[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Zielona Góra
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Kalsk 8 24 8 0 0 26-9 5 0 0 18-7 3 0 0 8-2
2.  Jedność Podmokle 8 21 7 0 1 35-12 3 0 0 14-6 4 0 1 21-6
3.  Kijowianka Kije 8 13 4 1 3 14-16 0 1 3 3-13 4 0 0 11-3
4.  Polonia Nowe Kramsko 8 10 3 1 4 16-16 2 0 3 9-10 1 1 1 7-6 2 3 1 0 1 6-5
5.  Liwno Zabór 8 10 3 1 4 22-18 1 1 3 10-12 2 0 1 12-6 2 3 1 0 1 8-8
6.  Rakovia Raków 8 10 3 1 4 20-23 2 0 2 8-9 1 1 2 12-14 2 3 1 0 1 6-7
7.  Kometa Buków 8 7 2 1 5 12-20 1 0 2 6-7 1 1 3 6-13
8.  Czarni Pałck 8 5 1 2 5 8-29 0 1 2 2-15 1 1 3 6-14
9.  Piast Parkovia II Trzebiechów 8 4 1 1 6 15-25 1 1 2 9-10 0 0 4 6-15

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Sokół Kalsk    3-2 4-3 4-0 5-1 2-1 
 2 Jedność Podmokle    6-4 3-1 5-1 
 3 Kijowianka Kije0-3 2-4     1-1 0-5 
 4 Polonia Nowe Kramsko0-2 0-2     3-1 2-3 4-2 
 5 Liwno Zabór2-3 1-2 4-3     2-3 1-1 
 6 Rakovia Raków1-2 1-3 5-4     1-0 
 7 Kometa Buków1-3 1-2     4-2 
 8 Czarni Pałck0-11 1-3 1-1     
 9 Piast Parkovia II Trzebiechów0-3 1-3 3-3 5-1     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Rakovia Raków.
 
Sokół Kalsk 5-1 Czarni Pałck 31 sierpnia, 17:00
Polonia Nowe Kramsko 0-2 Jedność Podmokle 1 września, 16:00
Piast Parkovia II Trzebiechów 0-3 Kijowianka Kije 31 sierpnia, 16:00
Liwno Zabór 2-3 Kometa Buków 1 września, 14:00

Kolejka 2 - 7-8 września

Pauza: Polonia Nowe Kramsko.
 
Czarni Pałck 1-1 Kometa Buków 8 września, 16:00
Kijowianka Kije 0-5 Liwno Zabór 8 września, 17:00
Jedność Podmokle 5-1 Piast Parkovia II Trzebiechów 8 września, 15:00
Sokół Kalsk 4-3 Rakovia Raków 7 września, 17:00

Kolejka 3 - 14-15 września

Pauza: Piast Parkovia II Trzebiechów.
 
Rakovia Raków 1-0 Czarni Pałck 14 września, 17:00
Polonia Nowe Kramsko 0-2 Sokół Kalsk 15 września, 15:00
Liwno Zabór 1-2 Jedność Podmokle 15 września, 14:00
Kometa Buków 1-3 Kijowianka Kije 3 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (14 września, 17:00) odwołany

Kolejka 4 - 21-22 września

Pauza: Liwno Zabór.
 
Czarni Pałck 1-3 Kijowianka Kije 22 września, 15:00
Jedność Podmokle 3-1 Kometa Buków 22 września, 15:00
Sokół Kalsk 2-1 Piast Parkovia II Trzebiechów 21 września, 15:00
Rakovia Raków 1-3 Polonia Nowe Kramsko 22 września, 15:00

Kolejka 5 - 28-29 września

Pauza: Kometa Buków.
 
Polonia Nowe Kramsko 2-3 Czarni Pałck 29 września, 15:00
Piast Parkovia II Trzebiechów 3-3 Rakovia Raków 29 września, 14:00
Liwno Zabór 2-3 Sokół Kalsk 29 września, 14:00
Kijowianka Kije 2-4 Jedność Podmokle 29 września, 14:00

Kolejka 6 - 5-6 października

Pauza: Kijowianka Kije.
 
Czarni Pałck 0-11 Jedność Podmokle 6 października, 15:00
Sokół Kalsk 4-0 Kometa Buków 6 października, 16:00
Rakovia Raków 5-4 Liwno Zabór 6 października, 15:00
Polonia Nowe Kramsko 4-2 Piast Parkovia II Trzebiechów 6 października, 15:00

Kolejka 7 - 12-13 października

Pauza: Jedność Podmokle.
 
Piast Parkovia II Trzebiechów 5-1 Czarni Pałck 13 października, 14:00
Liwno Zabór 4-3 Polonia Nowe Kramsko 13 października, 14:00
Kometa Buków 1-2 Rakovia Raków 10 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (12 października, 15:00) odwołany
Kijowianka Kije 0-3 Sokół Kalsk 13 października, 14:00

Kolejka 8 - 19-20 października

Pauza: Czarni Pałck.
 
Sokół Kalsk 3-2 Jedność Podmokle 20 października, 15:00
Rakovia Raków 1-2 Kijowianka Kije 20 października, 15:00
Polonia Nowe Kramsko 3-1 Kometa Buków 20 października, 15:00
Piast Parkovia II Trzebiechów 1-3 Liwno Zabór 19 października, 15:00

Kolejka 9 - 26-27 października

Pauza: Sokół Kalsk.
 
Liwno Zabór 1-1 Czarni Pałck 27 października, 14:00
Kometa Buków 4-2 Piast Parkovia II Trzebiechów 26 października, 15:00
Kijowianka Kije 1-1 Polonia Nowe Kramsko 27 października, 14:00
Jedność Podmokle 6-4 Rakovia Raków 27 października, 13:00

Kolejka 10 - 4-5 kwietnia

Pauza: Rakovia Raków.
 
Czarni Pałck - Sokół Kalsk
Jedność Podmokle - Polonia Nowe Kramsko
Kijowianka Kije - Piast Parkovia II Trzebiechów
Kometa Buków - Liwno Zabór

Kolejka 11 - 18-19 kwietnia

Pauza: Polonia Nowe Kramsko.
 
Kometa Buków - Czarni Pałck
Liwno Zabór - Kijowianka Kije
Piast Parkovia II Trzebiechów - Jedność Podmokle
Rakovia Raków - Sokół Kalsk

Kolejka 12 - 25-26 kwietnia

Pauza: Piast Parkovia II Trzebiechów.
 
Czarni Pałck - Rakovia Raków
Sokół Kalsk - Polonia Nowe Kramsko
Jedność Podmokle - Liwno Zabór
Kijowianka Kije - Kometa Buków

Kolejka 13 - 2-3 maja

Pauza: Liwno Zabór.
 
Kijowianka Kije - Czarni Pałck
Kometa Buków - Jedność Podmokle
Piast Parkovia II Trzebiechów - Sokół Kalsk
Polonia Nowe Kramsko - Rakovia Raków

Kolejka 14 - 9-10 maja

Pauza: Kometa Buków.
 
Czarni Pałck - Polonia Nowe Kramsko
Rakovia Raków - Piast Parkovia II Trzebiechów
Sokół Kalsk - Liwno Zabór
Jedność Podmokle - Kijowianka Kije

Kolejka 15 - 16-17 maja

Pauza: Kijowianka Kije.
 
Jedność Podmokle - Czarni Pałck
Kometa Buków - Sokół Kalsk
Liwno Zabór - Rakovia Raków
Piast Parkovia II Trzebiechów - Polonia Nowe Kramsko

Kolejka 16 - 23-24 maja

Pauza: Jedność Podmokle.
 
Czarni Pałck - Piast Parkovia II Trzebiechów
Polonia Nowe Kramsko - Liwno Zabór
Rakovia Raków - Kometa Buków
Sokół Kalsk - Kijowianka Kije

Kolejka 17 - 30-31 maja

Pauza: Czarni Pałck.
 
Jedność Podmokle - Sokół Kalsk
Kijowianka Kije - Rakovia Raków
Kometa Buków - Polonia Nowe Kramsko
Liwno Zabór - Piast Parkovia II Trzebiechów

Kolejka 18 - 6-7 czerwca

Pauza: Sokół Kalsk.
 
Czarni Pałck - Liwno Zabór
Piast Parkovia II Trzebiechów - Kometa Buków
Polonia Nowe Kramsko - Kijowianka Kije
Rakovia Raków - Jedność Podmokle

Klasa A 2019/2020 (Zielona Góra I)
Klasa A 2019/2020 (Zielona Góra II)
Klasa A 2019/2020 (Zielona Góra III)
Klasa A 2019/2020 (Zielona Góra IV)

Klasa B 2019/2020 (Krosno Odrzańskie)
Klasa B 2019/2020 (Nowa Sól)
Klasa B 2019/2020 (Świebodzin)
Klasa B 2019/2020 (Żagań)
Klasa B 2019/2020 (Żary)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas