[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Gorzów Wielkopolski
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lubuszanin Drezdenko 30 65 19 8 3 71-28 11 4 0 36-8 8 4 3 35-20
2.  Pogoń Krzeszyce 30 58 18 4 8 63-33 7 2 6 29-17 11 2 2 34-16
3.  Stal Sulęcin 30 51 14 9 7 54-44 8 4 3 31-18 6 5 4 23-26
4.  Błękitni Dobiegniew 30 50 15 5 10 57-42 9 3 3 40-16 6 2 7 17-26
5.  Warta Słońsk 30 49 13 10 7 52-31 6 5 4 29-18 7 5 3 23-13
6.  LZS Bobrówko 30 46 14 4 12 43-37 6 3 6 24-21 8 1 6 19-16
7.  Zjednoczeni Przytoczna 30 43 12 7 11 57-60 7 3 5 34-28 5 4 6 23-32 2 4 1 1 0 3-2
8.  Gwiazda Lubczyno 30 43 12 7 11 64-47 9 3 3 36-16 3 4 8 28-31 2 1 0 1 1 2-3
9.  Odra Górzyca 30 42 12 6 12 54-53 6 4 5 30-22 6 2 7 24-31 2 4 1 1 0 6-2
10.  Toroma Torzym 30 42 12 6 12 54-57 6 3 6 31-23 6 3 6 23-34 2 1 0 1 1 2-6
11.  Róża Różanki 30 38 11 5 14 37-46 5 2 8 18-21 6 3 6 19-25 2 2 0 2 0 3-3
12.  Polonia Lipki Wielkie 30 38 9 11 10 55-51 6 5 4 37-21 3 6 6 18-30 2 2 0 2 0 3-3
13.  SHR Wojcieszyce 30 30 8 6 16 53-75 4 4 7 26-31 4 2 9 27-44
14.  Radowiak Drezdenko 30 28 7 7 16 45-76 6 2 7 27-32 1 5 9 18-44
15.  Orzeł II Międzyrzecz 30 25 7 4 19 44-79 5 2 8 30-34 2 2 11 14-45
16.  Zorza Kowalów 30 21 6 3 21 40-84 3 2 10 22-37 3 1 11 18-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lubuszanin Drezdenko    1-0 4-0 3-0 0-0 4-0 0-0 1-1 5-2 2-2 1-0 3-0 2-1 3-0* 4-0 3-2 
 2 Pogoń Krzeszyce4-1     0-1 0-2 0-1 0-1 1-2 1-0 1-3 1-1 6-0 1-1 5-0 4-1 2-1 3-2 
 3 Stal Sulęcin2-2 1-2     2-1 1-1 2-0 1-1 2-5 4-1 0-2 2-1 0-0 2-0 1-0 3-1 8-1 
 4 Błękitni Dobiegniew0-0 1-2 2-2     2-0 1-2 5-0 3-2 3-1 1-3 3-0 2-0 7-2 2-2 3-0 5-0 
 5 Warta Słońsk1-1 1-1 0-1 0-1     1-0 1-3 1-1 1-0 6-2 1-2 4-1 2-2 1-1 6-1 3-1 
 6 LZS Bobrówko2-1 0-2 1-1 1-2 0-5     1-1 0-0 2-3 3-0 1-3 0-1 3-2 4-0 5-0 1-0 
 7 Zjednoczeni Przytoczna2-6 3-5 1-3 3-0 1-1 2-0     2-1 3-1 0-3 1-1 3-3 4-1 6-0 0-3* 3-0 
 8 Gwiazda Lubczyno0-2 0-1 1-1 3-3 3-0 2-1 1-1     4-1 4-0 2-0 1-0 0-2 3-2 6-0 6-2 
 9 Odra Górzyca1-4 0-1 5-1 2-0 1-1 2-1 3-1 6-3     4-0 1-1 1-2 2-2 1-1 0-2 1-2 
 10 Toroma Torzym2-2 1-2 0-3 4-0 0-0 0-1 5-2 3-1 2-2     0-3 6-0 2-4 4-0 2-1 0-2 
 11 Róża Różanki1-2 2-3 0-1 0-1 0-3 0-1 1-2 2-1 2-1 1-1     1-1 2-1 2-0 2-0 2-3 
 12 Polonia Lipki Wielkie0-3 0-0 2-2 1-2 1-2 1-1 3-1 1-4 1-1 3-0 2-2     7-0 4-1 6-1 5-1 
 13 SHR Wojcieszyce0-1 3-2 1-2 2-1 1-3 0-5 6-2 2-1 1-2 1-2 1-2 2-2     4-4 1-1 1-1 
 14 Radowiak Drezdenko2-1 1-5 2-2 0-1 1-4 0-2 0-2 2-2 1-2 5-1 4-2 3-2 2-5     2-0 2-1 
 15 Orzeł II Międzyrzecz2-4 1-6 3-2 3-3 2-0 1-2 2-1 3-0 1-2 2-3 0-1 1-3 2-4 3-3     4-0 
 16 Zorza Kowalów1-5 1-2 4-1 2-0 0-2 0-2 2-4 2-6 0-2 1-3 0-1 2-2 2-1 2-3 3-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Pogoń Krzeszyce 0-1 Warta Słońsk 14 sierpnia, 15:00
Gwiazda Lubczyno 3-3 Błękitni Dobiegniew 13 sierpnia, 17:00
Zorza Kowalów 2-4 Zjednoczeni Przytoczna 14 sierpnia, 17:00
Radowiak Drezdenko 1-2 Odra Górzyca 13 sierpnia, 17:00
Polonia Lipki Wielkie 3-0 Toroma Torzym 13 sierpnia, 15:00
LZS Bobrówko 2-1 Lubuszanin Drezdenko 13 sierpnia, 18:00
Stal Sulęcin 2-1 Róża Różanki 13 sierpnia, 18:00
Orzeł II Międzyrzecz 2-4 SHR Wojcieszyce 14 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Warta Słońsk 1-2 Róża Różanki 20 sierpnia, 17:00
Lubuszanin Drezdenko 4-0 Stal Sulęcin 20 sierpnia, 17:00
Toroma Torzym 0-1 LZS Bobrówko 20 sierpnia, 17:00
Orzeł II Międzyrzecz 1-3 Polonia Lipki Wielkie 21 sierpnia, 13:00
Odra Górzyca 2-2 SHR Wojcieszyce 20 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Przytoczna 6-0 Radowiak Drezdenko 20 sierpnia, 17:00
Błękitni Dobiegniew 5-0 Zorza Kowalów 20 sierpnia, 17:00
Pogoń Krzeszyce 1-0 Gwiazda Lubczyno 21 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Gwiazda Lubczyno 3-0 Warta Słońsk 24 sierpnia, 18:00
Zorza Kowalów 1-2 Pogoń Krzeszyce 24 sierpnia, 18:00
Radowiak Drezdenko 0-1 Błękitni Dobiegniew 24 sierpnia, 18:00
SHR Wojcieszyce 6-2 Zjednoczeni Przytoczna 24 sierpnia, 18:30
Polonia Lipki Wielkie 1-1 Odra Górzyca 24 sierpnia, 18:00
LZS Bobrówko 5-0 Orzeł II Międzyrzecz 24 sierpnia, 18:00
Stal Sulęcin 0-2 Toroma Torzym 24 sierpnia, 18:00
Róża Różanki 1-2 Lubuszanin Drezdenko 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Warta Słońsk 1-1 Lubuszanin Drezdenko 27 sierpnia, 17:00
Toroma Torzym 0-3 Róża Różanki 27 sierpnia, 17:00
Orzeł II Międzyrzecz 3-2 Stal Sulęcin 28 sierpnia, 13:00
Odra Górzyca 2-1 LZS Bobrówko 27 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Przytoczna 3-3 Polonia Lipki Wielkie 27 sierpnia, 17:00
Błękitni Dobiegniew 7-2 SHR Wojcieszyce 27 sierpnia, 17:00
Pogoń Krzeszyce 4-1 Radowiak Drezdenko 28 sierpnia, 15:00
Gwiazda Lubczyno 6-2 Zorza Kowalów 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Zorza Kowalów 0-2 Warta Słońsk 4 września, 17:00
Radowiak Drezdenko 2-2 Gwiazda Lubczyno 4 września, 16:00
SHR Wojcieszyce 3-2 Pogoń Krzeszyce 4 września, 17:00
Polonia Lipki Wielkie 1-2 Błękitni Dobiegniew 3 września, 17:00
LZS Bobrówko 1-1 Zjednoczeni Przytoczna 3 września, 17:00
Stal Sulęcin 4-1 Odra Górzyca 3 września, 17:00
Lubuszanin Drezdenko 2-2 Toroma Torzym 3 września, 12:00
Orzeł II Międzyrzecz 0-1 Róża Różanki 4 września, 16:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Warta Słońsk 6-2 Toroma Torzym 10 września, 16:00
Orzeł II Międzyrzecz 2-4 Lubuszanin Drezdenko 11 września, 14:00
Odra Górzyca 1-1 Róża Różanki 10 września, 16:00
Zjednoczeni Przytoczna 1-3 Stal Sulęcin 10 września, 16:00
Błękitni Dobiegniew 1-2 LZS Bobrówko 10 września, 16:00
Pogoń Krzeszyce 1-1 Polonia Lipki Wielkie 11 września, 15:00
Gwiazda Lubczyno 0-2 SHR Wojcieszyce 10 września, 16:00
Zorza Kowalów 2-3 Radowiak Drezdenko 11 września, 15:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Radowiak Drezdenko 1-4 Warta Słońsk 18 września, 16:00
SHR Wojcieszyce 1-1 Zorza Kowalów 18 września, 16:00
Polonia Lipki Wielkie 1-4 Gwiazda Lubczyno 17 września, 17:00
LZS Bobrówko 0-2 Pogoń Krzeszyce 17 września, 17:00
Stal Sulęcin 2-1 Błękitni Dobiegniew 17 września, 16:00
Róża Różanki 1-2 Zjednoczeni Przytoczna 18 września, 16:00
Lubuszanin Drezdenko 5-2 Odra Górzyca 17 września, 16:00
Toroma Torzym 2-1 Orzeł II Międzyrzecz 17 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Warta Słońsk 6-1 Orzeł II Międzyrzecz 24 września, 15:00
Odra Górzyca 4-0 Toroma Torzym 24 września, 15:30
Zjednoczeni Przytoczna 2-6 Lubuszanin Drezdenko 24 września, 15:00
Błękitni Dobiegniew 3-0 Róża Różanki 24 września, 16:00
Gwiazda Lubczyno 2-1 LZS Bobrówko 24 września, 16:00
Zorza Kowalów 2-2 Polonia Lipki Wielkie 25 września, 15:00
Radowiak Drezdenko 2-5 SHR Wojcieszyce 25 września, 16:00
Stal Sulęcin 1-2 Pogoń Krzeszyce 24 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

SHR Wojcieszyce 1-3 Warta Słońsk 2 października, 14:00
Polonia Lipki Wielkie 4-1 Radowiak Drezdenko 1 października, 16:30
LZS Bobrówko 1-0 Zorza Kowalów 1 października, 15:00
Stal Sulęcin 2-5 Gwiazda Lubczyno 1 października, 16:00
Róża Różanki 2-3 Pogoń Krzeszyce 2 października, 15:00
Lubuszanin Drezdenko 3-0 Błękitni Dobiegniew 1 października, 15:00
Toroma Torzym 5-2 Zjednoczeni Przytoczna 1 października, 15:00
Orzeł II Międzyrzecz 1-2 Odra Górzyca 2 października, 16:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Warta Słońsk 1-0 Odra Górzyca 8 października, 15:00
Zjednoczeni Przytoczna 0-3 Orzeł II Międzyrzecz 8 października, 14:00
(wo)
na boisku 7-2; w zespole gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Błękitni Dobiegniew 1-3 Toroma Torzym 8 października, 16:00
Pogoń Krzeszyce 4-1 Lubuszanin Drezdenko 9 października, 14:00
Gwiazda Lubczyno 2-0 Róża Różanki 8 października, 15:00
Zorza Kowalów 4-1 Stal Sulęcin 9 października, 14:00
Radowiak Drezdenko 0-2 LZS Bobrówko 9 października, 16:00
SHR Wojcieszyce 2-2 Polonia Lipki Wielkie 9 października, 14:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Polonia Lipki Wielkie 1-2 Warta Słońsk 16 października, 14:00
LZS Bobrówko 3-2 SHR Wojcieszyce 15 października, 15:00
Stal Sulęcin 1-0 Radowiak Drezdenko 15 października, 15:00
Róża Różanki 2-3 Zorza Kowalów 16 października, 15:00
Lubuszanin Drezdenko 1-1 Gwiazda Lubczyno 15 października, 14:00
Toroma Torzym 1-2 Pogoń Krzeszyce 15 października, 15:00
Orzeł II Międzyrzecz 3-3 Błękitni Dobiegniew 16 października, 16:00
Odra Górzyca 3-1 Zjednoczeni Przytoczna 15 października, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Warta Słońsk 1-3 Zjednoczeni Przytoczna 22 października, 13:00
Błękitni Dobiegniew 3-1 Odra Górzyca 22 października, 15:00
Pogoń Krzeszyce 2-1 Orzeł II Międzyrzecz 22 października, 14:00
Gwiazda Lubczyno 4-0 Toroma Torzym 22 października, 14:00
Zorza Kowalów 1-5 Lubuszanin Drezdenko 23 października, 15:00
Radowiak Drezdenko 4-2 Róża Różanki 23 października, 15:00
SHR Wojcieszyce 1-2 Stal Sulęcin 23 października, 13:00
Polonia Lipki Wielkie 1-1 LZS Bobrówko 22 października, 15:00

Kolejka 13 - 29-30 października

LZS Bobrówko 0-5 Warta Słońsk 29 października, 14:00
Stal Sulęcin 0-0 Polonia Lipki Wielkie 29 października, 14:00
Róża Różanki 2-1 SHR Wojcieszyce 30 października, 13:00
Lubuszanin Drezdenko 3-0 Radowiak Drezdenko 29 października, 14:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Toroma Torzym 0-2 Zorza Kowalów 29 października, 14:00
Orzeł II Międzyrzecz 3-0 Gwiazda Lubczyno 30 października, 14:00
Odra Górzyca 0-1 Pogoń Krzeszyce 29 października, 15:00
Zjednoczeni Przytoczna 3-0 Błękitni Dobiegniew 29 października, 14:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Warta Słońsk 0-1 Błękitni Dobiegniew 5 listopada, 12:00
Pogoń Krzeszyce 1-2 Zjednoczeni Przytoczna 6 listopada, 13:00
Gwiazda Lubczyno 4-1 Odra Górzyca 5 listopada, 13:00
Zorza Kowalów 3-3 Orzeł II Międzyrzecz 5 listopada, 13:00
Radowiak Drezdenko 5-1 Toroma Torzym 6 listopada, 14:00
SHR Wojcieszyce 0-1 Lubuszanin Drezdenko 6 listopada, 12:00
Polonia Lipki Wielkie 2-2 Róża Różanki 6 listopada, 12:00
LZS Bobrówko 1-1 Stal Sulęcin 6 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Stal Sulęcin 1-1 Warta Słońsk 12 listopada, 13:00
Róża Różanki 0-1 LZS Bobrówko 13 listopada, 13:00
Lubuszanin Drezdenko 3-0 Polonia Lipki Wielkie 11 listopada, 13:00
Toroma Torzym 2-4 SHR Wojcieszyce 11 listopada, 14:00
Orzeł II Międzyrzecz 3-3 Radowiak Drezdenko 11 listopada, 13:00
Odra Górzyca 1-2 Zorza Kowalów 11 listopada, 11:00
Zjednoczeni Przytoczna 2-1 Gwiazda Lubczyno 11 listopada, 11:00
Błękitni Dobiegniew 1-2 Pogoń Krzeszyce 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 10-11 marca

SHR Wojcieszyce 1-1 Orzeł II Międzyrzecz 11 marca, 13:00
Warta Słońsk 1-1 Pogoń Krzeszyce 11 marca, 13:00
Błękitni Dobiegniew 3-2 Gwiazda Lubczyno 10 marca, 15:00
Zjednoczeni Przytoczna 3-0 Zorza Kowalów 10 marca, 15:00
Odra Górzyca 1-1 Radowiak Drezdenko 10 marca, 11:00
Toroma Torzym 6-0 Polonia Lipki Wielkie 11 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska; w drugim terminie w Słubicach
Lubuszanin Drezdenko 4-0 LZS Bobrówko 10 marca, 15:00
Róża Różanki 0-1 Stal Sulęcin 11 marca, 15:00

Kolejka 17 - 17-18 marca

Róża Różanki 0-3 Warta Słońsk 18 marca, 15:00
Stal Sulęcin 2-2 Lubuszanin Drezdenko 17 marca, 16:00
LZS Bobrówko 3-0 Toroma Torzym 17 marca, 16:00
Polonia Lipki Wielkie 6-1 Orzeł II Międzyrzecz 17 marca, 15:00
SHR Wojcieszyce 1-2 Odra Górzyca 18 marca, 13:00
Radowiak Drezdenko 0-2 Zjednoczeni Przytoczna 18 marca, 13:00
Zorza Kowalów 2-0 Błękitni Dobiegniew 18 marca, 12:00
Gwiazda Lubczyno 0-1 Pogoń Krzeszyce 17 marca, 15:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

Warta Słońsk 1-1 Gwiazda Lubczyno 25 marca, 14:00
Pogoń Krzeszyce 3-2 Zorza Kowalów 25 marca, 15:00
Błękitni Dobiegniew 2-2 Radowiak Drezdenko 24 marca, 15:00
Zjednoczeni Przytoczna 4-1 SHR Wojcieszyce 24 marca, 15:00
Odra Górzyca 1-2 Polonia Lipki Wielkie 24 marca, 14:00
Orzeł II Międzyrzecz 1-2 LZS Bobrówko 25 marca, 12:00
Toroma Torzym 0-3 Stal Sulęcin 24 marca, 15:00
Lubuszanin Drezdenko 1-0 Róża Różanki 24 marca, 15:00

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Lubuszanin Drezdenko 0-0 Warta Słońsk 31 marca, 15:00
Róża Różanki 1-1 Toroma Torzym 1 kwietnia, 16:00
Stal Sulęcin 3-1 Orzeł II Międzyrzecz 31 marca, 16:00
LZS Bobrówko 2-3 Odra Górzyca 31 marca, 16:00
Polonia Lipki Wielkie 3-1 Zjednoczeni Przytoczna 31 marca, 15:00
SHR Wojcieszyce 2-1 Błękitni Dobiegniew 1 kwietnia, 14:00
Radowiak Drezdenko 1-5 Pogoń Krzeszyce 1 kwietnia, 13:00
Zorza Kowalów 2-6 Gwiazda Lubczyno 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Róża Różanki 2-0 Orzeł II Międzyrzecz 7 kwietnia, 12:00
Warta Słońsk 3-1 Zorza Kowalów 7 kwietnia, 15:00
Gwiazda Lubczyno 3-2 Radowiak Drezdenko 7 kwietnia, 11:00
Pogoń Krzeszyce 5-0 SHR Wojcieszyce 7 kwietnia, 15:00
Błękitni Dobiegniew 2-0 Polonia Lipki Wielkie 7 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Przytoczna 2-0 LZS Bobrówko 7 kwietnia, 16:00
Odra Górzyca 5-1 Stal Sulęcin 7 kwietnia, 15:00
Toroma Torzym 2-2 Lubuszanin Drezdenko 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Toroma Torzym 0-0 Warta Słońsk 14 kwietnia, 16:00
Lubuszanin Drezdenko 4-0 Orzeł II Międzyrzecz 14 kwietnia, 16:00
Róża Różanki 2-1 Odra Górzyca 15 kwietnia, 16:00
Stal Sulęcin 1-1 Zjednoczeni Przytoczna 14 kwietnia, 17:00
LZS Bobrówko 1-2 Błękitni Dobiegniew 14 kwietnia, 17:00
Polonia Lipki Wielkie 0-0 Pogoń Krzeszyce 14 kwietnia, 16:00
SHR Wojcieszyce 2-1 Gwiazda Lubczyno 15 kwietnia, 16:00
Radowiak Drezdenko 2-1 Zorza Kowalów 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Warta Słońsk 1-1 Radowiak Drezdenko 22 kwietnia, 16:00
Zorza Kowalów 2-1 SHR Wojcieszyce 22 kwietnia, 16:00
Gwiazda Lubczyno 1-0 Polonia Lipki Wielkie 21 kwietnia, 16:00
Pogoń Krzeszyce 0-1 LZS Bobrówko 22 kwietnia, 15:00
Błękitni Dobiegniew 2-2 Stal Sulęcin 21 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Przytoczna 1-1 Róża Różanki 21 kwietnia, 17:00
Odra Górzyca 1-4 Lubuszanin Drezdenko 21 kwietnia, 11:00
Orzeł II Międzyrzecz 2-3 Toroma Torzym 22 kwietnia, 12:00

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Pogoń Krzeszyce 0-1 Stal Sulęcin 29 kwietnia, 16:00
Orzeł II Międzyrzecz 2-0 Warta Słońsk 29 kwietnia, 12:00
Toroma Torzym 2-2 Odra Górzyca 28 kwietnia, 17:00
Lubuszanin Drezdenko 0-0 Zjednoczeni Przytoczna 28 kwietnia, 16:00
Róża Różanki 0-1 Błękitni Dobiegniew 29 kwietnia, 17:00
LZS Bobrówko 0-0 Gwiazda Lubczyno 28 kwietnia, 17:00
Polonia Lipki Wielkie 5-1 Zorza Kowalów 28 kwietnia, 17:00
SHR Wojcieszyce 4-4 Radowiak Drezdenko 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 3 maja

Warta Słońsk 2-2 SHR Wojcieszyce 3 maja, 17:00
Radowiak Drezdenko 3-2 Polonia Lipki Wielkie 3 maja, 13:00
Zorza Kowalów 0-2 LZS Bobrówko 3 maja, 17:00
Gwiazda Lubczyno 1-1 Stal Sulęcin 3 maja, 17:00
Pogoń Krzeszyce 6-0 Róża Różanki 3 maja, 15:00
Błękitni Dobiegniew 0-0 Lubuszanin Drezdenko 3 maja, 17:00
Zjednoczeni Przytoczna 0-3 Toroma Torzym 3 maja, 17:00
Odra Górzyca 0-2 Orzeł II Międzyrzecz 3 maja, 14:00

Kolejka 25 - 5-6 maja

Odra Górzyca 1-1 Warta Słońsk 6 maja, 17:00
Orzeł II Międzyrzecz 2-1 Zjednoczeni Przytoczna 6 maja, 12:00
Toroma Torzym 4-0 Błękitni Dobiegniew 6 maja, 17:00
Lubuszanin Drezdenko 1-0 Pogoń Krzeszyce 6 maja, 17:00
Róża Różanki 2-1 Gwiazda Lubczyno 6 maja, 17:00
Stal Sulęcin 8-1 Zorza Kowalów 6 maja, 17:00
LZS Bobrówko 4-0 Radowiak Drezdenko 6 maja, 15:00
Polonia Lipki Wielkie 7-0 SHR Wojcieszyce 5 maja, 17:00

Kolejka 26 - 12-13 maja

Warta Słońsk 4-1 Polonia Lipki Wielkie 13 maja, 17:00
SHR Wojcieszyce 0-5 LZS Bobrówko 12 maja, 17:00
Radowiak Drezdenko 2-2 Stal Sulęcin 13 maja, 13:00
Zorza Kowalów 0-1 Róża Różanki 13 maja, 17:30
Gwiazda Lubczyno 0-2 Lubuszanin Drezdenko 12 maja, 11:00
Pogoń Krzeszyce 1-1 Toroma Torzym 12 maja, 15:00
Błękitni Dobiegniew 3-0 Orzeł II Międzyrzecz 12 maja, 17:00
Zjednoczeni Przytoczna 3-1 Odra Górzyca 12 maja, 17:00

Kolejka 27 - 19-20 maja

Zjednoczeni Przytoczna 1-1 Warta Słońsk 19 maja, 17:00
Odra Górzyca 2-0 Błękitni Dobiegniew 19 maja, 11:00
Orzeł II Międzyrzecz 1-6 Pogoń Krzeszyce 20 maja, 12:00
Toroma Torzym 3-1 Gwiazda Lubczyno 19 maja, 17:00
Lubuszanin Drezdenko 3-2 Zorza Kowalów 19 maja, 17:00
Róża Różanki 2-0 Radowiak Drezdenko 20 maja, 17:00
Stal Sulęcin 2-0 SHR Wojcieszyce 19 maja, 18:00
LZS Bobrówko 0-1 Polonia Lipki Wielkie 19 maja, 17:00

Kolejka 28 - 26-27 maja

Warta Słońsk 1-0 LZS Bobrówko 27 maja, 17:00
Polonia Lipki Wielkie 2-2 Stal Sulęcin 26 maja, 17:00
SHR Wojcieszyce 1-2 Róża Różanki 26 maja, 18:00
Radowiak Drezdenko 2-1 Lubuszanin Drezdenko 27 maja, 13:00
Zorza Kowalów 1-3 Toroma Torzym 27 maja, 17:00
Gwiazda Lubczyno 6-0 Orzeł II Międzyrzecz 26 maja, 17:00
Pogoń Krzeszyce 1-3 Odra Górzyca 27 maja, 15:00
Błękitni Dobiegniew 5-0 Zjednoczeni Przytoczna 26 maja, 17:00

Kolejka 29 - 2 czerwca

Błękitni Dobiegniew 2-0 Warta Słońsk 2 czerwca, 18:00
Zjednoczeni Przytoczna 3-5 Pogoń Krzeszyce 2 czerwca, 18:00
Odra Górzyca 6-3 Gwiazda Lubczyno 2 czerwca, 18:00
Orzeł II Międzyrzecz 4-0 Zorza Kowalów 2 czerwca, 18:00
Toroma Torzym 4-0 Radowiak Drezdenko 2 czerwca, 18:00
Lubuszanin Drezdenko 2-1 SHR Wojcieszyce 2 czerwca, 18:00
Róża Różanki 1-1 Polonia Lipki Wielkie 2 czerwca, 18:00
Stal Sulęcin 2-0 LZS Bobrówko 2 czerwca, 18:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 7 czerwca

Warta Słońsk 0-1 Stal Sulęcin 7 czerwca, 18:00
LZS Bobrówko 1-3 Róża Różanki 7 czerwca, 18:00
Polonia Lipki Wielkie 0-3 Lubuszanin Drezdenko 7 czerwca, 18:00
SHR Wojcieszyce 1-2 Toroma Torzym 7 czerwca, 18:00
Radowiak Drezdenko 2-0 Orzeł II Międzyrzecz 7 czerwca, 18:00
Zorza Kowalów 0-2 Odra Górzyca 7 czerwca, 18:00
Gwiazda Lubczyno 1-1 Zjednoczeni Przytoczna 7 czerwca, 18:00
Pogoń Krzeszyce 0-2 Błękitni Dobiegniew 7 czerwca, 18:00

IV liga 2011/2012 (lubuska)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Zielona Góra)

Klasa A 2011/2012 (Gorzów Wielkopolski (wschód))
Klasa A 2011/2012 (Gorzów Wielkopolski (zachód))

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas