[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Gorzów Wielkopolski (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Janczewo 30 77 25 2 3 109-17 13 2 0 65-7 12 0 3 44-10
2.  Warta Gorzów Wielkopolski 30 71 23 2 5 85-27 13 0 2 50-11 10 2 3 35-16
3.  Spartak Deszczno 30 67 21 4 5 93-34 13 0 2 50-14 8 4 3 43-20
4.  Budowlani Murzynowo 30 45 14 3 13 50-50 8 2 5 31-25 6 1 8 19-25
5.  Uran Trzebicz 30 43 13 4 13 49-58 6 3 6 24-24 7 1 7 25-34 2 4 1 1 0 6-5
6.  Nietoperz Gardzko 30 43 13 4 13 70-58 8 3 4 33-21 5 1 9 37-37 2 1 0 1 1 5-6
7.  Błyskawica Gościmiec 30 42 13 3 14 61-72 7 1 7 34-36 6 2 7 27-36
8.  Kasztelania Santok 30 40 12 4 14 51-50 9 0 6 26-22 3 4 8 25-28 2 3 1 0 1 4-3
9.  Muszelka Ogardy 30 40 13 1 16 60-82 10 0 5 45-35 3 1 11 15-47 2 3 1 0 1 3-4
10.  Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 30 39 11 6 13 59-64 6 3 6 28-25 5 3 7 31-39
11.  Warta Jeżyki 30 36 10 6 14 65-84 7 2 6 39-39 3 4 8 26-45 2 4 1 1 0 5-4
12.  Delta Stare Polichno 30 36 10 6 14 47-62 3 5 7 19-30 7 1 7 28-32 2 1 0 1 1 4-5
13.  Leśnik Rąpin 30 33 9 6 15 56-65 5 5 5 29-32 4 1 10 27-33
14.  Meprozet II Stare Kurowo 30 31 9 4 17 48-79 5 2 8 24-36 4 2 9 24-43
15.  Zorza Rolewice 30 25 7 4 19 49-80 6 2 7 31-31 1 2 12 18-49
16.  Zryw Głęboczek 30 21 6 3 21 28-98 2 1 12 9-55 4 2 9 19-43
Leśnik II Drezdenko występuje pod nazwą Leśnik Rąpin.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Iskra Janczewo    3-1 2-2 3-0 1-0 2-0 10-1 1-1 6-0 7-0 5-0 5-0 4-0 5-1 9-0 2-1 
 2 Warta Gorzów Wielkopolski1-0     0-1 3-0 3-0 2-1 1-2 5-2 3-1 4-0 6-1 8-2 1-0 4-0 4-1 5-0 
 3 Spartak Deszczno1-4 0-1     1-0 4-0 4-2 2-0 4-0 3-1 6-2 3-0 6-2 2-1 4-1 5-0 5-0 
 4 Budowlani Murzynowo1-4 1-1 3-3     3-0 0-3 0-3 2-1 4-1 2-3 0-2 3-1 3-1 4-0 3-1 2-1 
 5 Uran Trzebicz1-0 0-2 2-2 0-0     3-2 4-0 0-5 1-2 0-3 2-2 2-0 1-2 0-1 3-1 5-2 
 6 Nietoperz Gardzko0-2 1-2 2-2 3-2 3-3     3-1 0-0 5-1 1-4 3-1 0-1 3-0 6-2 1-0 2-0 
 7 Błyskawica Gościmiec0-2 1-4 2-1 1-2 2-3 2-0     3-2 2-1 1-8 4-3 1-4 1-1 0-3 7-1 7-1 
 8 Kasztelania Santok1-5 0-1 1-2 2-1 1-0 1-5 2-0     2-0 2-1 0-6 0-1 4-0 4-0 3-0 3-0 
 9 Muszelka Ogardy3-2 0-3 1-4 2-0 0-3 4-2 0-3 3-2     6-2 6-1 0-5 5-2 5-2 3-2 7-2 
 10 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)0-3 1-2 3-2 1-2 1-4 1-1 3-1 4-2 7-1     2-2 2-0 0-2 0-0 3-1 0-2 
 11 Warta Jeżyki1-3 3-2 1-3 0-3 9-1 6-1 1-3 0-4 2-1 3-2     4-3 2-1 5-5 0-5 2-2 
 12 Delta Stare Polichno0-3 0-3 0-4 1-3 1-3 1-2 3-2 1-1 2-2 0-0 1-1     3-0 3-0 3-3 0-3 
 13 Leśnik Rąpin0-4 2-2 0-6 5-0 1-3 5-0 2-5 2-1 1-2 2-2 1-1 1-1     3-2 2-1 2-2 
 14 Meprozet II Stare Kurowo1-4 4-3 2-1 0-2 2-3 2-9 3-3 1-3 0-2 1-1 4-1 0-1 2-1     2-1 0-1 
 15 Zorza Rolewice0-3 0-3 1-5 3-2 3-1 2-0 2-2 1-1 8-0 2-0 8-2 0-3 0-3 0-4     1-2 
 16 Zryw Głęboczek0-5 0-5 0-5 0-2 0-1 2-9 0-1 1-0 1-0 2-3 0-3 0-4 2-13 0-3 1-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Budowlani Murzynowo 0-3 Nietoperz Gardzko 14 sierpnia, 11:00
w Skwierzynie
Warta Gorzów Wielkopolski 1-0 Iskra Janczewo 14 sierpnia, 12:00
Uran Trzebicz 0-5 Kasztelania Santok 14 sierpnia, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-2 Leśnik Rąpin 14 sierpnia, 17:00
Muszelka Ogardy 7-2 Zryw Głęboczek 14 sierpnia, 15:00
Błyskawica Gościmiec 2-1 Spartak Deszczno 14 sierpnia, 14:00
w Zwierzynie
Delta Stare Polichno 3-3 Zorza Rolewice 7 sierpnia, 14:00
w Wawrowie
Meprozet II Stare Kurowo 4-1 Warta Jeżyki 20 listopada
w pierwotnym terminie (13-14 sierpnia) odwołany

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Leśnik Rąpin 1-2 Muszelka Ogardy 21 sierpnia, 18:00
Kasztelania Santok 2-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 20 sierpnia, 17:00
Delta Stare Polichno 1-3 Uran Trzebicz 20 sierpnia, 17:00
w Lipkach Wielkich
Nietoperz Gardzko 1-2 Warta Gorzów Wielkopolski 21 sierpnia, 13:00
w Bobrówku
Błyskawica Gościmiec 1-2 Budowlani Murzynowo 21 sierpnia, 15:00
w Zwierzynie
Meprozet II Stare Kurowo 2-1 Spartak Deszczno 21 sierpnia, 17:00
Zorza Rolewice 0-3 Iskra Janczewo 21 sierpnia, 16:00
Warta Jeżyki 2-2 Zryw Głęboczek 27 listopada
w pierwotnym terminie (20-21 sierpnia) odwołany

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Budowlani Murzynowo 4-0 Meprozet II Stare Kurowo 24 sierpnia, 16:00
w Skwierzynie
Warta Gorzów Wielkopolski 1-2 Błyskawica Gościmiec 24 sierpnia, 16:00
Zorza Rolewice 2-0 Nietoperz Gardzko 24 sierpnia, 18:00
Uran Trzebicz 1-0 Iskra Janczewo 24 sierpnia, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 2-0 Delta Stare Polichno 24 sierpnia, 17:00
Muszelka Ogardy 3-2 Kasztelania Santok 24 sierpnia, 17:00
Zryw Głęboczek 2-13 Leśnik Rąpin 24 sierpnia, 15:00
w Radowie
Warta Jeżyki 1-3 Spartak Deszczno 24 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Kasztelania Santok 3-0 Zryw Głęboczek 27 sierpnia, 16:30
Delta Stare Polichno 2-2 Muszelka Ogardy 27 sierpnia, 17:00
w Lipkach Wielkich
Nietoperz Gardzko 3-3 Uran Trzebicz 28 sierpnia, 13:00
w Bobrówku
Błyskawica Gościmiec 7-1 Zorza Rolewice 28 sierpnia, 14:00
w Zwierzynie
Meprozet II Stare Kurowo 4-3 Warta Gorzów Wielkopolski 27 sierpnia, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-3 Iskra Janczewo 28 sierpnia, 17:00
Budowlani Murzynowo 3-3 Spartak Deszczno 28 sierpnia, 16:00
w Deszcznie; Budowlani gospodarzem
Leśnik Rąpin 1-1 Warta Jeżyki 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Warta Gorzów Wielkopolski 0-1 Spartak Deszczno 4 września, 17:00
Zorza Rolewice 0-4 Meprozet II Stare Kurowo 4 września, 15:00
Uran Trzebicz 4-0 Błyskawica Gościmiec 3 września, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1-1 Nietoperz Gardzko 4 września, 17:00
Muszelka Ogardy 3-2 Iskra Janczewo 4 września, 15:00
Zryw Głęboczek 0-4 Delta Stare Polichno 3 września, 17:00
w Radowie
Leśnik Rąpin 2-1 Kasztelania Santok 4 września, 16:00
Budowlani Murzynowo 0-2 Warta Jeżyki 4 września, 11:00
w Skwierzynie

Kolejka 6 - 10-11 września

Delta Stare Polichno 3-0 Leśnik Rąpin 10 września, 16:00
w Lipkach Wielkich
Nietoperz Gardzko 5-1 Muszelka Ogardy 11 września, 13:00
w Bobrówku
Błyskawica Gościmiec 1-8 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 11 września, 15:00
w Zwierzynie; Błyskawica gospodarzem
Meprozet II Stare Kurowo 2-3 Uran Trzebicz 10 września, 16:00
Spartak Deszczno 5-0 Zorza Rolewice 10 września, 16:00
Budowlani Murzynowo 1-1 Warta Gorzów Wielkopolski 11 września, 11:00
w Skwierzynie
Zryw Głęboczek 0-5 Iskra Janczewo 10 września, 17:00
w Radowie
Kasztelania Santok 0-6 Warta Jeżyki 10 września, 16:30

Kolejka 7 - 17-18 września

Zorza Rolewice 3-2 Budowlani Murzynowo 18 września, 15:00
Uran Trzebicz 2-2 Spartak Deszczno 17 września, 17:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-0 Meprozet II Stare Kurowo 18 września, 17:00
Muszelka Ogardy 0-3 Błyskawica Gościmiec 18 września, 15:00
Zryw Głęboczek 2-9 Nietoperz Gardzko 17 września, 16:00
w Radowie
Leśnik Rąpin 0-4 Iskra Janczewo 18 września, 15:00
Kasztelania Santok 0-1 Delta Stare Polichno 18 września, 16:30
Warta Jeżyki 3-2 Warta Gorzów Wielkopolski 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Nietoperz Gardzko 3-0 Leśnik Rąpin 25 września, 13:00
w Bobrówku
Błyskawica Gościmiec 7-1 Zryw Głęboczek 25 września, 14:00
w Zwierzynie
Meprozet II Stare Kurowo 0-2 Muszelka Ogardy 24 września, 15:30
Spartak Deszczno 6-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 24 września, 15:00
Budowlani Murzynowo 3-0 Uran Trzebicz 25 września, 11:00
w Skwierzynie
Warta Gorzów Wielkopolski 4-1 Zorza Rolewice 24 września, 16:00
Kasztelania Santok 1-5 Iskra Janczewo 24 września, 16:30
Delta Stare Polichno 1-1 Warta Jeżyki 25 września, 16:00
w Lipkach Wielkich

Kolejka 9 - 1-2 października

Uran Trzebicz 0-2 Warta Gorzów Wielkopolski 2 października, 15:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1-2 Budowlani Murzynowo 2 października, 16:00
Muszelka Ogardy 1-4 Spartak Deszczno 2 października, 15:00
Zryw Głęboczek 0-3 Meprozet II Stare Kurowo 1 października, 16:00
w Radowie
Leśnik Rąpin 2-5 Błyskawica Gościmiec 1 października, 16:00
Kasztelania Santok 1-5 Nietoperz Gardzko 1 października, 16:30
Delta Stare Polichno 0-3 Iskra Janczewo 1 października, 13:00
w Lipkach Wielkich
Warta Jeżyki 0-5 Zorza Rolewice 2 października, 16:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Nietoperz Gardzko 0-1 Delta Stare Polichno 9 października, 13:00
w Bobrówku
Błyskawica Gościmiec 3-2 Kasztelania Santok 9 października, 14:00
w Zwierzynie
Meprozet II Stare Kurowo 2-1 Leśnik Rąpin 8 października, 15:00
Spartak Deszczno 5-0 Zryw Głęboczek 8 października, 15:00
Budowlani Murzynowo 4-1 Muszelka Ogardy 9 października, 11:00
w Skwierzynie
Warta Gorzów Wielkopolski 4-0 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 8 października, 15:00
Zorza Rolewice 3-1 Uran Trzebicz 9 października, 15:00
Warta Jeżyki 1-3 Iskra Janczewo 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3-1 Zorza Rolewice 16 października, 15:00
Muszelka Ogardy 0-3 Warta Gorzów Wielkopolski 16 października, 15:00
Zryw Głęboczek 0-2 Budowlani Murzynowo 15 października, 15:00
w Radowie
Leśnik Rąpin 0-6 Spartak Deszczno 16 października, 12:00
Kasztelania Santok 4-0 Meprozet II Stare Kurowo 15 października, 16:00
Delta Stare Polichno 3-2 Błyskawica Gościmiec 16 października, 16:00
w Lipkach Wielkich
Nietoperz Gardzko 0-2 Iskra Janczewo 16 października, 13:00
w Bobrówku
Warta Jeżyki 9-1 Uran Trzebicz 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Błyskawica Gościmiec 0-2 Iskra Janczewo 23 października, 14:00
w Zwierzynie
Meprozet II Stare Kurowo 0-1 Delta Stare Polichno 22 października, 14:00
Spartak Deszczno 4-0 Kasztelania Santok 22 października, 14:00
Budowlani Murzynowo 3-1 Leśnik Rąpin 23 października, 11:00
w Skwierzynie
Warta Gorzów Wielkopolski 5-0 Zryw Głęboczek 22 października, 15:00
Zorza Rolewice 8-0 Muszelka Ogardy 23 października, 14:00
Uran Trzebicz 0-3 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 23 października, 14:00
Warta Jeżyki 6-1 Nietoperz Gardzko 23 października, 14:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Muszelka Ogardy 0-3 Uran Trzebicz 30 października, 15:00
Zryw Głęboczek 1-1 Zorza Rolewice 29 października, 14:00
w Radowie
Leśnik Rąpin 2-2 Warta Gorzów Wielkopolski 30 października, 12:00
Kasztelania Santok 2-1 Budowlani Murzynowo 29 października, 15:00
Delta Stare Polichno 0-4 Spartak Deszczno 29 października, 15:00
w Lipkach Wielkich
Nietoperz Gardzko 3-1 Błyskawica Gościmiec 30 października, 13:00
w Bobrówku
Meprozet II Stare Kurowo 1-4 Iskra Janczewo 30 października, 14:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 2-2 Warta Jeżyki 30 października, 14:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Meprozet II Stare Kurowo 2-9 Nietoperz Gardzko 5 listopada, 13:00
Spartak Deszczno 1-4 Iskra Janczewo 5 listopada, 13:00
Budowlani Murzynowo 3-1 Delta Stare Polichno 6 listopada, 11:00
w Skwierzynie
Warta Gorzów Wielkopolski 5-2 Kasztelania Santok 5 listopada, 14:15
Zorza Rolewice 0-3 Leśnik Rąpin 6 listopada, 13:00
Uran Trzebicz 5-2 Zryw Głęboczek 6 listopada, 13:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 7-1 Muszelka Ogardy 6 listopada, 15:00
Błyskawica Gościmiec 4-3 Warta Jeżyki 5 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Zryw Głęboczek 2-3 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 12 listopada, 13:00
w Radowie
Leśnik Rąpin 1-3 Uran Trzebicz 13 listopada, 12:00
Kasztelania Santok 3-0 Zorza Rolewice 12 listopada, 14:00
Delta Stare Polichno 0-3 Warta Gorzów Wielkopolski 12 listopada, 13:00
w Lipkach Wielkich
Nietoperz Gardzko 2-2 Spartak Deszczno 13 listopada, 13:00
w Bobrówku
Błyskawica Gościmiec 0-3 Meprozet II Stare Kurowo 12 listopada, 13:00
w Zwierzynie
Budowlani Murzynowo 1-4 Iskra Janczewo 13 listopada, 11:00
w Skwierzynie
Warta Jeżyki 2-1 Muszelka Ogardy 13 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 10-11 marca

Spartak Deszczno 2-0 Błyskawica Gościmiec 10 marca, 15:00
Zorza Rolewice 0-3 Delta Stare Polichno 11 marca, 15:00
Nietoperz Gardzko 3-2 Budowlani Murzynowo 11 marca, 13:00
w Bobrówku
Iskra Janczewo 3-1 Warta Gorzów Wielkopolski 11 marca, 12:00
Kasztelania Santok 1-0 Uran Trzebicz 10 marca, 15:00
Leśnik Rąpin 2-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 11 marca, 14:00
Zryw Głęboczek 1-0 Muszelka Ogardy 10 marca, 15:00
w Starym Kurowie
Warta Jeżyki 5-5 Meprozet II Stare Kurowo 23 maja
w pierwotnym terminie (11 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 17-18 marca

Iskra Janczewo 9-0 Zorza Rolewice 18 marca, 12:00
Muszelka Ogardy 5-2 Leśnik Rąpin 17 marca, 15:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 4-2 Kasztelania Santok 18 marca, 15:00
Uran Trzebicz 2-0 Delta Stare Polichno 18 marca, 14:00
Warta Gorzów Wielkopolski 2-1 Nietoperz Gardzko 17 marca, 16:00
Budowlani Murzynowo 0-3 Błyskawica Gościmiec 18 marca, 11:00
Spartak Deszczno 4-1 Meprozet II Stare Kurowo 17 marca, 15:00
Zryw Głęboczek 0-3 Warta Jeżyki 18 marca, 15:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

Meprozet II Stare Kurowo 0-2 Budowlani Murzynowo 25 marca, 13:30
Błyskawica Gościmiec 1-4 Warta Gorzów Wielkopolski 25 marca, 14:00
w Zwierzynie
Nietoperz Gardzko 1-0 Zorza Rolewice 25 marca, 13:00
w Bobrówku
Iskra Janczewo 1-0 Uran Trzebicz 25 marca, 12:00
Delta Stare Polichno 0-0 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 25 marca, 16:00
w Santoku
Kasztelania Santok 2-0 Muszelka Ogardy 24 marca, 15:00
Leśnik Rąpin 2-2 Zryw Głęboczek 25 marca, 12:00
Spartak Deszczno 3-0 Warta Jeżyki 24 marca, 15:00

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Iskra Janczewo 7-0 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1 kwietnia, 12:00
Spartak Deszczno 1-0 Budowlani Murzynowo 1 kwietnia, 11:00
Zryw Głęboczek 1-0 Kasztelania Santok 31 marca, 17:00
w Starym Kurowie
Muszelka Ogardy 0-5 Delta Stare Polichno 31 marca, 16:00
Uran Trzebicz 3-2 Nietoperz Gardzko 1 kwietnia, 14:00
Zorza Rolewice 2-2 Błyskawica Gościmiec 1 kwietnia, 16:00
Warta Gorzów Wielkopolski 4-0 Meprozet II Stare Kurowo 31 marca, 16:00
w Marwicach
Warta Jeżyki 2-1 Leśnik Rąpin 1 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Spartak Deszczno 0-1 Warta Gorzów Wielkopolski 7 kwietnia, 13:00
Meprozet II Stare Kurowo 2-1 Zorza Rolewice 7 kwietnia, 16:00
Błyskawica Gościmiec 2-3 Uran Trzebicz 7 kwietnia, 15:00
w Zwierzynie
Nietoperz Gardzko 1-4 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 7 kwietnia, 13:00
w Bobrówku
Iskra Janczewo 6-0 Muszelka Ogardy 7 kwietnia, 12:00
Delta Stare Polichno 0-3 Zryw Głęboczek 7 kwietnia, 13:00
w Santoku
Kasztelania Santok 4-0 Leśnik Rąpin 7 kwietnia, 16:00
Warta Jeżyki 0-3 Budowlani Murzynowo 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Iskra Janczewo 2-1 Zryw Głęboczek 15 kwietnia, 12:00
Leśnik Rąpin 1-1 Delta Stare Polichno 14 kwietnia, 14:00
Muszelka Ogardy 4-2 Nietoperz Gardzko 14 kwietnia, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3-1 Błyskawica Gościmiec 15 kwietnia, 16:00
Uran Trzebicz 0-1 Meprozet II Stare Kurowo 14 kwietnia, 15:00
Zorza Rolewice 1-5 Spartak Deszczno 15 kwietnia, 16:00
Warta Gorzów Wielkopolski 3-0 Budowlani Murzynowo 14 kwietnia, 16:00
w Marwicach
Warta Jeżyki 0-4 Kasztelania Santok 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Budowlani Murzynowo 3-1 Zorza Rolewice 22 kwietnia, 15:00
Spartak Deszczno 4-0 Uran Trzebicz 21 kwietnia, 15:00
Meprozet II Stare Kurowo 1-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 22 kwietnia, 17:00
Błyskawica Gościmiec 2-1 Muszelka Ogardy 22 kwietnia, 15:00
w Zwierzynie
Nietoperz Gardzko 2-0 Zryw Głęboczek 22 kwietnia, 13:00
Iskra Janczewo 4-0 Leśnik Rąpin 22 kwietnia, 12:00
w Bobrówku
Delta Stare Polichno 1-1 Kasztelania Santok 22 kwietnia, 16:00
w Santoku; Delta gospodarzem
Warta Gorzów Wielkopolski 6-1 Warta Jeżyki 21 kwietnia, 16:00
w Marwicach

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Iskra Janczewo 1-1 Kasztelania Santok 29 kwietnia, 12:00
Leśnik Rąpin 5-0 Nietoperz Gardzko 28 kwietnia, 14:00
Zryw Głęboczek 0-1 Błyskawica Gościmiec 28 kwietnia, 17:00
w Starym Kurowie
Muszelka Ogardy 5-2 Meprozet II Stare Kurowo 28 kwietnia, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3-2 Spartak Deszczno 29 kwietnia, 17:00
Uran Trzebicz 0-0 Budowlani Murzynowo 29 kwietnia, 15:00
Zorza Rolewice 0-3 Warta Gorzów Wielkopolski 29 kwietnia, 16:00
Warta Jeżyki 4-3 Delta Stare Polichno 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 24 - 3 maja

Warta Gorzów Wielkopolski 3-0 Uran Trzebicz 3 maja, 17:00
w Marwicach
Budowlani Murzynowo 2-3 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3 maja, 11:00
Spartak Deszczno 3-1 Muszelka Ogardy 2 maja, 15:00
Meprozet II Stare Kurowo 0-1 Zryw Głęboczek 3 maja, 17:00
Błyskawica Gościmiec 1-1 Leśnik Rąpin 3 maja, 15:00
w Zwierzynie
Nietoperz Gardzko 0-0 Kasztelania Santok 3 maja, 13:00
w Bobrówku
Iskra Janczewo 5-0 Delta Stare Polichno 3 maja, 12:00
Zorza Rolewice 8-2 Warta Jeżyki 3 maja, 16:00

Kolejka 25 - 5-6 maja

Delta Stare Polichno 1-2 Nietoperz Gardzko 6 maja, 17:00
w Santoku
Kasztelania Santok 2-0 Błyskawica Gościmiec 6 maja, 13:00
Leśnik Rąpin 3-2 Meprozet II Stare Kurowo 6 maja, 12:00
Zryw Głęboczek 0-5 Spartak Deszczno 6 maja, 17:00
w Starym Kurowie
Muszelka Ogardy 2-0 Budowlani Murzynowo 5 maja, 18:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1-2 Warta Gorzów Wielkopolski 6 maja, 17:00
Uran Trzebicz 3-1 Zorza Rolewice 6 maja, 15:00
Iskra Janczewo 5-0 Warta Jeżyki 6 maja, 12:00

Kolejka 26 - 12-13 maja

Iskra Janczewo 2-0 Nietoperz Gardzko 13 maja, 12:00
Zorza Rolewice 2-0 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 13 maja, 16:00
Warta Gorzów Wielkopolski 3-1 Muszelka Ogardy 12 maja, 16:00
w Marwicach
Budowlani Murzynowo 2-1 Zryw Głęboczek 13 maja, 15:00
Spartak Deszczno 2-1 Leśnik Rąpin 12 maja, 16:00
Meprozet II Stare Kurowo 1-3 Kasztelania Santok 13 maja, 17:30
Błyskawica Gościmiec 1-4 Delta Stare Polichno 13 maja, 16:00
w Zwierzynie
Uran Trzebicz 2-2 Warta Jeżyki 13 maja, 15:00

Kolejka 27 - 19-20 maja

Iskra Janczewo 10-1 Błyskawica Gościmiec 20 maja, 12:00
Delta Stare Polichno 3-0 Meprozet II Stare Kurowo 20 maja, 17:00
Kasztelania Santok 1-2 Spartak Deszczno 19 maja, 17:00
Leśnik Rąpin 5-0 Budowlani Murzynowo 19 maja, 17:00
Zryw Głęboczek 0-5 Warta Gorzów Wielkopolski 19 maja, 17:00
Muszelka Ogardy 3-2 Zorza Rolewice 19 maja, 17:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1-4 Uran Trzebicz 20 maja, 17:00
Nietoperz Gardzko 3-1 Warta Jeżyki 20 maja, 13:00

Kolejka 28 - 26-27 maja

Iskra Janczewo 5-1 Meprozet II Stare Kurowo 27 maja, 12:00
Uran Trzebicz 1-2 Muszelka Ogardy 26 maja, 16:00
Zorza Rolewice 1-2 Zryw Głęboczek 27 maja, 16:00
Warta Gorzów Wielkopolski 1-0 Leśnik Rąpin 26 maja, 16:00
w Marwicach
Budowlani Murzynowo 2-1 Kasztelania Santok 27 maja, 15:00
Spartak Deszczno 6-2 Delta Stare Polichno 26 maja, 16:00
Błyskawica Gościmiec 2-0 Nietoperz Gardzko 27 maja, 15:00
w Zwierzynie
Warta Jeżyki 3-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 27 maja, 15:00

Kolejka 29 - 3 czerwca

Nietoperz Gardzko 6-2 Meprozet II Stare Kurowo 3 czerwca, 18:00
w Bobrówku
Iskra Janczewo 2-2 Spartak Deszczno 3 czerwca, 18:00
Delta Stare Polichno 1-3 Budowlani Murzynowo 3 czerwca, 18:00
Kasztelania Santok 0-1 Warta Gorzów Wielkopolski 3 czerwca, 18:00
Leśnik Rąpin 2-1 Zorza Rolewice 3 czerwca, 18:00
Zryw Głęboczek 0-1 Uran Trzebicz 3 czerwca, 18:00
w Trzebiczu; Zryw gospodarzem
Muszelka Ogardy 6-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3 czerwca, 18:00
Warta Jeżyki 1-3 Błyskawica Gościmiec 3 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 7 czerwca

Iskra Janczewo 3-0 Budowlani Murzynowo 7 czerwca, 18:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-2 Zryw Głęboczek 7 czerwca, 18:00
Uran Trzebicz 1-2 Leśnik Rąpin 7 czerwca, 18:00
Zorza Rolewice 1-1 Kasztelania Santok 7 czerwca, 18:00
Warta Gorzów Wielkopolski 8-2 Delta Stare Polichno 7 czerwca, 18:00
w Marwicach
Spartak Deszczno 4-2 Nietoperz Gardzko 7 czerwca, 18:00
Meprozet II Stare Kurowo 3-3 Błyskawica Gościmiec 7 czerwca, 18:00
Muszelka Ogardy 6-1 Warta Jeżyki 7 czerwca, 18:00

Klasa okręgowa 2011/2012 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2011/2012 (Gorzów Wielkopolski (zachód))

Klasa B 2011/2012 (Drezdenko I)
Klasa B 2011/2012 (Drezdenko II)
Klasa B 2011/2012 (Gorzów Wielkopolski)
Klasa B 2011/2012 (Słubice)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas