[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Nowa Sól
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Modrzew Modrzyca 8 24 8 0 0 28-8 4 0 0 11-3 4 0 0 17-5
2.  Cuprum Czciradz 8 21 7 0 1 28-7 4 0 0 18-1 3 0 1 10-6
3.  Amator Bobrowniki 8 18 6 0 2 30-15 3 0 1 13-9 3 0 1 17-6
4.  Topola Łupice 8 12 4 0 4 17-15 1 0 3 8-9 3 0 1 9-6
5.  MKS II Nowe Miasteczko 8 9 3 0 5 15-20 2 0 2 11-10 1 0 3 4-10 2 6 2 0 0 6-1
6.  Polonia Kiełcz 8 9 3 0 5 20-29 0 0 4 4-18 3 0 1 16-11 2 3 1 0 1 6-5
7.  Sparta Sława 8 9 3 0 5 20-29 2 0 2 15-14 1 0 3 5-15 2 0 0 0 2 3-9
8.  Zorza Nowe Żabno 8 6 2 0 6 14-27 1 0 3 4-11 1 0 3 10-16
9.  Błękitni II Lubięcin 8 0 0 0 8 7-29 0 0 4 5-15 0 0 4 2-14

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Modrzew Modrzyca    2-1 2-1 2-0 5-1 
 2 Cuprum Czciradz    3-0 8-0 4-1 3-0* 
 3 Amator Bobrowniki2-4     3-1 3-2 5-2 
 4 Topola Łupice0-1 3-6     4-0 1-2 
 5 MKS II Nowe Miasteczko2-5     3-1 2-4 4-0 
 6 Polonia Kiełcz2-4 0-8 2-3 0-3*     
 7 Sparta Sława2-3 2-6     5-3 6-2 
 8 Zorza Nowe Żabno1-5 1-3 1-3     1-0 
 9 Błękitni II Lubięcin0-4 1-2 1-3 3-6     

Kolejka 1 - 7-8 września

Pauza: Zorza Nowe Żabno.
 
Topola Łupice 3-6 Amator Bobrowniki 8 września, 15:00
Sparta Sława 6-2 Błękitni II Lubięcin 8 września, 15:00
Polonia Kiełcz 2-4 Cuprum Czciradz 8 września, 15:00
MKS II Nowe Miasteczko 2-5 Modrzew Modrzyca 8 września, 15:00

Kolejka 2 - 14-15 września

Pauza: Modrzew Modrzyca.
 
Cuprum Czciradz 3-0 MKS II Nowe Miasteczko 15 września, 14:00
Błękitni II Lubięcin 3-6 Polonia Kiełcz 15 września, 15:00
Amator Bobrowniki 3-2 Sparta Sława 15 września, 15:00
Zorza Nowe Żabno 1-3 Topola Łupice 15 września, 15:00

Kolejka 3 - 21-22 września

Pauza: Topola Łupice.
 
Sparta Sława 5-3 Zorza Nowe Żabno 21 września, 15:00
Polonia Kiełcz 0-8 Amator Bobrowniki 22 września, 15:00
MKS II Nowe Miasteczko 4-0 Błękitni II Lubięcin 22 września, 15:00
Modrzew Modrzyca 2-1 Cuprum Czciradz 22 września, 15:00

Kolejka 4 - 28-29 września

Pauza: Cuprum Czciradz.
 
Błękitni II Lubięcin 0-4 Modrzew Modrzyca 29 września, 15:00
Amator Bobrowniki 3-1 MKS II Nowe Miasteczko 29 września, 15:00
Zorza Nowe Żabno 1-3 Polonia Kiełcz 29 września, 15:00
Topola Łupice 1-2 Sparta Sława 29 września, 15:00

Kolejka 5 - 5-6 października

Pauza: Sparta Sława.
 
Polonia Kiełcz 2-3 Topola Łupice 6 października, 15:00
MKS II Nowe Miasteczko 2-4 Zorza Nowe Żabno 6 października, 15:00
Modrzew Modrzyca 2-1 Amator Bobrowniki 6 października, 16:00
Cuprum Czciradz 3-0 Błękitni II Lubięcin 5 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 6 - 12-13 października

Pauza: Błękitni II Lubięcin.
 
Amator Bobrowniki 2-4 Cuprum Czciradz 10 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (12 października, 16:00) odwołany
Zorza Nowe Żabno 1-5 Modrzew Modrzyca 13 października, 15:00
Topola Łupice 4-0 MKS II Nowe Miasteczko 13 października, 15:00
Sparta Sława 2-6 Polonia Kiełcz 13 października, 15:00

Kolejka 7 - 19-20 października

Pauza: Polonia Kiełcz.
 
MKS II Nowe Miasteczko 3-1 Sparta Sława 20 października, 15:00
Modrzew Modrzyca 2-0 Topola Łupice 20 października, 15:00
Cuprum Czciradz 4-1 Zorza Nowe Żabno 20 października, 15:00
Błękitni II Lubięcin 1-2 Amator Bobrowniki 20 października, 15:00

Kolejka 8 - 26-27 października

Pauza: Amator Bobrowniki.
 
Zorza Nowe Żabno 1-0 Błękitni II Lubięcin 27 października, 14:00
Topola Łupice 0-1 Cuprum Czciradz 27 października, 14:00
Sparta Sława 2-3 Modrzew Modrzyca 27 października, 14:00
Polonia Kiełcz 0-3 MKS II Nowe Miasteczko 27 października, 14:00
(wo)
na boisku 4-4

Kolejka 9 - 2-3 listopada

Pauza: MKS II Nowe Miasteczko.
 
Modrzew Modrzyca 5-1 Polonia Kiełcz 3 listopada, 14:00
Cuprum Czciradz 8-0 Sparta Sława 3 listopada, 13:00
Błękitni II Lubięcin 1-3 Topola Łupice 3 listopada, 14:00
Amator Bobrowniki 5-2 Zorza Nowe Żabno 2 listopada, 14:00

Kolejka 10 - 4-5 kwietnia

Pauza: Zorza Nowe Żabno.
 
Amator Bobrowniki - Topola Łupice
Błękitni II Lubięcin - Sparta Sława
Cuprum Czciradz - Polonia Kiełcz
Modrzew Modrzyca - MKS II Nowe Miasteczko

Kolejka 11 - 18-19 kwietnia

Pauza: Modrzew Modrzyca.
 
MKS II Nowe Miasteczko - Cuprum Czciradz
Polonia Kiełcz - Błękitni II Lubięcin
Sparta Sława - Amator Bobrowniki
Topola Łupice - Zorza Nowe Żabno

Kolejka 12 - 25-26 kwietnia

Pauza: Topola Łupice.
 
Zorza Nowe Żabno - Sparta Sława
Amator Bobrowniki - Polonia Kiełcz
Błękitni II Lubięcin - MKS II Nowe Miasteczko
Cuprum Czciradz - Modrzew Modrzyca

Kolejka 13 - 2-3 maja

Pauza: Cuprum Czciradz.
 
Modrzew Modrzyca - Błękitni II Lubięcin
MKS II Nowe Miasteczko - Amator Bobrowniki
Polonia Kiełcz - Zorza Nowe Żabno
Sparta Sława - Topola Łupice

Kolejka 14 - 9-10 maja

Pauza: Sparta Sława.
 
Topola Łupice - Polonia Kiełcz
Zorza Nowe Żabno - MKS II Nowe Miasteczko
Amator Bobrowniki - Modrzew Modrzyca
Błękitni II Lubięcin - Cuprum Czciradz

Kolejka 15 - 16-17 maja

Pauza: Błękitni II Lubięcin.
 
Cuprum Czciradz - Amator Bobrowniki
Modrzew Modrzyca - Zorza Nowe Żabno
MKS II Nowe Miasteczko - Topola Łupice
Polonia Kiełcz - Sparta Sława

Kolejka 16 - 23-24 maja

Pauza: Polonia Kiełcz.
 
Sparta Sława - MKS II Nowe Miasteczko
Topola Łupice - Modrzew Modrzyca
Zorza Nowe Żabno - Cuprum Czciradz
Amator Bobrowniki - Błękitni II Lubięcin

Kolejka 17 - 30-31 maja

Pauza: Amator Bobrowniki.
 
Błękitni II Lubięcin - Zorza Nowe Żabno
Cuprum Czciradz - Topola Łupice
Modrzew Modrzyca - Sparta Sława
MKS II Nowe Miasteczko - Polonia Kiełcz

Kolejka 18 - 6-7 czerwca

Pauza: MKS II Nowe Miasteczko.
 
Polonia Kiełcz - Modrzew Modrzyca
Sparta Sława - Cuprum Czciradz
Topola Łupice - Błękitni II Lubięcin
Zorza Nowe Żabno - Amator Bobrowniki

Klasa A 2019/2020 (Zielona Góra I)
Klasa A 2019/2020 (Zielona Góra II)
Klasa A 2019/2020 (Zielona Góra III)
Klasa A 2019/2020 (Zielona Góra IV)

Klasa B 2019/2020 (Krosno Odrzańskie)
Klasa B 2019/2020 (Świebodzin)
Klasa B 2019/2020 (Zielona Góra)
Klasa B 2019/2020 (Żagań)
Klasa B 2019/2020 (Żary)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas