[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2004/2005, grupa: Zielona Góra
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Budowlani Lubsko 30 58 18 4 8 82-44 10 1 4 47-21 8 3 4 35-23
2.  Błękitni Toporów 30 55 16 7 7 61-26 10 2 3 37-9 6 5 4 24-17
3.  Carina Gubin 30 54 17 3 10 59-43 10 1 4 40-22 7 2 6 19-21
4.  Sprotavia Szprotawa 30 50 15 5 10 73-47 9 4 2 36-10 6 1 8 37-37
5.  Pogoń Wschowa 30 49 14 7 9 42-34 9 3 3 26-12 5 4 6 16-22
6.  Garbarnia Leszno Górne 30 48 14 6 10 60-45 8 5 2 44-21 6 1 8 16-24
7.  Błękitni Świdnica 30 46 13 7 10 50-41 6 4 5 23-21 7 3 5 27-20
8.  Lechia II Zielona Góra 30 45 13 6 11 54-57 8 1 6 31-21 5 5 5 23-36
9.  Błękitni Olbrachtów 30 44 13 5 12 64-50 7 3 5 40-23 6 2 7 24-27
10.  Zjednoczeni Lubrza 30 42 12 6 12 59-45 10 1 4 45-15 2 5 8 14-30
11.  Błękitni Lubięcin 30 40 12 4 14 55-61 5 4 6 26-27 7 0 8 29-34
12.  Polmo Kożuchów 30 39 10 9 11 50-38 6 5 4 29-16 4 4 7 21-22
13.  Piast Iłowa 30 38 12 2 16 49-62 9 2 4 33-21 3 0 12 16-41
14.  Avia Siedlnica 30 31 9 4 17 38-73 5 3 7 23-32 4 1 10 15-41
15.  Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 30 27 8 3 19 49-99 4 1 10 24-49 4 2 9 25-50
16.  Tupliczanka Tuplice 30 13 3 4 23 35-115 3 1 11 19-37 0 3 12 16-78

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Budowlani Lubsko    3-0 3-1 3-5 1-1 1-2 0-3 4-0 2-1 3-0 4-0 3-1 4-1 3-0 3-5 10-1 
 2 Błękitni Toporów2-0     0-0 0-2 2-0 0-1 2-0 5-1 3-0 3-1 0-1 3-0* 5-0 2-2 4-0 6-1 
 3 Carina Gubin2-5 0-2     3-4 3-0 3-0* 2-1 5-1 2-2 3-1 2-3 1-0 4-1 3-0 4-0 3-2 
 4 Sprotavia Szprotawa0-0 2-0 3-0     0-0 3-0* 0-0 0-1 0-0 3-1 5-1 2-0 2-1 6-3 2-3 8-0 
 5 Pogoń Wschowa0-1 0-2 2-0 3-3     1-1 0-1 3-0 1-0 4-0 3-1 1-1 1-0 3-1 2-1 2-0 
 6 Garbarnia Leszno Górne0-3 0-0 3-0 4-1 1-1     2-2 8-1 6-2 2-2 0-3* 1-1 2-1 2-1 4-1 9-2 
 7 Błękitni Świdnica2-2 2-2 0-1 3-1 2-1 0-2     1-1 0-1 0-0 3-1 0-3 1-2 2-1 4-1 3-2 
 8 Lechia II Zielona Góra1-3 0-2 1-3 3-1 0-2 1-0 0-2     2-1 3-1 1-0 1-1 2-1 0-1 9-2 7-1 
 9 Błękitni Olbrachtów1-6 2-2 0-0 3-0 4-0 4-1 2-3 2-3     1-1 2-4 5-2 0-1 4-0 4-0 6-0 
 10 Zjednoczeni Lubrza7-0 0-1 4-1 2-1 3-0 1-0 2-1 0-0 1-3     2-0 0-3 1-2 6-1 2-1 14-1 
 11 Błękitni Lubięcin1-2 3-2 1-2 4-3 1-1 1-2 2-1 3-3 1-2 2-0     0-3* 4-2 1-2 1-1 1-1 
 12 Polmo Kożuchów2-0 0-0 0-1 3-1 1-3 1-3 0-1 1-1 5-0 0-0 4-0     4-0 2-0 4-4 2-2 
 13 Piast Iłowa3-2 3-2 1-2 3-1 0-1 2-0 2-2 1-3 0-4 1-1 4-2 1-0     6-0 4-0 2-1 
 14 Avia Siedlnica2-2 0-0 0-5 0-6 1-3 3-1 1-0 0-1 0-2 3-2 2-4 2-2 4-1     1-2 4-1 
 15 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne0-6 0-6 2-0 1-4 1-3 2-0 5-8 2-6 2-5 2-3 1-5 2-1 3-0 0-1     1-1 
 16 Tupliczanka Tuplice0-3* 2-3 1-3 2-4 2-0 1-3 0-2 1-1 2-1 0-1 1-4 0-3 4-3 1-2 2-4     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2-6 Lechia II Zielona Góra
Błękitni Olbrachtów 2-3 Błękitni Świdnica 8 sierpnia
Błękitni Lubięcin 0-3 Polmo Kożuchów 8 sierpnia
(wo)
udział w grze nieuprawnionego zawodnika, na boisku 3-2
Zjednoczeni Lubrza 1-2 Piast Iłowa 8 sierpnia
Avia Siedlnica 1-3 Pogoń Wschowa 8 sierpnia
Tupliczanka Tuplice 0-3 Budowlani Lubsko 8 sierpnia
(wo)
na boisku 0-2
Sprotavia Szprotawa 3-0 Garbarnia Leszno Górne 8 sierpnia
(wo)
w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik, na boisku 2-2
Carina Gubin 0-2 Błękitni Toporów 7 sierpnia

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Lechia II Zielona Góra 0-2 Błękitni Toporów 15 sierpnia
Garbarnia Leszno Górne 3-0 Carina Gubin 14 sierpnia
Budowlani Lubsko 3-5 Sprotavia Szprotawa 14 sierpnia
Pogoń Wschowa 2-0 Tupliczanka Tuplice 14 sierpnia
Piast Iłowa 6-0 Avia Siedlnica 14 sierpnia
Polmo Kożuchów 0-0 Zjednoczeni Lubrza 14 sierpnia
Błękitni Świdnica 3-1 Błękitni Lubięcin 14 sierpnia
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2-5 Błękitni Olbrachtów 15 sierpnia

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Błękitni Olbrachtów 2-3 Lechia II Zielona Góra 21 sierpnia
Błękitni Lubięcin 1-1 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 22 sierpnia
Zjednoczeni Lubrza 2-1 Błękitni Świdnica 22 sierpnia
Avia Siedlnica 2-2 Polmo Kożuchów 22 sierpnia
Tupliczanka Tuplice 4-3 Piast Iłowa 22 sierpnia
Sprotavia Szprotawa 0-0 Pogoń Wschowa 21 sierpnia, 17:00
Carina Gubin 2-5 Budowlani Lubsko 21 sierpnia, 17:00
Błękitni Toporów 0-1 Garbarnia Leszno Górne 22 sierpnia

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Lechia II Zielona Góra 1-0 Garbarnia Leszno Górne 29 sierpnia
Budowlani Lubsko 3-0 Błękitni Toporów 28 sierpnia
Pogoń Wschowa 2-0 Carina Gubin 28 sierpnia, 17:00
Piast Iłowa 3-1 Sprotavia Szprotawa 28 sierpnia, 17:00
Polmo Kożuchów 2-2 Tupliczanka Tuplice 28 sierpnia
Błękitni Świdnica 2-1 Avia Siedlnica 28 sierpnia
Błękitni Olbrachtów 2-4 Błękitni Lubięcin 28 sierpnia
Zjednoczeni Lubrza 2-1 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 28 sierpnia

Kolejka 5 - 4-5 września

Błękitni Lubięcin 3-3 Lechia II Zielona Góra 4 września
lub 4-4
Zjednoczeni Lubrza 1-3 Błękitni Olbrachtów 5 września
Avia Siedlnica 1-2 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 5 września
Tupliczanka Tuplice 0-2 Błękitni Świdnica 5 września
Sprotavia Szprotawa 2-0 Polmo Kożuchów 4 września
Carina Gubin 4-1 Piast Iłowa 4 września, 12:00
Błękitni Toporów 2-0 Pogoń Wschowa 5 września
Garbarnia Leszno Górne 0-3 Budowlani Lubsko 4 września

Kolejka 6 - 11-12 września

Lechia II Zielona Góra 1-3 Budowlani Lubsko 12 września
Pogoń Wschowa 1-1 Garbarnia Leszno Górne 11 września
Piast Iłowa 3-2 Błękitni Toporów 11 września
Polmo Kożuchów 0-1 Carina Gubin 11 września
Błękitni Świdnica 3-1 Sprotavia Szprotawa 11 września
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 1-1 Tupliczanka Tuplice 12 września
Błękitni Olbrachtów 4-0 Avia Siedlnica 12 września
Błękitni Lubięcin 2-0 Zjednoczeni Lubrza 12 września

Kolejka 7 - 18-19 września

Zjednoczeni Lubrza 0-0 Lechia II Zielona Góra 19 września
Avia Siedlnica 2-4 Błękitni Lubięcin 19 września
Tupliczanka Tuplice 2-1 Błękitni Olbrachtów 19 września
Sprotavia Szprotawa 2-3 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 18 września
Carina Gubin 2-1 Błękitni Świdnica 18 września
Błękitni Toporów 3-0 Polmo Kożuchów 19 września
(wo)
niestawienie się gości na zawody
Garbarnia Leszno Górne 2-1 Piast Iłowa 18 września
Budowlani Lubsko 1-1 Pogoń Wschowa 18 września

Kolejka 8 - 25-26 września

Lechia II Zielona Góra 0-2 Pogoń Wschowa 26 września
Piast Iłowa 3-2 Budowlani Lubsko 25 września
Polmo Kożuchów 1-3 Garbarnia Leszno Górne 25 września
Błękitni Świdnica 2-2 Błękitni Toporów 25 września
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2-0 Carina Gubin 26 września
Błękitni Olbrachtów 3-0 Sprotavia Szprotawa 25 września
Błękitni Lubięcin 1-1 Tupliczanka Tuplice 26 września
Zjednoczeni Lubrza 6-1 Avia Siedlnica 26 września

Kolejka 9 - 2-3 października

Avia Siedlnica 0-1 Lechia II Zielona Góra 3 października
Tupliczanka Tuplice 0-1 Zjednoczeni Lubrza 3 października
Sprotavia Szprotawa 5-1 Błękitni Lubięcin 2 października
Carina Gubin 2-2 Błękitni Olbrachtów 2 października
Błękitni Toporów 4-0 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 3 października
Garbarnia Leszno Górne 2-2 Błękitni Świdnica 3 października
Budowlani Lubsko 3-1 Polmo Kożuchów 2 października
Pogoń Wschowa 1-0 Piast Iłowa 2 października

Kolejka 10 - 9-10 października

Lechia II Zielona Góra 2-1 Piast Iłowa 10 października
Polmo Kożuchów 1-3 Pogoń Wschowa 9 października
Błękitni Świdnica 2-2 Budowlani Lubsko 9 października
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2-0 Garbarnia Leszno Górne 9 października
Błękitni Olbrachtów 2-2 Błękitni Toporów 9 października
Błękitni Lubięcin 1-2 Carina Gubin 10 października
Zjednoczeni Lubrza 2-1 Sprotavia Szprotawa 10 października
Avia Siedlnica 4-1 Tupliczanka Tuplice 10 października

Kolejka 11 - 16-17 października

Tupliczanka Tuplice 1-1 Lechia II Zielona Góra 17 października
Sprotavia Szprotawa 6-3 Avia Siedlnica 16 października
Carina Gubin 3-1 Zjednoczeni Lubrza 16 października
Błękitni Toporów 0-1 Błękitni Lubięcin 17 października
Garbarnia Leszno Górne 6-2 Błękitni Olbrachtów 16 października
Budowlani Lubsko 3-5 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 16 października
Pogoń Wschowa 0-1 Błękitni Świdnica 16 października
Piast Iłowa 1-0 Polmo Kożuchów 16 października

Kolejka 12 - 23-24 października

Lechia II Zielona Góra 1-1 Polmo Kożuchów 24 października
Błękitni Świdnica 1-2 Piast Iłowa 23 października
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 1-3 Pogoń Wschowa 23 października
Błękitni Olbrachtów 1-6 Budowlani Lubsko 23 października
Błękitni Lubięcin 1-2 Garbarnia Leszno Górne 24 października
Zjednoczeni Lubrza 0-1 Błękitni Toporów 24 października
Avia Siedlnica 0-5 Carina Gubin 24 października
Tupliczanka Tuplice 2-4 Sprotavia Szprotawa 23 października

Kolejka 13 - 30 października

Sprotavia Szprotawa 0-1 Lechia II Zielona Góra 30 października
Carina Gubin 3-2 Tupliczanka Tuplice 30 października
Błękitni Toporów 2-2 Avia Siedlnica 30 października
Garbarnia Leszno Górne 2-2 Zjednoczeni Lubrza 30 października
Budowlani Lubsko 4-0 Błękitni Lubięcin 30 października
Pogoń Wschowa 1-0 Błękitni Olbrachtów 30 października
Piast Iłowa 4-0 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 30 października
Polmo Kożuchów 0-1 Błękitni Świdnica 30 października

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Lechia II Zielona Góra 0-2 Błękitni Świdnica 7 listopada
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2-1 Polmo Kożuchów 7 listopada
Błękitni Olbrachtów 0-1 Piast Iłowa 6 listopada
Błękitni Lubięcin 1-1 Pogoń Wschowa 7 listopada
Zjednoczeni Lubrza 7-0 Budowlani Lubsko 7 listopada
Avia Siedlnica 3-1 Garbarnia Leszno Górne 7 listopada
Tupliczanka Tuplice 2-3 Błękitni Toporów 7 listopada
Sprotavia Szprotawa 3-0 Carina Gubin 6 listopada

Kolejka 15 - 11 listopada

Carina Gubin 5-1 Lechia II Zielona Góra 11 listopada
Błękitni Toporów 0-2 Sprotavia Szprotawa 11 listopada
Garbarnia Leszno Górne 9-2 Tupliczanka Tuplice 11 listopada
Budowlani Lubsko 3-0 Avia Siedlnica 11 listopada
Pogoń Wschowa 4-0 Zjednoczeni Lubrza 11 listopada
Piast Iłowa 4-2 Błękitni Lubięcin 11 listopada
Polmo Kożuchów 5-0 Błękitni Olbrachtów 11 listopada
Błękitni Świdnica 4-1 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 11 listopada

Kolejka 16 - 19-20 marca

Lechia II Zielona Góra 9-2 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 27 kwietnia
Błękitni Świdnica 0-1 Błękitni Olbrachtów 27 kwietnia
Polmo Kożuchów 4-0 Błękitni Lubięcin 19 marca
Piast Iłowa 1-1 Zjednoczeni Lubrza 27 kwietnia
Pogoń Wschowa 3-1 Avia Siedlnica 27 kwietnia
Budowlani Lubsko 10-1 Tupliczanka Tuplice 27 kwietnia
Garbarnia Leszno Górne 4-1 Sprotavia Szprotawa 19 marca
Błękitni Toporów 0-0 Carina Gubin 27 kwietnia

Kolejka 17 - 26 marca

Błękitni Toporów 5-1 Lechia II Zielona Góra 26 marca
Carina Gubin 3-0 Garbarnia Leszno Górne 26 marca
(wo)
udział w grze nieuprawnionego zawodnika, na boisku 0-0
Sprotavia Szprotawa 0-0 Budowlani Lubsko 26 marca
Tupliczanka Tuplice 2-0 Pogoń Wschowa 26 marca
Avia Siedlnica 4-1 Piast Iłowa 26 marca
Zjednoczeni Lubrza 0-3 Polmo Kożuchów 26 marca
Błękitni Lubięcin 2-1 Błękitni Świdnica 26 marca
Błękitni Olbrachtów 4-0 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 26 marca

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Lechia II Zielona Góra 2-1 Błękitni Olbrachtów 20 kwietnia
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 1-5 Błękitni Lubięcin 20 kwietnia
Błękitni Świdnica 0-0 Zjednoczeni Lubrza 2 kwietnia
Polmo Kożuchów 2-0 Avia Siedlnica 2 kwietnia
Piast Iłowa 2-1 Tupliczanka Tuplice 2 kwietnia
Pogoń Wschowa 3-3 Sprotavia Szprotawa 2 kwietnia
Budowlani Lubsko 3-1 Carina Gubin 2 kwietnia
Garbarnia Leszno Górne 0-0 Błękitni Toporów 2 kwietnia

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2-3 Zjednoczeni Lubrza 10 kwietnia
Garbarnia Leszno Górne 8-1 Lechia II Zielona Góra 9 kwietnia
Błękitni Toporów 2-0 Budowlani Lubsko 10 kwietnia
Carina Gubin 3-0 Pogoń Wschowa 9 kwietnia
Sprotavia Szprotawa 2-1 Piast Iłowa 9 kwietnia
Tupliczanka Tuplice 0-3 Polmo Kożuchów 9 kwietnia
Avia Siedlnica 1-0 Błękitni Świdnica 10 kwietnia
Błękitni Lubięcin 1-2 Błękitni Olbrachtów 10 kwietnia

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Lechia II Zielona Góra 1-0 Błękitni Lubięcin 17 kwietnia
Błękitni Olbrachtów 1-1 Zjednoczeni Lubrza 17 kwietnia
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0-1 Avia Siedlnica 17 kwietnia
Błękitni Świdnica 3-2 Tupliczanka Tuplice 16 kwietnia
Polmo Kożuchów 3-1 Sprotavia Szprotawa 16 kwietnia
Piast Iłowa 1-2 Carina Gubin 16 kwietnia
Pogoń Wschowa 0-2 Błękitni Toporów 16 kwietnia
Budowlani Lubsko 1-2 Garbarnia Leszno Górne 16 kwietnia

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Budowlani Lubsko 4-0 Lechia II Zielona Góra 23 kwietnia
Garbarnia Leszno Górne 1-1 Pogoń Wschowa 23 kwietnia
Błękitni Toporów 5-0 Piast Iłowa 24 kwietnia
Carina Gubin 1-0 Polmo Kożuchów 23 kwietnia
Sprotavia Szprotawa 0-0 Błękitni Świdnica 23 kwietnia
Tupliczanka Tuplice 2-4 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 23 kwietnia
Avia Siedlnica 0-2 Błękitni Olbrachtów 24 kwietnia
Zjednoczeni Lubrza 2-0 Błękitni Lubięcin 24 kwietnia

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Lechia II Zielona Góra 3-1 Zjednoczeni Lubrza 30 kwietnia
Błękitni Lubięcin 1-2 Avia Siedlnica 30 kwietnia
Błękitni Olbrachtów 6-0 Tupliczanka Tuplice 30 kwietnia
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 1-4 Sprotavia Szprotawa 30 kwietnia
Błękitni Świdnica 0-1 Carina Gubin 30 kwietnia
Polmo Kożuchów 0-0 Błękitni Toporów 30 kwietnia
Piast Iłowa 2-0 Garbarnia Leszno Górne 30 kwietnia
Pogoń Wschowa 0-1 Budowlani Lubsko 30 kwietnia

Kolejka 23 - 3 maja

Pogoń Wschowa 3-0 Lechia II Zielona Góra 3 maja
Budowlani Lubsko 4-1 Piast Iłowa 3 maja
Garbarnia Leszno Górne 1-1 Polmo Kożuchów 3 maja
Błękitni Toporów 2-0 Błękitni Świdnica 3 maja
Carina Gubin 4-0 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 3 maja
Sprotavia Szprotawa 0-0 Błękitni Olbrachtów 3 maja
Tupliczanka Tuplice 1-4 Błękitni Lubięcin 3 maja
Avia Siedlnica 3-2 Zjednoczeni Lubrza 3 maja

Kolejka 24 - 7-8 maja

Lechia II Zielona Góra 0-1 Avia Siedlnica 8 maja
Zjednoczeni Lubrza 14-1 Tupliczanka Tuplice 8 maja
Błękitni Lubięcin 4-3 Sprotavia Szprotawa 8 maja
Błękitni Olbrachtów 0-0 Carina Gubin 8 maja
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0-6 Błękitni Toporów 8 maja
Błękitni Świdnica 0-2 Garbarnia Leszno Górne 7 maja
Polmo Kożuchów 2-0 Budowlani Lubsko 7 maja
Piast Iłowa 0-1 Pogoń Wschowa 7 maja

Kolejka 25 - 14-15 maja

Piast Iłowa 1-3 Lechia II Zielona Góra 14 maja
Pogoń Wschowa 1-1 Polmo Kożuchów 14 maja
Budowlani Lubsko 0-3 Błękitni Świdnica 14 maja
Garbarnia Leszno Górne 4-1 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 14 maja
Błękitni Toporów 3-0 Błękitni Olbrachtów 12 maja
Carina Gubin 2-3 Błękitni Lubięcin 14 maja
Sprotavia Szprotawa 3-1 Zjednoczeni Lubrza 14 maja
Tupliczanka Tuplice 1-2 Avia Siedlnica 19 maja

Kolejka 26 - 21-22 maja

Lechia II Zielona Góra 7-1 Tupliczanka Tuplice 22 maja
Avia Siedlnica 0-6 Sprotavia Szprotawa 21 maja
Zjednoczeni Lubrza 4-1 Carina Gubin 22 maja
Błękitni Lubięcin 3-2 Błękitni Toporów 22 maja
Błękitni Olbrachtów 4-1 Garbarnia Leszno Górne 22 maja
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0-6 Budowlani Lubsko 22 maja
Błękitni Świdnica 2-1 Pogoń Wschowa 21 maja
Polmo Kożuchów 4-0 Piast Iłowa 21 maja

Kolejka 27 - 26 maja

Polmo Kożuchów 1-1 Lechia II Zielona Góra 26 maja
Piast Iłowa 2-2 Błękitni Świdnica 26 maja
Pogoń Wschowa 2-1 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 26 maja
Budowlani Lubsko 2-1 Błękitni Olbrachtów 26 maja
Garbarnia Leszno Górne 0-3 Błękitni Lubięcin 26 maja
(wo)
udział w grze nieuprawnionego zawodnika, na boisku 5-2
Błękitni Toporów 3-1 Zjednoczeni Lubrza 26 maja
Carina Gubin 3-0 Avia Siedlnica 26 maja
Sprotavia Szprotawa 8-0 Tupliczanka Tuplice 26 maja

Kolejka 28 - 28-29 maja

Lechia II Zielona Góra 3-1 Sprotavia Szprotawa 29 maja
Tupliczanka Tuplice 1-3 Carina Gubin 28 maja
Avia Siedlnica 0-0 Błękitni Toporów 29 maja
Zjednoczeni Lubrza 1-0 Garbarnia Leszno Górne 29 maja
Błękitni Lubięcin 1-2 Budowlani Lubsko 29 maja
Błękitni Olbrachtów 4-0 Pogoń Wschowa 29 maja
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 3-0 Piast Iłowa 29 maja
Błękitni Świdnica 0-3 Polmo Kożuchów 29 maja

Kolejka 29 - 5 czerwca

Błękitni Świdnica 1-1 Lechia II Zielona Góra 5 czerwca
Polmo Kożuchów 4-4 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 5 czerwca
Piast Iłowa 0-4 Błękitni Olbrachtów 1 czerwca
Pogoń Wschowa 3-1 Błękitni Lubięcin 5 czerwca
Budowlani Lubsko 3-0 Zjednoczeni Lubrza 5 czerwca
Garbarnia Leszno Górne 2-1 Avia Siedlnica 5 czerwca
Błękitni Toporów 6-1 Tupliczanka Tuplice 5 czerwca
Carina Gubin 3-4 Sprotavia Szprotawa 5 czerwca

Kolejka 30 - 12 czerwca

Lechia II Zielona Góra 1-3 Carina Gubin 12 czerwca
Sprotavia Szprotawa 2-0 Błękitni Toporów 12 czerwca
Tupliczanka Tuplice 1-3 Garbarnia Leszno Górne 12 czerwca
Avia Siedlnica 2-2 Budowlani Lubsko 12 czerwca
Zjednoczeni Lubrza 3-0 Pogoń Wschowa 12 czerwca
Błękitni Lubięcin 4-2 Piast Iłowa 12 czerwca
Błękitni Olbrachtów 5-2 Polmo Kożuchów 12 czerwca
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 5-8 Błękitni Świdnica 12 czerwca

Baraże o udział w IV lidze (lubuska)
Baraże uzupełniające o udział w IV lidze (lubuska)
Baraże o udział w lidze okręgowej (Zielona Góra)

IV liga 2004/2005 (lubuska)

Liga okręgowa 2004/2005 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2004/2005 (Zielona Góra I - Świebodzin)
Klasa A 2004/2005 (Zielona Góra II)
Klasa A 2004/2005 (Zielona Góra III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas