[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski

REKLAMA
REKLAMA

II runda - 7 września

Polonia Słubice 6-0 Zorza Kowalów
Nadodrze Polonia II Słubice 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie
Ilanka II Rzepin 2-0 Stal Sulęcin
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 2-1 Toroma Torzym
Kasztelania Santok 0-4 GKP Gorzów Wielkopolski
Pumares Niegosław 1-6 Lubuszanin Drezdenko
Muszelka Ogardy 0-3 Meprozet Stare Kurowo
(wo)
udział w grze nieuprawnionego zawodnika, na boisku 4-2
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 2-1 Sokół Gościm
Delta Stare Polichno 1-5 Czarni Witnica
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2-0 Lubniewiczanka Lubniewice
KS Nowiny Wielkie 1-2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Leśnik Lemierzyce 1-2 Odra Górzyca
Bizon Bieganów 0-3 Ilanka Rzepin
Uran Trzebicz 2-1 Leśnik Rąpin
Błękitni Dobiegniew 9-0 LZS Bobrówko
Zjednoczeni Przytoczna 3-1 Pogoń Skwierzyna
Budowlani Murzynowo 1-6 Iskra Janczewo
Polonia Lipki Wielkie 0-3 SHR Wojcieszyce
(wo)
Róża Różanki 1-4 Błękitni Lubno
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 10-2 Tor-Bud Baczyna
MOSiR Kostrzyn nad Odrą 2-4 Warta Słońsk
Zorza Grzmiąca 2-7 Syrena Cybinka
Błyskawica Gościmiec 2-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 14 września

III runda - 4-5 października

Ilanka II Rzepin 0-2 Polonia Słubice 4 października, 16:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-3 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4 października, 16:00
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie 4 października, 16:00
Warta Słońsk 2-2 Odra Górzyca 5 października, 16:00
pd. k. 3-1
Syrena Cybinka 0-5 Ilanka Rzepin 5 października, 16:00
SHR Wojcieszyce 1-5 GKP Gorzów Wielkopolski 5 października, 16:00
Uran Trzebicz 0-4 Lubuszanin Drezdenko 5 października, 16:00
Błękitni Dobiegniew 2-1 Meprozet Stare Kurowo 5 października, 16:00
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3-1 Błyskawica Gościmiec 5 października, 16:00
Błękitni Lubno 1-3 Czarni Witnica 5 października, 16:00
Znicz Trzemeszno Lubuskie 3-9 Orzeł Międzyrzecz 5 października, 16:00
Zjednoczeni Przytoczna 0-1 Iskra Janczewo 5 października, 16:00
pd.

IV runda - 18-19 października

Ilanka Rzepin 1-2 Polonia Słubice 18 października, 15:30
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-3 GKP Gorzów Wielkopolski 19 października, 15:30
Iskra Janczewo 0-2 Czarni Witnica 19 października, 15:30
Warta Słońsk 1-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 19 października, 15:30
pd. k. 1-3
Orzeł Międzyrzecz 2-1 Spójnia Ośno Lubuskie 19 października, 15:30
pd.
Błękitni Dobiegniew 1-0 Lubuszanin Drezdenko 26 października

Puchar Polski 2005/2006 (Lubuski ZPN)

Puchar Polski 2005/2006 (Lubuski ZPN - Zielona Góra)

Autor: Jarosław Janiak
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas