[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Budowlani Lubsko Miejski Ludowy Klub Sportowy Budowlani Lubsko
Rok założenia: 1949
Barwy: niebiesko-popielato-pomarańczowe
Adres: 22 Lipca 48, 68-300 Lubsko
telefon/faks: (68) 372-01-95
WWW: http://mlks.futbolowo.pl/ (nieoficj.)
Stadion: OSiR
pojemność - 1 000 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Janusz Dudojć
Trener: Robert Ściłba


Sukcesy

14. miejsce w III lidze - 1979/80
finalista Pucharu Polski - OZPN Zielona Góra - (4x) – 1978/79, 1985/86, 1989/90, 1991/92
 
Kadra


Bramkarze: Paweł Bahyrycz (10.03.87), Mateusz Grabowy (18.02.99, W, juniorzy), Manuel Kowalski (01.04.83, 189/89).
Obrońcy: Michał Bondarenko (23.09.97), Dariusz Kordiak (16.04.85), Karol Łyczko (19.03.94), Bartosz Radko (03.09.97), Kamil Skrobania (27.10.93), Bartłomiej Szymczak (23.08.86, W), Dawid Walczak (17.10.95).
Pomocnicy: Albert Cipior (07.01.94, Formacja Port 2000 Mostki, J -> Falubaz Zielona Góra), Adrian Jeremicz (13.06.87, 186/75), Tomasz Jeremicz (24.07.92), Krzysztof Kikoła (11.01.86), Kamil Kuźmiński (12.03.93, rezerwy), Gerard Maćkowiak (13.11.95, VSG Altglienicke II (GER)), Kewin Michniacki (22.06.96, rezerwy), Marcin Nawrocki (15.01.86), Jarosław Owsiany (07.07.88, 177/72), Marcin Piech (04.09.91), Robert Sieczkowski (20.05.98), Robert Ściłba (22.01.80), Damian Zajączkowski (11.07.97, Lech Poznań (juniorzy), J), Łukasz Żurawiński (31.01.91).
Napastnicy: Marcin Bławuciak (17.01.83), Tymoteusz Dynowski (29.06.00, W, juniorzy), Jakub Maczyński (29.11.91), Michał Matysiak (29.03.89, 173/65, bez klubu), Maciej Trziszka (29.11.86, 186/95, J).
 
Dane z sezonu: 2015/16
Zobacz także dane z sezonu: 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20 2020/21 2021/22
W drużynie grali m.in.: Aron Athenstadt, Mateusz Bondarenko, Michał Bondarenko, Albert Cipior, Adrian Jeremicz, Kacper Lewicki, Jakub Maczyński, Grzegorz Otocki, Jarosław Owsiany, Filip Piskuła, Mateusz Wójtowicz, Arkadiusz Żyluk.
 
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Liga okręgowa 2001/2002, grupa: Zielona Góra
   2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: lubuska
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Lubuski ZPN
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: lubuska
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Lubuski ZPN
   2003/04 - Baraże o udział w IV lidze, grupa: lubuska
   2004/05 - Liga okręgowa 2004/2005, grupa: Zielona Góra
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Lubuski ZPN
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: lubuska
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2006/07 - Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Zielona Góra
   2007/08 - Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Zielona Góra
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2008/09 - Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Zielona Góra
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Lubuski ZPN
   2009/10 - Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Zielona Góra
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2010/11 - Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Zielona Góra
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2011/12 - Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Zielona Góra
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Zielona Góra
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2013/14 - IV liga 2013/2014, grupa: lubuska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2014/15 - IV liga 2014/2015, grupa: lubuska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: lubuska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2017/18 - IV liga 2017/2018, grupa: lubuska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2018/19 - Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Zielona Góra
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2019/20 - Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: Zielona Góra
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2020/21 - Jako Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Zielona Góra
   2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2021/22 - Jako Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Zielona Góra
   2021/22 - Puchar Polski 2021/2022, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra

 

Napisz do nas