[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Zielona Góra II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Korona Wschowa 30 64 20 4 6 80-47 13 1 1 47-17 7 3 5 33-30 2 6 2 0 0 6-2
2.  Amator Bobrowniki 30 64 20 4 6 80-46 11 3 1 46-20 9 1 5 34-26 2 0 0 0 2 2-6
3.  TS Przylep 30 63 20 3 7 102-48 12 2 1 63-19 8 1 6 39-29
4.  Czarni Rudno 30 53 16 5 9 82-59 11 0 4 50-25 5 5 5 32-34
5.  GKS Siedlisko 30 48 14 6 10 81-59 6 2 7 40-32 8 4 3 41-27
6.  Piast Parkovia Trzebiechów 30 44 13 5 12 45-46 9 3 3 28-10 4 2 9 17-36
7.  Czarni Jelenin 30 41 12 5 13 68-61 7 2 6 30-30 5 3 7 38-31 4 6 2 0 2 13-8
8.  Błękitni Lubięcin 30 41 12 5 13 77-80 8 3 4 49-39 4 2 9 28-41 4 6 2 0 2 12-10
9.  Błękitni Świdnica 30 41 13 2 15 62-73 7 1 7 32-32 6 1 8 30-41 4 6 2 0 2 7-14
10.  Drzonkowianka Racula 30 40 11 7 12 56-59 6 2 7 24-26 5 5 5 32-33
11.  Orzeł Szlichtyngowa 30 39 12 3 15 64-65 8 2 5 37-21 4 1 10 27-44
12.  Mieszko Konotop 30 37 11 4 15 60-75 6 3 6 28-30 5 1 9 32-45
13.  Odra Klenica 30 36 10 6 14 61-68 7 5 3 38-31 3 1 11 23-37
14.  Avia Siedlnica 30 31 8 7 15 45-72 4 5 6 22-30 4 2 9 23-42
15.  TKKF Chynowianka Zielona Góra 30 29 8 5 17 49-65 5 2 8 31-31 3 3 9 18-34
16.  Kora Niedoradz 30 12 3 3 24 34-123 2 1 12 21-67 1 2 12 13-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Korona Wschowa    2-1 3-3 5-3 2-3 3-1 2-0 3-1 6-0 1-0 4-1 3-2 5-2 2-0 3-0 3-0* 
 2 Amator Bobrowniki1-4     2-1 3-0 7-1 3-0 2-2 2-0 2-0 2-2 2-1 3-3 5-4 9-2 2-0 1-0 
 3 TS Przylep3-3 3-1     6-0 2-2 5-0 4-3 5-0 5-1 4-0 4-0 7-2 1-0 3-1 3-4 8-2 
 4 Czarni Rudno4-1 1-2 2-4     2-1 4-1 3-1 5-0 6-2 2-3 2-0 2-1 5-2 2-3 3-1 7-3 
 5 GKS Siedlisko4-0 1-2 1-4 3-1     4-1 1-1 1-2 4-2 1-1 2-5 7-1 1-5 6-1 1-2 3-4 
 6 Piast Parkovia Trzebiechów0-2 2-1 0-2 0-0 1-1     1-0 5-1 5-0 2-0 3-0* 0-2 2-0 1-1 3-0 3-0* 
 7 Czarni Jelenin0-2 2-4 0-3 1-3 2-2 2-1     3-2 0-2 1-2 6-2 3-2 2-1 2-1 5-2 1-1 
 8 Błękitni Lubięcin4-1 1-4 4-3 6-2 1-6 1-1 4-2     1-3 7-4 8-4 3-2 2-2 1-3 2-2 4-0 
 9 Błękitni Świdnica1-2 4-2 2-1 1-1 0-5 1-2 0-8 2-5     2-3 1-2 5-1 3-0 4-0 3-0 3-0* 
 10 Drzonkowianka Racula3-1 0-1 6-1 0-0 1-5 0-1 2-2 3-2 1-4     0-3 2-3 0-1 3-2 2-0 1-0 
 11 Orzeł Szlichtyngowa2-3 1-2 3-0 1-1 1-2 5-0 3-5 2-2 2-1 4-2     0-3* 2-0 1-0 3-0 7-0 
 12 Mieszko Konotop0-2 2-0 2-3 2-3 2-2 2-1 2-1 1-5 3-4 3-3 2-1     3-0* 0-3* 1-1 3-1 
 13 Odra Klenica4-3 2-3 3-1 4-4 2-3 2-1 2-4 3-3 2-1 2-2 3-0 4-2     2-2 1-0 2-2 
 14 Avia Siedlnica0-0 1-5 1-2 1-3 2-1 1-2 3-2 1-0 2-2 1-1 4-4 2-5 0-3     0-0 3-0 
 15 TKKF Chynowianka Zielona Góra2-2 1-3 0-2 0-4 1-2 3-3 1-2 3-1 1-2 1-4 3-0 3-1 2-1 3-4     7-0* 
 16 Kora Niedoradz2-7 3-3 0-9 1-7 1-5 0-2 1-5 2-4 1-6 0-5 0-4 1-2 4-2 3-0* 2-6     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Odra Klenica 4-2 Mieszko Konotop 14 sierpnia, 17:00
Kora Niedoradz 3-3 Amator Bobrowniki 13 sierpnia, 17:00
GKS Siedlisko 2-5 Orzeł Szlichtyngowa 13 sierpnia, 17:00
Korona Wschowa 2-0 Avia Siedlnica 15 sierpnia, 14:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 1-2 Błękitni Świdnica 13 sierpnia, 17:00
Błękitni Lubięcin 1-1 Piast Parkovia Trzebiechów 13 sierpnia, 11:00
Czarni Rudno 3-1 Czarni Jelenin 13 sierpnia, 16:00
TS Przylep 4-0 Drzonkowianka Racula 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

TS Przylep 4-3 Czarni Jelenin 20 sierpnia, 16:00
Piast Parkovia Trzebiechów 0-0 Czarni Rudno 21 sierpnia, 15:00
Błękitni Świdnica 2-5 Błękitni Lubięcin 20 sierpnia, 17:00
Avia Siedlnica 0-0 TKKF Chynowianka Zielona Góra 21 sierpnia, 16:00
Orzeł Szlichtyngowa 2-3 Korona Wschowa 21 sierpnia, 16:30
Amator Bobrowniki 7-1 GKS Siedlisko 21 sierpnia, 16:30
Mieszko Konotop 3-1 Kora Niedoradz 21 sierpnia, 17:00
Drzonkowianka Racula 0-1 Odra Klenica 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Odra Klenica 3-1 TS Przylep 24 sierpnia, 17:00
Kora Niedoradz 0-5 Drzonkowianka Racula 24 sierpnia, 18:00
GKS Siedlisko 7-1 Mieszko Konotop 24 sierpnia, 17:00
Korona Wschowa 2-1 Amator Bobrowniki 24 sierpnia, 17:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 3-0 Orzeł Szlichtyngowa 24 sierpnia, 17:00
Błękitni Lubięcin 1-3 Avia Siedlnica 24 sierpnia, 17:00
Czarni Rudno 6-2 Błękitni Świdnica 24 sierpnia, 17:00
Czarni Jelenin 2-1 Piast Parkovia Trzebiechów 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

TS Przylep 5-0 Piast Parkovia Trzebiechów 27 sierpnia, 16:00
Błękitni Świdnica 0-8 Czarni Jelenin 27 sierpnia, 17:00
Avia Siedlnica 1-3 Czarni Rudno 28 sierpnia, 16:00
Orzeł Szlichtyngowa 2-2 Błękitni Lubięcin 28 sierpnia, 16:30
Amator Bobrowniki 2-0 TKKF Chynowianka Zielona Góra 28 sierpnia, 16:00
Mieszko Konotop 0-2 Korona Wschowa 28 sierpnia, 17:00
Drzonkowianka Racula 1-5 GKS Siedlisko 27 sierpnia, 17:00
Odra Klenica 2-2 Kora Niedoradz 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Kora Niedoradz 0-9 TS Przylep 3 września, 17:00
GKS Siedlisko 1-5 Odra Klenica 3 września, 16:00
Korona Wschowa 1-0 Drzonkowianka Racula 3 września, 16:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 3-1 Mieszko Konotop 3 września, 16:00
Błękitni Lubięcin 1-4 Amator Bobrowniki 3 września, 17:00
Czarni Rudno 2-0 Orzeł Szlichtyngowa 3 września, 16:00
Czarni Jelenin 2-1 Avia Siedlnica 4 września, 16:00
Piast Parkovia Trzebiechów 5-0 Błękitni Świdnica 4 września, 15:00

Kolejka 6 - 10-11 września

TS Przylep 5-1 Błękitni Świdnica 10 września, 14:00
Avia Siedlnica 1-2 Piast Parkovia Trzebiechów 11 września, 16:00
Orzeł Szlichtyngowa 3-5 Czarni Jelenin 11 września, 16:00
Amator Bobrowniki 3-0 Czarni Rudno 11 września, 15:00
Mieszko Konotop 1-5 Błękitni Lubięcin 11 września, 16:00
Drzonkowianka Racula 2-0 TKKF Chynowianka Zielona Góra 10 września, 16:00
Odra Klenica 4-3 Korona Wschowa 10 września, 16:00
Kora Niedoradz 1-5 GKS Siedlisko 10 września, 16:30

Kolejka 7 - 17-18 września

GKS Siedlisko 1-4 TS Przylep 17 września, 16:00
Korona Wschowa 3-0 Kora Niedoradz 17 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
TKKF Chynowianka Zielona Góra 2-1 Odra Klenica 17 września, 17:00
Błękitni Lubięcin 7-4 Drzonkowianka Racula 17 września, 16:00
Czarni Rudno 2-1 Mieszko Konotop 17 września, 16:00
Czarni Jelenin 2-4 Amator Bobrowniki 18 września, 15:00
Piast Parkovia Trzebiechów 3-0 Orzeł Szlichtyngowa 18 września, 14:00
(wo)
Błękitni Świdnica 4-0 Avia Siedlnica 17 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

TS Przylep 3-1 Avia Siedlnica 24 września, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 2-1 Błękitni Świdnica 25 września, 15:00
Amator Bobrowniki 3-0 Piast Parkovia Trzebiechów 25 września, 15:00
Mieszko Konotop 2-1 Czarni Jelenin 25 września, 16:00
Drzonkowianka Racula 0-0 Czarni Rudno 24 września, 16:00
Odra Klenica 3-3 Błękitni Lubięcin 24 września, 16:00
Kora Niedoradz 2-6 TKKF Chynowianka Zielona Góra 24 września, 16:00
GKS Siedlisko 4-0 Korona Wschowa 24 września, 15:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Korona Wschowa 3-3 TS Przylep 1 października, 15:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 1-2 GKS Siedlisko 1 października, 16:00
Błękitni Lubięcin 4-0 Kora Niedoradz 1 października, 16:00
Czarni Rudno 5-2 Odra Klenica 1 października, 16:00
Czarni Jelenin 1-2 Drzonkowianka Racula 2 października, 15:00
Piast Parkovia Trzebiechów 0-2 Mieszko Konotop 2 października, 13:00
Błękitni Świdnica 4-2 Amator Bobrowniki 1 października, 16:00
Avia Siedlnica 4-4 Orzeł Szlichtyngowa 2 października, 15:00

Kolejka 10 - 8-9 października

TS Przylep 4-0 Orzeł Szlichtyngowa 8 października, 15:00
Amator Bobrowniki 9-2 Avia Siedlnica 9 października, 14:00
Mieszko Konotop 3-4 Błękitni Świdnica 9 października, 16:00
Drzonkowianka Racula 0-1 Piast Parkovia Trzebiechów 8 października, 15:00
Odra Klenica 2-4 Czarni Jelenin 8 października, 16:00
Kora Niedoradz 1-7 Czarni Rudno 8 października, 16:00
GKS Siedlisko 1-2 Błękitni Lubięcin 8 października, 13:00
Korona Wschowa 3-0 TKKF Chynowianka Zielona Góra 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

TKKF Chynowianka Zielona Góra 0-2 TS Przylep 15 października, 16:00
Błękitni Lubięcin 4-1 Korona Wschowa 15 października, 15:00
Czarni Rudno 2-1 GKS Siedlisko 15 października, 15:00
Czarni Jelenin 1-1 Kora Niedoradz 16 października, 14:00
Piast Parkovia Trzebiechów 2-0 Odra Klenica 16 października, 13:00
Błękitni Świdnica 2-3 Drzonkowianka Racula 15 października, 16:00
Avia Siedlnica 2-5 Mieszko Konotop 16 października, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 1-2 Amator Bobrowniki 16 października, 14:00

Kolejka 12 - 22-23 października

TS Przylep 3-1 Amator Bobrowniki 22 października, 14:00
Mieszko Konotop 2-1 Orzeł Szlichtyngowa 22 października, 15:00
Drzonkowianka Racula 3-2 Avia Siedlnica 22 października, 15:00
Odra Klenica 2-1 Błękitni Świdnica 23 października, 15:00
Kora Niedoradz 0-2 Piast Parkovia Trzebiechów 22 października, 15:00
GKS Siedlisko 1-1 Czarni Jelenin 22 października, 13:00
Korona Wschowa 5-3 Czarni Rudno 22 października, 15:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 3-1 Błękitni Lubięcin 22 października, 16:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Błękitni Lubięcin 4-3 TS Przylep 29 października, 14:00
Czarni Rudno 3-1 TKKF Chynowianka Zielona Góra 29 października, 13:00
Czarni Jelenin 0-2 Korona Wschowa 30 października, 14:00
Piast Parkovia Trzebiechów 1-1 GKS Siedlisko 30 października, 13:00
Błękitni Świdnica 3-0 Kora Niedoradz 29 października, 14:00
(wo)
Avia Siedlnica 0-3 Odra Klenica 30 października, 14:00
Orzeł Szlichtyngowa 4-2 Drzonkowianka Racula 30 października, 14:00
Amator Bobrowniki 3-3 Mieszko Konotop 30 października, 14:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

TS Przylep 7-2 Mieszko Konotop 5 listopada, 14:00
Drzonkowianka Racula 0-1 Amator Bobrowniki 5 listopada, 14:00
Odra Klenica 3-0 Orzeł Szlichtyngowa 6 listopada, 13:00
Kora Niedoradz 3-0 Avia Siedlnica 5 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 0-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
GKS Siedlisko 4-2 Błękitni Świdnica 5 listopada, 13:00
Korona Wschowa 3-1 Piast Parkovia Trzebiechów 5 listopada, 14:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 1-2 Czarni Jelenin 5 listopada, 14:00
Błękitni Lubięcin 6-2 Czarni Rudno 5 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Czarni Rudno 2-4 TS Przylep 12 listopada, 13:00
Czarni Jelenin 3-2 Błękitni Lubięcin 13 listopada, 13:00
Piast Parkovia Trzebiechów 3-0 TKKF Chynowianka Zielona Góra 13 listopada, 13:00
Błękitni Świdnica 1-2 Korona Wschowa 12 listopada, 13:00
Avia Siedlnica 2-1 GKS Siedlisko 13 listopada, 13:00
Orzeł Szlichtyngowa 7-0 Kora Niedoradz 13 listopada, 13:00
Amator Bobrowniki 5-4 Odra Klenica 12 listopada, 14:00
Mieszko Konotop 3-3 Drzonkowianka Racula 13 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 10-11 marca

Drzonkowianka Racula 6-1 TS Przylep 10 marca, 13:00
Mieszko Konotop 3-0 Odra Klenica 11 marca, 13:00
(wo)
przerwany w 80. minucie przy stanie 1-2 z powodu ataku kibica na zawodnika gospodarzy
Amator Bobrowniki 1-0 Kora Niedoradz 11 marca, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 1-2 GKS Siedlisko 10 marca, 13:00
Avia Siedlnica 0-0 Korona Wschowa 11 marca, 14:00
Błękitni Świdnica 3-0 TKKF Chynowianka Zielona Góra 21 marca, 16:00
w pierwotnym terminie (11 marca, 11:00) przełożony
Piast Parkovia Trzebiechów 5-1 Błękitni Lubięcin 11 marca, 13:00
Czarni Jelenin 1-3 Czarni Rudno 11 marca, 14:00

Kolejka 17 - 17-18 marca

Czarni Jelenin 0-3 TS Przylep 18 marca, 15:00
Czarni Rudno 4-1 Piast Parkovia Trzebiechów 17 marca, 15:00
Błękitni Lubięcin 1-3 Błękitni Świdnica 17 marca, 15:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 3-4 Avia Siedlnica 17 marca, 16:00
Korona Wschowa 4-1 Orzeł Szlichtyngowa 17 marca, 15:00
GKS Siedlisko 1-2 Amator Bobrowniki 17 marca, 13:00
Kora Niedoradz 1-2 Mieszko Konotop 17 marca, 16:00
Odra Klenica 2-2 Drzonkowianka Racula 17 marca, 15:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

TS Przylep 1-0 Odra Klenica 24 marca, 14:00
Drzonkowianka Racula 1-0 Kora Niedoradz 24 marca, 14:00
Mieszko Konotop 2-2 GKS Siedlisko 25 marca, 14:00
Amator Bobrowniki 1-4 Korona Wschowa 25 marca, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 3-0 TKKF Chynowianka Zielona Góra 24 marca, 13:00
Avia Siedlnica 1-0 Błękitni Lubięcin 25 marca, 15:00
Błękitni Świdnica 1-1 Czarni Rudno 24 marca, 15:00
Piast Parkovia Trzebiechów 1-0 Czarni Jelenin 25 marca, 13:00

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Piast Parkovia Trzebiechów 0-2 TS Przylep 1 kwietnia, 13:00
Czarni Jelenin 0-2 Błękitni Świdnica 1 kwietnia, 16:00
Czarni Rudno 2-3 Avia Siedlnica 28 marca, 17:00
Błękitni Lubięcin 8-4 Orzeł Szlichtyngowa 31 marca, 16:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 1-3 Amator Bobrowniki 31 marca, 16:00
Korona Wschowa 3-2 Mieszko Konotop 31 marca, 16:00
GKS Siedlisko 1-1 Drzonkowianka Racula 31 marca, 14:00
Kora Niedoradz 4-2 Odra Klenica 31 marca, 16:00

Kolejka 20 - 7 kwietnia

TS Przylep 8-2 Kora Niedoradz 7 kwietnia, 14:00
Odra Klenica 2-3 GKS Siedlisko 7 kwietnia, 14:00
Drzonkowianka Racula 3-1 Korona Wschowa 7 kwietnia, 15:00
Mieszko Konotop 1-1 TKKF Chynowianka Zielona Góra 7 kwietnia, 14:00
Amator Bobrowniki 2-0 Błękitni Lubięcin 7 kwietnia, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 1-1 Czarni Rudno 7 kwietnia, 12:00
Avia Siedlnica 3-2 Czarni Jelenin 7 kwietnia, 16:00
Błękitni Świdnica 1-2 Piast Parkovia Trzebiechów 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Błękitni Świdnica 2-1 TS Przylep 14 kwietnia, 17:00
Piast Parkovia Trzebiechów 1-1 Avia Siedlnica 15 kwietnia, 13:00
Czarni Jelenin 6-2 Orzeł Szlichtyngowa 15 kwietnia, 16:00
Czarni Rudno 1-2 Amator Bobrowniki 14 kwietnia, 16:00
Błękitni Lubięcin 3-2 Mieszko Konotop 14 kwietnia, 16:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 1-4 Drzonkowianka Racula 14 kwietnia, 17:00
Korona Wschowa 5-2 Odra Klenica 14 kwietnia, 17:00
GKS Siedlisko 3-4 Kora Niedoradz 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

TS Przylep 2-2 GKS Siedlisko 21 kwietnia, 15:00
Kora Niedoradz 2-7 Korona Wschowa 21 kwietnia, 16:00
Odra Klenica 1-0 TKKF Chynowianka Zielona Góra 21 kwietnia, 16:00
Drzonkowianka Racula 3-2 Błękitni Lubięcin 21 kwietnia, 16:00
Mieszko Konotop 2-3 Czarni Rudno 22 kwietnia, 14:00
Amator Bobrowniki 2-2 Czarni Jelenin 21 kwietnia, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 5-0 Piast Parkovia Trzebiechów 21 kwietnia, 16:00
Avia Siedlnica 2-2 Błękitni Świdnica 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Avia Siedlnica 1-2 TS Przylep 29 kwietnia, 16:00
Błękitni Świdnica 1-2 Orzeł Szlichtyngowa 28 kwietnia, 17:00
Piast Parkovia Trzebiechów 2-1 Amator Bobrowniki 29 kwietnia, 13:00
Czarni Jelenin 3-2 Mieszko Konotop 29 kwietnia, 16:00
Czarni Rudno 2-3 Drzonkowianka Racula 28 kwietnia, 16:00
Błękitni Lubięcin 2-2 Odra Klenica 28 kwietnia, 17:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 7-0 Kora Niedoradz 28 kwietnia, 17:00
(wo)
Korona Wschowa 2-3 GKS Siedlisko 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 3 maja

TS Przylep 3-3 Korona Wschowa 3 maja, 16:00
GKS Siedlisko 1-2 TKKF Chynowianka Zielona Góra 3 maja, 16:00
Kora Niedoradz 2-4 Błękitni Lubięcin 3 maja, 18:00
Odra Klenica 4-4 Czarni Rudno 23 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:00) odwołany
Drzonkowianka Racula 2-2 Czarni Jelenin 3 maja, 16:00
Mieszko Konotop 2-1 Piast Parkovia Trzebiechów 3 maja, 15:00
Amator Bobrowniki 2-0 Błękitni Świdnica 3 maja, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 1-0 Avia Siedlnica 3 maja, 17:00

Kolejka 25 - 5-6 maja

Orzeł Szlichtyngowa 3-0 TS Przylep 6 maja, 17:00
Avia Siedlnica 1-5 Amator Bobrowniki 6 maja, 16:00
Błękitni Świdnica 5-1 Mieszko Konotop 6 maja, 17:00
Piast Parkovia Trzebiechów 2-0 Drzonkowianka Racula 6 maja, 14:00
Czarni Jelenin 2-1 Odra Klenica 6 maja, 17:00
Czarni Rudno 7-3 Kora Niedoradz 6 maja, 16:00
Błękitni Lubięcin 1-6 GKS Siedlisko 6 maja, 17:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 2-2 Korona Wschowa 6 maja, 14:30

Kolejka 26 - 12-13 maja

TS Przylep 3-4 TKKF Chynowianka Zielona Góra 12 maja, 16:00
Korona Wschowa 3-1 Błękitni Lubięcin 12 maja, 17:00
GKS Siedlisko 3-1 Czarni Rudno 12 maja, 16:00
Kora Niedoradz 1-5 Czarni Jelenin 12 maja, 16:00
Odra Klenica 2-1 Piast Parkovia Trzebiechów 12 maja, 16:00
Drzonkowianka Racula 1-4 Błękitni Świdnica 12 maja, 16:00
Mieszko Konotop 0-3 Avia Siedlnica 13 maja, 16:00
(wo)
na boisku 8-1
Amator Bobrowniki 2-1 Orzeł Szlichtyngowa 12 maja, 16:00

Kolejka 27 - 19-20 maja

Amator Bobrowniki 2-1 TS Przylep 19 maja, 16:00
Orzeł Szlichtyngowa 0-3 Mieszko Konotop 19 maja, 17:00
(wo)
na boisku 4-1
Avia Siedlnica 1-1 Drzonkowianka Racula 20 maja, 16:00
Błękitni Świdnica 3-0 Odra Klenica 19 maja, 17:00
Piast Parkovia Trzebiechów 3-0 Kora Niedoradz 20 maja, 14:00
(wo)
Czarni Jelenin 2-2 GKS Siedlisko 20 maja, 17:00
Czarni Rudno 4-1 Korona Wschowa 19 maja, 16:00
Błękitni Lubięcin 2-2 TKKF Chynowianka Zielona Góra 19 maja, 17:00

Kolejka 28 - 26-27 maja

TS Przylep 5-0 Błękitni Lubięcin 26 maja, 17:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 0-4 Czarni Rudno 26 maja, 17:00
Korona Wschowa 2-0 Czarni Jelenin 26 maja, 17:00
GKS Siedlisko 4-1 Piast Parkovia Trzebiechów 26 maja, 17:00
Kora Niedoradz 1-6 Błękitni Świdnica 26 maja, 16:00
Odra Klenica 2-2 Avia Siedlnica 26 maja, 17:00
Drzonkowianka Racula 0-3 Orzeł Szlichtyngowa 26 maja, 17:00
Mieszko Konotop 2-0 Amator Bobrowniki 27 maja, 16:00

Kolejka 29 - 3 czerwca

Mieszko Konotop 2-3 TS Przylep 3 czerwca, 17:00
Amator Bobrowniki 2-2 Drzonkowianka Racula 3 czerwca, 17:00
Orzeł Szlichtyngowa 2-0 Odra Klenica 3 czerwca, 17:00
Avia Siedlnica 3-0 Kora Niedoradz 3 czerwca, 17:00
Błękitni Świdnica 0-5 GKS Siedlisko 3 czerwca, 17:00
Piast Parkovia Trzebiechów 0-2 Korona Wschowa 3 czerwca, 17:00
Czarni Jelenin 5-2 TKKF Chynowianka Zielona Góra 3 czerwca, 17:00
Czarni Rudno 5-0 Błękitni Lubięcin 3 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 7 czerwca

TS Przylep 6-0 Czarni Rudno 6 czerwca, 18:00
Błękitni Lubięcin 4-2 Czarni Jelenin 7 czerwca, 17:00
TKKF Chynowianka Zielona Góra 3-3 Piast Parkovia Trzebiechów 7 czerwca, 17:00
Korona Wschowa 6-0 Błękitni Świdnica 7 czerwca, 17:00
GKS Siedlisko 6-1 Avia Siedlnica 7 czerwca, 17:00
Kora Niedoradz 0-4 Orzeł Szlichtyngowa 7 czerwca, 17:00
Odra Klenica 2-3 Amator Bobrowniki 7 czerwca, 17:00
Drzonkowianka Racula 2-3 Mieszko Konotop 7 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2011/2012 (Zielona Góra)

Klasa A 2011/2012 (Zielona Góra I)
Klasa A 2011/2012 (Zielona Góra III)

Klasa B 2011/2012 (Nowa Sól)
Klasa B 2011/2012 (Zielona Góra)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas