[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: Gorzów Wielkopolski
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Witnica 15 36 11 3 1 51-18 7 1 0 31-10 4 2 1 20-8
2.  Stal Sulęcin 15 29 8 5 2 43-21 4 3 0 18-4 4 2 2 25-17
3.  Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 15 28 8 4 3 34-17 4 2 1 13-5 4 2 2 21-12
4.  Lubuszanin Drezdenko 15 27 8 3 4 34-21 5 1 1 13-5 3 2 3 21-16
5.  Budowlani Murzynowo 15 25 7 4 4 40-22 5 1 2 24-11 2 3 2 16-11
6.  Zjednoczeni Przytoczna 15 24 6 6 3 49-37 4 2 1 34-18 2 4 2 15-19
7.  Warta Słońsk 15 23 7 2 6 32-26 3 2 2 14-12 4 0 4 18-14
8.  Łucznik Strzelce Krajeńskie 15 22 5 7 3 47-48 4 3 1 30-20 1 4 2 17-28 1 1 0 1 0 3-3
9.  Róża Różanki 15 22 7 1 7 45-36 5 1 2 29-19 2 0 5 16-17 1 1 0 1 0 3-3
10.  Orzeł Międzyrzecz 15 18 5 3 7 26-28 2 1 4 13-19 3 2 3 13-9
11.  Spartak Deszczno 15 17 4 5 6 45-52 4 2 2 28-26 0 3 4 17-26
12.  Toroma Torzym 15 16 5 1 9 32-47 4 1 3 15-15 1 0 6 17-32
13.  Polonia Lipki Wielkie 15 15 3 6 6 30-51 1 4 3 19-33 2 2 3 11-18
14.  Kasztelania Santok 15 14 4 2 9 32-39 3 1 3 19-17 1 1 6 13-22
15.  Błękitni Lubno 15 10 2 4 9 21-48 1 2 4 10-17 1 2 5 11-31
16.  Radowiak Drezdenko 15 5 1 2 12 8-58 1 2 5 5-23 0 0 7 3-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Czarni Witnica    2-1 4-1 2-2 4-2 5-3 3-1 8-0 3-0 
 2 Stal Sulęcin1-1     0-0 1-1 2-0 6-1 5-1 3-0 
 3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)    2-1 0-0 0-1 0-0 2-1 3-1 6-1 
 4 Lubuszanin Drezdenko2-2 2-0     0-1 2-1 1-0 5-1 1-0 
 5 Budowlani Murzynowo0-1 2-3 2-0     5-2 3-1 2-1 2-2 8-1 
 6 Zjednoczeni Przytoczna1-3 4-4     14-2 5-5 3-2 3-2 4-0 
 7 Warta Słońsk3-1 2-2 2-0 2-2     1-2 4-3 0-2 
 8 Łucznik Strzelce Krajeńskie2-2 3-2 2-2 1-1 1-6     7-3 9-3 5-1 
 9 Róża Różanki0-5 5-1 3-3     5-3 5-1 0-4 3-1 8-1 
 10 Orzeł Międzyrzecz2-5 2-4 1-3 3-3 3-2     0-1 2-1 
 11 Spartak Deszczno2-9 5-5 4-3 1-2 1-1     7-3 5-2 3-1 
 12 Toroma Torzym0-3 5-1 1-5 1-0 2-1 1-3     4-1 1-1 
 13 Polonia Lipki Wielkie0-7 0-4 4-4 3-3 3-3 2-8     5-2 2-2 
 14 Kasztelania Santok2-4 1-4 1-5 3-1 1-1 5-2     6-0 
 15 Błękitni Lubno0-2 2-4 3-3 3-1 0-3 0-2 2-2     
 16 Radowiak Drezdenko0-4 0-4 1-0 0-3 1-1 0-5 2-2 1-4     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Budowlani Murzynowo 8-1 Błękitni Lubno 11 sierpnia, 13:00
Róża Różanki 5-1 Zjednoczeni Przytoczna 10 sierpnia, 16:00
Toroma Torzym 2-1 Warta Słońsk 11 sierpnia, 18:00
Czarni Witnica 3-1 Kasztelania Santok 10 sierpnia, 14:00
Spartak Deszczno 5-5 Lubuszanin Drezdenko 10 sierpnia, 13:00
Radowiak Drezdenko 0-3 Orzeł Międzyrzecz 10 sierpnia, 14:00
Polonia Lipki Wielkie 4-4 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 11 sierpnia, 11:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-2 Stal Sulęcin 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Błękitni Lubno 0-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 15 sierpnia, 16:00
Orzeł Międzyrzecz 0-1 Polonia Lipki Wielkie 15 sierpnia, 17:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 5-1 Radowiak Drezdenko 15 sierpnia, 17:00
Lubuszanin Drezdenko 2-0 Stal Sulęcin 15 sierpnia, 17:00
Kasztelania Santok 1-1 Spartak Deszczno 13 sierpnia, 18:00
Warta Słońsk 3-1 Czarni Witnica 15 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Przytoczna 3-2 Toroma Torzym 15 sierpnia, 16:00
Budowlani Murzynowo 3-1 Róża Różanki 15 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Róża Różanki 3-1 Błękitni Lubno 18 sierpnia, 16:00
Toroma Torzym 1-0 Budowlani Murzynowo 18 sierpnia, 17:00
Czarni Witnica 4-1 Zjednoczeni Przytoczna 18 sierpnia, 13:00
Spartak Deszczno 1-2 Warta Słońsk 17 sierpnia, 18:00
