[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra

I runda - 7 września
Zestaw par niepełny

Kora Niedoradz 0-4 Promień II Żary

II runda - 28 września

Promień II Żary 1-7 Sprotavia Szprotawa 28 września, 16:00
Iskra Małomice 1-2 Garbarnia Leszno Górne 28 września, 16:00
Tramp Osiecznica 2-7 Carina Gubin 28 września, 16:00
Zjednoczeni II Lubrza 0-2 Pogoń II Świebodzin 28 września, 16:00
Relaks Grabice 0-4 Lechia II Zielona Góra 28 września, 16:00
Pogoń Wężyska 3-0 Polmo Kożuchów 28 września, 16:00
Sparta Łężyca 0-2 Ikar Zawada 28 września, 16:00
LSPM Zielona Góra 4-0 Start Płoty 28 września, 16:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 6-4 Unia Kunice (Żary) 28 września, 16:00
WKS Łaz 0-3 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 28 września, 16:00
Sokół Rozłogi 3-0 Sparta Nietkowice 28 września, 16:00
Amator Bobrowniki 4-1 Avia Siedlnica 28 września, 16:00
Orzeł Szlichtyngowa 0-1 Pogoń Wschowa 28 września, 16:00
Syrena Zbąszynek 3-2 Piast Parkovia Trzebiechów 28 września, 16:00
Alfa Jaromirowice 1-4 Błękitni Świdnica 28 września, 16:00
ŁKS Łęknica 0-3 Błękitni Olbrachtów 28 września, 16:00
Zjednoczeni Lubrza 2-3 Błękitni Toporów 28 września, 16:00
Błękitni Lubięcin 2-0 Odra Bytom Odrzański 28 września, 16:00

III runda - 19 października

Carina Gubin 3-1 Budowlani Lubsko 19 października, 15:30
pd.
Syrena Zbąszynek 4-2 Lech Sulechów 19 października, 15:00
Sokół Rozłogi 0-5 Pogoń II Świebodzin 19 października, 15:00
Pogoń Wężyska 2-3 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 19 października, 15:00
LSPM Zielona Góra 2-3 Polmo Kożuchów 19 października, 15:00
Amator Bobrowniki 4-1 Pogoń Wschowa 19 października, 15:00
Błękitni Lubięcin - Błękitni Toporów 19 października, 15:00
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0-3 Czarni Żagań 19 października, 15:00
(wo)
Sprotavia Szprotawa 0-2 MKS Nowe Miasteczko 19 października, 15:00
Błękitni Świdnica 1-3 Tęcza Krosno Odrzańskie 19 października, 15:00
Ikar Zawada 0-3 Błękitni Olbrachtów 19 października, 15:00
(wo)
Lechia II Zielona Góra 1-0 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 19 października, 15:00

IV runda - 20 listopada

Syrena Zbąszynek 3-0 Pogoń II Świebodzin 20 listopada, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Carina Gubin 3-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 26 listopada, 12:00
Amator Bobrowniki 1-0 Lechia II Zielona Góra 20 listopada, 11:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 2-4 Polmo Kożuchów 20 listopada, 11:00
Błękitni Lubięcin - MKS Nowe Miasteczko 27 listopada, 11:00
przełożony na wiosnę
Błękitni Olbrachtów - Czarni Żagań 27 listopada

Puchar Polski 2005/2006 (Lubuski ZPN)

Puchar Polski 2005/2006 (Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski)

Autor: Jarosław Janiak
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas