[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Formacja Port 2000 Mostki Klub Sportowy Formacja Port 2000
Rok założenia: 2007
Barwy: niebiesko-żółte
Adres: Mostki, 66-218 Lubrza
telefon: (68) 381-36-98; faks: (68) 381-36-99
WWW: http://www.formacjaport2000.pl (oficj.)
http://formacja.futbolowo.pl (nieoficj.)
Stadion: pojemność - 200 miejsc (40 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 100 m x 66 m
Prezes: Andrzej Józefowicz
Trener: Rafał Wojewódka


Sukcesy

Puchar Polski - Lubuski ZPN - 2012/13
 
Kadra


Bramkarze: Michał Hajdasz (25.01.90), Łukasz Merda (04.05.80, W), Jacek Fleszar (05.09.91, J).
Obrońcy: Łukasz Markowski (03.08.88), Marcin Iwan (15.01.82), Igor Mrozowicz (28.10.92), Mateusz Sienkiewicz (25.03.92), Michał Żywucki (31.03.87), Patryk Weiss (02.04.87), Adam Suchowera (13.02.84, W, Orzeł Międzyrzecz), Wojciech Kaczmarek (11.02.91, W, Tur Turek).
Pomocnicy: Tomasz Iwanowski (21.09.76), Mariusz Mazur (17.01.76), Paweł Piskorski (04.10.89), Tomasz Cenin (01.10.85), Filip Kiliński (14.10.86), Szymon Juszczak (26.08.87), Adam Pytel (01.12.91), Mateusz Konefał (16.07.86, W, Orzeł Międzyrzecz), Michał Kroczek (05.04.83, J), Marcin Baraniak (24.08.87, J), Michał Pawlak (03.05.93, J).
Napastnicy: Grzegorz Galas (12.03.81), Dariusz Marcinkiewicz (12.09.81), Tomasz Pawlak (06.03.80), Marcin Żeno (22.04.84, W, Orzeł Międzyrzecz), Bartosz Knop (03.05.82, J).
 
Dane z sezonu: 2011/12
Zobacz także dane z sezonu: 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Rozgrywki z udziałem
   2007/08 - Klasa C 2007/2008, grupa: Świebodzin
   2008/09 - Klasa B 2008/2009, grupa: Świebodzin
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2009/10 - Klasa A 2009/2010, grupa: Zielona Góra I
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2010/11 - Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Zielona Góra
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2011/12 - Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Zielona Góra
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2012/13 - IV liga 2012/2013, grupa: lubuska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Lubuski ZPN
   2013/14 - III liga 2013/2014, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014
   2014/15 - III liga 2014/2015, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Lubuski ZPN
   2014/15 - Baraże o udział w II lidze
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Lubuski ZPN
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: lubuska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra

 

Napisz do nas