Stal Sulęcin 6-1 Kasztelania Santok 18 sierpnia, 18:00
Radowiak Drezdenko 0-4 Lubuszanin Drezdenko 18 sierpnia, 15:00
Polonia Lipki Wielkie 3-3 Łucznik Strzelce Krajeńskie 18 sierpnia, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-0 Orzeł Międzyrzecz 18 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Błękitni Lubno 0-2 Orzeł Międzyrzecz 25 sierpnia, 12:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 3-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 24 sierpnia, 17:00
Lubuszanin Drezdenko 5-1 Polonia Lipki Wielkie 25 sierpnia, 15:00
Kasztelania Santok 6-0 Radowiak Drezdenko 24 sierpnia, 18:00
Warta Słońsk 2-2 Stal Sulęcin 24 sierpnia, 18:00
Zjednoczeni Przytoczna 5-5 Spartak Deszczno 24 sierpnia, 16:00
Budowlani Murzynowo 0-1 Czarni Witnica 25 sierpnia, 13:00
Róża Różanki 5-1 Toroma Torzym 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Toroma Torzym 1-1 Błękitni Lubno 1 września, 16:00
Czarni Witnica 4-2 Róża Różanki 31 sierpnia, 15:00
Spartak Deszczno 4-3 Budowlani Murzynowo 31 sierpnia, 15:00
Stal Sulęcin 1-1 Zjednoczeni Przytoczna 31 sierpnia, 18:00
Radowiak Drezdenko 1-0 Warta Słońsk 31 sierpnia, 17:00
Polonia Lipki Wielkie 5-2 Kasztelania Santok 1 września, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-1 Lubuszanin Drezdenko 31 sierpnia, 11:00
Orzeł Międzyrzecz 3-3 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 września, 11:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Błękitni Lubno 0-3 Łucznik Strzelce Krajeńskie 8 września, 12:00
Lubuszanin Drezdenko 1-0 Orzeł Międzyrzecz 8 września, 16:00
Kasztelania Santok 2-4 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 7 września, 17:00
Warta Słońsk 0-2 Polonia Lipki Wielkie 7 września, 17:00
Zjednoczeni Przytoczna 4-0 Radowiak Drezdenko 8 września, 16:00
Budowlani Murzynowo 2-3 Stal Sulęcin 8 września, 13:00
Róża Różanki 5-3 Spartak Deszczno 8 września, 15:00
Toroma Torzym 0-3 Czarni Witnica 8 września, 13:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Czarni Witnica 8-0 Błękitni Lubno 13 września, 18:00
Spartak Deszczno 7-3 Toroma Torzym 15 września, 15:00
Stal Sulęcin 2-0 Róża Różanki 14 września, 14:00
Radowiak Drezdenko 0-4 Budowlani Murzynowo 14 września, 17:00
Polonia Lipki Wielkie 3-3 Zjednoczeni Przytoczna 15 września, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-1 Warta Słońsk 14 września, 14:00
Orzeł Międzyrzecz 2-1 Kasztelania Santok 14 września, 16:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-2 Lubuszanin Drezdenko 15 września, 17:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Błękitni Lubno 2-4 Lubuszanin Drezdenko 22 września, 12:00
Kasztelania Santok 3-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 21 września, 17:00
Warta Słońsk 4-3 Orzeł Międzyrzecz 21 września, 17:00
Zjednoczeni Przytoczna 1-3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 21 września, 14:00
Budowlani Murzynowo 2-2 Polonia Lipki Wielkie 22 września, 13:00
Róża Różanki 8-1 Radowiak Drezdenko 22 września, 15:00
Toroma Torzym 5-1 Stal Sulęcin 22 września, 16:00
Czarni Witnica 5-3 Spartak Deszczno 21 września, 15:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Spartak Deszczno 3-1 Błękitni Lubno 29 września, 15:00
Stal Sulęcin 1-1 Czarni Witnica 28 września, 16:00
Radowiak Drezdenko 0-5 Toroma Torzym 28 września, 16:00
Polonia Lipki Wielkie 2-8 Róża Różanki 28 września, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-0 Budowlani Murzynowo 28 września, 14:00
Orzeł Międzyrzecz 1-3 Zjednoczeni Przytoczna 28 września, 16:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-6 Warta Słońsk 28 września, 17:00
Lubuszanin Drezdenko 1-0 Kasztelania Santok 28 września, 14:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Błękitni Lubno 2-2 Kasztelania Santok 6 października, 12:00
Warta Słońsk 2-0 Lubuszanin Drezdenko 5 października, 16:00
Zjednoczeni Przytoczna 14-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 5 października, 15:00
Budowlani Murzynowo 2-1 Orzeł Międzyrzecz 5 października, 16:00
Róża Różanki 0-5 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 6 października, 14:00
Toroma Torzym 4-1 Polonia Lipki Wielkie 6 października, 15:00
Czarni Witnica 3-0 Radowiak Drezdenko 5 października, 15:00
Spartak Deszczno 2-9 Stal Sulęcin 5 października, 15:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Stal Sulęcin 5-1 Błękitni Lubno 12 października, 15:00
Radowiak Drezdenko 1-1 Spartak Deszczno 12 października, 15:00
Polonia Lipki Wielkie 0-7 Czarni Witnica 12 października, 15:30
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3-1 Toroma Torzym 12 października, 14:00
Orzeł Międzyrzecz 3-2 Róża Różanki 12 października, 15:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-1 Budowlani Murzynowo 12 października, 16:00
Lubuszanin Drezdenko 0-1 Zjednoczeni Przytoczna 12 października, 15:00
Kasztelania Santok 1-5 Warta Słońsk 12 października, 16:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Błękitni Lubno 3-1 Warta Słońsk 20 października, 12:00
Zjednoczeni Przytoczna 3-2 Kasztelania Santok 19 października, 15:00
Budowlani Murzynowo 2-0 Lubuszanin Drezdenko 20 października, 13:00
Róża Różanki 3-3 Łucznik Strzelce Krajeńskie 20 października, 14:00
Toroma Torzym 1-3 Orzeł Międzyrzecz 20 października, 15:00
Czarni Witnica 2-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 19 października, 15:00
Spartak Deszczno 5-2 Polonia Lipki Wielkie 20 października, 15:00
Stal Sulęcin 3-0 Radowiak Drezdenko 19 października, 13:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Radowiak Drezdenko 1-4 Błękitni Lubno 26 października, 14:00
Polonia Lipki Wielkie 0-4 Stal Sulęcin 26 października, 15:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-1 Spartak Deszczno 26 października, 14:00
Orzeł Międzyrzecz 2-5 Czarni Witnica 26 października, 15:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 9-3 Toroma Torzym 26 października, 11:00
Lubuszanin Drezdenko 2-1 Róża Różanki 26 października, 15:00
Kasztelania Santok 1-4 Budowlani Murzynowo 26 października, 16:00
Warta Słońsk 2-2 Zjednoczeni Przytoczna 26 października, 16:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Błękitni Lubno 3-3 Zjednoczeni Przytoczna 3 listopada, 12:00
Budowlani Murzynowo 5-2 Warta Słońsk 3 listopada, 13:00
Róża Różanki 0-4 Kasztelania Santok 3 listopada, 14:00
Toroma Torzym 1-5 Lubuszanin Drezdenko 3 listopada, 14:00
Czarni Witnica 2-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 2 listopada, 13:00
Spartak Deszczno 1-1 Orzeł Międzyrzecz 2 listopada, 14:00
Stal Sulęcin 0-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2 listopada, 14:30
Radowiak Drezdenko 2-2 Polonia Lipki Wielkie 2 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Polonia Lipki Wielkie 2-2 Błękitni Lubno 10 listopada, 13:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 6-1 Radowiak Drezdenko 9 listopada, 14:00
Orzeł Międzyrzecz 2-4 Stal Sulęcin 9 listopada, 13:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie 7-3 Spartak Deszczno 9 listopada, 14:00
Lubuszanin Drezdenko 2-2 Czarni Witnica 9 listopada, 13:00
Kasztelania Santok 5-2 Toroma Torzym 9 listopada, 14:00
Warta Słońsk 1-2 Róża Różanki 9 listopada, 14:00
Zjednoczeni Przytoczna 4-4 Budowlani Murzynowo 9 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 14-15 marca

Stal Sulęcin - Łucznik Strzelce Krajeńskie
w pierwotnym terminie (15 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Błękitni Lubno - Budowlani Murzynowo
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zjednoczeni Przytoczna - Róża Różanki
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Warta Słońsk - Toroma Torzym
w pierwotnym terminie (14 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kasztelania Santok - Czarni Witnica
w pierwotnym terminie (14 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lubuszanin Drezdenko - Spartak Deszczno
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Międzyrzecz - Radowiak Drezdenko
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Polonia Lipki Wielkie
w pierwotnym terminie (14 marca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 21-22 marca

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Błękitni Lubno
Polonia Lipki Wielkie - Orzeł Międzyrzecz
Radowiak Drezdenko - Łucznik Strzelce Krajeńskie
Stal Sulęcin - Lubuszanin Drezdenko
Spartak Deszczno - Kasztelania Santok
Czarni Witnica - Warta Słońsk
Toroma Torzym - Zjednoczeni Przytoczna
Róża Różanki - Budowlani Murzynowo

Kolejka 18 - 28-29 marca

Błękitni Lubno - Róża Różanki
Budowlani Murzynowo - Toroma Torzym
Zjednoczeni Przytoczna - Czarni Witnica
Warta Słońsk - Spartak Deszczno
Kasztelania Santok - Stal Sulęcin
Lubuszanin Drezdenko - Radowiak Drezdenko
Łucznik Strzelce Krajeńskie - Polonia Lipki Wielkie
Orzeł Międzyrzecz - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

Orzeł Międzyrzecz - Błękitni Lubno
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Łucznik Strzelce Krajeńskie
Polonia Lipki Wielkie - Lubuszanin Drezdenko
Radowiak Drezdenko - Kasztelania Santok
Stal Sulęcin - Warta Słońsk
Spartak Deszczno - Zjednoczeni Przytoczna
Czarni Witnica - Budowlani Murzynowo
Toroma Torzym - Róża Różanki

Kolejka 20 - 11 kwietnia

Błękitni Lubno - Toroma Torzym
Róża Różanki - Czarni Witnica
Budowlani Murzynowo - Spartak Deszczno
Zjednoczeni Przytoczna - Stal Sulęcin
Warta Słońsk - Radowiak Drezdenko
Kasztelania Santok - Polonia Lipki Wielkie
Lubuszanin Drezdenko - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Łucznik Strzelce Krajeńskie - Orzeł Międzyrzecz

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Łucznik Strzelce Krajeńskie - Błękitni Lubno
Orzeł Międzyrzecz - Lubuszanin Drezdenko
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Kasztelania Santok
Polonia Lipki Wielkie - Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko - Zjednoczeni Przytoczna
Stal Sulęcin - Budowlani Murzynowo
Spartak Deszczno - Róża Różanki
Czarni Witnica - Toroma Torzym

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Błękitni Lubno - Czarni Witnica
Toroma Torzym - Spartak Deszczno
Róża Różanki - Stal Sulęcin
Budowlani Murzynowo - Radowiak Drezdenko
Zjednoczeni Przytoczna - Polonia Lipki Wielkie
Warta Słońsk - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Kasztelania Santok - Orzeł Międzyrzecz
Lubuszanin Drezdenko - Łucznik Strzelce Krajeńskie

Kolejka 23 - 2-3 maja

Lubuszanin Drezdenko - Błękitni Lubno
Łucznik Strzelce Krajeńskie - Kasztelania Santok
Orzeł Międzyrzecz - Warta Słońsk
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Zjednoczeni Przytoczna
Polonia Lipki Wielkie - Budowlani Murzynowo
Radowiak Drezdenko - Róża Różanki
Stal Sulęcin - Toroma Torzym
Spartak Deszczno - Czarni Witnica

Kolejka 24 - 9-10 maja

Błękitni Lubno - Spartak Deszczno
Czarni Witnica - Stal Sulęcin
Toroma Torzym - Radowiak Drezdenko
Róża Różanki - Polonia Lipki Wielkie
Budowlani Murzynowo - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Zjednoczeni Przytoczna - Orzeł Międzyrzecz
Warta Słońsk - Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kasztelania Santok - Lubuszanin Drezdenko

Kolejka 25 - 16-17 maja

Kasztelania Santok - Błękitni Lubno
Lubuszanin Drezdenko - Warta Słońsk
Łucznik Strzelce Krajeńskie - Zjednoczeni Przytoczna
Orzeł Międzyrzecz - Budowlani Murzynowo
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Róża Różanki
Polonia Lipki Wielkie - Toroma Torzym
Radowiak Drezdenko - Czarni Witnica
Stal Sulęcin - Spartak Deszczno

Kolejka 26 - 23-24 maja

Błękitni Lubno - Stal Sulęcin
Spartak Deszczno - Radowiak Drezdenko
Czarni Witnica - Polonia Lipki Wielkie
Toroma Torzym - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Róża Różanki - Orzeł Międzyrzecz
Budowlani Murzynowo - Łucznik Strzelce Krajeńskie
Zjednoczeni Przytoczna - Lubuszanin Drezdenko
Warta Słońsk - Kasztelania Santok

Kolejka 27 - 30-31 maja

Warta Słońsk - Błękitni Lubno
Kasztelania Santok - Zjednoczeni Przytoczna
Lubuszanin Drezdenko - Budowlani Murzynowo
Łucznik Strzelce Krajeńskie - Róża Różanki
Orzeł Międzyrzecz - Toroma Torzym
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Czarni Witnica
Polonia Lipki Wielkie - Spartak Deszczno
Radowiak Drezdenko - Stal Sulęcin

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Błękitni Lubno - Radowiak Drezdenko
Stal Sulęcin - Polonia Lipki Wielkie
Spartak Deszczno - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Czarni Witnica - Orzeł Międzyrzecz
Toroma Torzym - Łucznik Strzelce Krajeńskie
Róża Różanki - Lubuszanin Drezdenko
Budowlani Murzynowo - Kasztelania Santok
Zjednoczeni Przytoczna - Warta Słońsk

Kolejka 29 - 10 czerwca

Zjednoczeni Przytoczna - Błękitni Lubno
Warta Słońsk - Budowlani Murzynowo
Kasztelania Santok - Róża Różanki
Lubuszanin Drezdenko - Toroma Torzym
Łucznik Strzelce Krajeńskie - Czarni Witnica
Orzeł Międzyrzecz - Spartak Deszczno
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Stal Sulęcin
Polonia Lipki Wielkie - Radowiak Drezdenko

Kolejka 30 - 13-14 czerwca

Błękitni Lubno - Polonia Lipki Wielkie
Radowiak Drezdenko - Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Stal Sulęcin - Orzeł Międzyrzecz
Spartak Deszczno - Łucznik Strzelce Krajeńskie
Czarni Witnica - Lubuszanin Drezdenko
Toroma Torzym - Kasztelania Santok
Róża Różanki - Warta Słońsk
Budowlani Murzynowo - Zjednoczeni Przytoczna

IV liga 2019/2020 (lubuska)

Klasa okręgowa 2019/2020 (Zielona Góra)

Klasa A 2019/2020 (Gorzów Wielkopolski I)
Klasa A 2019/2020 (Gorzów Wielkopolski II (Słubice))
Klasa A 2019/2020 (Gorzów Wielkopolski III (Drezdenko))

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas