[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Wałbrzych I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Świebodzice 15 41 13 2 0 67-7 7 1 0 32-5 6 1 0 35-2
2.  Darbor Bolesławice 15 37 12 1 2 71-14 7 0 0 40-4 5 1 2 31-10
3.  MKS Szczawno Zdrój 15 36 11 3 1 53-13 6 1 1 27-8 5 2 0 26-5
4.  Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 15 33 11 0 4 39-19 6 0 1 22-7 5 0 3 17-12
5.  Herbapol Stanowice 15 28 9 1 5 35-26 7 0 0 26-5 2 1 5 9-21
6.  KS Walim 15 25 7 4 4 43-24 3 1 2 17-12 4 3 2 26-12
7.  Górnik Wałbrzych 15 24 7 3 5 45-21 2 3 2 20-8 5 0 3 25-13
8.  Włókniarz Głuszyca 15 20 6 2 7 29-32 5 0 3 20-17 1 2 4 9-15 1 3 1 0 0 2-0
9.  Sudety Dziećmorowice 15 20 6 2 7 41-36 5 2 1 33-13 1 0 6 8-23 1 0 0 0 1 0-2
10.  Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 15 17 5 2 8 22-51 2 1 5 7-34 3 1 3 15-17
11.  Czarni Wałbrzych 15 15 5 0 10 20-38 3 0 4 7-17 2 0 6 13-21
12.  Zieloni Mrowiny 15 13 4 1 10 24-40 3 1 3 16-12 1 0 7 8-28
13.  Orzeł Witoszów 15 11 3 2 10 17-47 2 1 6 11-30 1 1 4 6-17
14.  Zagłębie Wałbrzych 15 10 2 4 9 15-40 2 2 4 7-15 0 2 5 8-25
15.  Górnik Boguszów-Gorce 15 8 2 2 11 16-62 2 1 4 7-29 0 1 7 9-33
16.  Unia Jaroszów 15 7 2 1 12 12-79 2 1 5 11-30 0 0 7 1-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Victoria Świebodzice    3-1 1-1 4-0 6-0 2-1 3-2 5-0 8-0 
 2 Darbor Bolesławice    2-0 3-2 7-1 2-0 6-1 9-0 11-0 
 3 MKS Szczawno Zdrój0-1     3-2 2-2 3-1 3-0 3-2 3-0* 10-0 
 4 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych0-1     3-0 4-2 4-2 2-0 5-0 4-2 
 5 Herbapol Stanowice    1-0 3-0 4-2 4-1 2-1 7-0 5-1 
 6 KS Walim0-2 2-2 1-3 4-1     5-2 5-2 
 7 Górnik Wałbrzych1-1 4-0 1-1 1-1     3-4 0-1 10-0 
 8 Włókniarz Głuszyca2-3 1-5 0-5     2-0 3-2 2-1 7-1 3-0* 
 9 Sudety Dziećmorowice0-1 3-1 7-1     4-3 1-1 4-4 6-2 8-0 
 10 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)0-8 1-9 0-9 0-4 3-1 0-0 1-2     2-1 
 11 Czarni Wałbrzych1-5 0-5 0-4 0-1 2-1     2-1 2-0 
 12 Zieloni Mrowiny1-3 1-2 3-1 1-2     2-2 4-2 4-0 
 13 Orzeł Witoszów0-4 0-11 1-2 3-1 0-2 0-3 3-3 2-3 2-1     
 14 Zagłębie Wałbrzych0-4 0-3 0-0 0-2 1-3 3-2 2-0     1-1 
 15 Górnik Boguszów-Gorce0-11 0-6 1-5 2-2 0-4 2-0 2-1     
 16 Unia Jaroszów0-3 1-8 1-10 2-2 2-3 0-3 3-0 2-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

MKS Szczawno Zdrój 3-2 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 15 sierpnia, 16:00
Zagłębie Wałbrzych 3-2 Czarni Wałbrzych 15 sierpnia, 11:00
Victoria Świebodzice 3-1 Darbor Bolesławice 15 sierpnia, 14:00
Unia Jaroszów 2-1 Górnik Boguszów-Gorce 15 sierpnia, 16:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 2-1 Zieloni Mrowiny 15 sierpnia, 14:00
Sudety Dziećmorowice 7-1 Górnik Wałbrzych 15 sierpnia, 14:00
Orzeł Witoszów 0-2 Herbapol Stanowice 15 sierpnia, 14:00
Włókniarz Głuszyca 1-5 KS Walim 15 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 4-2 KS Walim 17 sierpnia, 17:00
Herbapol Stanowice 3-0 Włókniarz Głuszyca 17 sierpnia, 16:00
Górnik Wałbrzych 10-0 Orzeł Witoszów 18 sierpnia, 17:00
Zieloni Mrowiny 3-1 Sudety Dziećmorowice 18 sierpnia, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 2-0 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 18 sierpnia, 17:00
Darbor Bolesławice 11-0 Unia Jaroszów 18 sierpnia, 17:00
Czarni Wałbrzych 1-5 Victoria Świebodzice 18 sierpnia, 12:00
MKS Szczawno Zdrój 3-0 Zagłębie Wałbrzych 18 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-1

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Zagłębie Wałbrzych 0-3 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 24 sierpnia, 17:00
Victoria Świebodzice 1-1 MKS Szczawno Zdrój 24 sierpnia, 17:00
Unia Jaroszów 2-3 Czarni Wałbrzych 25 sierpnia, 16:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 1-9 Darbor Bolesławice 25 sierpnia, 17:00
Sudety Dziećmorowice 6-2 Górnik Boguszów-Gorce 25 sierpnia, 17:00
Orzeł Witoszów 2-1 Zieloni Mrowiny 25 sierpnia, 17:00
Włókniarz Głuszyca 0-5 Górnik Wałbrzych 25 sierpnia, 17:00
KS Walim 4-1 Herbapol Stanowice 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 3-0 Herbapol Stanowice 31 sierpnia, 17:00
Górnik Wałbrzych 1-1 KS Walim 1 września, 11:00
Zieloni Mrowiny 1-2 Włókniarz Głuszyca 31 sierpnia, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 2-1 Orzeł Witoszów 1 września, 17:00
Darbor Bolesławice 7-1 Sudety Dziećmorowice 4 września, 17:45
Czarni Wałbrzych 2-1 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 1 września, 17:00
MKS Szczawno Zdrój 10-0 Unia Jaroszów 31 sierpnia, 17:00
Zagłębie Wałbrzych 0-4 Victoria Świebodzice 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Victoria Świebodzice 4-0 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 7 września, 16:00
Unia Jaroszów 3-0 Zagłębie Wałbrzych 8 września, 16:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 0-9 MKS Szczawno Zdrój 8 września, 13:00
Sudety Dziećmorowice 4-3 Czarni Wałbrzych 8 września, 14:00
Orzeł Witoszów 0-11 Darbor Bolesławice 7 września, 16:00
Włókniarz Głuszyca 7-1 Górnik Boguszów-Gorce 8 września, 16:00
KS Walim 5-2 Zieloni Mrowiny 8 września, 12:00
Herbapol Stanowice 1-0 Górnik Wałbrzych 7 września, 16:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 4-2 Górnik Wałbrzych 15 września, 15:00
Zieloni Mrowiny 1-3 Herbapol Stanowice 15 września, 16:00
Górnik Boguszów-Gorce 2-2 KS Walim 15 września, 16:00
Darbor Bolesławice 3-2 Włókniarz Głuszyca 15 września, 14:30
Czarni Wałbrzych 2-1 Orzeł Witoszów 15 września, 11:00
MKS Szczawno Zdrój 3-0 Sudety Dziećmorowice 14 września, 16:00
Zagłębie Wałbrzych 1-3 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 14 września, 16:30
Victoria Świebodzice 8-0 Unia Jaroszów 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Unia Jaroszów 0-3 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 22 września, 16:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 0-8 Victoria Świebodzice 22 września, 13:00
Sudety Dziećmorowice 4-4 Zagłębie Wałbrzych 22 września, 15:00
Orzeł Witoszów 1-2 MKS Szczawno Zdrój 22 września, 16:00
Włókniarz Głuszyca 3-2 Czarni Wałbrzych 21 września, 16:00
KS Walim 2-2 Darbor Bolesławice 22 września, 12:00
Herbapol Stanowice 7-0 Górnik Boguszów-Gorce 21 września, 15:00
Górnik Wałbrzych 0-1 Zieloni Mrowiny 22 września, 16:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 5-0 Zieloni Mrowiny 29 września, 16:00
Górnik Boguszów-Gorce 0-4 Górnik Wałbrzych 29 września, 16:00
Darbor Bolesławice 2-0 Herbapol Stanowice 29 września, 16:00
Czarni Wałbrzych 0-4 KS Walim 29 września, 12:00
MKS Szczawno Zdrój 3-1 Włókniarz Głuszyca 28 września, 16:00
Zagłębie Wałbrzych 2-0 Orzeł Witoszów 28 września, 16:00
Victoria Świebodzice 3-2 Sudety Dziećmorowice 28 września, 16:00
Unia Jaroszów 2-2 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 29 września, 16:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 0-4 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 6 października, 13:00
Sudety Dziećmorowice 8-0 Unia Jaroszów 6 października, 13:00
Orzeł Witoszów 0-4 Victoria Świebodzice 6 października, 15:00
Włókniarz Głuszyca 2-1 Zagłębie Wałbrzych 6 października, 15:00
KS Walim 1-3 MKS Szczawno Zdrój 6 października, 12:00
Herbapol Stanowice 4-1 Czarni Wałbrzych 5 października, 15:00
Górnik Wałbrzych 4-0 Darbor Bolesławice 6 października, 15:00
Zieloni Mrowiny 4-2 Górnik Boguszów-Gorce 6 października, 15:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 4-2 Górnik Boguszów-Gorce 13 października, 11:00
Darbor Bolesławice 6-1 Zieloni Mrowiny 12 października, 16:00
Czarni Wałbrzych 0-1 Górnik Wałbrzych 12 października, 15:00
MKS Szczawno Zdrój 2-2 Herbapol Stanowice 12 października, 15:00
Zagłębie Wałbrzych 0-0 KS Walim 13 października, 11:00
Victoria Świebodzice 2-1 Włókniarz Głuszyca 12 października, 15:00
Unia Jaroszów 0-3 Orzeł Witoszów 13 października, 15:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 1-2 Sudety Dziećmorowice 13 października, 13:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Sudety Dziećmorowice 0-1 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 20 października, 15:00
Orzeł Witoszów 2-3 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 20 października, 15:00
Włókniarz Głuszyca 3-0 Unia Jaroszów 20 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Walim 0-2 Victoria Świebodzice 20 października, 12:00
Herbapol Stanowice 2-1 Zagłębie Wałbrzych 20 października, 14:00
Górnik Wałbrzych 1-1 MKS Szczawno Zdrój 20 października, 11:00
Zieloni Mrowiny 1-2 Czarni Wałbrzych 20 października, 15:00
Górnik Boguszów-Gorce 0-6 Darbor Bolesławice 20 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0-1 Darbor Bolesławice 27 października, 14:00
Czarni Wałbrzych 2-0 Górnik Boguszów-Gorce 27 października, 14:15
MKS Szczawno Zdrój 3-2 Zieloni Mrowiny 27 października, 14:00
Zagłębie Wałbrzych 0-2 Górnik Wałbrzych 27 października, 11:00
Victoria Świebodzice 6-0 Herbapol Stanowice 27 października, 14:00
Unia Jaroszów 1-8 KS Walim 26 października, 15:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 0-0 Włókniarz Głuszyca 27 października, 13:00
Sudety Dziećmorowice 1-1 Orzeł Witoszów 27 października, 13:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Orzeł Witoszów 3-1 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 3 listopada, 14:00
Włókniarz Głuszyca 2-0 Sudety Dziećmorowice 3 listopada, 14:00
KS Walim 5-2 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 3 listopada, 12:00
Herbapol Stanowice 5-1 Unia Jaroszów 3 listopada, 14:00
Górnik Wałbrzych 1-1 Victoria Świebodzice 3 listopada, 11:00
Zieloni Mrowiny 2-2 Zagłębie Wałbrzych 3 listopada, 14:00
Górnik Boguszów-Gorce 1-5 MKS Szczawno Zdrój 3 listopada, 14:00
Darbor Bolesławice 2-0 Czarni Wałbrzych 3 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 2-0 Czarni Wałbrzych 10 listopada, 14:00
MKS Szczawno Zdrój 0-1 Darbor Bolesławice 10 listopada, 14:00
Zagłębie Wałbrzych 1-1 Górnik Boguszów-Gorce 10 listopada, 11:00
Victoria Świebodzice 5-0 Zieloni Mrowiny 10 listopada, 14:00
Unia Jaroszów 1-10 Górnik Wałbrzych 10 listopada, 14:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 3-1 Herbapol Stanowice 10 listopada, 13:00
Sudety Dziećmorowice 3-1 KS Walim 10 listopada, 14:00
Orzeł Witoszów 3-3 Włókniarz Głuszyca 10 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Włókniarz Głuszyca 2-3 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 17 listopada, 13:30
Herbapol Stanowice 4-2 Sudety Dziećmorowice 17 listopada, 13:30
Górnik Wałbrzych 3-4 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 17 listopada, 11:00
Zieloni Mrowiny 4-0 Unia Jaroszów 16 listopada, 14:00
Górnik Boguszów-Gorce 0-11 Victoria Świebodzice 17 listopada, 13:30
Darbor Bolesławice 9-0 Zagłębie Wałbrzych 16 listopada, 14:00
Czarni Wałbrzych 0-5 MKS Szczawno Zdrój 17 listopada, 13:30
Orzeł Witoszów 0-3 KS Walim 17 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - MKS Szczawno Zdrój
Czarni Wałbrzych - Zagłębie Wałbrzych
Darbor Bolesławice - Victoria Świebodzice
Górnik Boguszów-Gorce - Unia Jaroszów
Zieloni Mrowiny - Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)
Górnik Wałbrzych - Sudety Dziećmorowice
Herbapol Stanowice - Orzeł Witoszów
KS Walim - Włókniarz Głuszyca

Kolejka 17 - 28-29 marca

KS Walim - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Włókniarz Głuszyca - Herbapol Stanowice
Orzeł Witoszów - Górnik Wałbrzych
Sudety Dziećmorowice - Zieloni Mrowiny
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) - Górnik Boguszów-Gorce
Unia Jaroszów - Darbor Bolesławice
Victoria Świebodzice - Czarni Wałbrzych
Zagłębie Wałbrzych - MKS Szczawno Zdrój

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Zagłębie Wałbrzych
MKS Szczawno Zdrój - Victoria Świebodzice
Czarni Wałbrzych - Unia Jaroszów
Darbor Bolesławice - Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)
Górnik Boguszów-Gorce - Sudety Dziećmorowice
Zieloni Mrowiny - Orzeł Witoszów
Górnik Wałbrzych - Włókniarz Głuszyca
Herbapol Stanowice - KS Walim

Kolejka 19 - 11 kwietnia

Herbapol Stanowice - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
KS Walim - Górnik Wałbrzych
Włókniarz Głuszyca - Zieloni Mrowiny
Orzeł Witoszów - Górnik Boguszów-Gorce
Sudety Dziećmorowice - Darbor Bolesławice
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) - Czarni Wałbrzych
Unia Jaroszów - MKS Szczawno Zdrój
Victoria Świebodzice - Zagłębie Wałbrzych

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Victoria Świebodzice
Zagłębie Wałbrzych - Unia Jaroszów
MKS Szczawno Zdrój - Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)
Czarni Wałbrzych - Sudety Dziećmorowice
Darbor Bolesławice - Orzeł Witoszów
Górnik Boguszów-Gorce - Włókniarz Głuszyca
Zieloni Mrowiny - KS Walim
Górnik Wałbrzych - Herbapol Stanowice

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Górnik Wałbrzych - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Herbapol Stanowice - Zieloni Mrowiny
KS Walim - Górnik Boguszów-Gorce
Włókniarz Głuszyca - Darbor Bolesławice
Orzeł Witoszów - Czarni Wałbrzych
Sudety Dziećmorowice - MKS Szczawno Zdrój
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) - Zagłębie Wałbrzych
Unia Jaroszów - Victoria Świebodzice

Kolejka 22 - 2-3 maja

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Unia Jaroszów
Victoria Świebodzice - Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)
Zagłębie Wałbrzych - Sudety Dziećmorowice
MKS Szczawno Zdrój - Orzeł Witoszów
Czarni Wałbrzych - Włókniarz Głuszyca
Darbor Bolesławice - KS Walim
Górnik Boguszów-Gorce - Herbapol Stanowice
Zieloni Mrowiny - Górnik Wałbrzych

Kolejka 23 - 9-10 maja

Zieloni Mrowiny - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Górnik Wałbrzych - Górnik Boguszów-Gorce
Herbapol Stanowice - Darbor Bolesławice
KS Walim - Czarni Wałbrzych
Włókniarz Głuszyca - MKS Szczawno Zdrój
Orzeł Witoszów - Zagłębie Wałbrzych
Sudety Dziećmorowice - Victoria Świebodzice
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) - Unia Jaroszów

Kolejka 24 - 16-17 maja

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)
Unia Jaroszów - Sudety Dziećmorowice
Victoria Świebodzice - Orzeł Witoszów
Zagłębie Wałbrzych - Włókniarz Głuszyca
MKS Szczawno Zdrój - KS Walim
Czarni Wałbrzych - Herbapol Stanowice
Darbor Bolesławice - Górnik Wałbrzych
Górnik Boguszów-Gorce - Zieloni Mrowiny

Kolejka 25 - 23-24 maja

Górnik Boguszów-Gorce - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Zieloni Mrowiny - Darbor Bolesławice
Górnik Wałbrzych - Czarni Wałbrzych
Herbapol Stanowice - MKS Szczawno Zdrój
KS Walim - Zagłębie Wałbrzych
Włókniarz Głuszyca - Victoria Świebodzice
Orzeł Witoszów - Unia Jaroszów
Sudety Dziećmorowice - Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)

Kolejka 26 - 30-31 maja

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Sudety Dziećmorowice
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) - Orzeł Witoszów
Unia Jaroszów - Włókniarz Głuszyca
Victoria Świebodzice - KS Walim
Zagłębie Wałbrzych - Herbapol Stanowice
MKS Szczawno Zdrój - Górnik Wałbrzych
Czarni Wałbrzych - Zieloni Mrowiny
Darbor Bolesławice - Górnik Boguszów-Gorce

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Darbor Bolesławice - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Górnik Boguszów-Gorce - Czarni Wałbrzych
Zieloni Mrowiny - MKS Szczawno Zdrój
Górnik Wałbrzych - Zagłębie Wałbrzych
Herbapol Stanowice - Victoria Świebodzice
KS Walim - Unia Jaroszów
Włókniarz Głuszyca - Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)
Orzeł Witoszów - Sudety Dziećmorowice

Kolejka 28 - 11 czerwca

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Orzeł Witoszów
Sudety Dziećmorowice - Włókniarz Głuszyca
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) - KS Walim
Unia Jaroszów - Herbapol Stanowice
Victoria Świebodzice - Górnik Wałbrzych
Zagłębie Wałbrzych - Zieloni Mrowiny
MKS Szczawno Zdrój - Górnik Boguszów-Gorce
Czarni Wałbrzych - Darbor Bolesławice

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Czarni Wałbrzych - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Darbor Bolesławice - MKS Szczawno Zdrój
Górnik Boguszów-Gorce - Zagłębie Wałbrzych
Zieloni Mrowiny - Victoria Świebodzice
Górnik Wałbrzych - Unia Jaroszów
Herbapol Stanowice - Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)
KS Walim - Sudety Dziećmorowice
Włókniarz Głuszyca - Orzeł Witoszów

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

KS Walim - Orzeł Witoszów
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Włókniarz Głuszyca
Sudety Dziećmorowice - Herbapol Stanowice
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) - Górnik Wałbrzych
Unia Jaroszów - Zieloni Mrowiny
Victoria Świebodzice - Górnik Boguszów-Gorce
Zagłębie Wałbrzych - Darbor Bolesławice
MKS Szczawno Zdrój - Czarni Wałbrzych

Klasa okręgowa 2019/2020 (Wałbrzych)

Klasa A 2019/2020 (Wałbrzych II)
Klasa A 2019/2020 (Wałbrzych III)

Klasa B 2019/2020 (Wałbrzych I)
Klasa B 2019/2020 (Wałbrzych II)
Klasa B 2019/2020 (Wałbrzych III)
Klasa B 2019/2020 (Wałbrzych IV)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas