[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Zielona Góra II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TKKF Chynowianka Zielona Góra 13 31 10 1 2 41-12 5 0 1 26-7 5 1 1 15-5
2.  Znicz Leśniów Wielki 13 25 8 1 4 23-17 5 0 2 14-5 3 1 2 9-12 2 6 2 0 0 5-2
3.  Fadom Nowogród Bobrzański 13 25 8 1 4 27-19 3 1 3 12-14 5 0 1 15-5 2 3 1 0 1 4-5
4.  Start Płoty 13 25 8 1 4 26-17 5 1 1 16-8 3 0 3 10-9 2 0 0 0 2 1-3
5.  Pogoń Wężyska 13 24 7 3 3 28-20 4 2 1 19-11 3 1 2 9-9 1 3 1 0 0 1-0
6.  Ikar Zawada 13 24 8 0 5 26-25 5 0 1 15-5 3 0 4 11-20 1 0 0 0 1 0-1
7.  Sparta Mierków 13 21 6 3 4 24-27 3 1 2 13-9 3 2 2 11-18
8.  Relaks Grabice 13 17 5 2 6 21-21 3 2 2 10-7 2 0 4 11-14
9.  Bóbr Bobrowice 13 13 3 4 6 20-23 1 1 4 7-12 2 3 2 13-11 2 4 1 1 0 6-4
10.  Budowlani II Lubsko 13 13 4 1 8 15-26 3 1 3 9-11 1 0 5 6-15 2 3 1 0 1 4-4
11.  Czarni Czarnowo 13 13 3 4 6 21-28 2 1 3 15-14 1 3 3 6-14 2 1 0 1 1 4-6
12.  Czarni Drągowina 13 12 4 0 9 26-35 3 0 3 16-14 1 0 6 10-21
13.  Błękitni Zabłocie 13 10 3 1 9 21-31 2 1 3 14-9 1 0 6 7-22
14.  Energetyk Dychów 13 7 1 4 8 17-35 1 2 4 9-15 0 2 4 8-20

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 TKKF Chynowianka Zielona Góra    6-1 0-3 3-1 9-0 4-1 4-1 
 2 Znicz Leśniów Wielki    0-1 3-0 0-1 3-0* 4-1 2-1 2-1 
 3 Fadom Nowogród Bobrzański2-4     2-1 2-1 1-2 0-2 3-3 2-1 
 4 Start Płoty0-1     1-0 3-2 2-2 3-2 3-0 4-1 
 5 Pogoń Wężyska1-2 2-1     2-2 3-1 4-2 5-1 2-2 
 6 Ikar Zawada2-1 0-1     2-1 1-0 3-1 7-1 
 7 Sparta Mierków3-5 2-3     1-0 4-0 0-0 3-1 
 8 Relaks Grabice0-2 1-0 2-2 2-3 1-0     0-0 4-0 
 9 Bóbr Bobrowice0-3 1-1 1-2 2-3 2-1     1-2 
 10 Budowlani II Lubsko0-4 1-2 1-0 1-3     1-0 5-2 0-0 
 11 Czarni Czarnowo1-3 3-0 1-2 3-3 1-3     6-3 
 12 Czarni Drągowina3-0* 1-4 0-3 3-4 5-2 4-1     
 13 Błękitni Zabłocie1-2 7-0 2-2 1-3 0-1 3-1     
 14 Energetyk Dychów0-0 0-3 1-2 2-5 1-1 5-3 0-1     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Znicz Leśniów Wielki 2-1 Błękitni Zabłocie 17 sierpnia, 17:00
Energetyk Dychów 1-1 Bóbr Bobrowice 18 sierpnia, 17:00
Start Płoty 2-2 Sparta Mierków 17 sierpnia, 17:00
Budowlani II Lubsko 0-4 TKKF Chynowianka Zielona Góra 17 sierpnia, 17:00
Relaks Grabice 0-0 Czarni Czarnowo 18 sierpnia, 17:00
Pogoń Wężyska 4-2 Czarni Drągowina 17 sierpnia, 17:00
Fadom Nowogród Bobrzański 2-1 Ikar Zawada 17 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Błękitni Zabłocie 7-0 Ikar Zawada 24 sierpnia, 15:30
Czarni Drągowina 1-4 Fadom Nowogród Bobrzański 24 sierpnia, 14:00
Czarni Czarnowo 3-0 Pogoń Wężyska 25 sierpnia, 17:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 4-1 Relaks Grabice 24 sierpnia, 16:00
Sparta Mierków 4-0 Budowlani II Lubsko 24 sierpnia, 17:00
Bóbr Bobrowice 2-3 Start Płoty 25 sierpnia, 17:00
Znicz Leśniów Wielki 2-1 Energetyk Dychów 24 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Energetyk Dychów 0-1 Błękitni Zabłocie 1 września, 16:00
Start Płoty 0-1 Znicz Leśniów Wielki 31 sierpnia, 17:00
Budowlani II Lubsko 1-3 Bóbr Bobrowice 1 września, 17:00
Relaks Grabice 1-0 Sparta Mierków 1 września, 17:00
Pogoń Wężyska 1-2 TKKF Chynowianka Zielona Góra 1 września, 17:00
Fadom Nowogród Bobrzański 3-3 Czarni Czarnowo 1 września, 17:00
Ikar Zawada 3-1 Czarni Drągowina 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Błękitni Zabłocie 3-1 Czarni Drągowina 8 września, 14:00
Czarni Czarnowo 1-2 Ikar Zawada 8 września, 17:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 0-3 Fadom Nowogród Bobrzański 7 września, 16:00
Sparta Mierków 3-5 Pogoń Wężyska 7 września, 17:00
Bóbr Bobrowice 2-1 Relaks Grabice 7 września, 17:00
Znicz Leśniów Wielki 3-0 Budowlani II Lubsko 7 września, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Energetyk Dychów 1-2 Start Płoty 8 września, 17:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Start Płoty 4-1 Błękitni Zabłocie 14 września, 16:00
Budowlani II Lubsko 0-0 Energetyk Dychów 15 września, 16:00
Relaks Grabice 0-2 Znicz Leśniów Wielki 15 września, 16:00
Pogoń Wężyska 2-2 Bóbr Bobrowice 15 września, 16:00
Fadom Nowogród Bobrzański 1-2 Sparta Mierków 14 września, 15:00
Ikar Zawada 2-1 TKKF Chynowianka Zielona Góra 14 września, 16:00
Czarni Drągowina 4-1 Czarni Czarnowo 14 września, 15:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Błękitni Zabłocie 0-1 Czarni Czarnowo 21 września, 15:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 4-1 Czarni Drągowina 21 września, 15:00
Sparta Mierków 2-3 Ikar Zawada 21 września, 17:00
Bóbr Bobrowice 1-2 Fadom Nowogród Bobrzański 21 września, 16:00
Znicz Leśniów Wielki 0-1 Pogoń Wężyska 21 września, 16:00
Energetyk Dychów 2-5 Relaks Grabice 22 września, 16:00
Start Płoty 3-2 Budowlani II Lubsko 21 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Budowlani II Lubsko 5-2 Błękitni Zabłocie 25 września, 16:30
Relaks Grabice 1-0 Start Płoty 29 września, 15:00
Pogoń Wężyska 2-2 Energetyk Dychów 29 września, 16:00
Fadom Nowogród Bobrzański 2-4 Znicz Leśniów Wielki 28 września, 16:00
Ikar Zawada 2-1 Bóbr Bobrowice 28 września, 16:00
Czarni Drągowina 3-4 Sparta Mierków 28 września, 15:00
Czarni Czarnowo 1-3 TKKF Chynowianka Zielona Góra 28 września, 16:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Błękitni Zabłocie 1-2 TKKF Chynowianka Zielona Góra 5 października, 14:30
Sparta Mierków 0-0 Czarni Czarnowo 5 października, 16:00
Bóbr Bobrowice 1-2 Czarni Drągowina 5 października, 16:00
Znicz Leśniów Wielki 3-0 Ikar Zawada 5 października, 16:00
Energetyk Dychów 0-3 Fadom Nowogród Bobrzański 5 października, 16:00
Start Płoty 1-0 Pogoń Wężyska 5 października, 16:00
Budowlani II Lubsko 1-0 Relaks Grabice 6 października, 16:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Relaks Grabice 4-0 Błękitni Zabłocie 13 października, 15:00
Pogoń Wężyska 3-1 Budowlani II Lubsko 12 października, 15:00
Fadom Nowogród Bobrzański 2-1 Start Płoty 12 października, 14:00
Ikar Zawada 7-1 Energetyk Dychów 12 października, 16:00
Czarni Drągowina 3-0 Znicz Leśniów Wielki 12 października, 15:00
(wo)
na boisku 2-0
Czarni Czarnowo 3-3 Bóbr Bobrowice 13 października, 14:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 9-0 Sparta Mierków 12 października, 15:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Błękitni Zabłocie 2-2 Sparta Mierków 19 października, 14:00
Bóbr Bobrowice 0-3 TKKF Chynowianka Zielona Góra 19 października, 14:00
Znicz Leśniów Wielki 4-1 Czarni Czarnowo 19 października, 15:00
Energetyk Dychów 5-3 Czarni Drągowina 20 października, 14:00
Start Płoty 3-2 Ikar Zawada 19 października, 15:00
Budowlani II Lubsko 1-2 Fadom Nowogród Bobrzański 20 października, 14:00
Relaks Grabice 2-2 Pogoń Wężyska 20 października, 14:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Pogoń Wężyska 5-1 Błękitni Zabłocie 26 października, 14:00
Fadom Nowogród Bobrzański 0-2 Relaks Grabice 26 października, 14:00
Ikar Zawada 1-0 Budowlani II Lubsko 26 października, 14:00
Czarni Drągowina 0-3 Start Płoty 26 października, 15:00
Czarni Czarnowo 6-3 Energetyk Dychów 27 października, 14:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 6-1 Znicz Leśniów Wielki 26 października, 15:00
Sparta Mierków 1-0 Bóbr Bobrowice 26 października, 15:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Błękitni Zabłocie 1-3 Bóbr Bobrowice 2 listopada, 14:00
Znicz Leśniów Wielki 0-1 Sparta Mierków 2 listopada, 14:00
Energetyk Dychów 0-0 TKKF Chynowianka Zielona Góra 3 listopada, 14:00
Start Płoty 3-0 Czarni Czarnowo 2 listopada, 14:00
Budowlani II Lubsko 1-0 Czarni Drągowina 3 listopada, 14:00
Relaks Grabice 2-3 Ikar Zawada 3 listopada, 14:00
Pogoń Wężyska 2-1 Fadom Nowogród Bobrzański 2 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Fadom Nowogród Bobrzański 2-1 Błękitni Zabłocie 9 listopada, 14:00
Ikar Zawada 0-1 Pogoń Wężyska 9 listopada, 14:00
Czarni Drągowina 5-2 Relaks Grabice 9 listopada, 14:00
Czarni Czarnowo 1-3 Budowlani II Lubsko 9 listopada, 14:30
TKKF Chynowianka Zielona Góra 3-1 Start Płoty 9 listopada, 14:00
Sparta Mierków 3-1 Energetyk Dychów 9 listopada, 14:00
Bóbr Bobrowice 1-1 Znicz Leśniów Wielki 9 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Błękitni Zabłocie - Znicz Leśniów Wielki
Bóbr Bobrowice - Energetyk Dychów
Sparta Mierków - Start Płoty
TKKF Chynowianka Zielona Góra - Budowlani II Lubsko
Czarni Czarnowo - Relaks Grabice
Czarni Drągowina - Pogoń Wężyska
Ikar Zawada - Fadom Nowogród Bobrzański

Kolejka 15 - 28-29 marca

Ikar Zawada - Błękitni Zabłocie
Fadom Nowogród Bobrzański - Czarni Drągowina
Pogoń Wężyska - Czarni Czarnowo
Relaks Grabice - TKKF Chynowianka Zielona Góra
Budowlani II Lubsko - Sparta Mierków
Start Płoty - Bóbr Bobrowice
Energetyk Dychów - Znicz Leśniów Wielki

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Błękitni Zabłocie - Energetyk Dychów
Znicz Leśniów Wielki - Start Płoty
Bóbr Bobrowice - Budowlani II Lubsko
Sparta Mierków - Relaks Grabice
TKKF Chynowianka Zielona Góra - Pogoń Wężyska
Czarni Czarnowo - Fadom Nowogród Bobrzański
Czarni Drągowina - Ikar Zawada

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Czarni Drągowina - Błękitni Zabłocie
Ikar Zawada - Czarni Czarnowo
Fadom Nowogród Bobrzański - TKKF Chynowianka Zielona Góra
Pogoń Wężyska - Sparta Mierków
Relaks Grabice - Bóbr Bobrowice
Budowlani II Lubsko - Znicz Leśniów Wielki
Start Płoty - Energetyk Dychów

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Błękitni Zabłocie - Start Płoty
Energetyk Dychów - Budowlani II Lubsko
Znicz Leśniów Wielki - Relaks Grabice
Bóbr Bobrowice - Pogoń Wężyska
Sparta Mierków - Fadom Nowogród Bobrzański
TKKF Chynowianka Zielona Góra - Ikar Zawada
Czarni Czarnowo - Czarni Drągowina

Kolejka 19 - 2-3 maja

Czarni Czarnowo - Błękitni Zabłocie
Czarni Drągowina - TKKF Chynowianka Zielona Góra
Ikar Zawada - Sparta Mierków
Fadom Nowogród Bobrzański - Bóbr Bobrowice
Pogoń Wężyska - Znicz Leśniów Wielki
Relaks Grabice - Energetyk Dychów
Budowlani II Lubsko - Start Płoty

Kolejka 20 - 9-10 maja

Błękitni Zabłocie - Budowlani II Lubsko
Start Płoty - Relaks Grabice
Energetyk Dychów - Pogoń Wężyska
Znicz Leśniów Wielki - Fadom Nowogród Bobrzański
Bóbr Bobrowice - Ikar Zawada
Sparta Mierków - Czarni Drągowina
TKKF Chynowianka Zielona Góra - Czarni Czarnowo

Kolejka 21 - 16-17 maja

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Błękitni Zabłocie
Czarni Czarnowo - Sparta Mierków
Czarni Drągowina - Bóbr Bobrowice
Ikar Zawada - Znicz Leśniów Wielki
Fadom Nowogród Bobrzański - Energetyk Dychów
Pogoń Wężyska - Start Płoty
Relaks Grabice - Budowlani II Lubsko

Kolejka 22 - 23-24 maja

Błękitni Zabłocie - Relaks Grabice
Budowlani II Lubsko - Pogoń Wężyska
Start Płoty - Fadom Nowogród Bobrzański
Energetyk Dychów - Ikar Zawada
Znicz Leśniów Wielki - Czarni Drągowina
Bóbr Bobrowice - Czarni Czarnowo
Sparta Mierków - TKKF Chynowianka Zielona Góra

Kolejka 23 - 30-31 maja

Sparta Mierków - Błękitni Zabłocie
TKKF Chynowianka Zielona Góra - Bóbr Bobrowice
Czarni Czarnowo - Znicz Leśniów Wielki
Czarni Drągowina - Energetyk Dychów
Ikar Zawada - Start Płoty
Fadom Nowogród Bobrzański - Budowlani II Lubsko
Pogoń Wężyska - Relaks Grabice

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Błękitni Zabłocie - Pogoń Wężyska
Relaks Grabice - Fadom Nowogród Bobrzański
Budowlani II Lubsko - Ikar Zawada
Start Płoty - Czarni Drągowina
Energetyk Dychów - Czarni Czarnowo
Znicz Leśniów Wielki - TKKF Chynowianka Zielona Góra
Bóbr Bobrowice - Sparta Mierków

Kolejka 25 - 11 czerwca

Bóbr Bobrowice - Błękitni Zabłocie
Sparta Mierków - Znicz Leśniów Wielki
TKKF Chynowianka Zielona Góra - Energetyk Dychów
Czarni Czarnowo - Start Płoty
Czarni Drągowina - Budowlani II Lubsko
Ikar Zawada - Relaks Grabice
Fadom Nowogród Bobrzański - Pogoń Wężyska

Kolejka 26 - 13-14 czerwca

Błękitni Zabłocie - Fadom Nowogród Bobrzański
Pogoń Wężyska - Ikar Zawada
Relaks Grabice - Czarni Drągowina
Budowlani II Lubsko - Czarni Czarnowo
Start Płoty - TKKF Chynowianka Zielona Góra
Energetyk Dychów - Sparta Mierków
Znicz Leśniów Wielki - Bóbr Bobrowice

Klasa okręgowa 2019/2020 (Zielona Góra)

Klasa A 2019/2020 (Zielona Góra I)
Klasa A 2019/2020 (Zielona Góra III)
Klasa A 2019/2020 (Zielona Góra IV)

Klasa B 2019/2020 (Krosno Odrzańskie)
Klasa B 2019/2020 (Nowa Sól)
Klasa B 2019/2020 (Świebodzin)
Klasa B 2019/2020 (Zielona Góra)
Klasa B 2019/2020 (Żagań)
Klasa B 2019/2020 (Żary)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas