[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: Wałbrzych
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nysa Kłodzko 14 34 11 1 2 39-13 5 0 1 21-4 6 1 1 18-9
2.  Orzeł Lubawka 14 31 10 1 3 40-22 7 0 1 23-7 3 1 2 17-15
3.  Grom Witków 14 25 8 1 5 33-25 1 0 0 3-1 7 1 5 30-24
4.  Trojan Lądek Zdrój 14 24 7 3 4 35-20 5 1 1 27-10 2 2 3 8-10
5.  Granit Roztoka 14 22 7 1 6 34-39 5 0 2 20-11 2 1 4 14-28 1 3 1 0 0 3-2
6.  Zjednoczeni Żarów 14 22 6 4 4 32-21 3 2 3 14-12 3 2 1 18-9 1 0 0 0 1 2-3
7.  Wenus Nowice 14 21 6 3 5 30-29 5 1 2 28-18 1 2 3 2-11 1 3 1 0 0 4-3
8.  Zdrój Jedlina Zdrój 14 21 6 3 5 32-24 2 2 4 16-13 4 1 1 16-11 1 0 0 0 1 3-4
9.  Karolina Jaworzyna Śląska 14 19 5 4 5 32-16 3 2 2 19-7 2 2 3 13-9
10.  Włókniarz Kudowa Zdrój 14 18 5 3 6 25-28 3 3 2 18-14 2 0 4 7-14
11.  Kryształ Stronie Śląskie 14 17 5 2 7 18-30 4 2 3 13-13 1 0 4 5-17
12.  Zamek Kamieniec Ząbkowicki 14 15 4 3 7 29-36 2 2 3 16-15 2 1 4 13-21
13.  Sparta Ziębice 14 12 4 0 10 17-62 3 0 3 5-18 1 0 7 12-44
14.  Płomień Makowice 14 10 3 1 10 25-42 2 0 5 15-22 1 1 5 10-20
15.  Skałki Stolec 14 9 3 0 11 37-51 3 0 5 28-27 0 0 6 9-24
Victoria Tuszyn wycofała się z rozgrywek po 9. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Nysa Kłodzko    2-0 4-2 0-2 1-0 8-0 6-0 
 2 Orzeł Lubawka1-0     3-1 5-2 1-2 1-0 2-1 6-0 4-1 
 3 Grom Witków    3-1 
 4 Trojan Lądek Zdrój2-3 4-2     4-0 1-1 6-0 3-1 7-3 
 5 Granit Roztoka0-2 5-2 0-2     2-1 5-2 7-2 1-0 
 6 Zjednoczeni Żarów5-3 0-4 0-0 2-3     0-0 1-2 3-0 3-0 
 7 Wenus Nowice1-3 1-3 3-1 5-1     4-3 2-2 9-3 3-2 
 8 Zdrój Jedlina Zdrój1-2 2-3 1-1 4-1     1-1 0-2 6-0 1-3 
 9 Karolina Jaworzyna Śląska0-1 1-1 7-0 1-1 5-0     1-2 4-2 
 10 Włókniarz Kudowa Zdrój3-3 3-1 0-3 0-0 2-4     4-0 2-2 4-1 
 11 Kryształ Stronie Śląskie1-1 0-2 3-0 1-3 1-0 0-2 2-2 2-1     3-2 
 12 Zamek Kamieniec Ząbkowicki1-2 4-4 0-3 2-2 4-1 2-3     3-0 
 13 Sparta Ziębice0-4 2-0 0-8 0-5 2-1 1-0     
 14 Płomień Makowice2-3 1-3 2-4 0-4 3-2 2-6 5-0     
 15 Skałki Stolec0-3 3-6 7-4 1-2 3-4 6-0 2-7 6-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Kryształ Stronie Śląskie 1-3 Granit Roztoka 15 sierpnia, 14:00
Zdrój Jedlina Zdrój 1-3 Płomień Makowice 15 sierpnia, 14:00
Zjednoczeni Żarów 0-0 Trojan Lądek Zdrój 15 sierpnia, 14:00
Orzeł Lubawka 2-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 15 sierpnia, 15:30
Karolina Jaworzyna Śląska - Victoria Tuszyn 15 sierpnia, 14:00
odwołany z powodu kontuzji w drużynie gości, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Wenus Nowice 1-3 Nysa Kłodzko 15 sierpnia, 14:00
Skałki Stolec 2-7 Sparta Ziębice 15 sierpnia, 14:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 0-3 Grom Witków 15 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Granit Roztoka 7-2 Sparta Ziębice 17 sierpnia, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-1 Skałki Stolec 18 sierpnia, 17:00
Nysa Kłodzko 2-0 Grom Witków 17 sierpnia, 17:00
Victoria Tuszyn - Wenus Nowice 17 sierpnia, 17:00
było 2-3, anulowany
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4-1 Karolina Jaworzyna Śląska 18 sierpnia, 15:00
Trojan Lądek Zdrój 2-3 Orzeł Lubawka 18 sierpnia, 15:00
Płomień Makowice 2-4 Zjednoczeni Żarów 18 sierpnia, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 0-2 Zdrój Jedlina Zdrój 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Zdrój Jedlina Zdrój 1-1 Granit Roztoka 24 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Żarów 3-0 Kryształ Stronie Śląskie 24 sierpnia, 17:00
Orzeł Lubawka 4-1 Płomień Makowice 24 sierpnia, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska 1-1 Trojan Lądek Zdrój 24 sierpnia, 17:00
Wenus Nowice 2-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 24 sierpnia, 17:00
Skałki Stolec 0-3 Nysa Kłodzko 24 sierpnia, 17:00
Sparta Ziębice 2-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 24 sierpnia, 15:00
Victoria Tuszyn - Grom Witków 24 sierpnia, 17:00
było 1-4, anulowany

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Granit Roztoka 2-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 31 sierpnia, 17:00
Nysa Kłodzko 6-0 Sparta Ziębice 31 sierpnia, 17:00
Victoria Tuszyn - Skałki Stolec 31 sierpnia, 17:00
było 1-4, anulowany
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4-4 Grom Witków 31 sierpnia, 17:00
Trojan Lądek Zdrój 4-0 Wenus Nowice 1 września, 17:00
Płomień Makowice 0-4 Karolina Jaworzyna Śląska 31 sierpnia, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 1-1 Orzeł Lubawka 31 sierpnia, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 4-1 Zjednoczeni Żarów 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Zjednoczeni Żarów 2-3 Granit Roztoka 8 września, 16:00
Orzeł Lubawka 1-2 Zdrój Jedlina Zdrój 8 września, 16:00
Wenus Nowice 3-2 Płomień Makowice 7 września, 16:00
Skałki Stolec 6-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 7 września, 16:00
Sparta Ziębice - Victoria Tuszyn 7 września, 16:00
było 0-2, anulowany
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-3 Nysa Kłodzko 8 września, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-2 Karolina Jaworzyna Śląska 7 września, 16:00
Trojan Lądek Zdrój 4-2 Grom Witków 8 września, 16:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Granit Roztoka 0-2 Nysa Kłodzko 14 września, 16:00
Victoria Tuszyn - Włókniarz Kudowa Zdrój 14 września, 16:00
było 1-5, anulowany
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-0 Sparta Ziębice 15 września, 16:00
Trojan Lądek Zdrój 7-3 Skałki Stolec 15 września, 16:00
Płomień Makowice 1-3 Grom Witków 14 września, 16:00
Kryształ Stronie Śląskie 1-0 Wenus Nowice 14 września, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój 1-1 Karolina Jaworzyna Śląska 14 września, 16:00
Zjednoczeni Żarów 5-3 Orzeł Lubawka 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Orzeł Lubawka 5-2 Granit Roztoka 22 września, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska 1-1 Zjednoczeni Żarów 21 września, 17:00
Wenus Nowice 4-3 Zdrój Jedlina Zdrój 21 września, 16:00
Skałki Stolec 6-1 Płomień Makowice 21 września, 16:00
Sparta Ziębice 2-0 Trojan Lądek Zdrój 21 września, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 22 września, 16:30
Nysa Kłodzko - Victoria Tuszyn 21 września, 16:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Kryształ Stronie Śląskie 0-2 Grom Witków 21 września, 16:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Granit Roztoka - Victoria Tuszyn 28 września, 16:00
było 4-1, anulowany
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-2 Nysa Kłodzko 29 września, 16:00
Trojan Lądek Zdrój 6-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 29 września, 16:00
Płomień Makowice 5-0 Sparta Ziębice 28 września, 16:00
Kryształ Stronie Śląskie 3-2 Skałki Stolec 28 września, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój 2-3 Grom Witków 28 września, 16:00
Zjednoczeni Żarów 0-0 Wenus Nowice 28 września, 16:00
Orzeł Lubawka 1-0 Karolina Jaworzyna Śląska 24 listopada, 14:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Karolina Jaworzyna Śląska 7-0 Granit Roztoka 5 października, 15:00
Wenus Nowice 1-3 Orzeł Lubawka 5 października, 15:00
Skałki Stolec 3-4 Zdrój Jedlina Zdrój 5 października, 15:00
Sparta Ziębice 1-0 Kryształ Stronie Śląskie 5 października, 15:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-2 Płomień Makowice 6 października, 16:00
Nysa Kłodzko 4-2 Trojan Lądek Zdrój 5 października, 15:00
Victoria Tuszyn - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5 października, 15:00
było 1-8, anulowany
Zjednoczeni Żarów 0-4 Grom Witków 6 października, 12:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Pauza: Trojan Lądek Zdrój.
 
Granit Roztoka 5-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 13 października, 15:00
Płomień Makowice 2-3 Nysa Kłodzko 12 października, 15:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 12 października, 15:00
Zdrój Jedlina Zdrój 6-0 Sparta Ziębice 12 października, 15:00
Zjednoczeni Żarów 3-0 Skałki Stolec 12 października, 15:00
Orzeł Lubawka 3-1 Grom Witków 13 października, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska 5-0 Wenus Nowice 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Pauza: Płomień Makowice.
 
Wenus Nowice 5-1 Granit Roztoka 19 października, 15:00
Skałki Stolec 3-6 Orzeł Lubawka 20 października, 15:00
Sparta Ziębice 0-8 Zjednoczeni Żarów 19 października, 15:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-4 Zdrój Jedlina Zdrój 20 października, 15:30
Nysa Kłodzko 8-0 Kryształ Stronie Śląskie 19 października, 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-3 Trojan Lądek Zdrój 19 października, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska 0-1 Grom Witków 19 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Pauza: Kryształ Stronie Śląskie.
 
Granit Roztoka 0-2 Trojan Lądek Zdrój 27 października, 14:00
Płomień Makowice 2-6 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 26 października, 15:00
Zdrój Jedlina Zdrój 1-2 Nysa Kłodzko 26 października, 14:00
Zjednoczeni Żarów 1-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 27 października, 14:00
Orzeł Lubawka 6-0 Sparta Ziębice 27 października, 14:00
Karolina Jaworzyna Śląska 4-2 Skałki Stolec 27 października, 14:00
Wenus Nowice 3-1 Grom Witków 26 października, 14:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Pauza: Zdrój Jedlina Zdrój.
 
Skałki Stolec 1-2 Wenus Nowice 3 listopada, 14:00
Sparta Ziębice 0-5 Karolina Jaworzyna Śląska 2 listopada, 14:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-1 Orzeł Lubawka 3 listopada, 14:00
Nysa Kłodzko 0-2 Zjednoczeni Żarów 3 listopada, 14:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-3 Kryształ Stronie Śląskie 3 listopada, 14:00
Trojan Lądek Zdrój 3-1 Płomień Makowice 3 listopada, 14:00
Granit Roztoka 5-2 Grom Witków 2 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Pauza: Zjednoczeni Żarów.
 
Granit Roztoka 1-0 Płomień Makowice 10 listopada, 14:00
Kryształ Stronie Śląskie 3-0 Trojan Lądek Zdrój 10 listopada, 14:00
Zdrój Jedlina Zdrój 0-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 9 listopada, 14:00
Orzeł Lubawka 1-0 Nysa Kłodzko 10 listopada, 14:00
Karolina Jaworzyna Śląska 1-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 10 listopada, 14:00
Wenus Nowice 9-3 Sparta Ziębice 9 listopada, 14:30
Grom Witków 3-1 Skałki Stolec 10 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Pauza: Orzeł Lubawka.
 
Skałki Stolec 7-4 Granit Roztoka 17 listopada, 13:30
Sparta Ziębice 0-4 Grom Witków 17 listopada, 13:30
Włókniarz Kudowa Zdrój 0-0 Wenus Nowice 17 listopada, 13:30
Nysa Kłodzko 1-0 Karolina Jaworzyna Śląska 17 listopada, 13:30
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-2 Zjednoczeni Żarów 17 listopada, 13:30
Trojan Lądek Zdrój 1-1 Zdrój Jedlina Zdrój 17 listopada, 13:30
Płomień Makowice 3-2 Kryształ Stronie Śląskie 17 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

Pauza: Karolina Jaworzyna Śląska.
 
Grom Witków - Włókniarz Kudowa Zdrój
Granit Roztoka - Kryształ Stronie Śląskie
Płomień Makowice - Zdrój Jedlina Zdrój
Trojan Lądek Zdrój - Zjednoczeni Żarów
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Orzeł Lubawka
Nysa Kłodzko - Wenus Nowice
Sparta Ziębice - Skałki Stolec

Kolejka 17 - 28-29 marca

Pauza: Wenus Nowice.
 
Sparta Ziębice - Granit Roztoka
Skałki Stolec - Włókniarz Kudowa Zdrój
Grom Witków - Nysa Kłodzko
Karolina Jaworzyna Śląska - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Orzeł Lubawka - Trojan Lądek Zdrój
Zjednoczeni Żarów - Płomień Makowice
Zdrój Jedlina Zdrój - Kryształ Stronie Śląskie

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Pauza: Grom Witków.
 
Granit Roztoka - Zdrój Jedlina Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie - Zjednoczeni Żarów
Płomień Makowice - Orzeł Lubawka
Trojan Lądek Zdrój - Karolina Jaworzyna Śląska
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Wenus Nowice
Nysa Kłodzko - Skałki Stolec
Włókniarz Kudowa Zdrój - Sparta Ziębice

Kolejka 19 - 11 kwietnia

Pauza: Skałki Stolec.
 
Włókniarz Kudowa Zdrój - Granit Roztoka
Sparta Ziębice - Nysa Kłodzko
Grom Witków - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Wenus Nowice - Trojan Lądek Zdrój
Karolina Jaworzyna Śląska - Płomień Makowice
Orzeł Lubawka - Kryształ Stronie Śląskie
Zjednoczeni Żarów - Zdrój Jedlina Zdrój

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Pauza: Sparta Ziębice.
 
Karolina Jaworzyna Śląska - Kryształ Stronie Śląskie
Grom Witków - Trojan Lądek Zdrój
Granit Roztoka - Zjednoczeni Żarów
Zdrój Jedlina Zdrój - Orzeł Lubawka
Płomień Makowice - Wenus Nowice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Skałki Stolec
Nysa Kłodzko - Włókniarz Kudowa Zdrój

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Pauza: Włókniarz Kudowa Zdrój.
 
Nysa Kłodzko - Granit Roztoka
Sparta Ziębice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Skałki Stolec - Trojan Lądek Zdrój
Grom Witków - Płomień Makowice
Wenus Nowice - Kryształ Stronie Śląskie
Karolina Jaworzyna Śląska - Zdrój Jedlina Zdrój
Orzeł Lubawka - Zjednoczeni Żarów

Kolejka 22 - 2-3 maja

Pauza: Nysa Kłodzko.
 
Grom Witków - Kryształ Stronie Śląskie
Granit Roztoka - Orzeł Lubawka
Zjednoczeni Żarów - Karolina Jaworzyna Śląska
Zdrój Jedlina Zdrój - Wenus Nowice
Płomień Makowice - Skałki Stolec
Trojan Lądek Zdrój - Sparta Ziębice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Włókniarz Kudowa Zdrój

Kolejka 23 - 9-10 maja

Pauza: Granit Roztoka.
 
Nysa Kłodzko - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Włókniarz Kudowa Zdrój - Trojan Lądek Zdrój
Sparta Ziębice - Płomień Makowice
Skałki Stolec - Kryształ Stronie Śląskie
Grom Witków - Zdrój Jedlina Zdrój
Wenus Nowice - Zjednoczeni Żarów
Karolina Jaworzyna Śląska - Orzeł Lubawka

Kolejka 24 - 16-17 maja

Pauza: Zamek Kamieniec Ząbkowicki.
 
Grom Witków - Zjednoczeni Żarów
Granit Roztoka - Karolina Jaworzyna Śląska
Orzeł Lubawka - Wenus Nowice
Zdrój Jedlina Zdrój - Skałki Stolec
Kryształ Stronie Śląskie - Sparta Ziębice
Płomień Makowice - Włókniarz Kudowa Zdrój
Trojan Lądek Zdrój - Nysa Kłodzko

Kolejka 25 - 23-24 maja

Pauza: Trojan Lądek Zdrój.
 
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Granit Roztoka
Nysa Kłodzko - Płomień Makowice
Włókniarz Kudowa Zdrój - Kryształ Stronie Śląskie
Sparta Ziębice - Zdrój Jedlina Zdrój
Skałki Stolec - Zjednoczeni Żarów
Grom Witków - Orzeł Lubawka
Wenus Nowice - Karolina Jaworzyna Śląska

Kolejka 26 - 30-31 maja

Pauza: Płomień Makowice.
 
Grom Witków - Karolina Jaworzyna Śląska
Granit Roztoka - Wenus Nowice
Orzeł Lubawka - Skałki Stolec
Zjednoczeni Żarów - Sparta Ziębice
Zdrój Jedlina Zdrój - Włókniarz Kudowa Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie - Nysa Kłodzko
Trojan Lądek Zdrój - Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Pauza: Kryształ Stronie Śląskie.
 
Trojan Lądek Zdrój - Granit Roztoka
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Płomień Makowice
Nysa Kłodzko - Zdrój Jedlina Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój - Zjednoczeni Żarów
Sparta Ziębice - Orzeł Lubawka
Skałki Stolec - Karolina Jaworzyna Śląska
Grom Witków - Wenus Nowice

Kolejka 28 - 11 czerwca

Pauza: Zdrój Jedlina Zdrój.
 
Grom Witków - Granit Roztoka
Wenus Nowice - Skałki Stolec
Karolina Jaworzyna Śląska - Sparta Ziębice
Orzeł Lubawka - Włókniarz Kudowa Zdrój
Zjednoczeni Żarów - Nysa Kłodzko
Kryształ Stronie Śląskie - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Płomień Makowice - Trojan Lądek Zdrój

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Pauza: Zjednoczeni Żarów.
 
Płomień Makowice - Granit Roztoka
Trojan Lądek Zdrój - Kryształ Stronie Śląskie
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Zdrój Jedlina Zdrój
Nysa Kłodzko - Orzeł Lubawka
Włókniarz Kudowa Zdrój - Karolina Jaworzyna Śląska
Sparta Ziębice - Wenus Nowice
Skałki Stolec - Grom Witków

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Pauza: Orzeł Lubawka.
 
Granit Roztoka - Skałki Stolec
Grom Witków - Sparta Ziębice
Wenus Nowice - Włókniarz Kudowa Zdrój
Karolina Jaworzyna Śląska - Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Żarów - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zdrój Jedlina Zdrój - Trojan Lądek Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie - Płomień Makowice

IV liga 2019/2020 (dolnośląska (wschód))

Klasa okręgowa 2019/2020 (Wrocław)

Klasa A 2019/2020 (Wałbrzych I)
Klasa A 2019/2020 (Wałbrzych II)
Klasa A 2019/2020 (Wałbrzych III)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas