[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra

I runda - 22 września

Rywal Kujawa - Relaks Grabice
Meteor Jordanowo - Zenit Ługów
Bizon Wilkowo 4-1 Lubusze Rusinów
Thrash Attack Lipiny - Piast Parkovia Trzebiechów
Zorza Nowe Żabno - Modrzew Modrzyca
Klon Babimost - Błękitni Lubięcin
MKS II Nowe Miasteczko - Błękitni Toporów
Victoria Szczaniec 2-4 Zjednoczeni Lubrza
Piast Czerwieńsk - Lechia II Zielona Góra
Start Płoty - Błękitni Świdnica
Iskra Małomice 2-1 Sprotavia Szprotawa
Pogoń Wężyska - Garbarnia Leszno Górne
KP Tomaszowo - Polmo Kożuchów
Płomień Chlebowo - Budowlani Lubsko
ŁKS Łęknica - Błękitni Olbrachtów
Promień II Żary 6-2 Pogoń Wschowa
Tramp Osiecznica - Carina Gubin
Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Orzeł Konin Żagański 2-5 Piast Iłowa
TKKF Chynowianka Zielona Góra - Ikar Zawada
Sparta Łężyca - TS Przylep (Zielona Góra)
Piast Wichów 3-2 Avia Siedlnica
Granica Żarki Wielkie 3-5 Tupliczanka Tuplice

II runda - 12-13 października
Do rozgrywek przystępują IV-ligowcy

Pogoń Wężyska 0-12 Pogoń Świebodzin
Iskra Małomice 1-0 MKS Nowe Miasteczko
Tramp Osiecznica 2-1 Odra Bytom Odrzański
Promień II Żary 3-2 Błękitni Olbrachtów
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 1-6 Unia Kunice (Żary)
Thrash Attack Lipiny 1-6 Błękitni Lubięcin
TKKF Chynowianka Zielona Góra 0-1 Modrzew Modrzyca
Piast Wichów 0-1 Piast Iłowa
Bizon Wilkowo 1-6 Błękitni Toporów
KP Tomaszowo 1-4 Budowlani Lubsko
TS Przylep (Zielona Góra) 1-2 Lechia II Zielona Góra
Zenit Ługów 3-0 Zjednoczeni Lubrza
(wo)
udział w grze nieuprawnionego zawodnika, na boisku 2-3
Tupliczanka Tuplice 0-7 Czarni Żagań
Błękitni Świdnica 1-4 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański
Relaks Grabice 0-4 Tęcza Krosno Odrzańskie

III runda - 30 marca
Do rozgrywek przystępują III-ligowcy
Pogoń Świebodzin, Promień Żary - wolny los

Zenit Ługów 0-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 30 marca
Modrzew Modrzyca - Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański
awans Błękitnych
Piast Iłowa 0-4 Arka Nowa Sól 30 marca, 16:30
Błękitni Lubięcin 3-4 Lechia Zielona Góra 30 marca
Iskra Małomice - Budowlani Lubsko
awans Budowlanych
Promień II Żary 0-1 Błękitni Toporów 30 marca, 16:00
Tramp Osiecznica 0-1 Unia Kunice (Żary) 30 marca
Lechia II Zielona Góra 4-5 Czarni Żagań 12 marca, 12:00
pd.
mecz rozegrany na sztucznej murawie

Puchar Polski 2004/2005 (Lubuski ZPN)

Puchar Polski 2004/2005 (Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski)

Autor: Jarosław Janiak
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas