[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Zielona Góra
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Formacja Port 2000 Mostki 30 80 26 2 2 133-22 14 1 0 70-6 12 1 2 63-16
2.  Piast Czerwieńsk 30 69 22 3 5 63-26 10 2 3 29-14 12 1 2 34-12
3.  ŁKS Łęknica 30 62 20 2 8 84-45 11 1 3 44-14 9 1 5 40-31
4.  Błękitni Toporów 30 59 19 2 9 80-46 11 1 3 44-21 8 1 6 36-25
5.  Zjednoczeni Lubrza 30 53 15 8 7 50-52 11 2 2 28-16 4 6 5 22-36
6.  Start Płoty 30 47 14 5 11 53-55 6 4 5 23-26 8 1 6 30-29
7.  Carina Gubin 30 43 13 4 13 49-59 7 3 5 24-25 6 1 8 25-34
8.  Budowlani Lubsko 30 42 14 0 16 69-60 8 0 7 44-24 6 0 9 25-36
9.  UKP Zielona Góra 30 37 11 4 15 50-54 9 0 6 35-18 2 4 9 15-36 2 3 1 0 1 4-3
10.  Syrena Zbąszynek 30 37 11 4 15 53-57 8 1 6 37-28 3 3 9 16-29 2 3 1 0 1 3-4
11.  Garbarnia Leszno Górne 30 34 10 4 16 51-66 6 3 6 33-29 4 1 10 18-37
12.  Modrzew Modrzyca 30 33 9 6 15 49-72 7 3 5 28-29 2 3 10 21-43
13.  Tramp Osiecznica 30 27 8 3 19 46-76 5 1 9 27-32 3 2 10 19-44
14.  Medyk Cibórz 30 25 7 4 19 43-87 4 1 10 24-40 3 3 9 19-47
15.  Odra Nietków 30 24 6 6 18 43-81 3 4 8 23-41 3 2 10 20-40
16.  Łużyczanka Lipinki Łużyckie 30 18 5 3 22 43-101 3 3 9 30-53 2 0 13 13-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Formacja Port 2000 Mostki    2-0 5-1 4-0 9-0 7-1 7-1 6-0 1-1 1-0 4-0 2-1 3-1 8-0 1-0 10-0 
 2 Piast Czerwieńsk2-1     1-3 1-0 2-2 0-2 2-4 2-1 2-0 3-0 4-0 0-0 2-1 3-0 4-0 1-0 
 3 ŁKS Łęknica1-0 1-3     0-2 4-0 1-4 1-1 4-1 1-0 6-1 2-0 6-0 7-0 4-1 3-0 3-1 
 4 Błękitni Toporów0-7 0-1 2-1     1-1 2-1 1-4 4-2 4-0 4-0 2-0 5-1 4-1 7-0 5-2 3-0 
 5 Zjednoczeni Lubrza2-7 0-2 3-0* 2-1     1-0 3-1 2-1 1-1 0-0 1-0 3-1 4-0 1-0 2-1 3-1 
 6 Start Płoty1-7 1-1 2-1 1-2 3-1     1-2 1-0 1-1 0-3 3-1 2-1 1-1 4-2 2-2 0-1 
 7 Carina Gubin2-2 0-2 2-1 1-1 1-3 3-1     3-0 2-1 2-1 1-4 0-3 2-3 2-2 2-1 1-0 
 8 Budowlani Lubsko0-5 2-0 2-3 2-4 5-2 1-3 0-2     5-0 0-1 5-0 5-1 6-0 1-2 4-0 6-1 
 9 UKP Zielona Góra0-3 0-2 1-2 0-2 2-1 0-2 3-1 7-0     2-0 2-0 5-2 3-0 2-1 1-2 7-0 
 10 Syrena Zbąszynek2-5 1-3 3-4 4-0 0-1 2-3 3-1 1-2 3-2     1-0 1-1 2-1 5-0 6-3 3-2 
 11 Garbarnia Leszno Górne3-5 1-4 1-2 0-3 1-1 5-1 3-2 1-4 7-2 3-1     2-2 0-1 1-1 3-0 2-0 
 12 Modrzew Modrzyca1-5 0-3 2-2 4-2 2-2 1-0 3-0* 3-1 2-0 1-1 2-4     2-5 0-2 3-1 2-1 
 13 Tramp Osiecznica1-4 1-3 3-8 3-1 2-3 0-0 2-0 0-1 0-1 4-1 1-3 2-1     2-3 2-3 4-0 
 14 Medyk Cibórz0-2 1-4 0-1 3-6 2-2 3-5 2-3 0-4 0-2 2-1 1-3 5-1 3-2     0-3 2-1 
 15 Odra Nietków0-4 2-3 2-4 0-2 2-2 1-3 1-0 2-6 5-2 0-0 2-2 0-5 3-1 2-2     1-5 
 16 Łużyczanka Lipinki Łużyckie1-6 0-3 2-7 0-10 0-1 2-4 2-3 0-2 2-2 1-6 6-1 5-1 2-2 5-3 2-2     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Garbarnia Leszno Górne 1-4 Budowlani Lubsko 13 sierpnia, 16:00
Odra Nietków 1-0 Carina Gubin 13 sierpnia, 17:00
Modrzew Modrzyca 0-3 Piast Czerwieńsk 15 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Lubrza 2-7 Formacja Port 2000 Mostki 16 sierpnia, 18:00
w pierwotnym terminie (14 sierpnia, 18:00) odwołany
Medyk Cibórz 0-1 ŁKS Łęknica 13 sierpnia, 16:00
Syrena Zbąszynek 2-1 Tramp Osiecznica 13 sierpnia, 17:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 0-10 Błękitni Toporów 13 sierpnia, 17:00
UKP Zielona Góra 0-2 Start Płoty 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Budowlani Lubsko 1-3 Start Płoty 20 sierpnia, 13:00
Błękitni Toporów 4-0 UKP Zielona Góra 21 sierpnia, 16:00
Tramp Osiecznica 4-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 20 sierpnia, 17:00
ŁKS Łęknica 6-1 Syrena Zbąszynek 20 sierpnia, 17:00
Formacja Port 2000 Mostki 8-0 Medyk Cibórz 21 sierpnia, 13:00
Piast Czerwieńsk 2-2 Zjednoczeni Lubrza 20 sierpnia, 17:00
Carina Gubin 0-3 Modrzew Modrzyca 20 sierpnia, 17:00
Garbarnia Leszno Górne 3-0 Odra Nietków 20 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Odra Nietków 2-6 Budowlani Lubsko 24 sierpnia, 17:00
Modrzew Modrzyca 2-4 Garbarnia Leszno Górne 24 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Lubrza 3-1 Carina Gubin 24 sierpnia, 17:00
Medyk Cibórz 1-4 Piast Czerwieńsk 24 sierpnia, 17:00
Syrena Zbąszynek 2-5 Formacja Port 2000 Mostki 24 sierpnia, 17:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2-7 ŁKS Łęknica 24 sierpnia, 17:00
UKP Zielona Góra 3-0 Tramp Osiecznica 24 sierpnia, 17:00
Start Płoty 1-2 Błękitni Toporów 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Budowlani Lubsko 2-4 Błękitni Toporów 27 sierpnia, 16:00
Tramp Osiecznica 0-0 Start Płoty 27 sierpnia, 17:00
ŁKS Łęknica 1-0 UKP Zielona Góra 27 sierpnia, 17:00
Formacja Port 2000 Mostki 10-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 27 sierpnia, 14:00
Piast Czerwieńsk 3-0 Syrena Zbąszynek 27 sierpnia, 17:00
Carina Gubin 2-2 Medyk Cibórz 27 sierpnia, 11:00
Garbarnia Leszno Górne 1-1 Zjednoczeni Lubrza 27 sierpnia, 16:00
Odra Nietków 0-5 Modrzew Modrzyca 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Modrzew Modrzyca 3-1 Budowlani Lubsko 4 września, 17:00
Zjednoczeni Lubrza 2-1 Odra Nietków 4 września, 16:00
Medyk Cibórz 1-3 Garbarnia Leszno Górne 3 września, 16:00
Syrena Zbąszynek 3-1 Carina Gubin 3 września, 16:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 0-3 Piast Czerwieńsk 3 września, 16:00
UKP Zielona Góra 0-3 Formacja Port 2000 Mostki 4 września, 17:00
Start Płoty 2-1 ŁKS Łęknica 3 września, 17:00
Błękitni Toporów 4-1 Tramp Osiecznica 4 września, 16:00

Kolejka 6 - 7 września

Budowlani Lubsko 6-0 Tramp Osiecznica 7 września, 17:00
ŁKS Łęknica 0-2 Błękitni Toporów 7 września, 17:00
Formacja Port 2000 Mostki 7-1 Start Płoty 7 września, 17:00
Piast Czerwieńsk 2-0 UKP Zielona Góra 7 września, 17:00
Carina Gubin 1-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 7 września, 17:00
Garbarnia Leszno Górne 3-1 Syrena Zbąszynek 7 września, 17:00
Odra Nietków 2-2 Medyk Cibórz 7 września, 17:00
Modrzew Modrzyca 2-2 Zjednoczeni Lubrza 7 września, 17:00

Kolejka 7 - 10-11 września

Zjednoczeni Lubrza 2-1 Budowlani Lubsko 11 września, 16:00
Medyk Cibórz 5-1 Modrzew Modrzyca 10 września, 16:00
Syrena Zbąszynek 6-3 Odra Nietków 11 września, 16:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 6-1 Garbarnia Leszno Górne 10 września, 16:00
UKP Zielona Góra 3-1 Carina Gubin 11 września, 17:00
Start Płoty 1-1 Piast Czerwieńsk 10 września, 17:00
Błękitni Toporów 0-7 Formacja Port 2000 Mostki 11 września, 16:00
Tramp Osiecznica 3-8 ŁKS Łęknica 10 września, 16:00

Kolejka 8 - 17-18 września

Budowlani Lubsko 2-3 ŁKS Łęknica 17 września, 16:00
Formacja Port 2000 Mostki 3-1 Tramp Osiecznica 17 września, 14:00
Piast Czerwieńsk 1-0 Błękitni Toporów 17 września, 16:00
Carina Gubin 3-1 Start Płoty 18 września, 16:00
Garbarnia Leszno Górne 7-2 UKP Zielona Góra 17 września, 16:00
Odra Nietków 1-5 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 17 września, 16:00
Modrzew Modrzyca 1-1 Syrena Zbąszynek 18 września, 16:00
Zjednoczeni Lubrza 1-0 Medyk Cibórz 18 września, 15:00

Kolejka 9 - 24-25 września

Medyk Cibórz 0-4 Budowlani Lubsko 24 września, 16:00
Syrena Zbąszynek 0-1 Zjednoczeni Lubrza 25 września, 16:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 5-1 Modrzew Modrzyca 24 września, 16:00
UKP Zielona Góra 1-2 Odra Nietków 25 września, 16:00
Start Płoty 3-1 Garbarnia Leszno Górne 24 września, 16:00
Błękitni Toporów 1-4 Carina Gubin 25 września, 15:00
Tramp Osiecznica 1-3 Piast Czerwieńsk 24 września, 16:00
ŁKS Łęknica 1-0 Formacja Port 2000 Mostki 24 września, 16:00

Kolejka 10 - 1-2 października

Budowlani Lubsko 0-5 Formacja Port 2000 Mostki 1 października, 16:00
Piast Czerwieńsk 1-3 ŁKS Łęknica 1 października, 16:00
Carina Gubin 2-3 Tramp Osiecznica 1 października, 16:00
Garbarnia Leszno Górne 0-3 Błękitni Toporów 1 października, 15:00
Odra Nietków 1-3 Start Płoty 1 października, 16:00
Modrzew Modrzyca 2-0 UKP Zielona Góra 2 października, 16:00
Zjednoczeni Lubrza 3-1 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2 października, 15:00
Medyk Cibórz 2-1 Syrena Zbąszynek 1 października, 15:00

Kolejka 11 - 8-9 października

Syrena Zbąszynek 1-2 Budowlani Lubsko 9 października, 15:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 5-3 Medyk Cibórz 8 października, 16:00
UKP Zielona Góra 2-1 Zjednoczeni Lubrza 9 października, 16:00
Start Płoty 2-1 Modrzew Modrzyca 8 października, 16:00
Błękitni Toporów 5-2 Odra Nietków 9 października, 15:00
Tramp Osiecznica 1-3 Garbarnia Leszno Górne 8 października, 16:00
ŁKS Łęknica 1-1 Carina Gubin 8 października, 15:00
Formacja Port 2000 Mostki 2-0 Piast Czerwieńsk 8 października, 14:00

Kolejka 12 - 15-16 października

Budowlani Lubsko 2-0 Piast Czerwieńsk 15 października, 15:00
Carina Gubin 2-2 Formacja Port 2000 Mostki 15 października, 16:00
Garbarnia Leszno Górne 1-2 ŁKS Łęknica 15 października, 15:00
Odra Nietków 3-1 Tramp Osiecznica 15 października, 15:00
Modrzew Modrzyca 4-2 Błękitni Toporów 16 października, 16:00
Zjednoczeni Lubrza 1-0 Start Płoty 16 października, 14:00
Medyk Cibórz 0-2 UKP Zielona Góra 15 października, 15:00
Syrena Zbąszynek 3-2 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 16 października, 15:00

Kolejka 13 - 22-23 października

Łużyczanka Lipinki Łużyckie 0-2 Budowlani Lubsko 22 października, 15:00
UKP Zielona Góra 2-0 Syrena Zbąszynek 23 października, 15:00
Start Płoty 4-2 Medyk Cibórz 22 października, 15:00
Błękitni Toporów 1-1 Zjednoczeni Lubrza 23 października, 15:00
Tramp Osiecznica 2-1 Modrzew Modrzyca 22 października, 15:00
ŁKS Łęknica 3-0 Odra Nietków 22 października, 15:00
Formacja Port 2000 Mostki 4-0 Garbarnia Leszno Górne 22 października, 14:00
Piast Czerwieńsk 2-4 Carina Gubin 22 października, 15:00

Kolejka 14 - 29-30 października

Budowlani Lubsko 0-2 Carina Gubin 29 października, 14:00
Garbarnia Leszno Górne 1-4 Piast Czerwieńsk 29 października, 14:00
Odra Nietków 0-4 Formacja Port 2000 Mostki 29 października, 15:00
Modrzew Modrzyca 2-2 ŁKS Łęknica 30 października, 14:00
Zjednoczeni Lubrza 4-0 Tramp Osiecznica 30 października, 13:00
Medyk Cibórz 3-6 Błękitni Toporów 29 października, 15:00
Syrena Zbąszynek 2-3 Start Płoty 29 października, 15:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2-2 UKP Zielona Góra 29 października, 15:00

Kolejka 15 - 5-6 listopada

UKP Zielona Góra 7-0 Budowlani Lubsko 6 listopada, 14:00
Start Płoty 0-1 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 5 listopada, 15:00
Błękitni Toporów 4-0 Syrena Zbąszynek 6 listopada, 14:00
Tramp Osiecznica 2-3 Medyk Cibórz 5 listopada, 14:00
ŁKS Łęknica 4-0 Zjednoczeni Lubrza 5 listopada, 14:00
Formacja Port 2000 Mostki 2-1 Modrzew Modrzyca 5 listopada, 14:00
Piast Czerwieńsk 4-0 Odra Nietków 5 listopada, 15:00
Carina Gubin 1-4 Garbarnia Leszno Górne 5 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 10-11 marca

Budowlani Lubsko 5-0 Garbarnia Leszno Górne 10 marca, 14:00
Carina Gubin 2-1 Odra Nietków 10 marca, 14:00
Piast Czerwieńsk 0-0 Modrzew Modrzyca 10 marca, 14:00
Formacja Port 2000 Mostki 9-0 Zjednoczeni Lubrza 10 marca, 15:00
ŁKS Łęknica 4-1 Medyk Cibórz 10 marca, 15:00
Tramp Osiecznica 4-1 Syrena Zbąszynek 10 marca, 14:00
Błękitni Toporów 3-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 11 marca, 13:30
Start Płoty 1-1 UKP Zielona Góra 10 marca, 15:00

Kolejka 17 - 17-18 marca

Start Płoty 1-0 Budowlani Lubsko 17 marca, 15:00
UKP Zielona Góra 0-2 Błękitni Toporów 18 marca, 15:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2-2 Tramp Osiecznica 17 marca, 14:00
Syrena Zbąszynek 3-4 ŁKS Łęknica 18 marca, 14:00
Medyk Cibórz 0-2 Formacja Port 2000 Mostki 17 marca, 14:00
Zjednoczeni Lubrza 0-2 Piast Czerwieńsk 18 marca, 14:00
Modrzew Modrzyca 3-0 Carina Gubin 18 marca, 15:00
(wo)
na boisku 1-2
Odra Nietków 2-2 Garbarnia Leszno Górne 17 marca, 15:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

Budowlani Lubsko 4-0 Odra Nietków 24 marca, 15:00
Garbarnia Leszno Górne 2-2 Modrzew Modrzyca 24 marca, 16:00
Carina Gubin 1-3 Zjednoczeni Lubrza 25 marca, 15:00
Piast Czerwieńsk 3-0 Medyk Cibórz 24 marca, 15:00
Formacja Port 2000 Mostki 1-0 Syrena Zbąszynek 24 marca, 15:00
ŁKS Łęknica 3-1 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 24 marca, 15:00
Tramp Osiecznica 0-1 UKP Zielona Góra 24 marca, 15:00
Błękitni Toporów 2-1 Start Płoty 25 marca, 15:00

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Błękitni Toporów 4-2 Budowlani Lubsko 1 kwietnia, 14:00
Start Płoty 1-1 Tramp Osiecznica 31 marca, 16:00
UKP Zielona Góra 1-2 ŁKS Łęknica 1 kwietnia, 16:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 1-6 Formacja Port 2000 Mostki 31 marca, 15:00
Syrena Zbąszynek 1-3 Piast Czerwieńsk 31 marca, 15:00
Medyk Cibórz 2-3 Carina Gubin 31 marca, 15:00
Zjednoczeni Lubrza 1-0 Garbarnia Leszno Górne 1 kwietnia, 15:00
Modrzew Modrzyca 3-1 Odra Nietków 1 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Budowlani Lubsko 5-1 Modrzew Modrzyca 7 kwietnia, 14:00
Odra Nietków 2-2 Zjednoczeni Lubrza 7 kwietnia, 15:00
w Czerwieńsku
Garbarnia Leszno Górne 1-1 Medyk Cibórz 7 kwietnia, 14:00
Carina Gubin 2-1 Syrena Zbąszynek 7 kwietnia, 15:00
Piast Czerwieńsk 1-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 7 kwietnia, 15:00
Formacja Port 2000 Mostki 1-1 UKP Zielona Góra 7 kwietnia, 15:00
ŁKS Łęknica 1-4 Start Płoty 7 kwietnia, 11:00
Tramp Osiecznica 3-1 Błękitni Toporów 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Tramp Osiecznica 0-1 Budowlani Lubsko 14 kwietnia, 16:00
Błękitni Toporów 2-1 ŁKS Łęknica 15 kwietnia, 15:00
Start Płoty 1-7 Formacja Port 2000 Mostki 14 kwietnia, 17:00
UKP Zielona Góra 0-2 Piast Czerwieńsk 15 kwietnia, 16:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2-3 Carina Gubin 14 kwietnia, 15:00
Syrena Zbąszynek 1-0 Garbarnia Leszno Górne 14 kwietnia, 16:00
Medyk Cibórz 0-3 Odra Nietków 14 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Lubrza 3-1 Modrzew Modrzyca 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Budowlani Lubsko 5-2 Zjednoczeni Lubrza 21 kwietnia, 16:00
Modrzew Modrzyca 0-2 Medyk Cibórz 22 kwietnia, 16:00
Odra Nietków 0-0 Syrena Zbąszynek 21 kwietnia, 16:00
w Czerwieńsku
Garbarnia Leszno Górne 2-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 21 kwietnia, 15:00
Carina Gubin 2-1 UKP Zielona Góra 21 kwietnia, 16:00
Piast Czerwieńsk 0-2 Start Płoty 21 kwietnia, 16:00
Formacja Port 2000 Mostki 4-0 Błękitni Toporów 22 kwietnia, 16:00
ŁKS Łęknica 7-0 Tramp Osiecznica 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

ŁKS Łęknica 4-1 Budowlani Lubsko 28 kwietnia, 17:00
Tramp Osiecznica 1-4 Formacja Port 2000 Mostki 28 kwietnia, 16:00
Błękitni Toporów 0-1 Piast Czerwieńsk 28 kwietnia, 16:00
Start Płoty 1-2 Carina Gubin 28 kwietnia, 17:00
UKP Zielona Góra 2-0 Garbarnia Leszno Górne 10 maja, 17:30
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2-2 Odra Nietków 28 kwietnia, 16:00
Syrena Zbąszynek 1-1 Modrzew Modrzyca 28 kwietnia, 16:00
Medyk Cibórz 2-2 Zjednoczeni Lubrza 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 1 maja

Budowlani Lubsko 1-2 Medyk Cibórz 1 maja, 17:00
Zjednoczeni Lubrza 0-0 Syrena Zbąszynek 1 maja, 16:00
Modrzew Modrzyca 2-1 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 1 maja, 17:00
Odra Nietków 5-2 UKP Zielona Góra 3 maja, 14:00
Garbarnia Leszno Górne 5-1 Start Płoty 1 maja, 17:00
Carina Gubin 1-1 Błękitni Toporów 1 maja, 17:00
Piast Czerwieńsk 2-1 Tramp Osiecznica 1 maja, 17:00
Formacja Port 2000 Mostki 5-1 ŁKS Łęknica 1 maja, 15:00

Kolejka 25 - 5-6 maja

Formacja Port 2000 Mostki 6-0 Budowlani Lubsko 6 maja, 16:00
ŁKS Łęknica 1-3 Piast Czerwieńsk 5 maja, 17:00
Tramp Osiecznica 2-0 Carina Gubin 5 maja, 16:00
Błękitni Toporów 2-0 Garbarnia Leszno Górne 6 maja, 16:00
Start Płoty 2-2 Odra Nietków 5 maja, 17:00
UKP Zielona Góra 5-2 Modrzew Modrzyca 6 maja, 17:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 0-1 Zjednoczeni Lubrza 5 maja, 16:00
Syrena Zbąszynek 5-0 Medyk Cibórz 6 maja, 16:00

Kolejka 26 - 12-13 maja

Budowlani Lubsko 0-1 Syrena Zbąszynek 12 maja, 16:00
Medyk Cibórz 2-1 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 12 maja, 16:00
Zjednoczeni Lubrza 1-1 UKP Zielona Góra 13 maja, 16:00
Modrzew Modrzyca 1-0 Start Płoty 13 maja, 17:00
Odra Nietków 0-2 Błękitni Toporów 13 maja, 14:00
w Czerwieńsku
Garbarnia Leszno Górne 0-1 Tramp Osiecznica 12 maja, 17:00
Carina Gubin 2-1 ŁKS Łęknica 12 maja, 17:00
Piast Czerwieńsk 2-1 Formacja Port 2000 Mostki 12 maja, 17:00

Kolejka 27 - 19-20 maja

Piast Czerwieńsk 2-1 Budowlani Lubsko 19 maja, 17:00
Formacja Port 2000 Mostki 7-1 Carina Gubin 19 maja, 12:00
ŁKS Łęknica 2-0 Garbarnia Leszno Górne 19 maja, 17:00
Tramp Osiecznica 2-3 Odra Nietków 19 maja, 16:00
Błękitni Toporów 5-1 Modrzew Modrzyca 20 maja, 16:00
Start Płoty 3-1 Zjednoczeni Lubrza 19 maja, 17:00
UKP Zielona Góra 2-1 Medyk Cibórz 20 maja, 17:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 1-6 Syrena Zbąszynek 19 maja, 16:00

Kolejka 28 - 26-27 maja

Budowlani Lubsko 6-1 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 26 maja, 15:30
Syrena Zbąszynek 3-2 UKP Zielona Góra 27 maja, 17:00
Medyk Cibórz 3-5 Start Płoty 26 maja, 17:00
Zjednoczeni Lubrza 2-1 Błękitni Toporów 27 maja, 17:00
Modrzew Modrzyca 2-5 Tramp Osiecznica 27 maja, 17:00
Odra Nietków 2-4 ŁKS Łęknica 26 maja, 17:00
Garbarnia Leszno Górne 3-5 Formacja Port 2000 Mostki 26 maja, 17:00
Carina Gubin 0-2 Piast Czerwieńsk 26 maja, 17:00

Kolejka 29 - 2 czerwca

Carina Gubin 3-0 Budowlani Lubsko 2 czerwca, 17:00
Piast Czerwieńsk 4-0 Garbarnia Leszno Górne 2 czerwca, 17:00
Formacja Port 2000 Mostki 1-0 Odra Nietków 2 czerwca, 15:00
ŁKS Łęknica 6-0 Modrzew Modrzyca 2 czerwca, 17:00
Tramp Osiecznica 2-3 Zjednoczeni Lubrza 2 czerwca, 17:00
Błękitni Toporów 7-0 Medyk Cibórz 2 czerwca, 17:00
Start Płoty 0-3 Syrena Zbąszynek 2 czerwca, 17:00
UKP Zielona Góra 7-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 6 czerwca

Budowlani Lubsko 5-0 UKP Zielona Góra 6 czerwca, 18:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2-4 Start Płoty 6 czerwca, 18:00
Syrena Zbąszynek 4-0 Błękitni Toporów 6 czerwca, 18:00
Medyk Cibórz 3-2 Tramp Osiecznica 6 czerwca, 18:00
Zjednoczeni Lubrza 3-0 ŁKS Łęknica 6 czerwca, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
Modrzew Modrzyca 1-5 Formacja Port 2000 Mostki 6 czerwca, 18:00
Odra Nietków 2-3 Piast Czerwieńsk 6 czerwca, 18:00
Garbarnia Leszno Górne 3-2 Carina Gubin 6 czerwca, 18:00

IV liga 2011/2012 (lubuska)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2011/2012 (Zielona Góra I)
Klasa A 2011/2012 (Zielona Góra II)
Klasa A 2011/2012 (Zielona Góra III)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas