierpnia, 16:00
Astra Krotoszyn 1-0 Piast Czekanów 16 sierpnia, 15:00
Czarni Dobrzyca 0-4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 sierpnia, 14:00
Zefka Kobyla Góra 6-0 GKS Żerków 16 sierpnia, 16:00
LKS Gołuchów 1-1 Odolanovia Odolanów 16 sierpnia, 18:00
Barycz Janków Przygodzki 2-2 Stal Pleszew 16 sierpnia, 11:00
Pogoń Trębaczów 3-0 Victoria Skarszew 16 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Victoria Skarszew 2-2 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 23 sierpnia, 11:00
Stal Pleszew 2-1 Pogoń Trębaczów 23 sierpnia, 16:00
Odolanovia Odolanów 4-1 Barycz Janków Przygodzki 23 sierpnia, 16:00
GKS Żerków 1-0 LKS Gołuchów 23 sierpnia, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-2 Zefka Kobyla Góra 23 sierpnia, 16:00
Piast Czekanów 4-1 Czarni Dobrzyca 23 sierpnia, 11:00
Pelikan Grabów 0-2 Astra Krotoszyn 23 sierpnia, 16:00
KS Opatówek 2-1 Raszkowianka Raszków 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Astra Krotoszyn 1-0 Raszkowianka Raszków 30 sierpnia, 15:00
Czarni Dobrzyca 0-0 Pelikan Grabów 30 sierpnia, 14:00
Zefka Kobyla Góra 3-2 Piast Czekanów 30 sierpnia, 16:00
LKS Gołuchów 1-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 sierpnia, 15:00
Barycz Janków Przygodzki 2-1 GKS Żerków 30 sierpnia, 11:00
Pogoń Trębaczów 3-1 Odolanovia Odolanów 30 sierpnia, 11:00
Victoria Skarszew 1-2 Stal Pleszew 30 sierpnia, 11:00
KS Opatówek 1-1 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 29 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 5-6 września

Stal Pleszew 4-2 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 6 września, 16:00
Odolanovia Odolanów 1-2 Victoria Skarszew 6 września, 16:00
GKS Żerków 0-3 Pogoń Trębaczów 6 września, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 7-0 Barycz Janków Przygodzki 6 września, 16:00
Piast Czekanów 1-4 LKS Gołuchów 6 września, 11:00
Pelikan Grabów 0-3 Zefka Kobyla Góra 6 września, 16:00
Raszkowianka Raszków 4-0 Czarni Dobrzyca 6 września, 11:00
KS Opatówek 1-0 Astra Krotoszyn 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 2-2 Astra Krotoszyn 13 września, 12:00
Czarni Dobrzyca 1-5 KS Opatówek 13 września, 14:00
Zefka Kobyla Góra 1-2 Raszkowianka Raszków 13 września, 16:00
LKS Gołuchów 6-3 Pelikan Grabów 13 września, 15:00
Barycz Janków Przygodzki 1-0 Piast Czekanów 31 października, 11:00
Pogoń Trębaczów 0-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 13 września, 11:00
Victoria Skarszew 2-0 GKS Żerków 13 września, 11:00
Stal Pleszew 2-0 Odolanovia Odolanów 13 września, 17:30

Kolejka 7 - 19-20 września

Odolanovia Odolanów 1-0 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 20 września, 16:00
GKS Żerków 1-2 Stal Pleszew 20 września, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-0 Victoria Skarszew 20 września, 16:00
Piast Czekanów 3-6 Pogoń Trębaczów 20 września, 11:00
Pelikan Grabów 1-2 Barycz Janków Przygodzki 20 września, 16:00
Raszkowianka Raszków 3-2 LKS Gołuchów 20 września, 11:00
KS Opatówek 3-1 Zefka Kobyla Góra 20 września, 16:00
Astra Krotoszyn 3-0 Czarni Dobrzyca 20 września, 15:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 2-2 Czarni Dobrzyca 27 września, 12:00
Zefka Kobyla Góra 1-2 Astra Krotoszyn 27 września, 16:00
LKS Gołuchów 2-1 KS Opatówek 27 września, 15:00
Barycz Janków Przygodzki 1-1 Raszkowianka Raszków 27 września, 11:00
Pogoń Trębaczów 3-0 Pelikan Grabów 27 września, 11:00
Victoria Skarszew 4-2 Piast Czekanów 27 września, 11:00
Stal Pleszew 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 27 września, 16:00
Odolanovia Odolanów 3-1 GKS Żerków 27 września, 16:00

Kolejka 9 - 3-4 października

GKS Żerków 2-0 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 4 października, 15:30
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 Odolanovia Odolanów 4 października, 15:30
Piast Czekanów 1-2 Stal Pleszew 4 października, 11:00
Pelikan Grabów 0-1 Victoria Skarszew 4 października, 15:30
Raszkowianka Raszków 3-1 Pogoń Trębaczów 4 października, 11:00
KS Opatówek 4-0 Barycz Janków Przygodzki 4 października, 15:30
Astra Krotoszyn 2-2 LKS Gołuchów 4 października, 15:00
Czarni Dobrzyca 0-1 Zefka Kobyla Góra 4 października, 14:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 1-1 Zefka Kobyla Góra 11 października, 12:00
LKS Gołuchów 3-0 Czarni Dobrzyca 10 października, 15:30
Barycz Janków Przygodzki 1-0 Astra Krotoszyn 11 października, 11:00
Pogoń Trębaczów 1-2 KS Opatówek 11 października, 11:00
Victoria Skarszew 2-0 Raszkowianka Raszków 11 października, 11:00
Stal Pleszew 2-0 Pelikan Grabów 11 października, 15:30
Odolanovia Odolanów 8-1 Piast Czekanów 11 października, 15:30
GKS Żerków 0-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 11 października, 15:30

Kolejka 11 - 17-18 października

Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-0 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 18 października, 15:00
Piast Czekanów 2-1 GKS Żerków 18 października, 11:00
Pelikan Grabów 0-3 Odolanovia Odolanów 18 października, 15:00
Raszkowianka Raszków 1-3 Stal Pleszew 18 października, 11:00
KS Opatówek 2-2 Victoria Skarszew 18 października, 15:00
Astra Krotoszyn 0-1 Pogoń Trębaczów 18 października, 15:00
Czarni Dobrzyca 1-1 Barycz Janków Przygodzki 18 października, 14:00
Zefka Kobyla Góra 0-2 LKS Gołuchów 18 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 1-4 LKS Gołuchów 25 października, 12:00
Barycz Janków Przygodzki 1-3 Zefka Kobyla Góra 25 października, 11:00
Pogoń Trębaczów 4-2 Czarni Dobrzyca 25 października, 11:00
Victoria Skarszew 0-2 Astra Krotoszyn 25 października, 11:00
Stal Pleszew 1-2 KS Opatówek 25 października, 15:00
Odolanovia Odolanów 3-1 Raszkowianka Raszków 25 października, 15:00
GKS Żerków 2-0 Pelikan Grabów 25 października, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-0 Piast Czekanów 25 października, 15:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Piast Czekanów 4-1 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 8 listopada, 11:00
Pelikan Grabów 0-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 8 listopada, 14:00
Raszkowianka Raszków 3-0 GKS Żerków 8 listopada, 11:00
KS Opatówek 1-1 Odolanovia Odolanów 8 listopada, 14:00
Astra Krotoszyn 0-3 Stal Pleszew 8 listopada, 14:00
Czarni Dobrzyca 1-5 Victoria Skarszew 8 listopada, 14:00
Zefka Kobyla Góra 3-2 Pogoń Trębaczów 8 listopada, 14:00
LKS Gołuchów 8-0 Barycz Janków Przygodzki 8 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 4-1 Barycz Janków Przygodzki 11 listopada, 12:00
Pogoń Trębaczów 1-1 LKS Gołuchów 11 listopada, 11:00
Victoria Skarszew 0-1 Zefka Kobyla Góra 11 listopada, 11:00
Stal Pleszew 4-0 Czarni Dobrzyca 11 listopada, 14:00
Odolanovia Odolanów 4-0 Astra Krotoszyn 11 listopada, 14:00
GKS Żerków 1-0 KS Opatówek 11 listopada, 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5-0 Raszkowianka Raszków 11 listopada, 14:00
Piast Czekanów 2-2 Pelikan Grabów 11 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Pelikan Grabów 2-2 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 15 listopada, 14:00
Raszkowianka Raszków 2-3 Piast Czekanów 15 listopada, 11:00
KS Opatówek 0-6 Pogoń Nowe Skalmierzyce 15 listopada, 14:00
Astra Krotoszyn 2-0 GKS Żerków 15 listopada, 14:00
Czarni Dobrzyca 0-1 Odolanovia Odolanów 15 listopada, 14:00
Zefka Kobyla Góra 0-4 Stal Pleszew 15 listopada, 14:00
LKS Gołuchów 3-0 Victoria Skarszew 15 listopada, 14:00
Barycz Janków Przygodzki 0-2 Pogoń Trębaczów 15 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 21-22 listopada

Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 2-1 Pogoń Trębaczów 22 listopada, 12:00
Barycz Janków Przygodzki 1-4 Victoria Skarszew 22 listopada, 11:00
LKS Gołuchów 3-1 Stal Pleszew 22 listopada, 13:00
Zefka Kobyla Góra 2-0 Odolanovia Odolanów 22 listopada, 13:00
Czarni Dobrzyca 3-0 GKS Żerków 22 listopada, 13:00
Astra Krotoszyn 0-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 22 listopada, 13:00
KS Opatówek 2-1 Piast Czekanów 22 listopada, 13:00
Raszkowianka Raszków 2-0 Pelikan Grabów 21 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 19-20 marca

Raszkowianka Raszków 1-2 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 20 marca, 16:00
Pelikan Grabów 1-1 KS Opatówek 20 marca, 16:00
Piast Czekanów 2-1 Astra Krotoszyn 11 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 11:00) odwołany z powodu śmierci prezesa gospodarzy
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-0 Czarni Dobrzyca 20 marca, 16:00
GKS Żerków 0-3 Zefka Kobyla Góra 20 marca, 16:00
Odolanovia Odolanów 2-1 LKS Gołuchów 20 marca, 16:00
Stal Pleszew 4-0 Barycz Janków Przygodzki 20 marca, 16:00
Victoria Skarszew 0-2 Pogoń Trębaczów 20 marca, 11:00

Kolejka 18 - 26 marca

Raszkowianka Raszków 0-1 KS Opatówek 26 marca, 11:00
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 2-2 Victoria Skarszew 26 marca, 12:00
Pogoń Trębaczów 1-2 Stal Pleszew 26 marca, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 0-1 Odolanovia Odolanów 26 marca, 11:00
LKS Gołuchów 4-2 GKS Żerków 26 marca, 12:00
Zefka Kobyla Góra 0-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 26 marca, 11:00
Czarni Dobrzyca 1-0 Piast Czekanów 26 marca, 11:00
Astra Krotoszyn 4-0 Pelikan Grabów 26 marca, 11:00

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 0-0 KS Opatówek 3 kwietnia, 12:00
Raszkowianka Raszków 2-1 Astra Krotoszyn 3 kwietnia, 11:00
Pelikan Grabów 0-1 Czarni Dobrzyca 3 kwietnia, 16:00
Piast Czekanów 0-3 Zefka Kobyla Góra 3 kwietnia, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-2 LKS Gołuchów 3 kwietnia, 16:00
GKS Żerków 1-2 Barycz Janków Przygodzki 3 kwietnia, 16:00
Odolanovia Odolanów 1-2 Pogoń Trębaczów 3 kwietnia, 16:00
Stal Pleszew 5-1 Victoria Skarszew 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 1-9 Stal Pleszew 10 kwietnia, 12:00
Victoria Skarszew 1-2 Odolanovia Odolanów 10 kwietnia, 11:00
Pogoń Trębaczów 0-3 GKS Żerków 10 kwietnia, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 0-5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 10 kwietnia, 11:00
LKS Gołuchów 3-1 Piast Czekanów 10 kwietnia, 12:00
Zefka Kobyla Góra 4-1 Pelikan Grabów 10 kwietnia, 16:00
Czarni Dobrzyca 2-2 Raszkowianka Raszków 10 kwietnia, 14:00
Astra Krotoszyn 0-1 KS Opatówek 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Astra Krotoszyn 2-2 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 17 kwietnia, 14:00
KS Opatówek 1-1 Czarni Dobrzyca 17 kwietnia, 16:00
Raszkowianka Raszków 3-2 Zefka Kobyla Góra 17 kwietnia, 11:00
Pelikan Grabów 1-3 LKS Gołuchów 17 kwietnia, 16:00
Piast Czekanów 0-3 Barycz Janków Przygodzki 17 kwietnia, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-0 Pogoń Trębaczów 17 kwietnia, 16:00
GKS Żerków 1-0 Victoria Skarszew 17 kwietnia, 16:00
Odolanovia Odolanów 0-0 Stal Pleszew 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 2-6 Odolanovia Odolanów 24 kwietnia, 12:00
Stal Pleszew 0-0 GKS Żerków 23 kwietnia, 16:00
Victoria Skarszew 0-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 8 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (24 kwietnia, 11:00) odwołany / w drugim terminie (1 czerwca, 18:00) przerwany w 25. minucie przy stanie 0-0 z powodu burzy / w trzecim terminie dokończony
Pogoń Trębaczów 5-0 Piast Czekanów 24 kwietnia, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 4-1 Pelikan Grabów 24 kwietnia, 11:00
LKS Gołuchów 4-1 Raszkowianka Raszków 24 kwietnia, 12:00
Zefka Kobyla Góra 3-1 KS Opatówek 24 kwietnia, 16:00
Czarni Dobrzyca 3-1 Astra Krotoszyn 24 kwietnia, 14:00

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Czarni Dobrzyca 1-1 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 1 maja, 14:00
Astra Krotoszyn 2-1 Zefka Kobyla Góra 1 maja, 14:00
KS Opatówek 3-2 LKS Gołuchów 1 maja, 16:00
Raszkowianka Raszków 1-1 Barycz Janków Przygodzki 30 kwietnia, 11:00
Pelikan Grabów 1-4 Pogoń Trębaczów 1 maja, 16:00
Piast Czekanów 1-2 Victoria Skarszew 1 maja, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-0 Stal Pleszew 1 maja, 16:00
GKS Żerków 0-0 Odolanovia Odolanów 1 maja, 16:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 3-1 GKS Żerków 8 maja, 12:00
Odolanovia Odolanów 0-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 8 maja, 16:00
Stal Pleszew 5-1 Piast Czekanów 8 maja, 16:00
Victoria Skarszew 6-0 Pelikan Grabów 8 maja, 11:00
Pogoń Trębaczów 7-0 Raszkowianka Raszków 8 maja, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 1-4 KS Opatówek 8 maja, 11:00
LKS Gołuchów 0-0 Astra Krotoszyn 7 maja, 17:00
Zefka Kobyla Góra 1-0 Czarni Dobrzyca 8 maja, 16:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Zefka Kobyla Góra 3-0 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 15 maja, 16:00
Czarni Dobrzyca 0-9 LKS Gołuchów 14 maja, 15:00
Astra Krotoszyn 1-1 Barycz Janków Przygodzki 15 maja, 14:00
KS Opatówek 1-6 Pogoń Trębaczów 15 maja, 16:00
Raszkowianka Raszków 1-1 Victoria Skarszew 15 maja, 11:00
Pelikan Grabów 1-3 Stal Pleszew 14 maja, 17:00
Piast Czekanów 1-0 Odolanovia Odolanów 15 maja, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 GKS Żerków 15 maja, 16:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 1-4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 22 maja, 16:00
GKS Żerków 1-1 Piast Czekanów 22 maja, 16:00
Odolanovia Odolanów 3-1 Pelikan Grabów 22 maja, 16:00
Stal Pleszew 6-0 Raszkowianka Raszków 22 maja, 16:00
Victoria Skarszew 3-0 KS Opatówek 22 maja, 11:00
Pogoń Trębaczów 0-0 Astra Krotoszyn 22 maja, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 4-0 Czarni Dobrzyca 22 maja, 16:00
LKS Gołuchów 0-2 Zefka Kobyla Góra 22 maja, 12:00

Kolejka 27 - 26 maja

LKS Gołuchów 3-2 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 26 maja, 12:00
Zefka Kobyla Góra 2-0 Barycz Janków Przygodzki 26 maja, 16:00
Czarni Dobrzyca 4-6 Pogoń Trębaczów 26 maja, 14:00
Astra Krotoszyn 0-0 Victoria Skarszew 26 maja, 15:00
KS Opatówek 0-0 Stal Pleszew 26 maja, 16:00
Raszkowianka Raszków 2-2 Odolanovia Odolanów 26 maja, 11:00
Pelikan Grabów 2-3 GKS Żerków 26 maja, 16:00
Piast Czekanów 0-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 26 maja, 11:00

Kolejka 28 - 28-29 maja

Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 2-3 Piast Czekanów 29 maja, 12:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-1 Pelikan Grabów 29 maja, 16:00
GKS Żerków 4-1 Raszkowianka Raszków 29 maja, 16:00
Odolanovia Odolanów 2-0 KS Opatówek 29 maja, 16:00
Stal Pleszew 7-0 Astra Krotoszyn 29 maja, 16:00
Victoria Skarszew 6-0 Czarni Dobrzyca 29 maja, 11:00
Pogoń Trębaczów 3-0 Zefka Kobyla Góra 29 maja, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Barycz Janków Przygodzki 0-3 LKS Gołuchów 29 maja, 11:00

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Barycz Janków Przygodzki 4-3 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 5 czerwca, 11:00
LKS Gołuchów 0-2 Pogoń Trębaczów 5 czerwca, 12:00
Zefka Kobyla Góra 4-2 Victoria Skarszew 5 czerwca, 16:00
Czarni Dobrzyca 1-0 Stal Pleszew 5 czerwca, 16:00
Astra Krotoszyn 1-1 Odolanovia Odolanów 5 czerwca, 14:00
KS Opatówek 5-0 GKS Żerków 5 czerwca, 16:00
Raszkowianka Raszków 0-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 czerwca, 11:00
Pelikan Grabów 3-0 Piast Czekanów 5 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 2-2

Kolejka 30 - 11-12 czerwca

Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 1-2 Pelikan Grabów 12 czerwca, 11:00
Piast Czekanów 0-1 Raszkowianka Raszków 12 czerwca, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-1 KS Opatówek 12 czerwca, 11:00
GKS Żerków 1-0 Astra Krotoszyn 12 czerwca, 11:00
Odolanovia Odolanów 5-1 Czarni Dobrzyca 12 czerwca, 11:00
Stal Pleszew 2-0 Zefka Kobyla Góra 12 czerwca, 11:00
Victoria Skarszew 0-3 LKS Gołuchów 12 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 1-2
Pogoń Trębaczów 8-1 Barycz Janków Przygodzki 12 czerwca, 11:00

IV liga 2015/2016 (wielkopolska (południe))

Klasa okręgowa Select 2015/2016 (Konin)
Klasa okręgowa 2015/2016 (Leszno)

Klasa A 2015/2016 (Kalisz I)
Klasa A 2015/2016 (Kalisz II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas