[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: Zielona Góra
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arka Nowa Sól 15 37 12 1 2 49-16 7 0 0 29-5 5 1 2 20-11
2.  Odra Nietków 15 33 10 3 2 40-22 6 1 1 21-9 4 2 1 19-13
3.  Promień Żary 15 32 10 2 3 43-18 7 1 0 20-3 3 1 3 23-15
4.  Hamar Górzyn 15 30 10 0 5 43-25 5 0 3 18-14 5 0 2 25-11
5.  Odra Bytom Odrzański 15 25 8 1 6 43-26 5 0 2 23-10 3 1 4 20-16
6.  Piast Czerwieńsk 15 24 7 3 5 30-23 3 2 2 13-11 4 1 3 17-12
7.  Alfa Jaromirowice 15 23 7 2 6 33-30 4 1 2 22-12 3 1 4 11-18
8.  Zorza Ochla 15 21 6 3 6 29-29 3 1 4 18-19 3 2 2 11-10 2 4 1 1 0 6-4
9.  Drzonkowianka Racula 15 21 6 3 6 40-39 3 2 3 19-25 3 1 3 21-14 2 4 1 1 0 4-3
10.  Sprotavia Szprotawa 15 21 6 3 6 33-23 5 1 2 24-11 1 2 4 9-12 2 0 0 0 2 3-6
11.  Budowlani Lubsko 15 19 5 4 6 19-28 2 2 3 7-11 3 2 3 12-17
12.  Pogoń Przyborów 15 17 5 2 8 23-34 4 1 3 16-15 1 1 5 7-19 1 3 1 0 0 3-2
13.  Delta Sieniawa Żarska 15 17 5 2 8 28-38 1 1 5 9-21 4 1 3 19-17 1 0 0 0 1 2-3
14.  Mieszko Konotop 15 11 3 2 10 25-50 3 2 2 23-16 0 0 8 2-34
15.  Unia Kunice (Żary) 15 9 3 0 12 17-43 3 0 4 10-14 0 0 8 7-29
16.  Sparta Grabik 15 4 1 1 13 20-71 0 1 7 10-37 1 0 6 10-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Arka Nowa Sól    4-1 2-1 6-0 5-2 4-0 4-0 4-1 
 2 Odra Nietków1-1     2-1 2-1 4-2 3-1 3-0 0-2 6-1 
 3 Promień Żary3-1 1-1     2-0 2-0 2-1 1-0 6-0 3-0 
 4 Hamar Górzyn1-2 2-4 3-0     0-4 3-1 4-2 3-0 2-1 
 5 Odra Bytom Odrzański4-2 0-3*     4-1 1-3 2-1 4-0 8-0 
 6 Piast Czerwieńsk4-3 3-1 1-2     3-3 1-2 0-0 1-0 
 7 Alfa Jaromirowice0-3     0-5 1-1 6-1 5-0 3-2 7-0 
 8 Zorza Ochla1-3 1-3 2-0     2-2 1-3 3-0 2-1 6-7 
 9 Drzonkowianka Racula0-4 1-1 3-6 2-8 1-1     2-1 5-1 5-3 
 10 Sprotavia Szprotawa3-1 2-2 0-1 2-4     4-0 6-1 6-2 1-0 
 11 Budowlani Lubsko1-2 3-2 1-0 1-3 0-0 1-1     0-3 
 12 Pogoń Przyborów0-4 0-3* 3-2 0-1 3-0* 1-1     3-2 6-2 
 13 Delta Sieniawa Żarska0-5 1-3 1-4 4-3 1-2 1-1 1-3     
 14 Mieszko Konotop7-2 2-5 4-3 1-2 3-3 1-1     5-0 
 15 Unia Kunice (Żary)0-4 0-3 1-2 1-0 2-4 3-1     3-0 
 16 Sparta Grabik2-4 2-10 1-7 2-2 0-2 1-6 0-2 2-4     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Zorza Ochla 1-3 Arka Nowa Sól 10 sierpnia, 17:00
Drzonkowianka Racula 5-1 Budowlani Lubsko 10 sierpnia, 17:00
Sprotavia Szprotawa 0-1 Alfa Jaromirowice 10 sierpnia, 17:00
Sparta Grabik 2-4 Delta Sieniawa Żarska 11 sierpnia, 17:00
Promień Żary 3-0 Unia Kunice (Żary) 10 sierpnia, 17:30
Pogoń Przyborów 0-1 Piast Czerwieńsk 11 sierpnia, 16:00
Hamar Górzyn 3-0 Mieszko Konotop 11 sierpnia, 17:00
Odra Nietków 2-1 Odra Bytom Odrzański 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Arka Nowa Sól 4-1 Odra Bytom Odrzański 15 sierpnia, 15:00
Mieszko Konotop 7-2 Odra Nietków 14 sierpnia, 18:00
Piast Czerwieńsk 3-1 Hamar Górzyn 14 sierpnia, 18:00
Unia Kunice (Żary) 1-0 Pogoń Przyborów 15 sierpnia, 15:00
Delta Sieniawa Żarska 0-5 Promień Żary 15 sierpnia, 17:30
Alfa Jaromirowice 7-0 Sparta Grabik 15 sierpnia, 17:00
Budowlani Lubsko 1-1 Sprotavia Szprotawa 15 sierpnia, 15:00 (350)
Zorza Ochla 2-2 Drzonkowianka Racula 15 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Drzonkowianka Racula 0-4 Arka Nowa Sól 17 sierpnia, 17:00
Sprotavia Szprotawa 2-4 Zorza Ochla 17 sierpnia, 13:00
Sparta Grabik 0-2 Budowlani Lubsko 18 sierpnia, 15:00
Promień Żary 2-0 Alfa Jaromirowice 18 sierpnia, 18:00
Pogoń Przyborów 3-2 Delta Sieniawa Żarska 17 sierpnia, 17:00
Hamar Górzyn 2-1 Unia Kunice (Żary) 17 sierpnia, 17:00
Odra Nietków 2-1 Piast Czerwieńsk 17 sierpnia, 17:00
Odra Bytom Odrzański 4-0 Mieszko Konotop 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Arka Nowa Sól 4-0 Mieszko Konotop 24 sierpnia, 16:00
Piast Czerwieńsk 1-2 Odra Bytom Odrzański 24 sierpnia, 17:00
Unia Kunice (Żary) 0-4 Odra Nietków 24 sierpnia, 17:00
Delta Sieniawa Żarska 1-3 Hamar Górzyn 24 sierpnia, 17:00
Alfa Jaromirowice 6-1 Pogoń Przyborów 25 sierpnia, 17:00
Budowlani Lubsko 1-2 Promień Żary 25 sierpnia, 15:00
Zorza Ochla 6-7 Sparta Grabik 25 sierpnia, 15:00
Drzonkowianka Racula 2-1 Sprotavia Szprotawa 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Sprotavia Szprotawa 3-1 Arka Nowa Sól 31 sierpnia, 17:00
Sparta Grabik 1-6 Drzonkowianka Racula 1 września, 17:00
Promień Żary 2-0 Zorza Ochla 31 sierpnia, 17:00
Pogoń Przyborów 1-1 Budowlani Lubsko 31 sierpnia, 17:00
Hamar Górzyn 0-4 Alfa Jaromirowice 1 września, 16:00
Odra Nietków 0-2 Delta Sieniawa Żarska 31 sierpnia, 17:00
Odra Bytom Odrzański 8-0 Unia Kunice (Żary) 31 sierpnia, 17:00
Mieszko Konotop 2-5 Piast Czerwieńsk 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Arka Nowa Sól 2-1 Piast Czerwieńsk 7 września, 16:00
Unia Kunice (Żary) 3-1 Mieszko Konotop 8 września, 16:00
Delta Sieniawa Żarska 1-4 Odra Bytom Odrzański 7 września, 16:00
Alfa Jaromirowice 0-3 Odra Nietków 8 września, 16:00
Budowlani Lubsko 3-2 Hamar Górzyn 7 września, 16:00
Zorza Ochla 1-3 Pogoń Przyborów 7 września, 16:00
Drzonkowianka Racula 1-1 Promień Żary 7 września, 16:00
Sprotavia Szprotawa 1-0 Sparta Grabik 7 września, 16:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Sparta Grabik 2-4 Arka Nowa Sól 15 września, 16:00
Promień Żary 2-1 Sprotavia Szprotawa 14 września, 16:30
Pogoń Przyborów 3-0 Drzonkowianka Racula 14 września, 16:00
(wo)
na boisku 3-2
Hamar Górzyn 3-1 Zorza Ochla 15 września, 16:00
Odra Nietków 3-1 Budowlani Lubsko 14 września, 16:00
Odra Bytom Odrzański 4-1 Alfa Jaromirowice 14 września, 16:00
Mieszko Konotop 1-1 Delta Sieniawa Żarska 15 września, 16:00
Piast Czerwieńsk 1-0 Unia Kunice (Żary) 14 września, 13:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Arka Nowa Sól 4-1 Unia Kunice (Żary) 21 września, 16:00
Delta Sieniawa Żarska 4-3 Piast Czerwieńsk 21 września, 16:00
Alfa Jaromirowice 5-0 Mieszko Konotop 22 września, 16:00
Budowlani Lubsko 1-0 Odra Bytom Odrzański 22 września, 16:00
Zorza Ochla 1-3 Odra Nietków 18 września, 18:00
Drzonkowianka Racula 3-6 Hamar Górzyn 21 września, 16:00
Sprotavia Szprotawa 4-0 Pogoń Przyborów 21 września, 16:00
Sparta Grabik 2-10 Promień Żary 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Promień Żary 3-1 Arka Nowa Sól 28 września, 16:00
Pogoń Przyborów 6-2 Sparta Grabik 28 września, 16:00
Hamar Górzyn 4-2 Sprotavia Szprotawa 29 września, 16:00
Odra Nietków 4-2 Drzonkowianka Racula 28 września, 16:00
Odra Bytom Odrzański 1-3 Zorza Ochla 28 września, 16:00
Mieszko Konotop 1-2 Budowlani Lubsko 29 września, 16:00
Piast Czerwieńsk 3-3 Alfa Jaromirowice 28 września, 14:00
Unia Kunice (Żary) 2-4 Delta Sieniawa Żarska 29 września, 12:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Arka Nowa Sól 4-0 Delta Sieniawa Żarska 5 października, 16:00
Alfa Jaromirowice 3-2 Unia Kunice (Żary) 6 października, 16:00
Budowlani Lubsko 1-3 Piast Czerwieńsk 5 października, 15:00
Zorza Ochla 3-0 Mieszko Konotop 5 października, 14:00
Drzonkowianka Racula 2-8 Odra Bytom Odrzański 5 października, 15:00
Sprotavia Szprotawa 2-2 Odra Nietków 5 października, 15:00
Sparta Grabik 1-7 Hamar Górzyn 6 października, 14:00
Promień Żary 1-0 Pogoń Przyborów 5 października, 15:30

Kolejka 11 - 12-13 października

Pogoń Przyborów 0-4 Arka Nowa Sól 13 października, 15:00
Hamar Górzyn 3-0 Promień Żary 13 października, 14:00
Odra Nietków 6-1 Sparta Grabik 12 października, 15:00
Odra Bytom Odrzański 2-1 Sprotavia Szprotawa 12 października, 14:00
Mieszko Konotop 4-3 Drzonkowianka Racula 13 października, 15:00
Piast Czerwieńsk 1-2 Zorza Ochla 12 października, 15:00
Unia Kunice (Żary) 1-2 Budowlani Lubsko 12 października, 14:00
Delta Sieniawa Żarska 1-2 Alfa Jaromirowice 12 października, 15:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Arka Nowa Sól 6-0 Alfa Jaromirowice 19 października, 15:00
Budowlani Lubsko 0-3 Delta Sieniawa Żarska 19 października, 15:00
Zorza Ochla 2-1 Unia Kunice (Żary) 19 października, 15:00
Drzonkowianka Racula 1-1 Piast Czerwieńsk 19 października, 13:00
Sprotavia Szprotawa 6-1 Mieszko Konotop 19 października, 15:00
Sparta Grabik 2-2 Odra Bytom Odrzański 20 października, 14:00
Promień Żary 1-1 Odra Nietków 19 października, 14:30
Pogoń Przyborów 0-3 Hamar Górzyn 19 października, 14:00
(wo)
na boisku 5-0

Kolejka 13 - 26-27 października

Hamar Górzyn 1-2 Arka Nowa Sól 27 października, 14:00
Odra Nietków 3-0 Pogoń Przyborów 26 października, 15:00
Odra Bytom Odrzański 4-2 Promień Żary 26 października, 14:00
Mieszko Konotop 5-0 Sparta Grabik 27 października, 14:00
Piast Czerwieńsk 0-0 Sprotavia Szprotawa 26 października, 15:00
Unia Kunice (Żary) 0-3 Drzonkowianka Racula 27 października, 14:00
Delta Sieniawa Żarska 1-1 Zorza Ochla 26 października, 15:00
Alfa Jaromirowice 1-1 Budowlani Lubsko 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Arka Nowa Sól 5-2 Budowlani Lubsko 2 listopada, 14:00
Zorza Ochla 2-0 Alfa Jaromirowice 2 listopada, 15:00
Drzonkowianka Racula 5-3 Delta Sieniawa Żarska 2 listopada, 14:00
Sprotavia Szprotawa 6-2 Unia Kunice (Żary) 2 listopada, 14:00
Sparta Grabik 0-2 Piast Czerwieńsk 3 listopada, 14:00
Promień Żary 6-0 Mieszko Konotop 2 listopada, 14:00
Pogoń Przyborów 3-2 Odra Bytom Odrzański 2 listopada, 14:00
Hamar Górzyn 2-4 Odra Nietków 3 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Odra Nietków 1-1 Arka Nowa Sól 9 listopada, 14:00
Odra Bytom Odrzański 0-3 Hamar Górzyn 9 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 8-1
Mieszko Konotop 3-3 Pogoń Przyborów 10 listopada, 14:00
Piast Czerwieńsk 4-3 Promień Żary 9 listopada, 14:00
Unia Kunice (Żary) 3-0 Sparta Grabik 10 listopada, 14:00
Delta Sieniawa Żarska 1-3 Sprotavia Szprotawa 9 listopada, 14:00
Alfa Jaromirowice 0-5 Drzonkowianka Racula 10 listopada, 14:00
Budowlani Lubsko 0-0 Zorza Ochla 10 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 14-15 marca

Arka Nowa Sól - Zorza Ochla
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Budowlani Lubsko - Drzonkowianka Racula
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Alfa Jaromirowice - Sprotavia Szprotawa
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Delta Sieniawa Żarska - Sparta Grabik
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Unia Kunice (Żary) - Promień Żary
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piast Czerwieńsk - Pogoń Przyborów
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Mieszko Konotop - Hamar Górzyn
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Odra Bytom Odrzański - Odra Nietków
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 21-22 marca

Odra Bytom Odrzański - Arka Nowa Sól
Odra Nietków - Mieszko Konotop
Hamar Górzyn - Piast Czerwieńsk
Pogoń Przyborów - Unia Kunice (Żary)
Promień Żary - Delta Sieniawa Żarska
Sparta Grabik - Alfa Jaromirowice
Sprotavia Szprotawa - Budowlani Lubsko
Drzonkowianka Racula - Zorza Ochla

Kolejka 18 - 28-29 marca

Arka Nowa Sól - Drzonkowianka Racula
Zorza Ochla - Sprotavia Szprotawa
Budowlani Lubsko - Sparta Grabik
Alfa Jaromirowice - Promień Żary
Delta Sieniawa Żarska - Pogoń Przyborów
Unia Kunice (Żary) - Hamar Górzyn
Piast Czerwieńsk - Odra Nietków
Mieszko Konotop - Odra Bytom Odrzański

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

Mieszko Konotop - Arka Nowa Sól
Odra Bytom Odrzański - Piast Czerwieńsk
Odra Nietków - Unia Kunice (Żary)
Hamar Górzyn - Delta Sieniawa Żarska
Pogoń Przyborów - Alfa Jaromirowice
Promień Żary - Budowlani Lubsko
Sparta Grabik - Zorza Ochla
Sprotavia Szprotawa - Drzonkowianka Racula

Kolejka 20 - 11 kwietnia

Arka Nowa Sól - Sprotavia Szprotawa
Drzonkowianka Racula - Sparta Grabik
Zorza Ochla - Promień Żary
Budowlani Lubsko - Pogoń Przyborów
Alfa Jaromirowice - Hamar Górzyn
Delta Sieniawa Żarska - Odra Nietków
Unia Kunice (Żary) - Odra Bytom Odrzański
Piast Czerwieńsk - Mieszko Konotop

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Piast Czerwieńsk - Arka Nowa Sól
Mieszko Konotop - Unia Kunice (Żary)
Odra Bytom Odrzański - Delta Sieniawa Żarska
Odra Nietków - Alfa Jaromirowice
Hamar Górzyn - Budowlani Lubsko
Pogoń Przyborów - Zorza Ochla
Promień Żary - Drzonkowianka Racula
Sparta Grabik - Sprotavia Szprotawa

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Arka Nowa Sól - Sparta Grabik
Sprotavia Szprotawa - Promień Żary
Drzonkowianka Racula - Pogoń Przyborów
Zorza Ochla - Hamar Górzyn
Budowlani Lubsko - Odra Nietków
Alfa Jaromirowice - Odra Bytom Odrzański
Delta Sieniawa Żarska - Mieszko Konotop
Unia Kunice (Żary) - Piast Czerwieńsk

Kolejka 23 - 2-3 maja

Unia Kunice (Żary) - Arka Nowa Sól
Piast Czerwieńsk - Delta Sieniawa Żarska
Mieszko Konotop - Alfa Jaromirowice
Odra Bytom Odrzański - Budowlani Lubsko
Odra Nietków - Zorza Ochla
Hamar Górzyn - Drzonkowianka Racula
Pogoń Przyborów - Sprotavia Szprotawa
Promień Żary - Sparta Grabik

Kolejka 24 - 9-10 maja

Arka Nowa Sól - Promień Żary
Sparta Grabik - Pogoń Przyborów
Sprotavia Szprotawa - Hamar Górzyn
Drzonkowianka Racula - Odra Nietków
Zorza Ochla - Odra Bytom Odrzański
Budowlani Lubsko - Mieszko Konotop
Alfa Jaromirowice - Piast Czerwieńsk
Delta Sieniawa Żarska - Unia Kunice (Żary)

Kolejka 25 - 16-17 maja

Delta Sieniawa Żarska - Arka Nowa Sól
Unia Kunice (Żary) - Alfa Jaromirowice
Piast Czerwieńsk - Budowlani Lubsko
Mieszko Konotop - Zorza Ochla
Odra Bytom Odrzański - Drzonkowianka Racula
Odra Nietków - Sprotavia Szprotawa
Hamar Górzyn - Sparta Grabik
Pogoń Przyborów - Promień Żary

Kolejka 26 - 23-24 maja

Arka Nowa Sól - Pogoń Przyborów
Promień Żary - Hamar Górzyn
Sparta Grabik - Odra Nietków
Sprotavia Szprotawa - Odra Bytom Odrzański
Drzonkowianka Racula - Mieszko Konotop
Zorza Ochla - Piast Czerwieńsk
Budowlani Lubsko - Unia Kunice (Żary)
Alfa Jaromirowice - Delta Sieniawa Żarska

Kolejka 27 - 30-31 maja

Alfa Jaromirowice - Arka Nowa Sól
Delta Sieniawa Żarska - Budowlani Lubsko
Unia Kunice (Żary) - Zorza Ochla
Piast Czerwieńsk - Drzonkowianka Racula
Mieszko Konotop - Sprotavia Szprotawa
Odra Bytom Odrzański - Sparta Grabik
Odra Nietków - Promień Żary
Hamar Górzyn - Pogoń Przyborów

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Arka Nowa Sól - Hamar Górzyn
Pogoń Przyborów - Odra Nietków
Promień Żary - Odra Bytom Odrzański
Sparta Grabik - Mieszko Konotop
Sprotavia Szprotawa - Piast Czerwieńsk
Drzonkowianka Racula - Unia Kunice (Żary)
Zorza Ochla - Delta Sieniawa Żarska
Budowlani Lubsko - Alfa Jaromirowice

Kolejka 29 - 10 czerwca

Budowlani Lubsko - Arka Nowa Sól
Alfa Jaromirowice - Zorza Ochla
Delta Sieniawa Żarska - Drzonkowianka Racula
Unia Kunice (Żary) - Sprotavia Szprotawa
Piast Czerwieńsk - Sparta Grabik
Mieszko Konotop - Promień Żary
Odra Bytom Odrzański - Pogoń Przyborów
Odra Nietków - Hamar Górzyn

Kolejka 30 - 13-14 czerwca

Arka Nowa Sól - Odra Nietków
Hamar Górzyn - Odra Bytom Odrzański
Pogoń Przyborów - Mieszko Konotop
Promień Żary - Piast Czerwieńsk
Sparta Grabik - Unia Kunice (Żary)
Sprotavia Szprotawa - Delta Sieniawa Żarska
Drzonkowianka Racula - Alfa Jaromirowice
Zorza Ochla - Budowlani Lubsko

IV liga 2019/2020 (lubuska)

Klasa okręgowa 2019/2020 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2019/2020 (Zielona Góra I)
Klasa A 2019/2020 (Zielona Góra II)
Klasa A 2019/2020 (Zielona Góra III)
Klasa A 2019/2020 (Zielona Góra IV)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas