[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Zielona Góra
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jedność Podmokle 2 6 2 0 0 7-1 1 0 0 5-1 1 0 0 2-0
2.  Sokół Kalsk 2 6 2 0 0 9-4 2 0 0 9-4 0 0 0 0-0
3.  Kometa Buków 2 4 1 1 0 4-3 0 0 0 0-0 1 1 0 4-3
4.  Liwno Zabór 2 3 1 0 1 7-3 0 0 1 2-3 1 0 0 5-0 1 3 1 0 0 5-0
5.  Rakovia Raków 2 3 1 0 1 4-4 1 0 0 1-0 0 0 1 3-4
6.  Kijowianka Kije 2 3 1 0 1 3-5 0 0 1 0-5 1 0 0 3-0 1 0 0 0 1 0-5
7.  Czarni Pałck 3 1 0 1 2 2-7 0 1 0 1-1 0 0 2 1-6
8.  Polonia Nowe Kramsko 1 0 0 0 1 0-2 0 0 1 0-2 0 0 0 0-0
9.  Piast Parkovia II Trzebiechów 2 0 0 0 2 1-8 0 0 1 0-3 0 0 1 1-5

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Jedność Podmokle    5-1 
 2 Sokół Kalsk    4-3 5-1 
 3 Kometa Buków    
 4 Liwno Zabór2-3     
 5 Rakovia Raków    1-0 
 6 Kijowianka Kije0-5     
 7 Czarni Pałck1-1     
 8 Polonia Nowe Kramsko0-2     
 9 Piast Parkovia II Trzebiechów0-3     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Rakovia Raków.
 
Sokół Kalsk 5-1 Czarni Pałck 31 sierpnia, 17:00
Polonia Nowe Kramsko 0-2 Jedność Podmokle 1 września, 16:00
Piast Parkovia II Trzebiechów 0-3 Kijowianka Kije 31 sierpnia, 16:00
Liwno Zabór 2-3 Kometa Buków 1 września, 14:00

Kolejka 2 - 7-8 września

Pauza: Polonia Nowe Kramsko.
 
Czarni Pałck 1-1 Kometa Buków 8 września, 16:00
Kijowianka Kije 0-5 Liwno Zabór 8 września, 17:00
Jedność Podmokle 5-1 Piast Parkovia II Trzebiechów 8 września, 15:00
Sokół Kalsk 4-3 Rakovia Raków 7 września, 17:00

Kolejka 3 - 14-15 września

Pauza: Piast Parkovia II Trzebiechów.
 
Rakovia Raków 1-0 Czarni Pałck 14 września, 17:00
Polonia Nowe Kramsko - Sokół Kalsk 15 września, 15:00
Liwno Zabór - Jedność Podmokle 15 września, 14:00
Kometa Buków - Kijowianka Kije 3 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (14 września, 17:00) odwołany

Kolejka 4 - 21-22 września

Pauza: Liwno Zabór.
 
Czarni Pałck - Kijowianka Kije 22 września, 15:00
Jedność Podmokle - Kometa Buków 22 września, 15:00
Sokół Kalsk - Piast Parkovia II Trzebiechów 21 września, 15:00
Rakovia Raków - Polonia Nowe Kramsko 22 września, 15:00

Kolejka 5 - 28-29 września

Pauza: Kometa Buków.
 
Polonia Nowe Kramsko - Czarni Pałck
Piast Parkovia II Trzebiechów - Rakovia Raków
Liwno Zabór - Sokół Kalsk
Kijowianka Kije - Jedność Podmokle

Kolejka 6 - 5-6 października

Pauza: Kijowianka Kije.
 
Czarni Pałck - Jedność Podmokle
Sokół Kalsk - Kometa Buków
Rakovia Raków - Liwno Zabór
Polonia Nowe Kramsko - Piast Parkovia II Trzebiechów

Kolejka 7 - 12-13 października

Pauza: Jedność Podmokle.
 
Piast Parkovia II Trzebiechów - Czarni Pałck
Liwno Zabór - Polonia Nowe Kramsko
Kometa Buków - Rakovia Raków
Kijowianka Kije - Sokół Kalsk

Kolejka 8 - 19-20 października

Pauza: Czarni Pałck.
 
Sokół Kalsk - Jedność Podmokle
Rakovia Raków - Kijowianka Kije
Polonia Nowe Kramsko - Kometa Buków
Piast Parkovia II Trzebiechów - Liwno Zabór

Kolejka 9 - 26-27 października

Pauza: Sokół Kalsk.
 
Liwno Zabór - Czarni Pałck
Kometa Buków - Piast Parkovia II Trzebiechów
Kijowianka Kije - Polonia Nowe Kramsko
Jedność Podmokle - Rakovia Raków

Kolejka 10

Pauza: Rakovia Raków.
 
Czarni Pałck - Sokół Kalsk
Jedność Podmokle - Polonia Nowe Kramsko
Kijowianka Kije - Piast Parkovia II Trzebiechów
Kometa Buków - Liwno Zabór

Kolejka 11

Pauza: Polonia Nowe Kramsko.
 
Kometa Buków - Czarni Pałck
Liwno Zabór - Kijowianka Kije
Piast Parkovia II Trzebiechów - Jedność Podmokle
Rakovia Raków - Sokół Kalsk

Kolejka 12

Pauza: Piast Parkovia II Trzebiechów.
 
Czarni Pałck - Rakovia Raków
Sokół Kalsk - Polonia Nowe Kramsko
Jedność Podmokle - Liwno Zabór
Kijowianka Kije - Kometa Buków

Kolejka 13

Pauza: Liwno Zabór.
 
Kijowianka Kije - Czarni Pałck
Kometa Buków - Jedność Podmokle
Piast Parkovia II Trzebiechów - Sokół Kalsk
Polonia Nowe Kramsko - Rakovia Raków

Kolejka 14

Pauza: Kometa Buków.
 
Czarni Pałck - Polonia Nowe Kramsko
Rakovia Raków - Piast Parkovia II Trzebiechów
Sokół Kalsk - Liwno Zabór
Jedność Podmokle - Kijowianka Kije

Kolejka 15

Pauza: Kijowianka Kije.
 
Jedność Podmokle - Czarni Pałck
Kometa Buków - Sokół Kalsk
Liwno Zabór - Rakovia Raków
Piast Parkovia II Trzebiechów - Polonia Nowe Kramsko

Kolejka 16

Pauza: Jedność Podmokle.
 
Czarni Pałck - Piast Parkovia II Trzebiechów
Polonia Nowe Kramsko - Liwno Zabór
Rakovia Raków - Kometa Buków
Sokół Kalsk - Kijowianka Kije

Kolejka 17

Pauza: Czarni Pałck.
 
Jedność Podmokle - Sokół Kalsk
Kijowianka Kije - Rakovia Raków
Kometa Buków - Polonia Nowe Kramsko
Liwno Zabór - Piast Parkovia II Trzebiechów

Kolejka 18

Pauza: Sokół Kalsk.
 
Czarni Pałck - Liwno Zabór
Piast Parkovia II Trzebiechów - Kometa Buków
Polonia Nowe Kramsko - Kijowianka Kije
Rakovia Raków - Jedność Podmokle

Klasa A 2019/2020 (Zielona Góra I)
Klasa A 2019/2020 (Zielona Góra II)
Klasa A 2019/2020 (Zielona Góra III)
Klasa A 2019/2020 (Zielona Góra IV)

Klasa B 2019/2020 (Krosno Odrzańskie)
Klasa B 2019/2020 (Nowa Sól)
Klasa B 2019/2020 (Świebodzin)
Klasa B 2019/2020 (Żagań)
Klasa B 2019/2020 (Żary)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas