[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Drezdenko I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dąb Górki Noteckie 18 42 13 3 2 55-25 6 2 1 30-13 7 1 1 25-12
2.  Leśnik Buszów 18 40 13 1 4 56-26 6 1 2 32-14 7 0 2 24-12 4 7 2 1 1 8-6
3.  Noteć Górecko 18 40 13 1 4 44-22 6 0 3 14-9 7 1 1 30-13 4 6 2 0 2 3-4
4.  Warta Wawrów 18 40 13 1 4 68-23 6 0 3 30-13 7 1 1 38-10 4 4 1 1 2 5-6
5.  Zawisza Pławin 18 20 6 2 10 35-58 4 1 4 21-28 2 1 6 14-30
6.  RKS Rybakowo 18 19 6 1 11 41-68 5 0 4 27-23 1 1 7 14-45
7.  Błyskawica Lipie Góry 18 17 5 2 11 38-47 3 1 5 25-19 2 1 6 13-28
8.  Helios Brzoza 18 16 5 1 12 33-59 3 1 5 17-26 2 0 7 16-33
9.  Warta II Gorzów Wielkopolski 18 16 5 1 12 31-51 2 1 6 20-27 3 0 6 11-24
 Błękitni II Dobiegniew 18 10 3 1 14 16-44 1 0 8 8-24 2 1 6 8-20
Błękitni II Dobiegniew i Warta II Gorzów Wielkopolski wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Dąb Górki Noteckie    3-0 4-4 1-3 7-1 5-2 3-3 2-0 3-0* 2-0 
 2 Leśnik Buszów3-2     1-2 3-3 4-2 6-0 2-0 8-2 2-3 3-0* 
 3 Noteć Górecko0-1 0-2     1-0 4-2 1-0 2-1 2-0 3-0* 1-3 
 4 Warta Wawrów1-4 1-2 1-0     4-0 10-2 3-4 4-1 3-0 3-0* 
 5 Zawisza Pławin0-2 4-3 1-5 3-10     3-3 4-0 3-2 3-0* 0-3 
 6 RKS Rybakowo2-5 2-5 3-4 0-6 2-0     7-1 5-2 3-0* 3-0* 
 7 Błyskawica Lipie Góry0-1 0-3 2-3 1-2 2-2 7-1     7-3 3-4 3-0* 
 8 Helios Brzoza3-4 1-4 0-4 1-8 0-3* 5-1 2-0     3-0* 2-2 
 9 Warta II Gorzów Wielkopolski3-3 0-3* 1-5 0-3* 7-1 7-3 0-3* 2-3     *** 
 10 Błękitni II Dobiegniew0-3* 1-2 0-3* 0-3 0-3* 1-2 5-1 0-3* 1-4     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 3-4 września

Dąb Górki Noteckie 5-2 RKS Rybakowo 4 września, 17:00
Leśnik Buszów 2-0 Błyskawica Lipie Góry 3 września, 17:00
Noteć Górecko 2-0 Helios Brzoza 4 września, 14:00
Błękitni II Dobiegniew 0-3 Warta Wawrów 4 września, 17:00
Warta II Gorzów Wielkopolski 7-1 Zawisza Pławin 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 10-11 września

RKS Rybakowo 2-0 Zawisza Pławin 11 września, 14:00
Warta Wawrów 3-0 Warta II Gorzów Wielkopolski 10 września, 17:00
Helios Brzoza 2-2 Błękitni II Dobiegniew 11 września, 17:00
Błyskawica Lipie Góry 2-3 Noteć Górecko 11 września, 17:00
Dąb Górki Noteckie 3-0 Leśnik Buszów 11 września, 14:00

Kolejka 3 - 17-18 września

Leśnik Buszów 6-0 RKS Rybakowo 17 września, 17:00
Noteć Górecko 0-1 Dąb Górki Noteckie 18 września, 17:00
Błękitni II Dobiegniew 5-1 Błyskawica Lipie Góry 18 września, 16:00
Warta II Gorzów Wielkopolski 2-3 Helios Brzoza 18 września, 11:00
Zawisza Pławin 3-10 Warta Wawrów 18 września, 14:00

Kolejka 4 - 24-25 września

RKS Rybakowo 0-6 Warta Wawrów 25 września, 16:00
Helios Brzoza 0-3 Zawisza Pławin 25 września, 13:00
(wo)
na boisku 4-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Błyskawica Lipie Góry 3-4 Warta II Gorzów Wielkopolski 25 września, 13:00
Dąb Górki Noteckie 2-0 Błękitni II Dobiegniew 25 września, 16:00
Leśnik Buszów 1-2 Noteć Górecko 25 września, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 października

Noteć Górecko 1-0 RKS Rybakowo 2 października, 13:00
Błękitni II Dobiegniew 1-2 Leśnik Buszów 2 października, 16:00
Warta II Gorzów Wielkopolski 3-3 Dąb Górki Noteckie 2 października, 11:00
Zawisza Pławin 4-0 Błyskawica Lipie Góry 2 października, 16:00
Warta Wawrów 4-1 Helios Brzoza 1 października, 16:30

Kolejka 6 - 8-9 października

RKS Rybakowo 5-2 Helios Brzoza 9 października, 13:00
Błyskawica Lipie Góry 1-2 Warta Wawrów 9 października, 16:00
Dąb Górki Noteckie 7-1 Zawisza Pławin 9 października, 13:00
Leśnik Buszów 2-3 Warta II Gorzów Wielkopolski 9 października, 16:00
Noteć Górecko 1-3 Błękitni II Dobiegniew 9 października, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 października

Błękitni II Dobiegniew 1-2 RKS Rybakowo 16 października, 16:00
Warta II Gorzów Wielkopolski 1-5 Noteć Górecko 16 października, 11:00
Zawisza Pławin 4-3 Leśnik Buszów 16 października, 15:00
Warta Wawrów 1-4 Dąb Górki Noteckie 15 października, 16:00
Helios Brzoza 2-0 Błyskawica Lipie Góry 16 października, 15:00

Kolejka 8 - 22-23 października

RKS Rybakowo 7-1 Błyskawica Lipie Góry 23 października, 15:00
Dąb Górki Noteckie 2-0 Helios Brzoza 23 października, 15:00
Leśnik Buszów 3-3 Warta Wawrów 22 października, 15:00
Noteć Górecko 4-2 Zawisza Pławin 23 października, 12:00
Błękitni II Dobiegniew 1-4 Warta II Gorzów Wielkopolski 23 października, 15:00

Kolejka 9 - 29-30 października

Warta II Gorzów Wielkopolski 7-3 RKS Rybakowo 30 października, 11:00
Zawisza Pławin 0-3 Błękitni II Dobiegniew 30 października, 15:00
Warta Wawrów 1-0 Noteć Górecko 29 października, 15:00
Helios Brzoza 1-4 Leśnik Buszów 30 października, 12:00
Błyskawica Lipie Góry 0-1 Dąb Górki Noteckie 30 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 kwietnia

RKS Rybakowo 2-5 Dąb Górki Noteckie 15 kwietnia, 14:00
Błyskawica Lipie Góry 0-3 Leśnik Buszów 15 kwietnia, 17:00
Helios Brzoza 0-4 Noteć Górecko 15 kwietnia, 16:00
Warta Wawrów 3-0 Błękitni II Dobiegniew
(wo)
Zawisza Pławin 3-0 Warta II Gorzów Wielkopolski
(wo)

Kolejka 11 - 21-22 kwietnia

Zawisza Pławin 3-3 RKS Rybakowo 22 kwietnia, 17:00
Warta II Gorzów Wielkopolski 0-3 Warta Wawrów
(wo)
Błękitni II Dobiegniew 0-3 Helios Brzoza
(wo)
Noteć Górecko 2-1 Błyskawica Lipie Góry 22 kwietnia, 14:00
Leśnik Buszów 3-2 Dąb Górki Noteckie 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 12 - 28-29 kwietnia

RKS Rybakowo 2-5 Leśnik Buszów 28 kwietnia, 17:00
Dąb Górki Noteckie 4-4 Noteć Górecko 28 kwietnia, 14:00
Błyskawica Lipie Góry 3-0 Błękitni II Dobiegniew
(wo)
Helios Brzoza 3-0 Warta II Gorzów Wielkopolski
(wo)
Warta Wawrów 4-0 Zawisza Pławin 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 13 - 5-6 maja

Warta Wawrów 10-2 RKS Rybakowo 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (5 maja, 17:00) odwołany
Zawisza Pławin 3-2 Helios Brzoza 6 maja, 14:00
Warta II Gorzów Wielkopolski 0-3 Błyskawica Lipie Góry
(wo)
Błękitni II Dobiegniew 0-3 Dąb Górki Noteckie
(wo)
Noteć Górecko 0-2 Leśnik Buszów 6 maja, 17:00

Kolejka 14 - 12-13 maja

RKS Rybakowo 3-4 Noteć Górecko 27 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (13 maja, 14:00) odwołany
Leśnik Buszów 3-0 Błękitni II Dobiegniew
(wo)
Dąb Górki Noteckie 3-0 Warta II Gorzów Wielkopolski
(wo)
Błyskawica Lipie Góry 2-2 Zawisza Pławin 13 maja, 17:00
Helios Brzoza 1-8 Warta Wawrów 13 maja, 14:00

Kolejka 15 - 19-20 maja

Helios Brzoza 5-1 RKS Rybakowo 20 maja, 17:00
Warta Wawrów 3-4 Błyskawica Lipie Góry 19 maja, 17:00
Zawisza Pławin 0-2 Dąb Górki Noteckie 20 maja, 16:00
Warta II Gorzów Wielkopolski 0-3 Leśnik Buszów
(wo)
Błękitni II Dobiegniew 0-3 Noteć Górecko
(wo)

Kolejka 16 - 26-27 maja

RKS Rybakowo 3-0 Błękitni II Dobiegniew
(wo)
Noteć Górecko 3-0 Warta II Gorzów Wielkopolski
(wo)
Leśnik Buszów 4-2 Zawisza Pławin 26 maja, 17:00
Dąb Górki Noteckie 1-3 Warta Wawrów 27 maja, 17:00
Błyskawica Lipie Góry 7-3 Helios Brzoza 27 maja, 14:00

Kolejka 17 - 3 czerwca

Błyskawica Lipie Góry 7-1 RKS Rybakowo 3 czerwca, 15:00
Helios Brzoza 3-4 Dąb Górki Noteckie 3 czerwca, 15:00
Warta Wawrów 1-2 Leśnik Buszów 3 czerwca, 15:00
Zawisza Pławin 1-5 Noteć Górecko 3 czerwca, 15:00
Warta II Gorzów Wielkopolski - Błękitni II Dobiegniew
(wo)
obustronny walkower

Kolejka 18 - 10 czerwca

RKS Rybakowo 3-0 Warta II Gorzów Wielkopolski
(wo)
Błękitni II Dobiegniew 0-3 Zawisza Pławin
(wo)
Noteć Górecko 1-0 Warta Wawrów 10 czerwca, 15:00
Leśnik Buszów 8-2 Helios Brzoza 10 czerwca, 15:00
Dąb Górki Noteckie 3-3 Błyskawica Lipie Góry 10 czerwca, 15:00

Klasa A 2011/2012 (Gorzów Wielkopolski (wschód))
Klasa A 2011/2012 (Gorzów Wielkopolski (zachód))

Klasa B 2011/2012 (Drezdenko II)
Klasa B 2011/2012 (Gorzów Wielkopolski)
Klasa B 2011/2012 (Słubice)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas