[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2019/2020, grupa: dolnośląska (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia-Stal Świdnica 16 37 12 1 3 33-9 8 0 0 23-2 4 1 3 10-7
2.  Sokół Wielka Lipa 16 34 10 4 2 30-11 7 1 0 17-4 3 3 2 13-7
3.  Bielawianka Bielawa 16 30 9 3 4 39-18 7 0 1 30-6 2 3 3 9-12
4.  Sokół Marcinkowice 16 29 9 2 5 35-23 6 1 2 22-11 3 1 3 13-12
5.  Unia Bardo 16 27 8 3 5 32-28 4 2 2 16-11 4 1 3 16-17 1 3 1 0 0 2-1
6.  Piast Nowa Ruda 16 27 8 3 5 33-26 4 3 1 16-9 4 0 4 17-17 1 0 0 0 1 1-2
7.  Moto Jelcz Oława 16 26 7 5 4 34-22 6 1 1 22-3 1 4 3 12-19
8.  Piast Żerniki (Wrocław) 16 25 7 4 5 26-30 4 2 3 16-16 3 2 2 10-14
9.  Lechia Dzierżoniów 16 23 7 2 7 32-28 3 1 4 17-18 4 1 3 15-10
10.  GKS Mirków/Długołęka 16 22 7 1 8 32-34 3 1 3 13-16 4 0 5 19-18
11.  Wiwa Goszcz 16 19 5 4 7 26-39 3 2 3 15-15 2 2 4 11-24
12.  Orzeł Ząbkowice Śląskie 16 16 4 4 8 26-37 2 2 4 14-19 2 2 4 12-18
13.  Polonia Trzebnica 16 15 3 6 7 29-30 2 4 2 18-13 1 2 5 11-17
14.  Orzeł Prusice 16 12 3 3 10 29-46 3 2 3 19-16 0 1 7 10-30
15.  Pogoń Pieszyce 16 11 3 2 11 17-35 1 1 6 7-14 2 1 5 10-21
16.  LKS Bystrzyca Górna 16 7 2 1 13 10-47 2 1 4 6-19 0 0 9 4-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia-Stal Świdnica    2-1 3-0 7-0 2-1 2-0 4-0 1-0 2-0 
 2 Sokół Wielka Lipa    2-1 0-0 3-0 1-0 2-0 5-1 3-2 1-0 
 3 Bielawianka Bielawa    2-0 2-0 0-1 2-1 6-1 6-1 6-2 6-0 
 4 Sokół Marcinkowice0-2 2-2     5-1 1-5 5-0 2-0 2-0 3-0 2-1 
 5 Unia Bardo3-0 0-3 2-2     2-1 4-2 0-0 4-1 1-2 
 6 Piast Nowa Ruda0-4 1-1     1-1 2-1 6-1 1-1 3-0 2-0 
 7 Moto Jelcz Oława2-1 0-0 0-1 3-0     3-0 7-1 1-0 6-0 
 8 Piast Żerniki (Wrocław)1-0 2-3 1-2 1-3 1-1     3-2 3-2 2-2 2-1 
 9 Lechia Dzierżoniów3-2 3-1 1-3 1-3     3-3 0-1 4-2 2-3 
 10 GKS Mirków/Długołęka1-0 1-5 3-2 1-1 3-4     1-3 3-1 
 11 Wiwa Goszcz1-2 3-1 2-3 2-2 2-2 1-4     3-1 1-0 
 12 Orzeł Ząbkowice Śląskie0-1 1-1 0-3 3-6 2-2 1-2     3-1 4-3 
 13 Polonia Trzebnica0-0 3-1 2-3 5-0 3-3 1-2     2-2 2-2 
 14 Orzeł Prusice1-1 3-2 0-2 2-4 1-3 2-2     5-0 5-2 
 15 Pogoń Pieszyce0-1 0-3 1-2 0-1 0-1 0-2 3-3     3-1 
 16 LKS Bystrzyca Górna0-2 1-1 0-3 0-5 0-5 2-1 3-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Wiwa Goszcz 1-2 Bielawianka Bielawa 15 sierpnia, 14:00
Unia Bardo 0-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 sierpnia, 14:00
Sokół Wielka Lipa 1-0 LKS Bystrzyca Górna 15 sierpnia, 11:00
Sokół Marcinkowice 5-0 Moto Jelcz Oława 15 sierpnia, 14:00
Polonia-Stal Świdnica 2-0 GKS Mirków/Długołęka 15 sierpnia, 14:00
Polonia Trzebnica 2-2 Orzeł Prusice 15 sierpnia, 14:00
Pogoń Pieszyce 0-1 Lechia Dzierżoniów 15 sierpnia, 14:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-3 Piast Nowa Ruda 15 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Bielawianka Bielawa 2-0 Piast Nowa Ruda 18 sierpnia, 15:00
Lechia Dzierżoniów 1-3 Piast Żerniki (Wrocław) 18 sierpnia, 17:00
Orzeł Prusice 5-0 Pogoń Pieszyce 17 sierpnia, 17:00
GKS Mirków/Długołęka 3-1 Polonia Trzebnica 18 sierpnia, 17:00
Moto Jelcz Oława 2-1 Polonia-Stal Świdnica 18 sierpnia, 11:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-1 Sokół Wielka Lipa 17 sierpnia, 16:00
Wiwa Goszcz 2-3 Unia Bardo 17 sierpnia, 17:00
Sokół Marcinkowice 2-1 LKS Bystrzyca Górna 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Unia Bardo 2-2 Bielawianka Bielawa 24 sierpnia, 15:00
Sokół Wielka Lipa 5-1 Wiwa Goszcz 24 sierpnia, 15:00
Sokół Marcinkowice 2-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 24 sierpnia, 17:00
Polonia-Stal Świdnica 2-0 LKS Bystrzyca Górna 24 sierpnia, 15:00
Polonia Trzebnica 3-3 Moto Jelcz Oława 24 sierpnia, 17:00
Pogoń Pieszyce 0-2 GKS Mirków/Długołęka 24 sierpnia, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 2-1 Orzeł Prusice 24 sierpnia, 17:00
Piast Nowa Ruda 2-1 Lechia Dzierżoniów 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Bielawianka Bielawa 0-1 Lechia Dzierżoniów 31 sierpnia, 17:00
Orzeł Prusice 0-2 Piast Nowa Ruda 31 sierpnia, 17:00
Moto Jelcz Oława 1-0 Pogoń Pieszyce 31 sierpnia, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 3-2 Polonia Trzebnica 1 września, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-1 Polonia-Stal Świdnica 31 sierpnia, 16:00
Wiwa Goszcz 3-1 Sokół Marcinkowice 31 sierpnia, 17:00
Unia Bardo 0-3 Sokół Wielka Lipa 31 sierpnia, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 3-2 GKS Mirków/Długołęka 31 sierpnia, 14:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Sokół Wielka Lipa 2-1 Bielawianka Bielawa 7 września, 15:00
Sokół Marcinkowice 5-1 Unia Bardo 7 września, 14:00
Polonia-Stal Świdnica 4-0 Wiwa Goszcz 7 września, 16:00
Polonia Trzebnica 1-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 7 września, 16:00
Pogoń Pieszyce 3-1 LKS Bystrzyca Górna 7 września, 16:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-1 Moto Jelcz Oława 7 września, 16:00
Piast Nowa Ruda 6-1 GKS Mirków/Długołęka 7 września, 16:00
Lechia Dzierżoniów 4-2 Orzeł Prusice 7 września, 16:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Bielawianka Bielawa 6-2 Orzeł Prusice 14 września, 15:00
GKS Mirków/Długołęka 3-4 Lechia Dzierżoniów 14 września, 15:00
Moto Jelcz Oława 3-0 Piast Nowa Ruda 14 września, 16:00
LKS Bystrzyca Górna 0-3 Piast Żerniki (Wrocław) 15 września, 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-3 Pogoń Pieszyce 14 września, 16:00
Wiwa Goszcz 3-1 Polonia Trzebnica 14 września, 15:00
Unia Bardo 3-0 Polonia-Stal Świdnica 14 września, 16:00
Sokół Wielka Lipa 0-0 Sokół Marcinkowice 14 września, 11:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Sokół Marcinkowice 2-2 Bielawianka Bielawa 21 września, 16:00
Polonia-Stal Świdnica 2-1 Sokół Wielka Lipa 21 września, 16:00
Polonia Trzebnica 2-3 Unia Bardo 21 września, 16:00
Pogoń Pieszyce 3-3 Wiwa Goszcz 21 września, 16:00
Piast Żerniki (Wrocław) 3-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 21 września, 16:00
Piast Nowa Ruda 2-0 LKS Bystrzyca Górna 21 września, 16:00
Lechia Dzierżoniów 1-3 Moto Jelcz Oława 21 września, 16:00
Orzeł Prusice 2-4 GKS Mirków/Długołęka 21 września, 16:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Bielawianka Bielawa 2-1 GKS Mirków/Długołęka 28 września, 15:00
Moto Jelcz Oława 7-1 Orzeł Prusice 28 września, 16:00
LKS Bystrzyca Górna 0-5 Lechia Dzierżoniów 29 września, 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-6 Piast Nowa Ruda 28 września, 16:00
Wiwa Goszcz 2-2 Piast Żerniki (Wrocław) 28 września, 15:00
Unia Bardo 1-2 Pogoń Pieszyce 28 września, 16:00
Sokół Wielka Lipa 3-2 Polonia Trzebnica 28 września, 15:00
Sokół Marcinkowice 0-2 Polonia-Stal Świdnica 28 września, 15:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Polonia-Stal Świdnica 3-0 Bielawianka Bielawa 6 października, 11:00
Polonia Trzebnica 3-1 Sokół Marcinkowice 5 października, 15:00
Pogoń Pieszyce 0-3 Sokół Wielka Lipa 5 października, 14:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-2 Unia Bardo 5 października, 15:00
Piast Nowa Ruda 1-1 Wiwa Goszcz 5 października, 15:00
Lechia Dzierżoniów 3-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 5 października, 15:00
Orzeł Prusice 5-2 LKS Bystrzyca Górna 5 października, 15:00
GKS Mirków/Długołęka 1-1 Moto Jelcz Oława 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Bielawianka Bielawa 2-0 Moto Jelcz Oława 12 października, 11:00
LKS Bystrzyca Górna 0-5 GKS Mirków/Długołęka 13 października, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-1 Orzeł Prusice 12 października, 15:00
Wiwa Goszcz 2-2 Lechia Dzierżoniów 12 października, 15:00
Unia Bardo 2-1 Piast Nowa Ruda 12 października, 15:00
Sokół Wielka Lipa 3-0 Piast Żerniki (Wrocław) 12 października, 15:00
Sokół Marcinkowice 3-0 Pogoń Pieszyce 12 października, 15:00
Polonia-Stal Świdnica 1-0 Polonia Trzebnica 12 października, 14:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Polonia Trzebnica 0-0 Bielawianka Bielawa 19 października, 15:00
Pogoń Pieszyce 0-1 Polonia-Stal Świdnica 19 października, 15:00
Piast Żerniki (Wrocław) 2-3 Sokół Marcinkowice 19 października, 15:00
Piast Nowa Ruda 1-1 Sokół Wielka Lipa 19 października, 15:00
Lechia Dzierżoniów 3-1 Unia Bardo 20 października, 15:00
Orzeł Prusice 1-3 Wiwa Goszcz 19 października, 15:00
GKS Mirków/Długołęka 1-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 20 października, 12:00
Moto Jelcz Oława 6-0 LKS Bystrzyca Górna 19 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Bielawianka Bielawa 6-0 LKS Bystrzyca Górna 26 października, 14:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-2 Moto Jelcz Oława 26 października, 14:00
Wiwa Goszcz 1-4 GKS Mirków/Długołęka 26 października, 14:00
Unia Bardo 4-1 Orzeł Prusice 26 października, 14:00
Sokół Wielka Lipa 1-0 Lechia Dzierżoniów 26 października, 14:00
Sokół Marcinkowice 1-5 Piast Nowa Ruda 26 października, 14:00
Polonia-Stal Świdnica 7-0 Piast Żerniki (Wrocław) 26 października, 15:00
Polonia Trzebnica 2-2 Pogoń Pieszyce 26 października, 14:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Pogoń Pieszyce 1-2 Bielawianka Bielawa 2 listopada, 14:00
Piast Żerniki (Wrocław) 2-2 Polonia Trzebnica 2 listopada, 14:00
Piast Nowa Ruda 0-4 Polonia-Stal Świdnica 2 listopada, 14:00
Lechia Dzierżoniów 3-2 Sokół Marcinkowice 2 listopada, 14:00
Orzeł Prusice 3-2 Sokół Wielka Lipa 2 listopada, 14:00
GKS Mirków/Długołęka 3-2 Unia Bardo 2 listopada, 14:00
Moto Jelcz Oława 3-0 Wiwa Goszcz 2 listopada, 14:00
LKS Bystrzyca Górna 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 3 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Bielawianka Bielawa 6-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 9 listopada, 14:00
Wiwa Goszcz 1-0 LKS Bystrzyca Górna 9 listopada, 14:00
Unia Bardo 4-2 Moto Jelcz Oława 9 listopada, 14:00
Sokół Wielka Lipa 2-0 GKS Mirków/Długołęka 9 listopada, 14:00
Sokół Marcinkowice 2-0 Orzeł Prusice 9 listopada, 14:00
Polonia-Stal Świdnica 2-1 Lechia Dzierżoniów 10 listopada, 13:30
Polonia Trzebnica 5-0 Piast Nowa Ruda 9 listopada, 14:00
Pogoń Pieszyce 0-1 Piast Żerniki (Wrocław) 9 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Piast Żerniki (Wrocław) 1-0 Bielawianka Bielawa 16 listopada, 13:30
Piast Nowa Ruda 3-0 Pogoń Pieszyce 16 listopada, 13:30
Lechia Dzierżoniów 0-1 Polonia Trzebnica 16 listopada, 13:30
Orzeł Prusice 1-1 Polonia-Stal Świdnica 16 listopada, 13:30
GKS Mirków/Długołęka 1-5 Sokół Marcinkowice 16 listopada, 13:30
Moto Jelcz Oława 0-0 Sokół Wielka Lipa 17 listopada, 13:00
LKS Bystrzyca Górna 1-1 Unia Bardo 17 listopada, 13:30
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-2 Wiwa Goszcz 16 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 23-24 listopada

Bielawianka Bielawa 6-1 Wiwa Goszcz 23 listopada, 13:30
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-3 Unia Bardo 23 listopada, 13:30
LKS Bystrzyca Górna 0-2 Sokół Wielka Lipa 24 listopada, 13:00
Moto Jelcz Oława 0-1 Sokół Marcinkowice 23 listopada, 13:30
GKS Mirków/Długołęka 1-0 Polonia-Stal Świdnica 23 listopada, 13:30
Orzeł Prusice 2-2 Polonia Trzebnica 23 listopada, 13:30
Lechia Dzierżoniów 2-3 Pogoń Pieszyce 23 listopada, 13:30
Piast Nowa Ruda 1-1 Piast Żerniki (Wrocław) 23 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 21-22 marca

LKS Bystrzyca Górna - Sokół Marcinkowice
Piast Nowa Ruda - Bielawianka Bielawa
Piast Żerniki (Wrocław) - Lechia Dzierżoniów
Pogoń Pieszyce - Orzeł Prusice
Polonia Trzebnica - GKS Mirków/Długołęka
Polonia-Stal Świdnica - Moto Jelcz Oława
Sokół Wielka Lipa - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Unia Bardo - Wiwa Goszcz

Kolejka 18 - 28-29 marca

Bielawianka Bielawa - Unia Bardo
Wiwa Goszcz - Sokół Wielka Lipa
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Sokół Marcinkowice
LKS Bystrzyca Górna - Polonia-Stal Świdnica
Moto Jelcz Oława - Polonia Trzebnica
GKS Mirków/Długołęka - Pogoń Pieszyce
Orzeł Prusice - Piast Żerniki (Wrocław)
Lechia Dzierżoniów - Piast Nowa Ruda

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

GKS Mirków/Długołęka - Piast Żerniki (Wrocław)
Lechia Dzierżoniów - Bielawianka Bielawa
Piast Nowa Ruda - Orzeł Prusice
Pogoń Pieszyce - Moto Jelcz Oława
Polonia Trzebnica - LKS Bystrzyca Górna
Polonia-Stal Świdnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Marcinkowice - Wiwa Goszcz
Sokół Wielka Lipa - Unia Bardo

Kolejka 20 - 11 kwietnia

Bielawianka Bielawa - Sokół Wielka Lipa
Unia Bardo - Sokół Marcinkowice
Wiwa Goszcz - Polonia-Stal Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Polonia Trzebnica
LKS Bystrzyca Górna - Pogoń Pieszyce
Moto Jelcz Oława - Piast Żerniki (Wrocław)
GKS Mirków/Długołęka - Piast Nowa Ruda
Orzeł Prusice - Lechia Dzierżoniów

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Orzeł Prusice - Bielawianka Bielawa
Lechia Dzierżoniów - GKS Mirków/Długołęka
Piast Nowa Ruda - Moto Jelcz Oława
Piast Żerniki (Wrocław) - LKS Bystrzyca Górna
Pogoń Pieszyce - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia Trzebnica - Wiwa Goszcz
Polonia-Stal Świdnica - Unia Bardo
Sokół Marcinkowice - Sokół Wielka Lipa

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Bielawianka Bielawa - Sokół Marcinkowice
Sokół Wielka Lipa - Polonia-Stal Świdnica
Unia Bardo - Polonia Trzebnica
Wiwa Goszcz - Pogoń Pieszyce
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Żerniki (Wrocław)
LKS Bystrzyca Górna - Piast Nowa Ruda
Moto Jelcz Oława - Lechia Dzierżoniów
GKS Mirków/Długołęka - Orzeł Prusice

Kolejka 23 - 1-2 maja

GKS Mirków/Długołęka - Bielawianka Bielawa
Orzeł Prusice - Moto Jelcz Oława
Lechia Dzierżoniów - LKS Bystrzyca Górna
Piast Nowa Ruda - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Żerniki (Wrocław) - Wiwa Goszcz
Pogoń Pieszyce - Unia Bardo
Polonia Trzebnica - Sokół Wielka Lipa
Polonia-Stal Świdnica - Sokół Marcinkowice

Kolejka 24 - 8-9 maja

Bielawianka Bielawa - Polonia-Stal Świdnica
Sokół Marcinkowice - Polonia Trzebnica
Sokół Wielka Lipa - Pogoń Pieszyce
Unia Bardo - Piast Żerniki (Wrocław)
Wiwa Goszcz - Piast Nowa Ruda
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Lechia Dzierżoniów
LKS Bystrzyca Górna - Orzeł Prusice
Moto Jelcz Oława - GKS Mirków/Długołęka

Kolejka 25 - 15-16 maja

Moto Jelcz Oława - Bielawianka Bielawa
GKS Mirków/Długołęka - LKS Bystrzyca Górna
Orzeł Prusice - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów - Wiwa Goszcz
Piast Nowa Ruda - Unia Bardo
Piast Żerniki (Wrocław) - Sokół Wielka Lipa
Pogoń Pieszyce - Sokół Marcinkowice
Polonia Trzebnica - Polonia-Stal Świdnica

Kolejka 26 - 22-23 maja

Bielawianka Bielawa - Polonia Trzebnica
Polonia-Stal Świdnica - Pogoń Pieszyce
Sokół Marcinkowice - Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Wielka Lipa - Piast Nowa Ruda
Unia Bardo - Lechia Dzierżoniów
Wiwa Goszcz - Orzeł Prusice
Orzeł Ząbkowice Śląskie - GKS Mirków/Długołęka
LKS Bystrzyca Górna - Moto Jelcz Oława

Kolejka 27 - 29-30 maja

LKS Bystrzyca Górna - Bielawianka Bielawa
Moto Jelcz Oława - Orzeł Ząbkowice Śląskie
GKS Mirków/Długołęka - Wiwa Goszcz
Orzeł Prusice - Unia Bardo
Lechia Dzierżoniów - Sokół Wielka Lipa
Piast Nowa Ruda - Sokół Marcinkowice
Piast Żerniki (Wrocław) - Polonia-Stal Świdnica
Pogoń Pieszyce - Polonia Trzebnica

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Bielawianka Bielawa - Pogoń Pieszyce
Polonia Trzebnica - Piast Żerniki (Wrocław)
Polonia-Stal Świdnica - Piast Nowa Ruda
Sokół Marcinkowice - Lechia Dzierżoniów
Sokół Wielka Lipa - Orzeł Prusice
Unia Bardo - GKS Mirków/Długołęka
Wiwa Goszcz - Moto Jelcz Oława
Orzeł Ząbkowice Śląskie - LKS Bystrzyca Górna

Kolejka 29 - 12-13 czerwca

Orzeł Ząbkowice Śląskie - Bielawianka Bielawa
LKS Bystrzyca Górna - Wiwa Goszcz
Moto Jelcz Oława - Unia Bardo
GKS Mirków/Długołęka - Sokół Wielka Lipa
Orzeł Prusice - Sokół Marcinkowice
Lechia Dzierżoniów - Polonia-Stal Świdnica
Piast Nowa Ruda - Polonia Trzebnica
Piast Żerniki (Wrocław) - Pogoń Pieszyce

Kolejka 30 - 19-20 czerwca

Bielawianka Bielawa - Piast Żerniki (Wrocław)
Pogoń Pieszyce - Piast Nowa Ruda
Polonia Trzebnica - Lechia Dzierżoniów
Polonia-Stal Świdnica - Orzeł Prusice
Sokół Marcinkowice - GKS Mirków/Długołęka
Sokół Wielka Lipa - Moto Jelcz Oława
Unia Bardo - LKS Bystrzyca Górna
Wiwa Goszcz - Orzeł Ząbkowice Śląskie

III liga 2019/2020 (III)

IV liga 2019/2020 (dolnośląska (zachód))
IV liga 2019/2020 (lubuska)
IV liga BS Leśnica 2019/2020 (opolska)
IV liga 2019/2020 (śląska I)
IV liga 2019/2020 (śląska II)

Klasa okręgowa 2019/2020 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2019/2020 (Wrocław)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas